Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
15. feb 2009

ela zacinas siesty to znamena ze si 5t1den alebo 6tt. A zajtra si 6t1den lebo to uz si siedmy. Lebo lekari to tak rataju ako vam hovorim viem ze napriklad tu na modrom konikovy to zaokruhluje ked to zadas do nastavenia. Inak ja som si vzdy urobila ticker napriklad skuste tento da sa dat aj na plochu PC ;)
http://ticker.7910.org/eng

ela304
15. feb 2009

aspinka, ja to viem len tak ze na stranke Mama a ja som vcera podla terminu pôrodu mala 5tt a dnes 6tt. Tak neviem.

aspinka
15. feb 2009

Ela skus tuto stranku je tam tehotenska kalkulacka hore zadaj prvy den poslednej MS a presne ti tam ukaze v ktorom tyzdni a dni si 😉
http://tehotenstvo.academy.sk
Ono to je tak ze sa to pocita vlastne ze cely tyzden si v den ovulacie takze ked si mala ovulaciu piatok(kedy je predpoklad ze bolo vajicko oplodnene) tak vzdy v piatok budes v celom tyzdni napriklad piatok budem 6tyzden 0 dni a to je ukonceny 6 tyzden ale v sobotu uz budes 6tyzden 1 den a to uz je vlastne zacaty 7 tyzden. Takze vzdy ked je 6t2den tak uz je siedmy tyzden az do piatka to bude zase 7 tyzden 0den cize ukonceny 7tt a v sobotu 7t1den a to uz je zacaty 8 tyzden 🙂
Dufak ze som vas neskomolila este viac 😀
Ale viem ze aj gynekologovia to tak razaju 😉
A toto je tzv pocitanie pod PM poslednej menstruacie je to udavane v tehotenskej knizke ale potom sa urcuje aj podla velkosti plodu to sa mozu tie tyzdne menit. Ale v knizke je vzdy vedeni prvotny vypocet podla PM. Aj na UTZ je t

aspinka
15. feb 2009

no sory asi uz vela pisem lebo mi to same odoslalo 😀
ja len ze podla UTZ ked ti budu robit raz snimok tak je tam vzdy udaj pod PM ale potom Dr. meria babatko a je tam udaj podla velkosti. Preto vacsinou udavaju aj dva terminy porodu podla mrchy a podla velkosti plod 😅

vevoncek
15. feb 2009

ahojte ale ste toho popísali kým som to prečítala

mne mrcha ešte stále nedorazila vizerá to tak že asi dorazí ako prvý krát na 45 deň ale nevadí , lebo aj tak sa začneme snažiť až o týždeň ak budú dobré výsledky 😉

tak len toľko aby som vás nedržala v napätí 😀

my s mužom sme valentína neoslavovali, lebo my oslavojeme celý rok niečo a nejaký valentín nie je dôvod na oslavu teda aspoň podľa mňa keď mám chuť tak strávim s manželom krásny romantický večer aj mimo valentína
boli sme na oslave v sobotu a piatok som mala toho veľa tak som tu nebola teraz som mala chvíľu času tak vám píšem

ale teraz sa idem na chvíľu venovať manželovy papa

kodada
15. feb 2009

eli ja som OK, ziadne priznaky, dnes som 5+6 tt

mirip
15. feb 2009

absolútne žiadne? ved si spomínala že ked si robila test si grcala 😀

sue250
15. feb 2009

kodada ty si uz bola u lekarky? ja som 5+4tt .

kodada
15. feb 2009

negrcala, len ma napinalo cestou do roboty v aute ... len ma pali zaha ...
... a dufam ze som teraz bublinke neublizila ... bola som na zahrade po pradlo, a pasli sa vam tam srnky, tak som utekala do domu po kameru a strepala som sa na plavajucej podlahe, boli ma bok, inak nic ... bojim sa, dufam ze sa mu nic nestalo
sue bola som, tento utorok, lebo som zacala mat hnedy vytok na toaletaku, bolo vidiet len bublinku ...

sue250
15. feb 2009

kodada davaj pozor, srnky pockaju 😲

kodada
15. feb 2009

to uz viem teraz aj ja 😉

ela304
15. feb 2009

ahojte, mna pobolieva obcas brucho ako na mrchu, ale len tak slabo. Ozaj ja som 5tt+2. No uvidime v utorok. Myslite ze bolo normalne ze v utorok tam nic nebolo vidiet?

cukruska1920
15. feb 2009

Ahojte.. tak ja tento mesiac tehulka nebudem ☹ dnes mi teplota klesla takze cakam kramy... aj som s tym ratala aj ked v kutike duse som dufala ze to vyslo.... ☹ ale co uz.. pockam kym pride a potom zaciname znova to iste ....

ela304
15. feb 2009

Cukrus, to mi je luto 😠 No ale kym este neprisla tak nezufaj!! neboj

cukruska1920
15. feb 2009

ela...ja som to uz zabalila...

aspinka
15. feb 2009

cukruska nevadi vsetko bude to chce cas ;) ela ved som ti pisala ze najskor je nieco vidiet od 7tt nezabudaj ze ty si teraz 5+2 ale dva tyzdne z toho mas len od prveho dna mrchy a ovulacii embrijko ma necele 3 tyzdne co chces od takeho drobca 😉

ela304
15. feb 2009

ty si tiez pekna pesimistka ako aj ja. Neskusala si robit test?

cukruska1920
15. feb 2009

ela... test ? a naco....

vevoncek
15. feb 2009

cukruš kto to tu zúfa???hmmmmmmmmmm???
a akú si mala dnes teplotu kedy máš dostať mrchu?

ela304
15. feb 2009

aspinka, ked som bola po IVF tehotna tak sucasne s krvou po 14 dnoch od transferu bola na sone machulka. Cukrus ja pre pokoj duse testnem a potom som uz v klude.

cukruska1920
15. feb 2009

vevon....ip

ela..skoda penazi vyhodenych za test

ela304
15. feb 2009

vies, nas uz dieta vyslo 100 tisic tak tych 100 Sk na uz nepolozi 🙂 ale jasne, viem co chces povedat.

aspinka
15. feb 2009

ela ja som nejako prehladila ze si po transfere ;) no aj tak je dolezity vysledok nie? 😉

ela304
15. feb 2009

ja nie som po transfere, teraz som mala zacat IVF, cakala som menzes na stimulovanie a namiesto menzesu tehotna. Prirodzene!!! Ja som taky zazrak.

vevoncek
15. feb 2009

cukrus poslala som ti IP

evulik6
15. feb 2009

cukrus, tak to mi je luto ze teplota klesla... 😒 Ale mozno buduci mesiac sa zadari...drzim palce... 😉

vevoncek
15. feb 2009

ahoj evi pozerala som si tvoje foto máš krásne synátora a vieš že ťa z videnia poznám 😉

evulik6
15. feb 2009

ahoj vevon, dakujem.........ano? poznas? sranda... dost mozne, byvala som s malym dost casto v meste...kazdy den dva krat 😀 Teraz uz tak nechodim cez zimu, ale ked sa otepli, zase tam bude maly nahanat holuby 😀

vevoncek
15. feb 2009

videla som že sa chodíte sánkovať do Necpal nechodila si tam náhodou na základku?

vevoncek
15. feb 2009

asi z tadiaľ ťa poznám mám taký dojem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre