Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
2. jún 2009

cukruš neboj my všetky ti držíme palce a zatiaľ všetky znovu tehule dopadli dobre tak neboj 😉

tatuska1
2. jún 2009

dobre ranko !!!!!!!!!!blahozelam sue k dievcatku aj nasa sa bude volat Ninka ak to bude dievcatko ale mam citaka na pisuliacika 😀 😀 😀 😀 😀 😀
cukruska moja zlata vsetko bude ok budeme na teba cely den mysliet 😉 😉 😉 😉 😉

tilly
2. jún 2009

že by bol rok dievčatiek? doteraz boli asi 4 roky plné chalanov a teraz sa samé baby rodia 😀

ja sa s radosťou k babám pridám, aj keď nevadil by mi ani ďalší harant

kodada
2. jún 2009

tilly ty ako mamicka chlapca ake si mala priznaky ked si cokala Domca? Tvar brucha, chute a tak ... aj ty Adri sa prosim vyjadri 😎

tatuska1
2. jún 2009

no to by aj mna zaujimalo 😉 😉 😉 😉 😉 vsetci naokolo cakaju dievcatka sranda 😀 😀 😀 😀

ela304
2. jún 2009

ahojte baby, no nebudu len same baby, my cakame chlapceka 🙂 🙂 🙂 Bola som si na 100% ista ze je to chlapcek, ani som sa doktora nepytala keby sam nezacal. Mam taky pocit kodada, ze to sladke ked nechuti tak je chlapec. Ja som od februara nezjedla jednu sladkost a to som jedavala denne aj dve.

ela304
2. jún 2009

Inak ja som vcera bola v BB s kamoskou, ona je v 9 mesiaci a kupila som aj dve sady oblecka pre male a aj ponozticky. Krasne modre, bola som mrknut aj kociky tak mam predbezne vybrate.

kodada
2. jún 2009

ahoj Eli, mas sa?
prave ze ja nemam nejake speci chute ziadne, jem aj sladke, aj slane ... len z hlavnych jedal si radsej vyberam bezmasite, ale to tak bolo vzdy ... ja by som uz tak rada vedela co cakame 😀

evulik6
2. jún 2009

ahojte babulky...tak som vas prisla pozdravit...

vevon jasne uzijem si s mm jeho dovcu a isto budem informovat ako bolo a tak 😉

ela304
2. jún 2009

Kody, ani ja nemam ziadne zvlastne tehotenstva. Keby som nemala problemy so zlcnikom uz 10 rokov tak mi nic nie je. ani ziadne chute, naladova nie som. Proste klasika. Inak tiez mam radsej bezmesite jedla a hlavne ryby. Teraz jem hlavne lososa toho sa nejdem dojest.

sue250
2. jún 2009

dik baby fotku mi nedali ☹ platila som 23eur a ked som chcela foto dalsich 7 eur, keby sa ma spytala prv jasne zeby som chcela a potom sestricka povedala ze som mala povedat , minuly rok mi dali automaticky kto to ma vediet cize ja toho roku nemam foto baba ☹
baby ale ani mne nechuti sladke, skor uhorky cibula cesnak))) a je to holka) a tvar brusko tak minuly rok bolo spicate teraz je rozcapnute a idem do sirky, ked bude manzel doma musi ma cvaknut a dam tu fotku

tatuska1
2. jún 2009

sue tak len daj foto teskan sa ja sa uz tiez neviem dockat co to bude 😀 😀 😀 teraz ma tesi ako kazdy typuje co to bude 😀 😀 😀 😀

sue250
2. jún 2009

tatus vidim ze pri dievcatku mame rovnake mena))) ides tiez k dankovcikovi?

tatuska1
2. jún 2009

sue ale kdeze ja som uz bola a zase pojdem az 9.7 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
2. jún 2009

no mame rovnake mena mne sa stale to meno pacilo a este aj Nela je pekne ale to che kamoska tak jej prenechavam 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
2. jún 2009

kody pri dievčatku vraj ideš do šírky, ja som pri mojom chlapčekovi všeho všudy pribrala 9 kilov a mala som špicaté brucho a do tváre som bola pekná 😀 Tak mi to všetci hovorili a aj mne sa zdalo že som mala takú vyhladenú a peknú tvár. Pri dievčatku sa vraj trošku oškaredie a ako hovorím objemovo ideš do šírky. Chute som nemala žiadne skôr nechute ale to bolo z nervov a to je chvalabohu už minulá kapitola môjho života..

tilly
2. jún 2009

ja som mala brucho, ako keby som prehltla basketbalku, také špicaté dopredu...

chute neviem, ale bola som max. kľudná, nič ma nevytočilo... žiadne smútky, nič, vždy dobrá náladička...

sue250
2. jún 2009

adrika to mas pravdu pri prvom tehu chlapcov som bola v tvari krajsia bez vyrazky spicate brucho a teraz som jak skrata, vyrazka na vyrazke ako ekzem, hnisave, vlasy jak metla no hruza pozriet do zrkadla a objemovo som sirsia ovela niekedy velkost 36 a teraz 42 ☹

adrikanatasa
2. jún 2009

nuž chcete mať dievčatká tak musíte si niečo vytrpeť 😀 mimochodom aj ja chcem babu tak aj mňa čakajú vyrážky,každodenné zhrozenie v zrkadle, zmena konfenčnej veľkosti a tak 😀 😀

tilly
2. jún 2009

pleť som mala krásnu, ale až po 19tt... teraz mám otrasnú pleť, tiež to vyzerá ako ekzem, otras, vlasy nekomentujem, potrebovali by ostrihať alebo ja neviem čo, ale držia tak pol dňa po umytí...

adrikanatasa
2. jún 2009

tilly že pol dňa po umytí 😀 😀

tatuska1
2. jún 2009

adri ty vyzeras ako modelecka vyzeras tak na 20cat ty brdo 😉 😉 😉 😉

adrikanatasa
2. jún 2009

tatuš ďakujem 🙂 veď ja som aj bola za mlada ale len taká topolčianska tu v jednej agentúre. Bože to už ani neni pravda, ako keby to bolo v minulom živote. Dala som do albumu jednu foto s bruškom ale neni to tam dobre vidieť lebo je to fotené zdiaľky.

tilly
2. jún 2009

hej, potom splihnú, zmastnejú, fuj 😝

mirip
2. jún 2009

sue nič si z toho erob, ja som síce pribrala len 4kilá ale tvár mám akoby ma dodobali včely, ako v navačšom štídiu puberty, ono sa hovorí že chlapec mamičke pridá krásu a dievčatko berie, preto vraj mamina v tehotenstve pri dievčatku stráca krásu, má nafigu, pleť, vlasy, nechty atd. a pri chlapcovi práveže opeknie....... 😵

evulik6
2. jún 2009

baby, hovori sa kadeco ale su aj vynimky.... moja kamoska ma dve baby a ani pri jednej nebola vobec vyhadzana...a druha bola a ma chlapca...takze tak...

tak ja idem, musim zehlit, a pojdem hajat....zajtra ma caka narocny den...dobru noc...a krasny dnik zajtra...papik

vevoncek
3. jún 2009

dobré ránko

cukruska no ako si dopadla ani si sa neprišla pochvíliť včera

inak ste mali dobrú tému a mohli by ste si natypovať čo čakám ja, lebo pokožku mám už celkom o.k. keď som mala dostať mrchu tak som bola pupáková ale keďže nedorazila tak pupáky zmyzli a chutí mi sladké

ja dnes idem k doktorke aby ma dala na PN, lebo som taká unavená že nevládzem absolútne ani uvažovať len som musela ešte v robote nejaké veci podokončovať postupne som si už aj veci brala z roboty domov kolegyňa bude prekvapená keď zostanem maródiť a bude sa mi hrabať kriniach a nič tam nenájde 😀

adrikanatasa
3. jún 2009

ahoj vevon a dobre robíš nech teraz robia druhí 🙂 idem do Nr papa poobede dojdem kuknúť 😉

vevoncek
3. jún 2009

kde ste všetkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý?

ja som prišla od doktorky a som na PN ale ešte som nešla domov, lebo musím ešte pobrať všetky veci nenápadne domov 😀 a chcem si aj všetkú moju robotu zobrať domov

inak doktorka bola veľmi zlatá ani som jej nestihla všetko povedať a už vedela o čo ide a úplne bola chápavá a taaaaaaaaak som sa bála 🙂

vevoncek
3. jún 2009

cukruská čo je s tebou???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre