Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
8. máj 2013

@llenulka ms bola taka silna, ako standardne nemavam... ozaj aj silna aj dlha. Podla teploty som mala ovulku standardne na 13 DC... , mrcha dosla na 28 DC... takze cyklus ukazkovy. Inak ja som nasla aj test, co som robila este pred mrchou a po tyzdni neviem ci uz mne sa zda, ale je na nom uz nejaky duch. Robila som aj dnes este test a kolajnice ako hrom.

llenulka
8. máj 2013

@parker36 ty si celkom zaujimavy ukaz 🙂 vo stvrtok o kolkej ides?sice,vysledky z krvi aj tak nebudu hned..ale mohla by si trvat na tom,nech ta aj pozru

llenulka
8. máj 2013

@llenulka ozaj a kolajnice su silnejsie alebo aspon rovnake tie dnesne a vcerajsie?

parker36
8. máj 2013

@llenulka ... no dakujem pekne za taky "ukaz". Posielam foto testu... na pravo vcerajsi, na lavo dnesny cerstvy... Nasla som aj test, co som robila este pred mrchou a ja neviem, ci som to nevidela, ci je to vidiet az po tyzdni, ale je tam uz ciarka - duch.

llenulka
8. máj 2013

@parker36 to je jasne silnejsie,keby to nevydrzalo cez mrchu,tak by nebol silnejsi,to je jasne 🙂 ako tehotna si,uz len to vidiet v maternici,mno 🙂 a ak si mala ovu na 13 den a ms 29.tak to si uz ako keby 5 plus 3 tt,mne vtedy uz bolo vidiet ciernu gulicku..urcite nech ta pozru,budes kludnejsia

llenulka
8. máj 2013

@llenulka a ducha tam vidim aj ja,na tom najskorsom 🙂

parker36
8. máj 2013

@llenulka Dakujem za povzbudenie... zajtra budem mudrejsia. 😉

zuzana0612
8. máj 2013

@parker36 dúfam, že za dva týždne bude všetko ako má. a ty budeš zajtra počuť to isté ako ja

llenulka
8. máj 2013

@parker36 ja stale hovorim,ze by sme kazda mali mat doma jeden sukromny utz :D aby sme nemuseli tolko cakat :D

llenulka
8. máj 2013

@zuzana0612
@parker36
ja dufam,ze o rok si budeme pisat,ako komu v noci spi a nespi maly zasran :DDDD

zuzana0612
8. máj 2013

@llenulka určite ano 😉

llenulka
8. máj 2013

@zuzana0612 keby si si mohla zelat,co by si chcela trochu viac? chlapceka ci dievcatko?..ako chapem,ze hlavne,nech je zdrave..ale ja by som o kusok viac chcela chlapceka 🙂

parker36
8. máj 2013

@llenulka ... ja som si tiez ako prve priala velmi chlapceka 😉 a vyslo to.

parker36
8. máj 2013

@llenulka ... ja dufam, ze si budeme pisat ako nam v noci spia drobeci... tu druhu alternativu nepripustam 😀

dakoda
8. máj 2013

@parker36 urcite to bude vsetko v poriadku, zajtra drzim palec, nech mas same pozitivne spravy

llenulka
8. máj 2013

@dakoda a ty sa ako mas? co nove?

dakoda
8. máj 2013

dievcata, ja dnes po dlhsej dobe, ked sa mi zdalo, ze som uz celkom v pohode, tak opat depresivne, to asi preto, ze prave by som zacinala 2.trimester a tak som sa rozlutostila ☹ A este cakam uz MS, uz ubehol mesiac a stale nic, aj ked viem, ze 4-8 tyzdnov, no ale ja uz chceeem 😒 , este nikdy som tak MS neocakavala ☹ a uz aj PMS pominul a MS nikde, mam pocit, ze ani naznak teraz. A ozaj, merali ste niekto po missede BT?

dakoda
8. máj 2013

@zuzana0612 jeeej, tak to je super, drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo, dufam, ze ta vsetky budeme coskoro nasledovat, drz sa a spokojne tehulkuj 😉

zuzana0612
9. máj 2013

@dakoda neboj, určite budeme všetky čoskoro riešiť spoločne tehotenské "problémy". a na otázku merania BT.... ja som nemerala nikdy. tak ti s tým neviem poradiť. ale myslím, že @parker36 merá BT

llenulka
9. máj 2013

@dakoda nestresuj sa zatial bazalkou..nie je dobre sa prilis sledovat,i ked parker je vynimka,ona mera a ide im to potom na jeden šup :D

parker36
9. máj 2013

@llenulka @zuzana0612 @ivanya Ahojte, tak sa hlasim a dufam, ze na tento rok som si uz tymto vycerpala vsetky neukoncene gravidity a zle tehotenske diagnozy 😒 Terajsia Dg: mimomaternicove tehotenstvo ☹ Takze len sa zbalim a idem do nemocky ☹
Zuzka tebe drzim palce a dufam, ze si obstala lepsie ako ja. 😉

zuzana0612
9. máj 2013

@parker36 to mi je veľmi ľúto. ☹

parker36
9. máj 2013

@zuzana0612 Uz s tym nic nenarobim, akurat viem, ze otehotniem lahko 🙂 - teda aspon doteraz som. Ale tiez som zistila po tohorocnych skusenostiach, ze pozitivny tehu test nie je ani 1/3 uspechu...
A ty ako... dufam, ze dobre 🙂

zuzana0612
9. máj 2013

@parker36 no mne v utorok doktro potvrdil tehotenstvo sonom. mimčo je v maternici. budúci piatok idem na hematológiu a potom ďalší týždeň utork alebo stredu na gyndu na kontrolu. zatiaľ sa cítim dobre.
jasné, už s tým teraz nič neurobíš, ale je mi to tak ľúto, že takto to dopadlo. ale je lepšie že to zistili hneď na začiatku. ☹

parker36
9. máj 2013

@zuzana0612 Tak teraz budeme tebe drzat palce, dufam, ze sa coskoro prida aj @llenulka. Ja som momentalne v takom stave, ze asi na tento rok mam aj dost tehotenstiev... 😠

parker36
9. máj 2013

@dakoda Ja som si merala BT... ale momentalne mam pocit, ze s tym vsetkym seknem... 😒

zuzana0612
9. máj 2013

@parker36 veď uvidíš. teraz je skoro hovoriť o tom, či tento rok ešte budete alebo nebudete skúšať. to uvidíš časom, ako sa budeš cítiť. ideš do nemocky ešte dnes, či zajtra?

llenulka
9. máj 2013

@parker36 mojko,aspon ti na to prislo dost skoro na to,aby sa ti nestalo nieco zle ☹ ja viem,ze je to hrozne znejuca utecha,ale dobre je,ze si to usledovala bazalnou teplotou a nedoslo to az k niecomu horsiemu..cim skor sa to poriesi,tym lepsie..drzkaj sa..dnes som bola nervozna cely cas kvoli tebe

parker36
9. máj 2013

@llenulka dakujem velmi pekne za povzbudenie... Zufanie mi nepomoze, takze treba ist dalej. Ale teda mam toho uz ozaj dost na tento rok 😒

ivanya
9. máj 2013

@parker36 ☹ mrzi ma, ze to takto dopadlo... ale ako sa hovori, do tretice vsetko dobre, uz si si na tento rok vsetky neuspechy vycerpala a hotovo! ;) uz bude len dobre ;) posielam vela vela slniecka 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre