Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

dinduska
22. mar 2009

aj pri malej som sa takto citila.vtedyn som bola na sone v 7tt+0 a uz som mala napisane ze mam pritomny echo plod.neviem mohla by som ist aj zajtra ale to je asi zbytocne vsak?

sue250
22. mar 2009

ahojte baby, tie co ste priblizne ako ja v tt chcem sa vas opytat dost intimne 😉 aku mate stolicu, lebo ja mam nejaku ciernu ☹ pri prvom som to tiez mala ..
dinduska ak mas nepravdelnu ms tak este nemusi byt nic vidno ja som pri prvom potrate tak mala ze som chodila na utz ako na prechadzku az po mesiaci bolo vidno.najlepsie zobrat krv a je to iste a potom to sledovat.

dinduska
22. mar 2009

sue ja mam pravidelnu presne 28dnovy cyklus dnes som uz 39den cyklu.na sone som bola 37dc

sue250
22. mar 2009

jaj tak jedine ze si otehotnela neskor tak vtedy ano bol by posun minus tyzden a vtedy to nie je vidno kazdopadne chod k lekarovi a ked to nebude vidno ani teraz tak potom je dovod na nejake negativne myslienky. moja kolegyna mala podobny pripad meskalo jej to vyse dvoch tyzdnov myslela si ze je tehu a nakoniec nebola len mala poruchu nejaku hormonalnu. mne napriklad ukazal test velmi skoro a to preto ze tam bola cysta. cize musis ist kazdopadne za lekarom.

dinduska
22. mar 2009

ja som mala plodne dni na 11-12den cyklu testovala som ovu testom.no a neviem ci by som mohla otehotniet mimo plodnych dni.a neviem ked v piatok nebolo nic vidiet,ze ked pojdem zajtra ci bude vidiet alebo mam ist az v stredu?ale tie nervy 😒

sue250
22. mar 2009

chod radsej v stredu to bude plus 6 dni a to je uz dost. budem drzat palce

dinduska
22. mar 2009

dakujem.potom dam vediet,ze ako som dopadla 😒

mirip
22. mar 2009

ahojte dievčatá, máte sa, ja zle už od piatku mi lepí ma bolí hlava neviem od čoho :(a tiež je mi zle ale už nie tak často, bolí ma panva v zadu akoby ma niekto "nakopal do zadku", nie sú to ale kríže je to trochu nižšie, bojím sa že sa niečo zlé deje zase 😢 😢 😢

aspinka
22. mar 2009

Mirip nemysli na nic zle ja som bola do 15TT uplne nepouzitelna bolelo ma vsetko a vacsinu casu som prelezala. Hold tvoje telo si zvyka na nove veci 😉

lucila83
22. mar 2009

Ahojte.Nevie mi niekto poradit?Som po missede v novembri 08 a odvtedy mám stále dlhší cyklus.Predtým to bolo 30 dní a teraz už aj 33.Neviete kde je problém?

mirip
22. mar 2009

to sa lahko povie aspinka 😔

cukruska1920
22. mar 2009

dobryyyy vecer priatelia 😀

vevoncek
22. mar 2009

ahojte tak som zase tu 😀

tatuska ja som preto vždy prvá lebo potom už nemám čas ale cez týždeň vám nedám vydýchnuť 😕 😠

dinduska naboj sa podľa mňa si tehu, len do predu nestresuj, aby si si neublýžila ja som to mala tak že som chcela strašne rýchlo mať od doktorky potvrdené že som tehu a preto som tam išla asi v 5 tt ale tiež nič nebolo vidieť len test som mala taký že som mala slabú čiarku ale povedala mi že mám prísť o dva týždne a potom mi povedala že by malo byť už všetko vidieť čiže aj bitie srdiečka ale keďže som mala zamlčaný tak nebilo srdiečko a tie bolesti v podbrušku sú úplne normálne, to sa ti maternica roťahuje keby si ich nemala tak práve to by asi nebolo dobré takže sa nebojkaj a choď v stredu radšej

mirip mala som jednu kamarátku akurát keď bola v tom týždni ako ty mi hovorila že ju bolí trtáč ale to ťa kôli bábätku bolí lebo ti rastie a robí si miesto tak sa neboj je to o.k.

lucila ja som mala 33 DC keď som mala pred missedom a teraz som mala 45DC a 37DC takže asi je to normálne a dlhšie to trvá kým sa to dá do normálu možno si vyskúšaj robiť ženský alebo alchemilkový čaj a to by ti mohlo upraviť cyklus alebo si kúp niečo na upravenie cyklu

dinduska
22. mar 2009

ahoj vevovoncek ja to mam zatial presne ako ty testik slabililinky a ana sone nic len tehu od lekara co mi kukal maternicu.no dufam,ze to bude ok.v stredu dam vediet ako som dopadla 😉

vevoncek
22. mar 2009

dinduska ja som bola na jednom sone kde som išla kôli tomu že ma tam poslala doktorka kôli zväčšeným uzlinám a robil mi sono hrdla a brucha a tam som sa ho vtedy opýtala že či vidí že som tehu a to som už vedela že som tehu z testu a on že nie to si mala vidieť celý deň som nadávala že aký je blbý ten doktor že ako mi môže povedať že nie som tehu keď som a potom som sa na to kašľala išla som ku gynekológovy a ten videl len takú bodku ale to ešte nič nebolo a preto mi kázal po dvoch týždňoch prísť takže ono to nemusí byť vidieť ale daj vedieť som zvedavá a držím ti päste dúfam že to dobre dopadne

dinduska
22. mar 2009

dakujem hned ked pridem v stredu domov tak napisem 😒

sue250
22. mar 2009

mirip aj mna vsetko boli krize vraj je to normalne potom ako na ms vraj sa roztahuje maternica a najnovsie ma boli pravy vajecnik a slabiny a asi sa natahuje maternica zas stale chodim na wc ci nekrvacam mam stres uz nech som aspono v 13tt lebo sa zblaznim
lucila ja som mala po missed 30 potom 34 potom 45 potom36 a ostal 36dnovy cyklus 😒 cize tym sa netrap

sue250
22. mar 2009

a este mam aj vytok a ten vraj je tiez normalny 😒

aspinka
22. mar 2009

sue vytok som mala ja aj pri malej aj druhy krat. Tiez si myslim ze dlhsi cyklus alebo kolisavy je po misede casty. Ja mavam odkajkziva 28dnovy a teraz mam posledne tri cykly 27dnove ale ja napriklad meriam bazalnu a tam je dolezita ta poovulacna faza aka je dlha lebo ma byt 14dnova a mne to tak vychadza na ten 27DC takze si myslim ze je to OK. Tento mesiac dokonca stiham dva krat mrchu prvu na zaciatku mesiaca a druha ma caka na konci 😀
Mirip bude to dobre!!! 😉 chapem ta ze mas strach aj mna to caka prve tehotenstvo bola brnkacka a druhe bola brnkacka do 10tt nic mi nebolo a zrazu to skoncila neverila som tomu ale zial no a tretie tehotenstvo bude velke napatie 😠

cukruska1920
22. mar 2009

,,, 😝

ela304
22. mar 2009

ahojte baby, ja som bola tiez na oslave v piatok do 2.OO. Kodada, dodatočne ti prajem vsetko naj k narodkam, hlavne vela zdravia a krasne mimi. Dufam ze zajtra dobre dopadnes a male ti tiez zakyva. Mne dali v piatok tehu knizku. Stale mi je zle, aj ked uz trochu menej. Inak sue, tiez mam vytok, ale to uz mam skoro 8 rokov takze na to som zvyknuta. 😉 😉

sue250
22. mar 2009

kodada si mala narodky? vsetko dobre ti prajem. ja este nemam tehu knizku ☹ idem az 31.1 ta dufam ze ju uz dostanem

cukruska1920
22. mar 2009

kodi ty si narodeninovala....tak vsetko naj... a v oktobri ten najkrajsi darcek 😉

evulik6
22. mar 2009

babulky, pekny zvysok vecera a dobru nocku....

kody, zajtra budem na teba rano mysliet...urcite bude vsetko ok, a nazabudni na foto,...uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim.... 😵

kodada
22. mar 2009

dakujem aj za dnesne blahozelania, dufam ze zajtra dostanem ten najkrajsi darcek a doky mi povie ze mimi je v poriadku 😀 rano o 8,00 na mna myslite, dakujem vopred 😉
no a foto chceeeeem, mm vyfasoval digital 😀
bru nocku vsetky tehulkam aj snazilkam

saska40
22. mar 2009

Ahojte.
som tu nova, cerstvo po zamlknutom potrate.....proste hroza. je tu niektora, ktora uz po takom niecom otehotnela? Dakujem.

vevoncek
23. mar 2009

dobré ránko

tak zase máme škaredé počasie ale hlavne že cez víkend bolo pekne cez ten týždeň sa to dá nejako vydržať

ako ste prežili víkend?

tatuska1
23. mar 2009

dobre ranko babulky!!!!!!!!!vevon my sme mali lasika vykend v piatok telkovy vecer v sobotu upratovaci a oddychovaci a vcera sme mali navstevny den bola u nas cela family 😀 😀
kody myslim na teba 😉

adrikanatasa
23. mar 2009

ahojte kočky, ako sa dnes máme? aj vy tak upršano? 😠
Kody držím palce moc moc, určite bude všetko o.k. a tešíme sa foto drobca 🙂 a tiež prajem všetko naj. k narodkám 😉 Ahoj tatuš 😉

evulik6
23. mar 2009

dobre ranko 🙂

kody drzim palceky,....hned ako som vstala na teba myslim... 😉

my sme mali tiez taky vikend podobny ako tatuska...

ahoj adrika...ako sa mame? aj u nas je hnusne ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre