Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
29. máj 2009

dnes to už neviem nejako vydržať v robote už by som najradšej domov išla aj spať sa mi chce to počasie je hrozné veď zaspím cestou domov ak mi neodkvecne hlava skôr už asi teraz už len zbadáte písmenko ktoré stláčam na klávesnici nosom

že

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

😀

vevoncek
29. máj 2009

horšie bude keď mi hlava padne lícom na klávesnicu to sa potom písmenká pobiju

lucialen
29. máj 2009

Adri, uz pokusame osud, este musim cakat 5 dni, ci pride, ci nie. Tie dni sa tak vlecuuuuu

adrikanatasa
29. máj 2009

luci neprííííde 😉

ninuska8
29. máj 2009

jaaaj tak sa nam tu rysuju dalsie tehulky, vevon verim Ti🙂
ja som po prvych stackach, ktore dopadli na 1 no a v pondelok mam dalsie a obhajobu diplomky, tak zase drzte palce, a dakujem za to predchadzajuce drzanie 😉

inak co sa mna tyka tak mi je stale zle ale pripisujem to aj tomu stresovemu obdobiu, v pondelok ma dojst mrcha tak neviem ci pride, lebo aj dnes rano som sa zobudila o stvrtej a musela som ist zajest chleba lebo som nemohla zaspat, taka som bola hladna a dajaka slaba...juuuj co to??? 😎

evulik6
29. máj 2009

ahojte...tak maly konecne zaspal po vyse hodinovom boji...och...
uz aj manzel prisiel z prace tak som tu len na skok...pride aj mamina a sestra...

vevon ja bych sa rada pridala ale mam takeho tusaka ze to opat nevyjde...aj ked teplota je celkom ok...ale zase tie moje teploty aj minuly mesiac boli v poho a svina dorazila.....ale nevadi, uz som s tym zmierena...

evulik6
29. máj 2009

a este som chcela...od rana na to myslim a teraz zabudnem napisat...och som to ja ale 😕

Tatuska z celeho srdca ti zelam k dnesnym narodeninam vela vela zdravicka, lasky, stastia a nech ta babatko poslucha... ...a gratulujem k super vysledkom... len tak dalej, mam z teba radost... (aj z ostatnych tehuliek samozrejme)

joooj baby mali by ste ma poprskat... 😀 😀 😀

dinduska
29. máj 2009

ahojte kocky,ako sa mate?
mam taku otazku neviete kolko asi trva kym klesne po MA hcg? 😨 😨 neviem co ma to napadlo

evulik6
29. máj 2009

dindus...to teda neviem...ale to ta co teraz napadlo tehula? 🙂

dinduska
29. máj 2009

ale pred 2dnami ma vecer asi pol hodinu strasne bolelo brucho potom som si dala magnrzium a preslo to.tak som sa tak zlakla a dnes som si kupila test a ta ciarka bola slabsia ako natych predtym 😒 😒 tak sa bojim ci som nahodou opat nepotratila

evulik6
29. máj 2009

dindus mala by si ist k dokimu...podla mna to bude ok, ale clovek nikdy nevie nooo 😒

dinduska
29. máj 2009

no len dnes tam nebol takze az v pondelok.len ma cez vikend porazi.dnes mi pride muzik tak tu aspon nebudem sama.ja skusim testnut aj zajtra mozno to bolo len v teste ☹

tatuska1
29. máj 2009

evulik dakujem narodky boli v stredu ale neva pre mna je dnesny den narodeninovy lebo babetko je ok 😉 😉 😉 😉

tilly
29. máj 2009

ahojte, ´

my sme dnes pokukali kočíky a už sme sa rozhodli definitívne pre jeden. takže už ho len násjť niekde na ebay alebo tak... každopádne, ak ho do septembra nenájdem jazdený, tak ho objednám z nemecka...

dinduska
29. máj 2009

ahoj evulik,tak ono to bolo v tom teste ja som si teraz spravila ten druhy co bol este v tej krabicke a bol uplne silny silnejsia bola ta ciarka ako ta kontrolna ja ich cvaknem a hodim do albumu a mozete porovnat su robene po 2hodinach.to nieje mozne.asi nebol uplne v poriadku ten test.joj aj som sa ukludnila ale v pondelok letim k dokymu.

dinduska
29. máj 2009

uz je to tam 😉

evulik6
29. máj 2009

dindus supeeeeeeeeeeeer...no vidis...ale ako je toto mozne? ach tie testy...ale vedia vylakat cloveka....inak aky test to mas? ak mozem vediet...
dindus, raz som ti pisala do IP ze som ta asi videla v MHD...neviem ...bola si to ty? si mi neodpisala...

jeeej tatus, ty si mala v stredu? tak to ma mrzi ze som to takto poplietla....ja som celkom myslela ze ich mas dnes...neviem preco... 😲
som rada ze sa ti dari... strasne vam vsetkym tehulkam drzim palce aby to bolo stale taketo dobre... 🙂

mirip
29. máj 2009

dinduš ty si testovala v 10tt? 😀 to nemyslíš vážne, ved ono testy skreslujú a hlavne ked HCG ešte stúpa tak može byť ked je hladina HCG vysoká test byť slabší

adrikanatasa
29. máj 2009

čaute babulky, no dinduš kukla som tvoj album to ty máš v 9 tt také bruško? Páááni ja som tabé mala v 8mom mesiaci :o) ale to nesrandujem 🙂 A prečo si vlastne testovala ?

dinduska
29. máj 2009

evulik mne ziadna ip od teba neprisla 😕 😕 😕
mirip testovala som na zaklade toho,ze som pred par dnami mala silne bolesti a myslela som si ci sa nieco nestalo.no neviem co ma to pochytilo asi sa len bojim o mimi ked aj mesiac pred tamto tehu som mala MA.

asi som len pred testom vela pila alebo bol nieaky vadny 😅 😅

lucialen
29. máj 2009

Baby ja som dnes citala o tych testoch, a jedna pisala, ze jej doktor potvrdil tehotenstvo 6tt, nemohla uverit lebo sa snazili 2,5 roka tak si urobila ten rapitest a vysiel jej negativny 😅 Takze aj tie testy su trochu pochybne 🙂

evulik6
30. máj 2009

dobre raaaaaaanko....

vevoooon kde si? cakam na dobre spravicky 🙂

evulik6
30. máj 2009

dindus to naozaj neprisla IP? och ...no skoda...

adrikanatasa
30. máj 2009

no vevooon tak ako? Neuveríš ale už ráno pri umývaní zubov si ma napadla že ktovie ako vyšiel testík 😉 🙂 Ahoj evul, ako sa máme? My upršano letím urobiť raňajky chlapom. Ešte prídem 😉

evulik6
30. máj 2009

ahoj adri.... mam sa fajn celkom...a ty? no co myslis ako dopadol testik vevoncek? urcite dve ciarocky 😉 😀

evulik6
30. máj 2009

aj my mame take hnusne pocasie zase 😠 no co uz....

evulik6
30. máj 2009

veeeevoooon veeevooon veeevooon veeevooon veeevooon veeevoooon 😀 😀 😀

vevoncek
30. máj 2009

ahojte babuky tak už mám aj ja album tak sú dve // neskôr vám popíšem detaily 😉

evulik6
30. máj 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem veronika.... 🙂

evulik6
30. máj 2009

ja som to vedelaaaa 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre