Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
9. jún 2009

ahojte ako sa vám darí? vidím že už nakupujete, aj my sme boli v nedelu v Budapešti v Brendone, kuk album ale kočík pojdem istotne vzjať ten čo je na obrázku neskor 😵

tilly
9. jún 2009

ahoj miri, pekný kočík 😉

evulik6
9. jún 2009

ahojte babulky... 😉

mirip
9. jún 2009

hej tilly aj mne sa páči len cena je zarážajúca, mosím neikde pohladať podobný tomuto, teda aj farba podobná

vevoncek
9. jún 2009

mirip pozerám že už máš pokúpené aj nejaké vecičky ten kočík je pekný ale nie je malý? Aj ho chceš v hentej farbe?

mirip
9. jún 2009

hej chcem ho v tej farbe, ale hladám niečo podobného dizajnu s hlbšou vaničkou aj ked hlbšia a vačšia vanička je problém, málo kočíkov má hlbšiu a vačšiu vaničku 🙄

vevoncek
9. jún 2009

mirip to máš pravdu naozaj je ťažké zohnať také kočíky a keď sú také tak zase ostatné veci sa mi nepáčia na tom kočíku alebo nesplňa moje požiadavky

vevoncek
10. jún 2009

dobré ránko

no kde ste všetky nejako to tu zanedbávate

evulik6
10. jún 2009

dobre ranko...
ako sa dnes mate tehulky netehulky?

cukruska1920
10. jún 2009

kukuk....ahojte 😉

vevoncek
10. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeee 😀

vevoncek
10. jún 2009

ja sa mám super dnes príde sestra na návštevu tak sa idem pustiť do upratovania včera som robila koláč (ešte večer)som zvedavá aký bude robila som ho prvý krát a bol celkom jednoduchý

cukruska kedy ideš k doktorovy a kedy už zostaneš domka?

evitkamalicka
10. jún 2009

cukrus ahojky...tak ako?

po dlhom case som zavitala do temy v ktorej som zacinala 😢

cukruska1920
10. jún 2009

vevon.... ja som bola u lekara vcera.. a som pn 😀

evit.. .doktor mi povedal ze som unikat... 😀 pozitivny den 8 dni od ovulacie.. a zato sa to vsetko tak vlecie.. som prvykrat k nemu prisla veeeelmi skoro..vcera uz bolo vidno zltkovy vak a ta dutinka co bola minule malinka bola vcera podstatne vacsia... a o 16 dni idem na kontrolu a vraj uz bude srdiecko 😅 i

evitkamalicka
10. jún 2009

cukrus tak to je super...a si PN?

evitkamalicka
10. jún 2009

jaj ja sprosta teraz to citam ze si 😅

cukruska1920
10. jún 2009

evit...hej ...od dnes 😀 len doma mi bude cisto ciste vysivat..si neviem predstavit co budem robievat cele dni

evitkamalicka
10. jún 2009

cukrus asi budes dost casu travit na nete, pri telke, spat ...

cukruska1920
10. jún 2009

spat jednoznacne.. ja spim kade chodim 😝 a boli ma trtac a neviem z coho

vevoncek
10. jún 2009

cukruška tak to je super že si na PN a vychádzky ti nedal ? lebo ja idem budúci týždeň pondelok a dúfam že mi dá aj vychádzky , lebo už mi je doma dlho veď sa nedá donekonečna upratovať 😀 a čo ti povedal v ktorom si týždni? podľa sona? ja som zvedavá či mne už bude vidieť srdiečko normálne mám z toho nervy už by som rada vedela na čom som ale keď sme čakali rovnako mrchu a ty uvidíš srdiečko až za 16 dni tak neviem neviem

evitkamalicka
10. jún 2009

cukrus ja som tiez vela spala

cukruska1920
10. jún 2009

vevon..ja si pre pnku idem dnes lebo vcera sa uz ponahlal do sluzby ale dnes mi uz zakazal ist do roboty tak som to bola oznamit a veduci mi povedal zevraj to tusili 😨 no sranda.. sa budem doma nudit a priberat 😀... neviem... nevyjadril sa.. ale tak 6 aj nieco.... uz musim ist.. poobede pridem tak zatial...

tilly
10. jún 2009

jej, cukru, si PN? tak poriadne oddychuj 😉

vevoncek
10. jún 2009

cukruska tak sa zatiaľ maj krásne 😵

picolino
10. jún 2009

Ahojte babule,
to som ja Mica, musela som zmenit heslo a tym padom aj meno /zabudla som stare/, na svadobnej ceste mi nejako vsetko vyfucalo z hlavy...tak som sa vratila z tunisu, bolo supeeeer, aj poco🙂), aj svadba bola krasna ...
v tunise som dostala prvu mrsku, tak cakam na druhu a hopsky na bambino 🙂 🙂 🙂 🙂
keby to tak vyslo hneeeeeed ☹
vidim ze uz vas je tu viac tehuliek, hmmm???krasna slnecny dnik,pa,pa

alicc
10. jún 2009

Ahojte baby.
Som tu nová, čítam témy a v tejto som sa našla.
Mám 1 dieťa - dcérku( 6 ročnú) a druhé dieťa by som veľmi chcela ale nepodarilo sa. V októbri som potratila. Dali sme si z manželom pauzu a teraz by sme sa chceli znovu posnažiť. Tak držte palce.
🙂 🙂 🙂

vevoncek
11. jún 2009

ahoj alicc ja som tiež bola tehotná v októbri a teraz som už znovu teraz sa vám to určite podarí držím ti palce 😉

tatuska1
11. jún 2009

ahojte babule!!!!!!!!!!co mame nove my nic vsetko po starom a sme ok!
mici tak prajem este krasne prvomanzelske chvilky 😉 😉 a sup do snazenia!
alicc aj ja som mala kyret v oktobri a vidis zadarilo sa drzim palceky!!! 😉 😉

vevoncek
11. jún 2009

ahoj tatuska čo budeš dnes robiť?

ja sa dnes nemám moc dobre včera mi bolo super úplne som bola prekvapená a túto noc som sa vôbec nevyspala a ráno som sa ani najesť nemohla po sediačky, lebo mi bolo zle

babulky nemáte nejaký recept na pálenie záhy mňa včera tak strašne pálila a bála som sa dať si tabletky čo mám doma

kodada
11. jún 2009

ahojte ... picolino, tak tu dovolenku ti zavidim, ja som sa takto pred rokom vyvalovala na Malorke, zopakovala by som si to 😎
alicc, vela z nas prisla o babatko prave v oktobri, a uz vacsina sme aj znovu tehulky, drzim palceky, nech sa rychlo zadari
vevu, mna pali zaha kazdy vecer, obcas zaberu horke mandle, 4-5 ks, alebo pohar mlieka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre