Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

skybaby
20. feb 2009

dobre ranko 🙂 vevo gratulujem k mrche a mas to dobre nacasovane aj s tymi vysledkami a potom huraaaa do snazenia 😉

kodada
20. feb 2009

bre ranko, u nas je dnes v praci blazninec ... teraz som si sadla k PC ... 😒

evulik6
20. feb 2009

my ideme pobede pozriet sesternicu a jej krpca...uz som ich dlho nevidela...som zvedava ako sa budu hrat nase deti 😀 Jej syn je o 4 mesiace mladsi od mojho tak bude sranda 🙂

vevoncek
20. feb 2009

ahojte babukly tak už som tu

evi jasné že máme dohodu a budem merať BT neviem prečo ale potom to je také napínavejšie 😀

jeto super že sa tešíte so mnou inak to načasovanie je paráda veď som nejaká mafia 😉

kodada
20. feb 2009

babule, potom nazabudnite dobredu napisat, kedy posielat tehu virusy, nech nestratia na ucinku a su cerstve 😉
inak cukruska tu uz davno nebola, ze? babulka, asi je smutna z mrchy

evulik6
20. feb 2009

ano kody, cukrus tu uz davno nebola...akurat som sa ta chcela spytat ci sa ti neozvala... 😒

virusy??? no sup s nimi...od dnes mam plodne dni 😀

kodada
20. feb 2009

neozvala ani neodpisala 😒
T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

evulik6
20. feb 2009

ani mne 😒

dakujem za virusy....chytaaaaaaaaaaaaaaam 😀

vevoncek
20. feb 2009

možno je dobre že tu neni lebo môže byť smutná keď chodí na túto stránku ale asi by bolo dobre keby sa zamestnala čítaním nejakých pozitívnych kníh aby nemala čas myslieť na bábo a možno by ju pozitívne naladili a rýchlejšie by bola tehu ale ja jej držím päste a myslím že nie len ja

vevoncek
20. feb 2009

a aké máte plány na víkend???

evi ty máš manža do nedele doma potom už ide do roboty?

evulik6
20. feb 2009

ano vevon...do nedele je doma... pobede ideme na navstevu a zajtra neviem...asi si urobime peknu kludnu soboticku..pojdeme na prechadzku a tak... vlastne celu jeho dovolenku behame po navstevach, uz som z toho normalne unavena... 😖

kodada
20. feb 2009

vsetky si tu navzajom drzime peste, sa mi to paci, viem ze sa to urcite vsetkym skor ci neskor podari 😉
kamarat ma dnes oslavu narodiek, tak ideme tam ... na sobotu su zahlaseny ty svokrovci 😒 v nedelu hadam budeme oddychovat

evulik6
20. feb 2009

a ty mas ake plany vevoncek??? chystate sa niekam? 🙂

tatuska, kde si? zdravim ta, aj ked tu nie si... 😉 no co, kedy zacinate s manzom???

skybaby
20. feb 2009

ja idem zajtra na masaz, sa tesiiiiim 🙂 mne sa zda ze cukrus pisala do grafov a bola celkom v pohode ... tusim ...

vevoncek
20. feb 2009

tak ja by som si tiež rada oddýchla už si ani nepamätám kedy som naposledy oddychovala

ja mám taký nabitý celý vikend ale možno rezignujem a nebudem nič robiť len oddyhcovať dnes mám ísť so sestrou do mesta a potom mám ísť na návštevu ale tú musíme najskôr telefonicky dohodnúť ak to nevýjde dnes tak tam pôjdeme zajtra a zajtra sme chceli ísť aj na basket baví ma chodiť tam keď PD stále vyhráva 😀 a v nedeľu budem variť asi celé doobedie a ak sa mi bude chcieť tak aj niečo upečiem

keď som pri tom pečení kodi chcela som spraviť ten valentínsky zákusok ale neviem ho nájsť ako ho mám hľadať?

vevoncek
20. feb 2009

ja by som aj išla do kúpelov sa okúpať ale mrcha mi prekazila plány ale som rada že dorazila som zvedá ak neotehotniem prvý mesiac či dorazí už tak ako by mala

kodada
20. feb 2009
skybaby
20. feb 2009

kolacik vyzera super 😉 ja budem dnes na veceru asi robit francuzske zemiaky a s pecenim to u mna nevyzera dobre, som leniva 😀

vevoncek
20. feb 2009

skybaby aj ja som lenivá a keď počujem slovo piecť koláč tak ešte začnem byť roztržitá mala by som ísť na hypnózu či nemám traumu z detstva lebo to by ste ma mali vidieť ale snžím sa s tým niečo spraviť a preto chcem sem tam niečo upiecť aby som sa to naučila

kody ďakujem 😵

kodada
20. feb 2009

nzc, ja idem tiez rozmyslat co upeciem svokrovcom

skybaby
20. feb 2009

no baby ja sa zatial drzim bez mrchy 😉 aj ked ma rano strasne boleli krize ... teraz mi je dokonca aj trochu zle, ale to bude asi z tej tresky na ranajky 😀
inak ja mam problem len s pecenim a nie s jedenim, kludne poslite svoje vytvory na ochutnanie 😀

kodada
20. feb 2009

tak dobehni sky cez vikend, spravite si vylet na stredne slovensko 😉 hadam nieco po svokrovcoch zostane

sue250
20. feb 2009

caute baby clovek tu nie je den a vy zapisete dve strany 😉 skybaby nemala by si ist na masaz ak si tehu vobec nie a ak cakas MS tiez nie. ani pocas MS.ten kolac som piekla je super a ak este primiesate aj cokoladovy puding bombasticky ale idem varit nejake mäsko len neviem ake, poradte. od pondelka mam prazdniny tak sa tesim potrebujem odychnut chcem ist k dokine nech vysetri ci sme ok ale trosku mam strach, co ked zas to nevyjde stale chodim na wc a utieram sa ci nahodou neobjavim nieco, ten stres po potrate stale je ☹

skybaby
20. feb 2009

sue preco nie je dobra masaz, ak cakam ms alebo pocas ms? cez tehu to celkom chapem ... ale chystam sa len na masaz chrbta

kodada
20. feb 2009

ja idem v utorok na sono, tiez mam strach sue ... ale pevne verim ze uz tam srdiecko bude, mozno dostanem aj tehu knizku 😉

sue250
20. feb 2009

sky vsade na pri kazdej maserke pisu toto:Masáže sa neodporúčajú:

* pri celkovej telesnej slabosti
* pri horúčkových, infekčných stavoch
* pri kožných a hnisavých chorobách
* pri chorobách žlčníka a vredovej chorobe žalúdka
* pri chorobách čriev s hnačkou a krvácaní
* pri menštruácii, gravidite a 2 mesiace po pôrode
* pri zapálených kĺboch a zápaloch žíl
* pri duševných psychózach a alkoholickom opojení
* pri pokročilej arterioskleróze a osteoporóze
* ak máte množstvo materinských znamienok

Kodada knizku az v 10tt ☹ a toooo je pre nas este daleko, ale strasne mi ide krv z nosa tebe nie? ja idem ku dokine bud v utorok alebo v stredu

aspinka
20. feb 2009

caute. takze nas caka vikend ;) u mna ovulka bola teplota stupla tak treba len cakat ci z toho neco bude 😅

chick
20. feb 2009

Ahojte dievčatá....dúfam, že Vám nevadí, že sa k Vám takto pridávam, ale včera som prekonala reviziu pre MA a som strašne nešťastná...nedokážem sa s tým zmieriť...nikdy predtým som o ničom takom nepočula, verila som, že tehotenstvo bude bez problémov a zrazu to prišlo ako blesk z čistého neba...som otrasená

ela304
20. feb 2009

chick, je mi to luto, ja to mam za sebou uz dva krat a neprajem to nikomu. vsetky vieme ake to je. Neboj sa snaz sa mysliet na nieco ine a ono to casom prebolí. Neboj za tri mesiace sa vrhnes do dalsieho tehulkovania so stastnym koncom. 🙂 🙂 🙂

chick
20. feb 2009

dakujem eli! ja sa snazim na to nemysliet, ale ako vravim, bol to pre mna velky sok a v tej nemocnici som si tiez vytrpela - na izbe nas bolo sest, z toho styri isli na interupciu ...hrozny pocit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre