Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
20. feb 2009

chick, je mi to ľúto 😔
už som sa tešila, lebo dosť dlho sem k nám nikto nepribudol, začalo sa tu tehotnieť, už to tu vyzeralo tak pozitívne a nádejne...
čoskoro sa pridáš k "našim" tehulkám, neboj 😉

chick
20. feb 2009

dúfam aj ja...no teraz nevládzem na to ani myslieť..ale keď všade vidím tie babatenká a tehuľky, je mi do plaču..ale čo už, musím sa tomu postaviť, tak ako Vy všetky..ale plánujem sa dať do poriadku, pochodím doktorov či nemám zápaly v tele (mala som dlho helicobaktera), bolí ma jeden zub stále - aj to si dám všetko do poriadku a snáď...aj keď neviem, môžu takéto veci ovplyvniť čo sa stalo?

mirip
20. feb 2009

ahojte, vitaj chick, neboj teraz je to čerstvé lebo si prišla o baby nedávno ale čas rany zhojí aj ked nezabudneš...ale tak to býva že hned potom........... 😔 je smutno ked človek vidí tehulu nablísku alebo babu s kočíkom.........

chick
20. feb 2009

inak je to zvlastne, lebo pre nas bolo tehotenstvo take male velke prekvapenie, babatko sme chceli, ale nie ze by som sa sustredila len na to...a teraz, ked sa to stalo, mam chut vsetko nechat, pracu, znamych, vsetko ..... a mala by som najradsej kopu deticiek a bola na materskej a nic ine by som nerobila...

aspinka
20. feb 2009

ahoj chick je mi to luto 😔 ale vsetko preboli uvidis vsetky sme tym prsli. A presne ako vravis my sme dlho uvazovali nad druhym dietatkom aj som chcela aj nie a ked som otehotnela a potratila chcela som ho straaaaaasne spat ani predtym som po nom tak netuzila ako po MA. Skratka ako keby som nieco stratila co velmi chcem a potrebujem 😒

mirip
20. feb 2009

neboj chicka určite mať budeš detičky ved sa hovorí že to prvé čo síce odišlo......pohnojilo pôdu a dalšie príde lahšie, veda baby tu sú príkladom 😉

chick
20. feb 2009

verim tomu babenky, to jedine mi dodava pozitivnu energiu...moj manzel je chudak tiez z too zniceny, nechape to moc, ten ani netusil ze sa taketo veci stavaju, ja som si cosi poprecitovala na konikovi...neveril, ani ked som vysla z ambulancie u gyn., myslel si ze prehanam, v ramci "precitlivelosti"..no co uz, idem dalej....

mirip
20. feb 2009

moj sa za to vinil že sa venoval umierajúcemu otcovi a na nás kašlal vtedy............dlho mi trvalo ho presnedčiť že to je blbosť, bol hotový lebo behom pár dní prišiel o otca a potom o dva dni aj o baby.......ale tie dni so zomierajúcim otcom by mu nikto nevrátil ale babatko ešte byť môže.........no nie? ono niekedy sa chlapi s tým ťažšie vyrovnávajú ako my, my sa vyreveme, povyčítame si sami sebe kadečo ale aj tak si myslím že raz predsa musí po búrke vyjsť slnko a zlé sa na dobré obráti 😉

chick
20. feb 2009

ano obrati..musi...stale si vravim, ze aspon mi nezomrelo babatko po narodeni alebo tak, ako sa to stalo nasim znamym...to bola strasna tragedia a viem, ze sa to stava..zivot nam kladie prekazky stale, kazdym dnom, a nadej umiera posledna...ja verim tomu, ze vsetko bude dobre...musi byt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tatuska1
20. feb 2009

ahojte babulky!ja som teraz dosla domkov bola som dnes v butiku pomoct kamoske a potom sme sli na kurz salsy a si predstavte ze sme tam prisli dve tak to prelozili na buduci tyzden 😀 no neporazi vas 😀 co uz.uz som bola na velky nakup zajtra nas pridu navstivit svokrovci manza ma narodky taaaaaaaak sa na nich teskam 😒 kody sme na tom rovnako caka ma varenie,pecenie s tym mi pomoze mamulka.a evulik manza dojde v noci taaaaaaaak bude sex boom,sex booom 😅

cucuska
20. feb 2009

ahojte babule, aj keď sem už nepatim, dlho som patrila a stále vás čitam. Život kladie veľa polienok pod nohy ale raz ho to omrzí a bude konečne tak ako snívame. Prajem Vám aby ten čas už nastal 😉 zo srdca

mirip
20. feb 2009

veru tak chick, ja som mojmu dokymu zazleivala že mi nedal ani jednu fotku z UZV ale asi vedel prečo ked som mesiac chodila každý týždeň an sono a stále to nebolo vporiadku ale čakal dlho velmi dlho na srdiečko...........iný by nečakal a potom až do konca kým to nebol jasný missed, iný doktori počkajú niekedy do 8tt srdiečko nie je tak šup baby ide von.....moj nie čakal a čakal a teraz som rada že nemám folku ani nič testy muž vyhodil a aspon ma fotka nenúti smútiť nad tým čo už nie je ale nôti tešiť nad tým čo bude..

ahoj tatuska 😉

tatuska1
20. feb 2009

ahoj mirip 😉

mirip
20. feb 2009

tak šup na mužíka tatuš 😀 inak sranda ja by som si z mojím terajším pozadím netrúfla na žiaden spoločenský tanec 😀 a ani by som nemohla ešte máme smútok

tatuska1
20. feb 2009

tak to si nevidela moj kufrik co vlacim zo sebou heeeeeej 😀 tak ale co s nim ked nie a nie ho nechat domka a chodit bez kufrika ha 😀

mirip
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chick
20. feb 2009

mirip - ja som babatko vlastne ani nemala...vak bol prazdny..tak neviem co je horsie..ani neviem, ci to vlastne bolo tehotenstvo...ja to nechapem ako sa to moze stat...mne inak lekar povedal, ze vstrebanie tych embryonalnych buniek sposobuje aj to, ked nahodou vajicko oplodnia dve spermie...

mirip
20. feb 2009

aj to a aj to že ked tam boli nesprávne pomiešané chromozomy tak bol chybný vívoj my sme napr srdiečko mali ale bolo to tak že mne za dva týžden baby narástlo tak ako za týždeň čiže rástlo velmi pomaly a srdiečko sme mali v 7tt podla sona ale v skutočnosti som bola v 9tt takže tam nebolo všetko vporiadku lebo nerástlo ako malo

chick
20. feb 2009

boze, hrozne...a to ako sa mozu chromozomy nespravne pomiesat??? a potom zas spravne??? blbe otazky, ja viem, zazrak zivota nie je v nasej moci....ale aj tak...dufam ze sme si s manzelom sadli a ze nase baby bude dobry kokteil nasich chromozomov 🙂)

mirip
20. feb 2009

to je blbá náhoda ked sa chromozomy nesprávne pomiešajú babatko sa nevivýja tak ako má a býva abort ale lepšie akoby sa malo narodiť dieťatko postihnuté, teda mna osobne by velmi vzali že babatko je postihnuté a ja mu neviem nijako pomôcť

evulik6
20. feb 2009

ahoj chick, je mi luto co sa ti stalo, ale neboj, casom to preboli...zabudnut nezabudnes ale preboli...treba mysliet pozitivne aby si bola cim skor fit a buduce baby malo pripravenu dobru "podu" Ja viem, ze teraz je to tazke, ked sa ti to stalo pred nedavnom, ale uvidis, ze to zvladnes...asi to tak malo byt...asi by bolo babatenko chore a trapili by ste sa vsetci...Neboj, urcite este budes mat babatko a bude zdrave a krasne.. 😉

tatuska, supeeeer...tak teda do toho.... 😀 mozno nam to vyjde rovnako 😉 😀

tatuska1
20. feb 2009

evulik aaaaaaaaahoj!no aj to moze byt ze budeme narovnako 😀 ale tak to bude musiet tvoj dojst aj do KE 😀 ked ten moj len na tie tyzdnovky chodi 😀 mame co dohanat tak sa budeme snezilkovat nechame tomu volny priebeh ved raz sa chyti to seminko nieeeeeeeeeee 😀

chick
20. feb 2009

ja som si vzdy myslela ake je to easy..ze budeme chciet mat babatko, tak si ho jednoducho urobime..a pride vtedy, ked budeme my chciet...ale VOBEC to tak nefunguje...vobec babatko nepride vtedy ked nam to vyhovuje...

evulik6
20. feb 2009

tatuska, jasneeee...raz to predsa musi vyjst...ja tiez neplanujem robit tutu mutu kazdy den...vies, maly ma vystavi a nie kazdy vecer mam na to chut...aaaa treba nechat aj spermijky dozriet... 😀

tatuska1
20. feb 2009

chick aj ja som si to myslela ale zivot prinasa aj taketo sklamania ale co my sme hviezdicky tak nabuduce uz aj nam vsetkym co si tu v tejto teme piseme sa to podari 😉

tatuska1
20. feb 2009

tak tak evulik dozriet a vypustit dozriet a vypustit 😀 a verim ti ze stale sa neda tutu mutu ved niesi stroj alebo ano 😀 a s malym to ti verim ze ta vycicia ako citronik moj zlatunky chrobacik ale ved on svoju maminku lubi.

evulik6
20. feb 2009

tak tak...lubi ma ako kona 😀 😀 😀 Je zlaty ale niekedy ma aj hneva, no ale ked na mna kukne tymi peknymi ockami...ach jaj... hned zmaknem, aj ked sa obcas hram na tvrdasku pred nim ...no co uz, musim byt aj trosku prisna...
A co dobreho ides piect a varit?

chick
20. feb 2009

ano tatuska, mas absolutnu pravdu...viera je naozaj dolezita, nech uz je to viera v cokolvek, takze ja sa teraz budem pekne sustredit na zregenerovanie a potom sa na to dame, akoby sa nic nestalo... 😉

evulik6
20. feb 2009

chick, to si asi myslela kazda ked este nevedela co vsetko sa stava...Ale nie je to tak...my sme na prve cakali skoro rok a druhe sa podarilo celkom rychlo ale este rychlejsie sme on prisli... 😒 Ale vies, aspon vieme ze otehotniet mozme, kolke by chceli a nemozu... ☹

tatuska1
20. feb 2009

presne viem o com hovoris lebo nase krsniatko je presne to iste co tvoj maly zlobrrrrrrrr 😀 co idem varit ze sa to vola SVIATOCNY KOLAC nieco na sposob OBLIZ PRST ked poznas to je piskota krem vanilkovy a pena ako priznam sa ja len miesam ja nerada peciem preto mi pomoze mamina a urobim chlebicky a rezne kuracie a bravcove a salat zemiakovy klasika aby mi svokra a svokor to zjedli neze povedia ze som somariny navarila a ze odisli hladni nech vidia ze syn im neumre od hladu pri mne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre