Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
13. feb 2009

ja som tiez obcas pozerala niektore telenovely ale tato ma nejako ani nechytila... a ja ani nemozem pri krpcovi, to je telka obsadena... 😀

evulik6
13. feb 2009

hmm, choreho brata? tak to ma mrzi.... tak muzik je s tebou tiez malo co? no ale co narobime? v dnesnej dobe, vyberat sa velmi neda... ja sa tesim na buduci tyzden, muz ma tyzden dovolenku 😉

tatuska1
13. feb 2009

dovolenku?????? 😀 je je jej tak sup sup do snazenia 😀

kodada
13. feb 2009

ste tu popisali, aj ked ja viem presne kto ma bude nasledovat .... ale mlcim ako partizan, ved kedze som vestica, tak to predsa musim vediet 😉

tatuska1
13. feb 2009

kody ty si ale tajnostkar 🙂

evulik6
13. feb 2009

zeby cukruska??? 😀

evulik6
13. feb 2009

no jooo dovolenku... lenze mne by mala mrcha skoncit 18teho a neviem kedy sa ovulka dostavi...bo neviem ani teraz kedy som ju mala...ale nevadi... aj tak budeme skusat a uvidime

tatuska1
13. feb 2009

tak treba skusat a lubkat sa! 🙂

tatuska1
13. feb 2009

ja si tiez myslim ze cukruska! 🙂

tatuska1
13. feb 2009

o boze ona nas sprdne ze tu o nej takto a ona cumakuje na ciganov 😀

tatuska1
13. feb 2009

ale cukruska nam to odpusti!!!!!!!!!!!!!! 🙂

evulik6
13. feb 2009

jasne ze odpusti, ved my len v dobrom o nej... 🙂

no ved muzik urcite nebude namietat ked ho obcas znasilnim 😀

tatuska1
13. feb 2009

no bodaj by namietal 😀

evulik6
13. feb 2009

no ved!!!! 😀 😀 😀 to sa este u nas nestalo ze by odmietol...heh...ani by som mu neodporucila 🙂)

tatuska1
13. feb 2009

a co robka teraz tvoj drobec????

evulik6
13. feb 2009

teraz? pozera dvd - gumkacov... 🙂 a pije dzusik 🙂

evulik6
13. feb 2009

kukni si album, mam tam jeho fotky 😉

ela304
13. feb 2009

ahojte baby, pozeram sem na vas uz asi dva dni. Ja chodievam ku snazilkam do temy sanatorium Helios. Ale poznam aj od vas niektore. cukrus, kodada. Dokonca kodada bola narovnako so mnou tehotna a teraz nam to vyslo zase spolu. Ja som v 5 tt, ale az v utorok si budem na istom. Este teraz na sone nebolo nic vidiet tak sa bojime aby nebolo mimomaternicove.Takze uvidime. Inak som teraz mala zacat druhe IVF a menzes nechodil a nechodil. No a ja po 4 rokoch som otehotnela spontánne. Takze sme taky maly zazrak lebo u nas to logicky velmi mozne nie je. No ale uvidime. 😲 😲

tatuska1
13. feb 2009

hej ja som uz pozerala je zlatucky aj my mae presne tak isto stare krsniatko

tatuska1
13. feb 2009

ela304 ahoj medzi nami dievcatami 😉

ela304
13. feb 2009

dakujem tatuska, ako dlho si snazilka?

evulik6
13. feb 2009

ela, neboj sa, urcite bude ok... musim mysliet pozitivne teraz...drzim palceky 🙂

tatuska1
13. feb 2009

no nie dlho snazili sme sa od juna minul.roku v auguste som zostala tehu a v oktobri som podstupila kyret no a tento mesiac zaciname zas ci sa to ujme 😒

tatuska1
13. feb 2009

a ely veru musis mysliet len na to dobre 🙂

evulik6
13. feb 2009

mate krsniatko rovnako stare? super... to je s nimi zabava... nas v poslednom case vsetko opakuje po druhych detoch... naposledy sa naucil skriekat od kamoskinho syna 😀

tatuska1
13. feb 2009

jaj ci zabava to je moje male kuriatko ktorej sa papulka nezavrie 😀

ela304
13. feb 2009

evulik, mas krasneho synceka, kukla som tvoj albumik 🙂 dufam ze aj ja sa takeho dockam. Dost sa bojim dalsej operacie a dalsich komplikacii. Dufam ze do tretice vsetko dobre. Teraz je najhorsie to cakanie.Tatuska aj ja som v oktobri bola na druhom kyrete, to bol zly mesiac. ☹

tatuska1
13. feb 2009

velmi zly ani mi nehovor ja som bola 15.okt.prvy krat no ale coby ved ja znesiem vela zostalo mi tam este tak som 28.okt.isla znova na cistenie 😔

ela304
13. feb 2009

ja som bola 13.oktobra a potom som menzes dostala az na 58 den. Tak som tiez mala nervy. No ale mi to nejako nastartovalo organizmus, takze vsetko zle je asi naozaj na nieco dobre 😉 Uvidime v utorok.

evulik6
13. feb 2009

dakujem baby, je zlaty, aspon ze mam jeho... ale nic sa nebojte, musi sa aj na vas usmiat stastie...

ela, viem ze je to tazke, ale musis byt kludna kvoli babatku a pekne oddychovat... ok? Ja ked som bola druhykrat teho , bola som u dokiny a tiez male skoro vobec nevidela, viacmenej mi urcila teho podla prsnikov ako podla sona... a bola som uz 6 tt... neboj, vsetko bude ok...uvidis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre