Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
29. apr 2009

ahojte... uz som tu aj jaaaaa.... mala som nejaku tu pracicku...

co je noveho? kody boli zubok.... fuuu, neprijemne najma pocas tehotenstva.... mna neboleli a mam chlapca, takze pravidlom to nie je... no a asi bude najlepsie ked sa ti na to pozrie zubar...mozno mas len kaz a spravi ti ho... nebojkaj... 😉

adrikanatasa
29. apr 2009

kody to mohli byť prvé pohyby.. aj mne to zozačiatku pripadalo ako tlkot srdca ale to sú len kopančeky 🙂

kodada
29. apr 2009

evulik, ked bolia cakas chlapca???
jeeee, dnes som zacala 17 tt, tak mozno to naozaj boli tie pohyby

evulik6
29. apr 2009

aaale to su len take myty... hovorili aj to o chlapcoch ale vravim, mna vobec neboleli...

pejode
29. apr 2009

ellysa,kodada,tilly a vsetky abulky, som rada ze ste ma prijali medzi seba, je to tazke pre mna, aj ked si hovorim, ze je to lepsie, ze to dopadlo takto, ako neskor sa trapit a moc to boli ☹ ukludnuje ma len ze tolkym z vas sa uz podarilo znovu otehotniet...mne doktorka pri prepusteni povedala, ze som uplne zdravotne v poriadku, mame pockat dve MS a mame ist na to, ze nevidi problem...straaasne jej chcem verit..dnes mam dost bolesti, uz nekrvacam, ale bolesti mam, ako pri menstruacii, mala to niektora z vas po zakroku???

evulik6
29. apr 2009

pejode moja, je mi to luto ze aj ty si musis prejst tym cim sme si tu vsetky presli...ale neboj sa, nabuduce to vyjde...treba verit a dat sa dokopy,najma po tej psychickej stranke aby malo babatenko prijemne prostredie...
co sa tyka bolesti tak skus alchemylkovy cajik...je fakt skvely...ja som sice bolesti nemala, ale pila som ho ..je to dobre..vyskusaj... pomohlo vela babam , urcite pomoze aj tebe...

evulik6
29. apr 2009

mne dost pomohol ked som cakala menzes... a zabral pomerne rychlo... tak teraz ho vzdy pijem ked ma boli podbrusko...aj sestra ho skusala a pomohol... tak si kup a pekne pi... 😉

pejode
29. apr 2009

evulik dakujem, uz som si ho kupila, len neviem ciho mozem pit pocas celeho dna, alebo len raz za den..kedze su to bylinky, myslim ze by mi to nemalo uskodit...zajtra idm na kntrolu po zakroku, som zvedava co ma caka?? 😕 ...s partnerom sme z toho nestastni, rozhodli sme sa ist sami na chalupku a odychnut si od vsetkeho, byt spolu a podporovat sa...inak je strasne zlaty, velmi mi pomaha 🙂 aj vy babulky...

evulik6
29. apr 2009

pejode nemas za co dakovat, na to sme tu... vsetky vieme ako to boli a kazda sa s tym musi vyrovnat po svojom...neboj sa, aj tebe sa to podari aj ked viem ze teraz si myslis ze to tak rychlo nepojde...mne velmi pomohla tato stranka... naozaj, tu sa mozes vykecat a kazda z nas ta isto pochopi...
neboj, teraz je to cerstve, casom to preboli, ale zabudnut nezabudnes, to vies... ziadna z nas nezabudne na to co bolo...ale pozri, je tu vela tehuliek co su ok...tie su nasim vzorom a vierou ze sa to da a nabuduce to vyjde... tak si drzme palce 😉

evulik6
29. apr 2009

pozerala som tu alechemylku...na krabici je napisane 2-3 krat denne 😉

kajuska09
29. apr 2009

Ahojte. Pisem sem 1.krat. Do dnesneho dna som bola v tom, ze som v 10.tt, kedze poslednu ms som mala 14.2. Moj gynekolog mi uz vystavil aj tehotensku knizku. Dnes som vsak bola 1.krat na ultrazvuku v jednom gynekologickom centre a tam doktor tvrdil, ze plod vidi ale srdiecko nebije. Samozrejme som ostala v soku, ved mam tehu priznaky a uz mi aj trosku vidno brusko. Potom si zavolal este druhu gynekologicku aby sa ubezpecil.

Ta povedala to iste a teda uzavreli to s tym ze som potratila. Potom som hned bezala za svojim gynekologom a ten ma utesoval ze kludne mozem byt este len v 6.tt, pretoze je tazke urcite kedy bola ovulacia. Tak mam teraz zvlastne pocity, zobral mi krv a povedal ze sa mam ozvat bud.tyzden kvoli vysledkom. Myslite si ze je naozaj mozne aby som bola len v 6.tt a tym padom srdiecko este nemusi byt pocut?
Prosim napiste ak ste uz niektora nieco podobne zazili. Vdaka

tatuska1
29. apr 2009

kajuska aôe ked ti vystavili tehu knizku tak srdiecko tam nebolo este ci sko?

kajuska09
29. apr 2009

No knizku mi doktor vystavil uz asi pred mesiacom s tym ze som tehu. Nerobil mi ziadne ine vysetrenie, len mi zobral krv. A dnes som bola 1.krat na ultrazvuku, kde bolo vidno plod, ale srdiecko nebilo. Tak mi automaticky napisali ze Missed Abortion, ale moj gynekolog ma upokojoval ze este nemusim byt v 10.tt ale len v 6.tt a tym padom je ten plod mensi a srdce este nemusi bit. Neviem co si o tom mam mysliet. Mam zmiesane pocity. Uvidim ake budu vysledky HCG. Tak drzte palce.

tittika
30. apr 2009

ahojte

taaak a uz som po kyrete 😔 bolo mi po narkoze otrasne....ten psychicky natlak spravil svoje...vcera poobede mi kyretovali, dufam ze ma dnes pustia domom som celkom fit, nic ma neboli...a aj ked mi je neskutocne smutno ze nebudeme mat tento rok babatko 😢 musim sa priznat ze sa mi ulavilo po tych 3 tyzdnoch....co sme nevedeli co sa deje 😔

pitala som sa na neake vysetrenia ako hematologia alebo genetika a mi povedala dr. ze to je zbytocne lebo ja som nepotratila ale odumrel plod 😔 a to je potom zbytocne??? 😨 to co vybrali von to sa bude vysetrovat...toxoplazmoza a ostatne co hovorila som si nezapamatala

povedala ze to geneticke vysetrenie je len take pohovorove a nic by mi nespravili ....

a co hematologia??? nemala by som si to radsej vybavit???vam to robili po prevom missede?

ellysa
30. apr 2009

titti tak to ma mrzí ☹ , ale stalo sa a treba ísť ďalej, bábätko ešte budeš mať, aj keď nie tento rok neboj...
čo sa týka tých vyšetrení, po prvom MA na ne asi skoro žiadny lekár neposiela-môže to byť naozaj len náhoda, ale ak budeš chcieť trvaj si na nich, alebo choď aj za svojim všeobecným lekárom, nech ti dá odporúčania.
My sme tiež po prvom nič neriešili, teraz po druhom MA mi hneď prvé výsledky na štitnu žľazu vyšli zle a mám zlý pocit, že sa na to možno mohlo prísť skôr 😒.
kajuska- asi je to ožné, že bábatko je menšie ako by malo byť podľa poslednej MS, buď silná, treba len čakať-držím palčeky 🙂

adrikanatasa
30. apr 2009

ahoj tittika mrzí ma čo sa ti stalo viem že je to smutné ale neboj sa, časom to prebolí a určite sa ti podarí mať zdravé bábatko tak ako sa to tu podarilo už viacerým.A možno to bude už aj takto o rok. Mňa tak vyprevádzal doktor po prvom missede, dovidenia o rok o poschodie vyššie 🙂 (tam je pôrodnica 🙂 )
Inak ty si príklad toho že doktory fakt ten prvý potrat berú ako niečo normálne a už sa nad tým ani nepozastavujú. Žiadne vyšetrenie, všetko si musíš vydupať sama. Ja som po prvom absolvovala len infektologiu ale teraz po druhom už sa nedám odbiť a tvrdo idem po všetkom, endokrin. hematologia, infektologia, genetika.

adrikanatasa
30. apr 2009

ahoj elly 😉

vevoncek
30. apr 2009

dobré ránko

kajuška vieš zaleží všetko od toho aký mávaš cyklus ak máš 28dňový tak si vieš vyrátať v koľkom týždni približne a v tom 6 ti naozaj nemusí byť vidieť srdiečko ale ak mávaš dlhší cyklus tak tam je to komlikované, otehotnieť môžeš hocikedy

titti tak to ma mrzí že ti to tak to dopadlo ja som na teba celý deň myslela a držala ti päste

ellysa
30. apr 2009

ahoj adri 🙂
ako sa má drobec? Už je zdravý? 🙂

adrikanatasa
30. apr 2009

elly áno už je skoro zdravý ale ešte som ho nechala doma lebo stále má soplíky ale už sa má dobre.
vevon čauko zarezávaš v práci? 😉

vevoncek
30. apr 2009

zarezávam zarezávam ale dúfam že dnes nás pustia skôr, lebo potrebujem si ísť niečo vybaviť do mesta

včera som si bola po okuliare a kúpila som si úžasný lak na nechty taký fialový ale je jemnučký a úplne úžasne vizerá
dnes ideme pozrieť synovca tak už sa neviem dočkať včera mi dala svokra tričko nike také modré tak ma tak príjemne prekvapila ani sviatok som nemala žiadny 😀 aj som popíjala so svokrom a potom som bola oťapená tak som už na koníka ani nestihla ísť.

adrikanatasa
30. apr 2009

no vevon ty budeš celá vynovená 🙂 vynovená vevon 😀 aj ja mám nové nechty, včera som bola doplniť gelovky, mám také zelené ligotavé 🙂 a čo plánuješ na predĺžený víkend?

vevoncek
30. apr 2009

adri ja nemám gélové mala som dlho ale potom som vyskúšala akrylové a tie sa mi viac páčia ale nechcem za ne vyhadzovať peniaze chcela by som si ich sama robiť, len tento mesiac som minula veľa peňazí tak teraz musím trochu šetriť (napr. nekúpim si 120korunový lak ale 30 korunový 😀 😀 😀 ) a potom si kúpim všetko čo na to treba a budem mať aj ja krásne nechty, len neviem či si ich mám dať alebo nie, lebo ak budem tehu by bolo lepšie keby som ich asi nemala

na víkend plánujem dnes ideme pozrieť našich a svokrovcov a zajtra ide muž robiť šoféra na svadbu tak ak bude pekne ja sa budem u rodičov opalovať v sobotu by som chcela ísť na túru na bicykli, lebo nemám kondíciu a chcem ešte niečo so sebou robiť ešte kým sa dá a v nedeľu sú hody tak asi budeme u svokrovcov na obed a u mojich rodičov na grilovačku a víkend v čudu a ty adri čo budeš ty robiť?

evulik6
30. apr 2009

titika moja, strasne ma to mrzi... myslela som na teba 😔

kajuska, drzim palce aby ti to dobre dopadlo...

vevon ty sa nam takto paradis? no teeeda...super... aj mna by mohli prekvapit nejakym nike trickom 😀 ja si planujem buduci mesiac kupit zabky adidas asi,bo nike su dost drahe... ale neva, adidy su krasne tiez... ja cele leto len v zabkach chodim a tie co mam su uz take znicene chudence... 😀

adrikanatasa
30. apr 2009

evul to plánujem kúpiť aj ja ale asi cez mimibazár lebo v tých obchodoch sú o dosť drahšie.
vevon moja polovička bude v práci celé tri dni takže ja pôjdem asi sama s krpcom na chalupu a budem si kopkať záhradku, opalovať sa a vegetiť. A keď hovoríš o tej kondícii asi vezmem aj ja vyvetrať korčule. Aj malému som kúpila už na nich stál párkrát ale žeby ho to nejako extra chytilo za srdce to korčulovanie sa nedá povedať 🙂

vevoncek
30. apr 2009

evi ja som si tiež chcela kúpiť šlapky ale potom som si kúpila také nike sandále na suchý zips a su super ale ešte vy som chcela aj také krajšie šlapky ja bežne behám v sandáloch mám také čo som si kúpila v Nemecku a už ich mám asi 6,7 rokov a stále sú super

evulik6
30. apr 2009

nooo take sandale by som aj ja brala, ale su drahe, tak mi postacia aj zabky... 😉 kupila som sesterke adidas zabky, fakt nadherne za 19 eur, bo som jej krsna mama (teda lepsie povedane birmovna) a mala 20 rokov, tak som jej dala vybrat, bo ona tiez cele leto len zabky na nohach...

evulik6
30. apr 2009

adri ja tiez asi cez mmb...uvidim ake tam budu ceny, bo ked som naposledy pozerala tak som nic take nanasla, ale snad este len doplnia tovar na MMB 🙂

vevoncek
30. apr 2009

ja som ich kúpila za 1200Sk a toľko stáli aj žabky tak som si myslela že radšej sandále žabky stačia aj obyč z tesca

adri ale dávaj si pozor na korčuliach, lebo moja sestra si ruku na nich zlomila a už som počula aj taký prípad že jedna žena zomrela (nebezpečne spadla) a malému to musíš nejako spestriť aby ho to chytilo

adrikanatasa
30. apr 2009

evul určite ešte doplnia tovar keďže leto je pred dverami 🙂
Vevon ja viem je to o zlomkrky na tých korčuliach ale je to super šport na zadok a na stehná. A ja chodím len do parku a tam je dobrá cesta na korčulovanie, nehody sa vačšinou stávajú tam kde je nerovná cesta a samozrejme keď letíš jak blázon. Ja som si kúpila pomalšie korčule, pre istotu 🙂 Neboj do mesta na zmrzlinu by som sa na korčuliach nevybrala 🙂 A malý si to vždy spestrí asi tak že po 5 minútach dá dola korčule a ide sa hrať na piesok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre