Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
13. feb 2009

ahoj cukrus, ako sa ti dari? teplota sa drzi?

vevoncek
13. feb 2009

evi a ku komu chodíš na endokrinológiu k Pastierikovy? Ja som tiež bola u neho a on mi našiel zväčšené uzliny a hovoril mi tiež to isté čo tebe že zatial si máme dávať pozor a potom keď sa príde na to že z čoho sú tak potom sa preliečim a môžeme pokračovať ale ja som už bola tehu a už bolo neskoro

cukruska1920
13. feb 2009

ahoj evul...hej drzi....37.1... az sa bojim verit ze to mozno vyslo.... a ty ako?

evulik6
13. feb 2009

ano vevon, k pastierikovi.... aj uzliny mi nasiel trosku zvacsene, ale to mohlo byt tym, ze som bola predtym trosku chora... ze na teho by to nemalo mat vplyv ziadny, ani ta SZ, lebo ze pracuje dobre, ako ma, tak by nemal byt problem...

kodada
13. feb 2009

evi tak je asi aj dobre, ze si nezostala tehu .... cukru vkladam do teba nadeje ako do mojej nasledovnicky 😉

cukruska1920
13. feb 2009

kodi...dakujem.... tak to ta nemozem sklamat 😵 😵

kodada
13. feb 2009

😎

vevoncek
13. feb 2009

evi tak to si zverená do dobrých rúk 😉

evulik6
13. feb 2009

cukrus, mne uz mrcha dorazila...ale nevadi, asi to tak ma byt...

kody, budem kludnejsia po tom sone, tak som rada ze mi ho urobi...

vevon, tak tak, aspon viem ze ma maju pod kontrolou 😉 som zvedava kedy tebe dorazi mrcha, nech mozme zacat xixi 😀

vevoncek
13. feb 2009

evi dúfam že nebudem čakať 45 dní ako prvý krát 😀

tatuska1
13. feb 2009

dobre rano babulky !!!!!!!!!!teda vy ste sa rozpisala pekneeeeeeeeeeeeee mam co citat.evulik hej tak predsa dorazila potvora no aj ja cakam tak ma vsetko boli a aj nervna som juj.kody ako sa dnes citime vsetko ok?cukruska vyzera to nadejne len tak dalej, 🙂

kodada
13. feb 2009

tatu som OK, zaiadne nevolnosti, z priznakov len unava a citlive bradavky ....

tatuska1
13. feb 2009

tak to je supis nie? 🙂

kodada
13. feb 2009

som nadsena, sice mam kazde rano taky divny pocit okolo zaludka, ale negrckam ... a to sa mi paci, sice mozno to este pride, ale nevadi 😉

tatuska1
13. feb 2009

kody a to by si nemala byt na rizikovom?????ja sa len pytam vies ci ta nechcel dat doky vies.

kodada
13. feb 2009

doky sa ma spytal ake mam zamestnanie, a kedze v podstate 8 hod. sedim pekne na zadku, nie je dovod 😎 ale keby bolo treba, nevaham ani minutu, ja viem to iste robit aj z domu

tatuska1
13. feb 2009

no tak to je v pohode potom to mas pravdu a mas aj nasadene lieciky niejake?

kodada
13. feb 2009

ano Duphaston, pravidelne kys. listovu (na stredacku z babyplanom) + vit. E

ninuska8
13. feb 2009

jaaj evu tak ti to dajak rychlo prislo ale cim skor tym lepsie...skratia sa ti dni do snazenia 🙂
kody ako casto beries ten duphaston 2x denne?
cukruska a ty si ktory den cyklu ze sa ti to tak pekne drzi?
som ja ale zwedawa......xixi

kodada
13. feb 2009

ninus, ano dvakrat denne duph.

tatuska1
13. feb 2009

ja by som mala zacat brat tiez duph.na 14ty den cyklu tak mi kazala doktorka

evulik6
13. feb 2009

ninus... presne tak..cim skor tym lepsie...prisla o dva dni skor ako mala ale nevadi... tato od tej predchadzajucej je horsia, vsetko ma boli, najma brucho a krize.... nervozna som bola pred nou straaasne...
dnes som muzovi povedala ze ked skonci pojdeme na to 😀 vsak vevon???

vevoncek, urcite nebudes tak dlho cakat, ved beries femigard nie??? 😉 🙂

tatuska1
13. feb 2009

evulik a ked aj ja dostanem idem do toho s vami hej. 😉 🙂

evulik6
13. feb 2009

tatuska, jasneeee.... bereme ta do partie 😉 a ty si merias BT? mozno ani nedostanes, hm???

labradorik
13. feb 2009

Ahojte idem sa spytat ze ci je normalne ze v crera som necitila ziadne pohyby?citim ich este len tak velmi slabo ale vcera skoro vobec.tak ssa bojim ze ci je to normaĺe.a aj to ma trapy ze i to neak poznat pokial bejbinku prestane bit srdiecko.neviem mam neake pochybnosti.dakujem

vevoncek
13. feb 2009

evi aj ja som nervózna strašne a úplne mám takú depresívnu náladu a pritom nemám mať z čoho

femigard síce beriem ale rátam so všetkým aj s tým že mrcha môže prísť neskôr, lebo všetko je také nevyspytateľné a nechcem sa upínať na niečo a potom byť sklamaná príde príde nepríde nepríde nič sa nedeje

ale po mrche si budem aj ja merať BT uť sa na to teším

vevoncek
13. feb 2009

labradorík radšej sa tak veľmi nesleduj ak bolo na sone všetko v poho bude aj teraz neboj sa či prestane byť bábu srdiečko to sa asi nedá zistiť to by potom všetky tehule boli v strese keby to vedeli ale neboj všetko je o.k.

cukruska1920
13. feb 2009

Ahojte...vonku je zima ako v ruskom filme 😀

ninus...noo..som 9DPO.....

tatuska1
13. feb 2009

cukruska to by si si mohla aj testik spravit nie ci pockas 🙂

cukruska1920
13. feb 2009

tatus...nebudem robit test.. pockam kym bude meskat aspon 2 dni ale mam pocit ze pride mrcha 😖 rano ma bolelo brucho ale teraz uz nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre