Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
9. mar 2009

a už aj ja babizne 😉 čau cukruš, jasné vyplakali sme sa a ideme ďalej.. 😉

tatuska1
9. mar 2009

ja som prisla pred pol hodkou bola som v praci vlastne brigade a teraz zuvkam merciiiii lebo mam chut na sladke 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

mirip a mne sa dnes tá sviňa práčka pokazila. Hneď ráno ako som prišla idem prať zrazu smrad z kupelne, taká zhorenina a práčka v polke prania skolabovala. A to má 4 roky. Kde sú tie staé dobré elektrospotrebiče našich mám čo fungovali 20 rokov 😠

tatuska1
9. mar 2009

adri nasa ma asi 11rokov bola uz sice opravovana ale fakci dalej a to ju zapinam v kuse 😀

tatuska1
9. mar 2009

ja bez pracky by som umrela som maniak 😀 na pranie

adrikanatasa
9. mar 2009

No veď zajtra nabehnem do tej predajne nech mi to prídu dať na poriadok.. teraz sa mi tam budú veci močiť dva dni 🙂 dala som prať biele aj s Vanishom po takom 30 hodinovom kúpeli budú biele ako sneh 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuška veď aj ja, ja periem stále

tatuska1
9. mar 2009

no to budu ze ked si oblecies to biele tak ti oci vyoci co tak bude svietit 😀

tatuska1
9. mar 2009

ja som dnes take nervy mala nikto nic nekupoval len jak dve p...e sme stali na tej predajni a ludia ku nam chodili jak do galerky viete co hruza 😠

tatuska1
9. mar 2009

normalne som sa mala jednej chut opytat neurobim vam kavicku mlada pani 😠 co tolko bola v butiku a nic absolutne nic a ona ze ja len obzeram dakujem a kazdu vec chytila prilozila k sebe no do prdele neje....e vas!!!!!!!!!!!!!

adrikanatasa
9. mar 2009

tatus veru 😉 ináč ešte že to skončilo takto tu u nás tak vlani jedna vyhorela. Odbehla do obchodu a kým sa vrátila doma udiareň..

tatuska1
9. mar 2009

ooooooooo boze tak to ani nepustat pracku ked niesme doma do kelu!!!!!!!!!!

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuš kde máš butik? jááj kukám profil asi okolie Košíc, no tak to asi neprídem 😀 to by som potrebovala tri dni dovolenky 🙂

sue250
9. mar 2009

caute baby, vevoncek aj ja mam ten problem niekedy velkost 36/38 54kg po v tehotenstve 61kg po potrate 63 teraz 65kg a velkost 40 pri mojej vyske 158 jak tank som a kedy schudnem neviem 😉

tatuska1
9. mar 2009

tri dni a dalsie ak mas vela loooooooveeee tak pobehame vsetky obchody 😀

tatuska1
9. mar 2009

sue tak akoze sory ja taky tak hore 38 dole 40cat 😝 ten moj kufor ja som pribrala po svadbe ked sme boli na dovolenke a odvtedy jaj ja sa ani nevazim ale 65kg urcite 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuš no a novú práčku začo kúpim, keď pojdem kupovať handry?? 😀 Počkám do zajtra nech viem kolko ma bude stáť to dnešné pranie a potom uvidím 😀

tatuska1
9. mar 2009

no co sak kriza ved pockaj len aby sme v potoku neprali 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

nehaj, od studenej vody z potoka nebudeme mať krčové žily 😀

tatuska1
9. mar 2009

budeme take odolne voci vsetkemu ze az a ruky po zem vytahane fuuuuuu no to si neviem predstavit ne ne zlate pracky 😀

tatuska1
9. mar 2009

len ty si kup pracku handry sa nekupuju. 😀

adrikanatasa
9. mar 2009

presne tak 😀 čo máme dnes v telke?

tatuska1
9. mar 2009

no panelak to viem urcite

tatuska1
9. mar 2009

idem kuk do programu lebo netusim

tatuska1
9. mar 2009

stv romantikus film

tatuska1
9. mar 2009

a markiza susedia a poto zamena manzeliek

kodada
9. mar 2009

to uz zas idu davat tu blbost?

adrikanatasa
9. mar 2009

a vidím že na markize sú pre zmenu susedia 😀 celkom im haraší, 20 razy to isté dávajú

tatuska1
9. mar 2009

ja to nepozeram nemozem uz lebo mi lezu na nervy susedia láááááááácika a ildikoooooooooooooooo

tatuska1
9. mar 2009

kody servus aj ty si tu?????????? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre