Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
6. feb 2009

no to asi tazko ja mam ovulku okolo 14-17 to je od vas dalekoooo 😎

evulik6
7. feb 2009

aspi, ja mam mat menzes 14teho (ak teda dorazi, ale myslim ze ano)takze ovulku mam az po tebe 😉

evulik6
7. feb 2009

ahojte baby, chcela som sa zaregistrovat na fertility a nechce ma to ☹

aspinka
7. feb 2009

evulik ale cisto teoreticky ho uz nemusis dostat a to si daaaaleko predomnou.
Preco ta nechce?

evulik6
8. feb 2009

aspinka, neviem ...uvidime... Neviem preco ma tam nechce zaregistrovat... aj na takej nemeckej stranke som to skusala a ani tam mi to nejde... 😒

aspinka
8. feb 2009

no ja som sa tam registrovala aj na jednom aj na druhom a to neviem po anglicky. A co ti robi zle alebo pokial si sa dostala?

vevoncek
8. feb 2009

ahojte babule ja som mala taká bláznivá týždeň že hrúza vôbec som sem nestíhala kuknúť a víkend ešte bláznivejší a tento týždň to bude pokračovať 😖

v piatok som bola s maminou na nákupe lebo v sobotu bol ples a mamina si zmyslela na poslednú chvíľu že chce nejaký top ale našťastie sme ani nemusel dlho behať a našli sme niečo a tak si viete predstaviť ten víkend celú sobotu som varila piekla upratovala lebo v nedeľu mi mala prísť návšteva a večer sme išli na ples a vedela som že v nedeľu by sa mi už nič nechcelo robiť a dobre som spravila lebo v nedeľu som spala do 12.00 😅 to sa mi v živote ešte nestalo. Ani keď som bola do 5 na diskotéke som nedokázala tak dlho spať že by som už stárla 😀

no ja si myslím že aj keď 2 dni cez ovulku nesexujete tak to nevadí lebo spermie vydržia v tvojom tele dlhšie takže ak ste pred tým sexovali tak je pravdepodobné že spermie ti už putovali k vajíčku a ja by som to poistila ešte aj sexovaním po ovulke pre istotu ja mám dojem že mne sa tak podarilo otehotnieť (po ovulke) a veľa báb otehotnelo aj cez mrchu takže ja by som asi radšej celý mesiac sexovala každý druhý deň až kým príde mrcha ak príde 😉

tilly
8. feb 2009

my to ideme takto skúšať, že sexovať každý druhý, max tretí deň celý mesiac.... ale ku koncu mesiaca je to už fakt makačka, žiadne potešenie 😒

vevoncek
9. feb 2009

dobré ránko

ja mám zase problém muža odo mňa odtrhať on by najradšej každý deň 😀 tak mu musím vysvetľovať že nemôžeme každý deň aby mal dobrý matroš na plodenie

kodada
9. feb 2009

vevu ale aspon vies ze si prenho pritazliva, ja mam doma to iste ... teraz nejak nevie pochopit ze nechcem pre istotu sexikovat 😉

vevoncek
9. feb 2009

veď ja som rada len aj on musí pochopiť keď chce mať dieťa treba pre to niečo obetovať

kodada
9. feb 2009

matros musi byt kvalitny, to je jasne 😉

evulik6
9. feb 2009

ahojte...no ja som bola v sobotu v TN v asku.. juuuj, stravila by som tam aj cely den... a este lepsie by bolo keby som mohla kupit vsetko co sa mi paci 😀 😀

vevon ja som tiez otehotnela po ovulke...to viem na 100% ... 😉

kody ako sa inak citis? ok? tak veeelmi ti drzim palce, nech ti to tentokrat vyjde ok.... 🙂

aspinka neviem... zacala som prvy krok kde sa vypisuje meno a mail a potom som dala next a koniec...neviem...skusila by si to za mna??? 😉

tatuska1
9. feb 2009

ahojte babule no ja sa tu kukam stale ci tu nieje dalsia adeptka na tehu a zatial len kody nasa zlata!!!!!!!!!!

tatuska1
9. feb 2009

ako sa citis kody a kedy ides k lekarke neviem ci si to pisala ale nechce sa mi hladat

vevoncek
9. feb 2009

evi a čo ste nakúpili v Asku?

no ja si zase namýšľam že som tehu lebo sa divne cítim ale tento týždeň mi má prísť mrcha tak som zvedavá či príde načas alebo bude mať meškanie .

kodada
9. feb 2009

vdaka za opytanie babule, citim sa dobre, len ma pali zaha, a divny pocit okolo zaludka, negrckam ... tot vsjo
nebojne sa, este stihate patrit k oktobrovkam (ze cukrus) tak vam tam drzim miesto 😉
k doktorovi pojdem asi az po 23, tento tyzden mi je skoro, buduci sa mi neda (kolegyna si berie volno) takze asi az po 23.2., verim ze uz bude vidiet srdiecko 😎

evl ja ti to mozem skusit zaregistrovat, ak chces, napis mi prihlasovacie udaje do IP

tilly
9. feb 2009

my sme sa tak dohodli, že to tento mesiac skúsime, ak to nevyjde, tak to necháme tak...

kodada
9. feb 2009

tily drzim palce

tatuska1
9. feb 2009

aj my skusame tak uvidime

tatuska1
9. feb 2009

kody ty si kedy mala MA

kodada
9. feb 2009

10.10

aspinka
9. feb 2009

Ahojte.
Kody srdiecko je vidiet od 7tt ja by som uz skor nesla ani keby co bolo potom to cakanie trva vecnost. Ktory mas prvy den poslednej MS na tom nemeckom BT je taky vypocet kde ti vypocita aj kedy uz vidiet srdiecko popripade ked sa dovyvijali organy.
Evulik to prihlasene si musis urobit z tvojho PC uz preto ze mas potom moznost mat cely mesiac VIP verziu ktora nie je na zahodenie 😉 Z mojho PC som sa uz prihlasila takze uz ma registruju ze ja som uz VIP odskusala.
Chod krok po kroku podla navodu tu http://merenibt.xf.cz/index2.html a neni mozne aby si sa nezaregistrovala 🙂
Inak ked zadas nik tvoje heslo a mail tak musis cakat kym ti pride na tvoj mail aktivacny link kde kliknes a on ti tam zadam napriklad tvoj zvoleny nik trebars evulik a prideli nove heslo tiez som nechapala naco si davam svoje heslo a on ho potom zmeni na najeky kod ale nech je po jeho.
Takze pride ti ten mail kliknes na ten link otvori sa ti fertility stranka na prihlasenie kde zadavas nik a to nove heslo ktore ti pridelil a odhacknes ti tam nech si uz to heslo pamata a si tam!
Mne mrchana koncila. Vcera sme mali hovor s muzikom ci ist do toho alebo pockat ja baby nechcem decembrove a januarove moj muz by chcel jarne ako sme mali malu. Tak mam to odlozit alebo nechat tak nech sa stane co sa ma stat.
A baby teraz som si uvedomila co som bola u dokyho na tych steroch a bral mi krv na trombozu tak mi nevolal a uz je cez dva tyzdne takze je vsetko OK. Lebo mi povedal ze po dvoch tyzdnoch keby boli zle vysledky tak mi volaju a ked dobre tak mi nevolaju. 😉

vevoncek
9. feb 2009

aspi tak to je super že je všetko o.k. ja na tvojom mieste by som to nechala na náhodu veď sa vám nemusí zadariť na prvý pokus a keď sa zadarí určite sa budeš tešiť aj keby to malo byť decembrové alebo januárové ale ak sa vám to teraz podarí tak by to bolo októbrové alebo novembrové 😉

kody ja by som tiež už radšej počkala nech je vidieť srdiečko pretože viem aká je to záťaž keď ti doki povie že si tehu ale ešte treba čakať na srdiečko toto už nechcem zažiť
tu ti posielam pár stránok
www.pregnancy.org

www.mambaby.com

http://www.baby-web.sk/Rubriky/s109-Vyvin-plodu...

www.tehotenstvo.academy.sk

http://www.ivanbelchev.com/myembryo/embryo.htm

tatuska1
9. feb 2009

ahojte baby ja sa presne toho bojim ze ked zase pojdem ze som tehu.k lekarke a mi povie ze srdiecko nebije

tatuska1
9. feb 2009

ale nechcem na to mysliet snazim sa a stale si hovorim teraz to vyjde!!!!!!!!!!

aspinka
9. feb 2009

Baby ja davam do pozornosti tuto stranku su tam krasne 3D obrazky babatka a ktovie anglicky na rozdiel odomna si moze vela veci presprtat dokonca dat si posielat aktualne infosky o babatku podla tyzdna

http://3dpregnancy.parentsconnect.com/

tatuska1
9. feb 2009

aspon obrazky si pozriem lebo neviem po anglicky

aspinka
9. feb 2009

tatuska ani ja 😅

tatuska1
9. feb 2009

no a co ved aj obrazok potesi neeeeee?????????-aspi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre