Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
2. mar 2009

potom pošli foto nech sa trochu inšpirujem 😉

vevoncek
2. mar 2009

zatiaľ som doma ale taaaaaaaaaaaaaaaak veľmi sa mi nechce zase do roboty neznášam to tam ja sa spolieham už len na jediné že budem tehu a keby sa mi podarilo dať na PN počas tehu by som bola rada ale moja doktorka neviem či ma bude chcieť dať (trochu predbieham udalosti ale musím priznať že myslím na všetko )

evulik6
2. mar 2009

ok poslem...ale zatial sme kupili iba postel...(poschodovu) nech mame hned aj pre druhe 😀 este musime kupit nejaky nabytok do izby a tak...ale musime postupne, naraz sa vsetko neda 😒

ked ta neda gynekologicka, tak chod k obvodnej...ku komu chodis?

kodada
2. mar 2009

ja tiez velmi silno rozmyslam nad tym, ze sa dam na PN, do 23 sa rozhodnem ale viac ano ako nie

evulik6
2. mar 2009

kody to by bolo pre babo urcite dobre keby si na pn...urcite by malo viac kludu... ja keby robim tak by som sa dala tiez na pn...pri prvom som sice nebola na pnke, iba ked som grckala ale potom som robila az do konca ale teraz po MA by som sa urcite uz vypisat dala 😉

kodada
2. mar 2009

len ja nemam ziadne potiaze ... ale nechcem aby to zle dopadlo, predsa v praci je stres ... asi to budem musiet na neho zahrat, ze grciam, je mi furt zle a tak 🙂

evulik6
2. mar 2009

inak vevoncek, my ked sme uz raz prisli o mimi tak by sme mali mat narok na rizikove nie? lebo ja tiez rozmyslam ze ak sa mi nepodari otehotniet do aprila tak by som sa mala vratit do prace bo mi konci materska ale isto sa tam nevratim..nieco uz len vymyslim... prinajhorsom ukecam obvodnu alebo co...lebo ta moja gynekologicka ma nechcela vypisat ani pri prvom ked mi bolo zle...ale nakoniec vypisala 😉

evulik6
2. mar 2009

nooo ved jasne ze by bolo lepsie keby si doma...to nevadi ze ti nic nie je...ale povedz mu ze si v strese ked si v praci a tak...ze grcias? no neviem...bude ta chciet poslat do nemocnice na infuzky... ako aj mna vtedy moja...

aspinka
2. mar 2009

Ahojte. Tak rano mi muzik odisiel na tyzden prec tak som si patricne porevala a teraz som slamena vdova. Som s malou doma lebo je chora a ja tiez. Inak tento mesiac cas tehulky urcite nenasledujem lebo teplota klesa a mrcha klope na vratka 😀

kodada
2. mar 2009

aspinka 😉

evulik6
2. mar 2009

ahoj aspi...no tak si s malou sama? obidve chore, to nie je bohvieco...ja sa zatial drzim ako jedina z rodiny...dufam ze uz to nechytim ...maly ma este trosiiicku soplik ale inak je v pohode...
Ja si tiez myslim ze tento mesiac mi mrcha dojde - mam takeho tusaka..., takze sme dve... ale nevadi, mozno buduci mesiac nam to vyjde 😉

vevoncek
2. mar 2009

kodi ja si myslím tiež že doma by ti bolo lepšie

evi my sme v podobnej situácii 😀 mne má prísť v septembri kolegyňa do roboty z materskej a moc sa nemáme v láske tak by som bola najradšej keby som bola v pokročilo štádiu tehotenstva a moja gynekologyčka by ma asi nenechala doma na PN ja chodím do Handlovej k Sonogovej ona je dobrá ale aj táká prísna a moja obvodná ma možno nechá ale mne je to také trápne ju chodiť otravovať aj keď možno by to rada pre mňa urobila asi keď budem tehu tak to pôjdem vybaviť s mojim mužom 😀 už len aby sa to bábo podarilo splodiť

ela304
2. mar 2009

ahojte, akurat som prisla z kozmetiky bola som sa dat trochu dokopy.Inak som rada ze som doma lebo mi je na figu. Od piatku mi je na figu preto som tu ani velmi nebola. Mam taky sprosty pocit v zaludku. Ako keby som bola stale hladna a nechybalo vela k tomu aby som zvracala. Ked si nieco zajem tak je desat minut dobre a potom zase a tak to ide dookola. Teraz som si navarila medovku a kukam telku. Kodada tak ti si mala dost blby vikend.To mi je luto, ale nehnevaj sa na neho. Skodis len sama sebe a preslapy raz za cas urobi kazdy 😲 😲 😲 Inak ako sa citis? Zdravim aj ostatnéééééééééééé 😉 😉 😉

vevoncek
2. mar 2009

čo sa týka tej detskej izby úplne to chápem že si ju budete zariaďovať postupne veď naraz sa to naozaj nedá mne muž povedal že zariaďovať budeme až keď budem tehotná a budeme vedieť čo to je

vevoncek
2. mar 2009

eli ja som včera tiež myslela na kozmetičku že by som sa mala objednať lebo vizerám hrozne

vevoncek
2. mar 2009

tak mužovy sa tiež nepodarilo dovolať na infekčné tak idem sa tam asi osobne objednať a možno ma aj zobere to by bolo úplne najlepšie len ak bude mať veľa ľudí tak z toho asi nič nebude

evulik6
2. mar 2009

vevon, ked budes tehu tak uvidis co vymyslis... ja som tak raz bola prosit moju obvodnu nech ma vypise , ked som sa potrebovala ucit na statnice a bola v pohode...ona je zlata...chodim k Szedelyovej na unikliniku... strasne mila doktorka...nie preto ze ma vypisala ale pre jej pristup...vzdy je ku mne zlata, aj teraz ked som si dala robit testy ci nemam nejaky zapal alebo infekciu, hned v pohode mi dala zobrat krv...

aspinka
2. mar 2009

Baby aj ja musim ist na kozmetiku uz mesiac mam ksicht cely pupakovy zapaluju sa mi pory no hrozny pohlad neviem z coho taketo hrozne som to nemala ani cez pubertu a to som si uzila 😠 U mna to uz vyzera nejaky problem no ale mam aj herpes v nose a na hornej pere a aj pod nosom to mna pri silnej nadche nikdy neobide no dnes ani nejdem von jedine vecer ked bude uplna tma a to uz bude mala spat takze radsej budem doma!

evulik6
2. mar 2009

no veru vevon, naraz sa to neda...ked je vsetko tak hrozne drahe 😒 ale nevadi, ved postupne mu ju spravime...doteraz aj tak spava s nami v spalni, izbu ma na hranie, ale chcem ho naucit spat v tej novej posteli tak uvidime... predtym ked sme dadka este nemali tak to bola taka izba na vsetko mozne 😀
No vyskusaj tam zajst osobne, mozno ta aj zoberie... prinajhorsom ta aspon objedna 😉

eli, to je super ze si sa bola dat skraslit, aj mne by sa uz patrilo niekam zabehnut

Ach idem ja uz za malym trosku sa s nim pohrat... pozera rozpravku 🙂

ela304
2. mar 2009

tak ja som na PN od 09.02 a planujem byt aspon do konca mesiaca a mozno az do konca. Je mi jedno ci na mna bude doktorka pozerat, ze spekulujem ja uz po dvoch MA si to nerisknem. Mam sice dost na figu robotu, nevedia si tam teraz poradit bezo mna, ale toto je priorita. Nie ze by som bola nenahraditelna ale vsetky moje baby na oddeleni robia len tu svoju robotu a ostane ich netrapi. Ci robia chyby, to je uz nie ich problem. Ale pomahat urcite budem chodit. Este uvidim.

cukruska1920
2. mar 2009

Ahojte...tak som doma od doktorky...kontrola dopadla dobre...vsetko je ok a mam dovolene otehotniet 😀 a vraj teraz to pojde lepsie 😅

ela304
2. mar 2009

no to su super spravy cukrus, tak nech to teraz trafi do cierneho 🙂 🙂 🙂 🙂 mangel

evulik6
2. mar 2009

cukrus ahoooj...no vidis, super...som ti hovorila ze budes ok... tak sup sup do snazenia 🙂

vevoncek
2. mar 2009

aspi skús ísť ku kozmetičke ale myslím že by ti viav pomohlo keby si si prečistila organizmus sú aj také tabletky na prečistenie organizmu na prírodnej báze ale možno by ti pomohol aj žihľavový čaj a možno keď otehotnieš tak budeš mať pokožku ako detská prdelka 😀 😉

moja doktorka je tiež zlatá a veľmi milá a v podstate k nej patríme celá rodina no veď máš evi preavdu keď to bude aktuáne niečo vymyslíme

ja som u kozmetičky nebola pekne dávno ale pokožno mám celkom v pohode len raz začas sa mi spraví taký zapálený pupák a nepomáha mi ani to že si každý deň čistím pokožku asi by som si ju mala napariť a poriadne dorýpať 😀

vevoncek
2. mar 2009

cukruška tak ti gratulujem k super výsledkom a už len hurá plnou parou vpred neboj teraz to bude lepšie a možno aj rýchlejšie len musíš veriť ! Lebo my všetky ti držíme päste

cukruska1920
2. mar 2009

dakujem.... som sa ale musela smiat tak v duchu....keby ta tusila ze uz 2 mesiace snazime asi by ma zabila 😀 sa ma pytala ci meram BT...ja ze uz nie lebo mi z toho suchotalo a zacala sa rehotat

aspinka
2. mar 2009

No vidis cukruska super a ty si vcera spekulovala nechces sa dat na medicinu ked ty hned vies ale robim si srandu no takze to teraz cukruska roztocite!!!

aspinka
2. mar 2009

vevoncke a nepoznas nejake zazracne tablety na precistenie lebo u mna je to bud psychicke alebo vela zeriem 🙄

cukruska1920
2. mar 2009

aspi.... no sak som sa pytala doktorky ze ci ma neposle aj na sono ze ci je tam vsetko v poriadku a mi povedala ze nech nekombinujem a nevymyslam hororove scenare..... ze keby mam cystu tak to vidi..lebo mi do pisinky pozerala mikroskopom 😅

kodada
2. mar 2009

cukru gratulko, tak sup-sup do snazenia, tento mesiac nemame este ziadnu tehulku 😉
eli co uz, viem ze kazdy robi preklepy, ale opakovat ich kazde dva tyzdne, potom naslubuje hory-doly a mna to uz nebavi v kuse mu nieco odpustat, o tom nema byt vztah ... ma byt o vzajomnej opore ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre