Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

chick
20. feb 2009

ved aspon to...ten pocit, ze "nemozem otehotniet" musi byt strasny... ☹ mne sa po tom, co sa nam stalo absolutne smenil postoj k zivotu, a k mnohym veciam a k hlupostiam, ktore som riesila..mozno sa to stalo aj preto, aby som si konecn otvorila oci...juuuj, uz s atesim ked budem kocikovat...alebo tlacit na sankach ako ty na fotkeEvulik 🙂

tatuska1
20. feb 2009

chick vsetko bude ok uvidis len sa daj do poriadku a potom sa posnazite zase.ja som bola najstastnejsia uz len preto ze po MA som bola ok ze maternica bola cista a ze som dostala mrchu atd.vsetko ma tesilo lebo mna cistili na dva krat.a ta sparva od lekarky je to tam cistucke mi padlo ako supis z jej ust.viem je to tazke ti teraz pisat ze to preboli ale musis byt ok aby si raz bola maminou.

evulik6
20. feb 2009

chick, neboj sa, vsetko pride, len to chce cas... teraz asi na to nebol ten spravny nooo... Vies, ja poznam jednu skvelu babu ktora nemoze otehotniet, aj lekarom to ma potvrdene, momentalne sa dala na liecbu ktora bude trvat rok a pol alebo dva a potom sa uvidi...potrebuje lieky, ktore sa nedaju zohnat na SR a su dost drahe... no ale dala sa na to lebo po babatku uz dlho tuzi...tak jej veeelmi drzim palce...

tatus... sviatocny kolac???super nooo...si myslis ze svokrovci si myslia ze manza hladuje pri tebe ? 😀 podla mna nie, aj ked ten pocit poznam 😉

tatuska1
20. feb 2009

ved pozri babule nam tu pravidelne posielaju tehu vyrusi 😉 nalepi sa aj na nas!!!!!!!!!

tatuska1
20. feb 2009

no to si mysliet urcite nemozu len sa smejem lebo na dedine to je vies vsetko sa natara.narastlo mu brusko po svadbe 🙂

evulik6
20. feb 2009

tatus to poznam aj moj od svadby peeekne pribral...🙂)

tatuska1
20. feb 2009

tak babky bruuuuuuuu nooooooooocccccccc 😔

evulik6
20. feb 2009

dobruuuu nocku ...papa zajtra 😵

aspinka
20. feb 2009

baby ja mam fotecku a uplna ironia ze to babenko na UTZ je uplne viditelne hlavicka rucky ani po malej nemam take pekne sono a na co mi to je nic mi to nevrati. Fakt mi potom vsetkom zostal ten cb zaber 🙄

sue250
21. feb 2009

ahoj chick vsetky sme si tym presli. drzim palce, vak bol prazdny? aj to moze byt? boze ja idem v stredu na sono a uz mas strach. drzim palce, niekedy pomoze len vela prace, ale to prazdno nenahradi nik 😉

mirip
21. feb 2009

aspi ty si tehulka? 🙂

chick
21. feb 2009

Ano Sue, ten gestacny vak bol prazdny...lekar vravel, ze sa embryonalne bunky same vstrebali..vraj sa to casto vstava..nasla som na nete ze je to anembryomola..ale taku diagnozu na ziadnych papieroch, ktore mam od gyn. a z nemocnice neuvadzaju..tak neviem uz...

Tatuska, mne primar este rano po revizii robil sono a vravel, ze mam to krasne cistucke, ze vystelka je pekna, ze to pekne urobili..tiez som si vydychla..teraz sa "tesim" na mrsku, aspon budem mat pocit noveho zaciatku...

Evulik - a preco nemoze otehotniet?

Inak mne primar povedal, ze aj jeho neveste sa to stalo, ze boli vsetci z toho zruteni, a hned po prvej mrche vraj pocali a maju babatko..vraj je to dobre, ze je zena vtedy velmi plodna, presne ako po porode...

cukruska1920
21. feb 2009

Ahojte...tak som tu.... 😵

kodada
21. feb 2009

ahojte, tak ja mam za sebou riadenie aj navstevu svokry, pobudli hodinku (stacilo), upiekla som rychly kolacik
ahoj chick, je mi luto co sa ti stalo, ale vzdy je to "lepsie", ze sa to stalo skor ako keby si bola vo vyssom tyzdni

chick
21. feb 2009

ahoj kodada, ved si to aj ja uvedomujem, to co vravia vsetci doktori : priroda si to zariadila takto...len to musi preboliet..

kodada
21. feb 2009

kazda to mame za sebou, musis dat tomu cas, mne to este hocikedy dojde ... ale uz sa na to divam z odstupom, drz sa moja, najhorsie sa bude dockat prvej mrchy, potom to uz pojde rychlejsie

chick
21. feb 2009

dakujem, ste vsetky take fajn, mne to tu velmi pomaha...je to smutne sice, ale ked clovek vie, ze nie je sam, tak to inak znasa.. vidim Kodada, ze Vy sa uz asi tisko vytesujete..ja som si povedala, ze na druhy krat budem prve 3 mesiace tehu lezat doma a modlit sa..a urobim preto vsetko na svete! ani som neverila, ze dokazem sa takto k veciam postavit...

Ale aj tak, je toho tak strasne vela!!! dokonca teraz, ked sa to stalo nam, sme sa dozvedeli kolko nasich znamych si tym preslo..hroza..a pred tym som ani netusila ze to je take frekventovane...

kodada
21. feb 2009

toto forum je velmi dobrym balzamom na ubolenu dusicku ... radi ta tu vypocujeme, netreba to dusit v sebe 😉
vytesujeme sa naozaj len potichucky, uvidime co bude v utorok, idem na sono, velmi dufam, ze tam babo bude aj s tlcucim srdieckom, keby som nemala sedave zamestnanie, aj ja som na rizikovom
mas pravdu, je toho v okoli strasne vela ....

skybaby
21. feb 2009

chick je mi luto ze si musela prest tym co aj ostatne kocky, ale urcite v buducnosti budes mat zdrave deticky ... cas lieci a nie je to fraza, ja viem o com hovorim ....

babyyyyyy a teraz radte ....mala by som mat zajtra mrchu (asi kedze mam asi stale rozhadzany cyklus) ... po mrche zatial ani stopy, dokonca ani moje obvykle spinenie ... chcela by som rano testnut, ak dovtedy nepride mrcha ... ale nemam absolutne ziadne priznaky tehu ... mam alebo nemam testovat???? som si ista ze bude iba jedna ciarka, ale asi budem kludnejsia 😉
inak vsetkym este pekny vikend

mirip
21. feb 2009

testuj ráno... 😉

evulik6
21. feb 2009

ahojte.... vitam ta cukrus opat medzi nami... 😉 🙂

chick, aj ja som sa dozvedela az po mojom MA kolko znamych si tym preslo... je to strasne a este strasnejsie to, ze babeniek stale pribuda...ach... Ale verim , ze vsetkym sa nam dalsie teho vydari... 😉

skybaby
21. feb 2009

no ved asi budem ale bojim sa tej jednej ciarky 😉

mirip
21. feb 2009

neboj budú dve 😉

skybaby
21. feb 2009

no v kazdom pripade vam dam rano vediet 🙂

evulik6
21. feb 2009

sky, ja by som asi tiez testla... 🙂 a co tvoj grafik? ci ty si nemerias BT?

evulik6
21. feb 2009

sky, co sa tyka priznakov, tak ja som tiez nikdy nemala ziadne (pri oboch otehotneniach) iba mrcha nedosla 😀

skybaby
21. feb 2009

BT som kedysi davno merala a zistila ze ovulku vacsinou mam v strede cyklu a BT mi vzdy klesla az potom ako som dostala mrchu ... cize som do poslednej chvilu vyzerala ze som tehu 😀 teraz nemeriam ... som potom mala pocit ze sa na to velmi fixujem ....
ja teraz od januara som uzivala ten femigard, tak mozno mi to posunulo mrchu ... pred tehu som vzdy mavala na striedacku 26 a 18 DC ... ale po tehu som mala 24, 32, 20, 26 a teraz .....? tak sa z toho vysomar 😀

evulik6
21. feb 2009

no fasa...to teda hej...pekne rozhadzane 😒 no a teraz si ratala kolko dnovy cyklus? Joooj, drzim ti palce aby ti to vyslo...Ja som si to nikdy nemerala ale baby tu ma nakazili, tak som zacala...januar bol taky o nicom, bo som si nemerala v rovnaku hodinu a tak ale tento sa snazim kazde rano..davam si budicek 😀 Ale ja to viacmenej pre zaujimavost, ze co ukaze graf... 🙂

skybaby
21. feb 2009

pre zaujimost sa to urcite par krat oplati 🙂 ja budem zajtra 26 DC 😉

kodada
21. feb 2009

sky somzvedava 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre