Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
25. feb 2009

miri moc gratulujem k srdiecku 😉 som ti povedala ze tam bude, nemala si ist k dokymu az vo stvrtok?

cukruska1920
25. feb 2009

jaj babule babule...ked to takto pojde dalej tak tu zhnijem sama 😀 ☹

ninuska8
25. feb 2009

dakujem vam baby za gratulacie, na mna zas daco lezie, uz je to jak pri prvom tehu, boli ma hrdlo, uz som si dala aj bioparox, neviete o nejakych liekoch, kt. by som mohla teraz pouzit? dufam ze sa z toho dostanem cim skor...sky no mna boli trochu prsia, ked ich stlacim a stale by som jedla a jedla a to je asi tak vsetko...ok, tak sa cakame v novembrovkach🙂

mirip
25. feb 2009

ahojte kody mala ale oed strachu by ma do zajtra asi kleplo tak som šla dnes
😵

aspinka
25. feb 2009

ninuska aj mne tak od vcera akurat dnes sme tu o tom pisali mozes cmulat septisan 😉

mirip
25. feb 2009

bioparox sa môže a aj septisan aj neoangin ten posledný cmôlala švagriná a to bola tak 11-12tt a jej ho doky odobril že ten sa môže

mirip
25. feb 2009

a inak mne povedal jeden doky že ked sa nemôžu ATB a škriabe hrdlo tak treba kloktať tvrdý alkohol aspon 40% pálenku ale nefarbenú čiže slovovica, vodka atd. len číre ako voda pálenky som si myslela že si robí prdel aleon mi povedal že všetky kloktadlá sú na báze dezinhekcie ako alkohol..........ja som mala velké problémy z hrdlom v januári dokonca mi aj jeden krčiar chcel vybrať mandle a klkotala som teda neprehltla len kloktala a vyplúvala vždy pred spaním a aj ked je to humus a na grc sa mi dvíhalo pomohlo to

evulik6
25. feb 2009

mirip ano to s tym alkoholom je pravda...moja mamina klokta alpu ked ju boli hrdlo...fuuuj, ja by som nemohla 🤐 , ale vraj je to super zaberak... 😎

baby, normalne uz nemam pomaly ani prehlad kto je a kto nie je tehulka... 😀 ale to nevadi, to je super ze to takto dobre ide...som zvedava ktora bude dalsia 😉

aspinka, jasne aj novembrovky aj decembrovky...mne je to vlastne jedno v ktorom mesiaci budem zaradena, len nech som... ale ten november by som brala o kustik viac 😝 😀

tatuska1
25. feb 2009

no baby ja tu kukam ako puk no toto take dobre spravicky 🙂 vsetkym blahozelam 🙂 no evulik cukruska tak teraz my.babulky dajte nam tie vyrusy 😀

kodada
26. feb 2009

ahojte babule 😉

ninuska8
26. feb 2009

ahoj dievky, dakujem za rady, zo slivovice by som sa asi pogrcala, nemozem ju ani citit odkedy som to s nou raz prehnala.... 🙄 vcera som kloktala solou, myslim, ze celkom fajn, mne este pomaha, ked si navyjem na noc taky stipaci krem na hrdlo a dam vatu do usi, dnes som sa zobudila a je to celkom lepsie, samozrejme ten bioparox zabera...evulik, cukru a tatu drzim vam palce a myslim na vas. Nam sa to s muzickom podarilo asi nieco pred ovu, lebo pocas nej a po nej nebolo nic, akurat na Valentina, ale to uz asi vtedy nevydalo...trochu sa obavam lebo som tento mesiac bola ockovana proti tetanu a muz mal chripkú a bral ATB, tak dufam, ze vsetko ok, inak beriem centrum maternu a mam aj duphaston, len neviem ci ho zacat brat, k dokimu nejdem, lebo sa mi zda este skoro......tak sa drzte ja idem na La Tormentu

evulik6
26. feb 2009

dobre ranko 🙂

ako ste sa dnes vyspali? ja nic moc, maly sa vkuse budil co sa mu nedalo spinkat takze paradicka....ale neva, ja vydrzim len nech je bobacik uz zdravy 😒

ninus, nebojkaj, bude to ok...drzim palceky....

tatuska1
26. feb 2009

ahojte ja som vyspinkana do ruzova pracka perie a kolozvarska kapusta sa pecie 🙂 mozem trosku pokecat

tatuska1
26. feb 2009

ninuska la tormentu kukas ja to uz mam odsledovane tak nekukam teraz mama je na to maniak od kedy je doma no za chvilu uz nebude moct pozerat ked nastupi do prace 😀

tatuska1
26. feb 2009

evulik no nech sa malicky rychlo uzdravy lebo pre teba je to zabijak.

tatuska1
26. feb 2009

ninus mne kazala brat ten duph.na 14den cyklu 2krat 1 tabletu 10 dni a tiez berem calibrum babyplan

tatuska1
26. feb 2009

kody ahoj co nove? 😉

evulik6
26. feb 2009

ahoj tatus.... no to dufam ze sa vylieci rychlo..dnes uz vyzera lepsie ako vcera 😉

kodada
26. feb 2009

ahoj tatu, nic podstatne, konecne som sa vynikajuco vyspala

evulik6
26. feb 2009

tak to je super ze si sa dobre vyspala... ja si uz ani nepamatam kedy som sa poriadne vybuvala 😀

tatuska1
26. feb 2009

evulik teplotka ako?

evulik6
26. feb 2009

vcera som mala 36,4 a dnes 36,7... tak asi ta ovulka prebehla...uvidime co povie zajtra 😀

evulik6
26. feb 2009

a ty ako tatuska?

kodada
26. feb 2009

tize som uz davno tak dobre nespala, vecer som sa dobre uvolnila, boli sme u kamaratov, zahrali sme si clovece, karty .... (stale som vyhravala) ...
evi nech je maly rychlo zdravy

tatuska1
26. feb 2009

ja predvcerom 36,9 a vcera 37,2

tatuska1
26. feb 2009

kody si bola asi napeta ze co bude tak to preto a teraz uz ok nie?

evulik6
26. feb 2009

kody, dakujem...dufam ze ho to rychlo opusti... Tak si mala taky pohodacky vecer, co? parada... len tak dalej... 🙂

tatuska, kedy by ti mala dorazit/nedorazit mrcha mrchata???

tatuska1
26. feb 2009

pockaj kuknem sa

evulik6
26. feb 2009

oki cakam... a dnes si si nemerala este BT?

kodada
26. feb 2009

ja viem z coho som nemohla spavat, zo strachu, obav ci bude male OK . teraz uz mam v dusi klud tak spavam dobre
mi takyto vecer mavame 1-2 krat do tyzdna, kamarati byvaju cez cestu, maju maleho 8 mes. synceka, tak sa s nim chodim zabavat,
babulky len poctivo merajte, mne to pomohlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre