Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
14. máj 2009

čaute babuky, už som u taaak dávno nebola, že si Vás už hádam ani nepamatám :o)

sue250
14. máj 2009

cukruska ja mam na PN trvaly pobyt co mam v OP a kde sa zdrziavam mam napisanu SNV kde som s manzelom. cize nebude problem ak si to tam das aj ty tak. ja mam PN cca 300eur. neviem kolko na den lebo este mi desat dni platil zamestnavatel cize dokopy asi tolko.

sue250
14. máj 2009

ale uz len mesiac na PN lebo mam este 40 dni dovolenky ktoru musim cerpat pred materskou. tak sa tesim cez leto ze budem moct chodit ak budem ked sa nezacnem otvarat a budem lezat v nemocke toho sa bojim najviac

vevoncek
14. máj 2009

adri a kde si bola keď si tu tak dlho nebola 😀

tatuska1
14. máj 2009

hej adri a kde si bola ha? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
14. máj 2009

baby vidím že som Vám naozaj chýbala ale sklamem Vás, nebola som v Egypte len som mala trošku viac roboty 😉

evulik6
14. máj 2009

ahojte...uz som tu aj ja...maly spinka... tak mam chvilku cas... ako sa mate tehulky-netehulky?

vevoncek
14. máj 2009

adri neuveríš ale mňa si sklamala že si nebola v Egypte takto kôli robote nás zanedbávať ešte kôli Egyptu by som to pochopila ale kôli robote??? 😀

evi a čo ste dnes robili s Dadkom nie je bohvie aké počasie

ja dnes idem na stretko s bývalými kolegyňami a zajtra idem na disco zase ma volajú kamošky z angliny a v sobotu potrebujem ísť do mesta a na bazu chcem ísť, aby sme mohli sirup spraviť a nedeľa mi zostane asi na upratovanie no hrôza zase si neoddychnem ozaj neviete či sa môže na duphaston alkohol?

evulik6
14. máj 2009

ahoj vevon... boli sme vonku, trosku dlhsie som dnes lezala v posteli, bo mm isiel na dvanastu do prace, tak som vegetila... nechcelo sa mi z nej vyliezt...v meste sme boli pozriet nejake tenisky pre mm v tom quicksilveri ci ako sa to vola, ale nemali jeho cislo tak sme nic nekupili, no a klasika, nahali sme holuby a maly sa vozil na tych motorkach co su na akumulator...tam v meste sa teraz daju pozicat, tak sa povozil trosku a potom sme isli k svokre na obed a potom domov...

este zajtra vevoncek co? a fajront... vikend pred nami...co budes robit?

adrikanatasa
14. máj 2009

vevon prepááááč 😀 😉

vevoncek
14. máj 2009

no ako budúca matka by som mala byť zodpovedná ale mám ešte dve kamošky čo majú na deti čas a užívajú si života tak som bola s nimi na vínku ono je blbé že neviem či som tehu alebo nie tým pátom keď si dám pohár vínka mám výčitky svedomia a dnes som mala stretko s nimi a volajú ma na diskotéku

evi zajtra posledný deň dúfam že sa mi ho podarí prežiť v pohode a po robote idem k našim a na diskotéku s ďruhými kamoškami čo sme chodili spolu na anglinu, lebo jedna odišla robiť do BA a teraz je v PD tak sa chceme s ňou stretnúť a zabaviť a samozrejme povyzvedať ako sa má

ja som celú dobu nevedela že vonku prší zistila som to až keď sme išli domov dúfam že sa v noci vyprší a víkend bude pekný

vevoncek
15. máj 2009

dobré ránko

ešte spinkáte? ja som bola zase posledná aj prvá ! tak to vizerá že asi budem trpieť samomluvou pomaly tu zostanem len ja sama a aby mi nebolo smutno tak si budem dávať otázky a hneď si na ne aj odpoviem 😀 😀 😀

ale máme krásne počasie a ja mám dnes babskú jazdu ani sa mi nebude chcieť ísť a neviem ako to vydržím byť dlho hore keď som zvyknutá ísť spať už o 8 večer 🙂

tatuska1
15. máj 2009

ahojte babule,tak u nas je dnes pod mrakom ja uz mam vyluxovany dom naranajkovana som a este varit och zase
evulik mam sa fajn brusko rastie a tesim sa na dalsiu poradnu 😉 😉 😉 😉 cakaju ma testy dufam ze vsetko dobre dopadne.

vevoncek
15. máj 2009

tatuška ahoj no konečne niekto lebo normálne nechápem

buď nefunguje nikomu internet alebo sú všetky niekde v Egypte na dovolenke

kodada
15. máj 2009

vevu, este na jednu moznost si zabudla ... alebo spime 😉 dnes som potiahla do 9,00 😀
ale tu dovolenku v Egypte by som brala
tatu, kedy ides na testy?

tatuska1
15. máj 2009

idem 29.5.na tie testy kody to len krv beru a potom pridu vysledky ci ako

tatuska1
15. máj 2009

vevon mm mal tri dni dovolenku tak tu vysedaval pri laptope a ja mam pokazeny pc tak som to radsej vzdala a neotravovala ho a aj sme pokosili vonku a trosku sa venovali sebe navzajom no a tak.ved vies ked mas chlapa doma daj mi toto tamto varit potom nabrat potom poumyvat riad a medzi tym stale daco.

kodada
15. máj 2009

na tie prve testy na skupinu, HIV, toxoplazmozu ... ?
moj mm tiez pride dnes skor domov, lebo prsi ... donesie aj vyplatu 😉

tilly
15. máj 2009

hmmm, na mňa sa všetko nádherne sype, teraz mi mm povedal, že u svokry majú podozrenie na rakovinu hrubého čreva... že jej robili nejaké vyšetrenia, ktoré zle dopadli a ešte v júni má ísť na ďalšie...

tak sa mi zdá, že o tom telefonujú v poslednej dobe častejšie, asi mi to nechcel hovoriť...

takže naša dovča v lete je ohrozená...

kodada
15. máj 2009

tily, to mi je luto, ale stale je to len podozrenie ... ale crevo sa da pekne odrezat, ak to nie je velmi rozsiahle, moja starka to mala
manzel ta asi nechcel zbytocne vystrasit ...
preco by to malo ohrozit vasu dovolenku?

evulik6
15. máj 2009

ahojte.... ja som tu az teraz, bo tu prsalo tak som poupratovala cely byt....

neboj vevon, ubehne to dnes ako nic... tak ides trsat? 😀 nooo obcas to dobre padne, zabavit sa trosku, odreagovat.... a kam vyrazate? uz vies?

evulik6
15. máj 2009

tilly aj mne je to luto 😔 ale hadam to nebude az take zle, niekedy aj doktori robia paniku 😖 drzim palce

tilly
15. máj 2009

hej, asi mi nechcel pridávať starosti... je to len podozrenie, ale vraj má všetky príznaky, inak nechápem, prečo ju na to druhé vyšetrenie objednali až na 8.6. ...

na dovču chceme ísť v júni, ale keď bude chorá a v nemocnici, tak on neodíde na dva týždne preč 😢

evulik6
15. máj 2009

babulky neviete ako je to detskymi pasmi? maly ma 2,5 roka a chceme ist za svagrinou do nemecka, od nej na vylet do belgicka a mozno do pariza kuken a neviem ako to teraz funguje s detmi... musia byt zapisane v pase alebo je na to nejaky specialny detsky pas alebo ako?

kodada
15. máj 2009

tily, moju starku objednali na druhe vysetrenie po 3 me., tiez sme vtedy nadavali, ze preco tak neskoro
nemysli hned na najhorsie, to ze ide na vysetrenie este neznamena ze ju budu hned operovat, ziad bohu, to je slovenske zdravotnictvo

tilly
15. máj 2009

evulik, daj si ho zapísať do svojho pasu 😉

veď to, slovenské zdravotníctvo, ale aj tak pochybujem, že mm odíde na dovču, musím si zohnať nejakú kamošku, čo by išla so mnou 😀

evulik6
15. máj 2009

tilly ja kludne zastupim tvojho muza 😉 😀 😀 😀

a to sa tilly este da? lebo som pocula ze uz nie, ze musia mat svoj pas...ale to sa mi zda blbost... tak dik za info... musim tam niekedy skocit a vybavit si to... nech mozme cestovat spolu....

vevoncek
15. máj 2009

konečne som tu neni sama normálne mi bolo smutno

kodi ja som aj myslela na tú možnosť ale už keď bolo 10 hodín mi to bolo divné

tilly aj mne je to ľúto že máte takéto starosti kúp svokre čaj lapacho ten je dobrý na rakovinu(teda proti rakovine)
pozri si o ňom na internete za pokus to stojí

tatuska jasné že to chápem že keď máš chlapa doma musíš sa mu venovať sú horší ako deti aj ja mám takého doma

evulik6
15. máj 2009

aj ja vevon 😉 🙂 hned sa stazuje ked nahodou som na nete a on je doma, ze si ho nevsimam a podobne zvasty...

vevoncek
15. máj 2009

tilly tu je jeden odkaz http://www.bonsajacaj.sk/cl_byl_5.htm

evi skús zavolať do cestovky že ako to funguje keď chcete ísť na dovolenku a chcete brať dieťa čo k tomu treba tam ti dajú info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre