Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
22. feb 2009

ahojte, aspi ved ty si hovorila včera že máš fotky z UZV, takže ty si tehula nie? 🙂

skybaby
22. feb 2009

cukruuuuu preco tak skoro vstavas? ja som isla spat vcera az o druhej, tak mi aj to vstavanie dlhsie trvalo 😀
baby tak som teda testla ...

skybaby
22. feb 2009

a je tam slabaaaaaaa druha ciarka 😉 dokonca aj moj muz ju vidi 🙂 tak sa tak opatrne zacinam tesit ....myslim ze my v tejto teme vieme ze dvomi ciarkami este nie je nic vyhrate ... ale aj tak sa potichucku tesim a dakujem ze ste drzali palce 😉 ak fakt nepride mrcha tak pojdem o nejake dva tyzdne k dr., ktory ma urcite zabije, kedze nam kazal pauzovat rok, t.j. do oktobra 😀

sue250
22. feb 2009

sky super 🙂 tesim sa, sky a preco ti kazal pauzovat rok nechapem, mne povedali ze kto caka rok je mensia sanca na otehotnenie a tom i potvrdilo 5 lekarov.

evulik6
22. feb 2009

sky, perfektneeeeeeeeeeeee, strasne sa tesim.... drzim palceky, aby to bolo uz ok ....taka som stastna ako keby som bola tehu ja 😀 🙂

tatuska1
22. feb 2009

ahojteee jeej aj ja sa tesim tesim dalsia to je super 🙂

evulik6
22. feb 2009

ahoj tatus...no co ako vikendujes? 🙂

tatuska1
22. feb 2009

ahoj no ok neviem kde mi hlava stoji,prisiel v piatok v noci rano som bola pomoct tej kamoske v butiku prisla som o druhej o stvrtej prisla cela jeho rodina bolo nas 14 a opili sa jak svine co moj muz nepije tak mu je blujno no vies co 😀

ela304
22. feb 2009

ahojte baby, skybaby strasne ti drzim palceky aby ti to dobre dopadlo. dufam ze februarove spravy budú pre nás tie pamätné. Inac riadne vela nas tu pribuda tehuliek. to je super. 🙂 🙂 🙂 🙂

evulik6
22. feb 2009

aha, no to poznam, moj ked si vypije tak mu je vzdy zle 😝
a co uz si merias aj ty BT? JA hej, tak zo zaujimavosti... strasne ma tesi ze tu stale pribudaju tehulky...taku silu mi to dava 😉

tatuska1
22. feb 2009

hej meriam ale teraz nic moc 36,5

evulik6
22. feb 2009

no ja som mala 4dni 36,4 a dnes mam 36,6...

tatuska1
22. feb 2009

toto je na figu ze chodi na tie tyzdnovky no ale co spravim nic ☹

ela304
22. feb 2009

kodada, mirip ako sa drzkate. ja sa uz riadne bojim na utorok, neviem sa zbavit pocitu strachu. Priznaky nemam ziadne len som casto hladna, hlavne rano a vecer. No a som este unavena. Inak vôbec nic, dokonca aj prsia ma presdtali bolet uz pobolieva len brucho. A vy?

tatuska1
22. feb 2009

ela,kody a mirip my vsetky budeme na vas mysliet uvidite vsetko bude super sme tu predsa silna partia a my vas len tak neopustime babule 🙂

tilly
22. feb 2009

😉 no totooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀
sky, gratulujem, som hovorila, že sa tu šíri nákaza 😉

tak ja radšej odchádzam, nejako ma to zas prešlo 😀 ale nie, ja mám vždy také stavy, že po mrche straaašne chcem bábo a potom, keď sa už pomaly blíži ďalšia mrcha, tak ma to prechádza a hovorím si, že nebudem tlačiť na pílu, holt, asi to robia hormóny 😀

inak sa mi z toho femíku zlepšila pleť 😉

ela304
22. feb 2009

no mne sa dost zhorsila plet, zeby daky priznak?

aspinka
22. feb 2009

mirip nie tehula nie som aspon zatial ten UTZ mi zostal z nepodareneho tehotenstva 😒
No o zhorsenej pleti mozem hovorit ja uz je to hrozne ako vyzeram mam zmiesanu plet rozsirene pory a teraz sa mi vsetky zacali zapalaovat jeden po druhom neviem co s tym vyzeram desne a cely ksicht ma boli 🙄
Skybaby blahozelam k // juuuuj dalsia tehula tak to tu preplnime nie 😀
Ja uvidim o tyzden skybaby kolky den cyklu si?

skybaby
22. feb 2009

ja som dnes 26DC ale ja nemavam dlhe cykly ... aj pred porodom som mavala 26
babulky dakujem vsetkym ale zatial sme opatrni 😉

vevoncek
22. feb 2009

skybaby gratulujem to je užasná správa držím ti palce aby ťa doki neprizabil ale myslím že keď zistí že si tehu bude zaobchádzať s tebou ako v rukavičkách a HLAVNE želám ti aby si dotehulkovala do super konca aby si po 9 mesiacoch držala v náručí voňavý uzlíček 😉

kodada
22. feb 2009

ahojte, ja som si dnes pospala do 9,30
sky mooooc gratulujem, verim ze to teraz vsetky dotiahneme do uspesneho konca 😎

vevoncek
22. feb 2009

mimochodom ahojte aj všetky ostatné

ja som v piatok dostala mrchu konečne a tak sa mi nejako silno rozbehla že sa neviem z toho spamätať no horšie ako pri zabíjačke 😀

ale v pondelok idem pre výsledky tak možno sa už čoskoro zaradím medzi snažilky 😉

ja som mala toho tak veľa že som sem vôbec nestihla prísť ale dnes som mala už abstinenčné príznaky tak kým som vás prečítala (teda ste toho popísali) 😀 a po tej užasnej správe som musela napísať ale idem variť ale ešte sem určite prídem

skybaby
22. feb 2009

vevo dakujem, a ty ma rychlo nasleduj 😀

vevoncek
22. feb 2009

skybaby ja sa pokúsim ťa čím skôr nasledovať 😀

vevoncek
22. feb 2009

ja som už navarila aj sme sa napapali manžela mám chorého tak ho obskakujem ako sa len dá ešte že dnes nemám nič iné na práci len oddychovať

zajtra vyšlem manžela k doktorovy a ja pôjdem tiež po tie výsledy

ja tu stále píše o tých výsledkoch ja som už taká nedočkavá som ako na ihlách 😀 no neviem ako prežijem celé doobedie vždy ma objednávajú ráno a na zajtra ma objednali až na obed ale neva aspoň už nebudem musieť do roboty

cukruska1920
22. feb 2009

no baby...akosi ste to roztocili....

sky gratulujem.... take si stvrta 😵 😵 😵 😵 jujha... ja budem tiez trpezlivo cakat a cakat a cakat a cakat a cakat.....

skybaby
22. feb 2009

cukruuuuus necakaj tak dlho 🙂
ak to u mna bude naozaj vsetko ok, tak by to vychadzalo na zaciatok novembra, tak to sa stihnes pridat 😉 budem ta cakat 😀

cukruska1920
22. feb 2009

sky... radsej ma necakaj...aj kodi ma cakala v oktobrovkach a nist... ja ta pridem prekvapit 😀

chick
22. feb 2009

Skybaby, to je uzasneeeeeeeeeeee, whow.............gratulujem.........budem strasne drzat palce....Boze, to je vazne super...inak, aj ja verim, ze zivot je spravodlivy a tomu, kto po dietatku velmi tuzi sa to vyplni (tak to napisal jeden gynekolog a mne to dodava strasnu silu)...

chick
22. feb 2009

tatuska - bola si krasna nevesta!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre