Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tinka12
24. jan 2009

ako sa ten zapal prejavuje? nemusia byt pri nom teploty?

aspinka
25. jan 2009

tinka sory vcera som tu uz nebola. napriklad mne nic nebolo ale este z nemocky mi nakazali 3dni po zakroku ist k lekarovi. Citila som sa super ale ked ma vysetroval pohmatom zistil ze mam zapaleny krcok zapaly su dost caste po zakroku. Nemusis ma vobec teplotu. Nerobila ti ani UTZ mne robil a pozrel ako som vycistena ci mi tam este nieco nezostalo kludne mozes mat zapal. Urcite chod k Dr. a nech ta laskavo pekne popozera povedz jej ze mas bolesti. Ked ti zistia zapal da ti antibiotika. Ty aspon pi alchemiku ta je protizapalova.

cukruska1920
25. jan 2009

Ahoj dievcence ako sa mavate? ziadna nadejna tehulka? 😉

aspinka
25. jan 2009

Zatial ani nie a ty ako chystas nieco na nas 😅

vevoncek
25. jan 2009

ahojte

evi prepáč asi som to nepochopila o tom snažení ja mám zase takú doktorku že ju všetci chvália ale zase keď to porovnávam s tým čo tu baby píšu tak mám pocit že nie je až taká precízna mne napríklad nerobí ani sono prsníkova na preventívke a ani mi hmatom nezisťovala či nemám nejakú hrčku možno keď budem mať po pôrode tak hádam mi také niečo spraví alebo bude robiť

tinka ja si myslím že ťa mala pozrieť po záktoku mňa síce po zákroku pustili domov ale kázali mi prísť po týždni na kontrolu a vtedy ma pozerala zo spodu a na základe toho mi povedala že ako to zhruba so mnou vizerá ale potom mi povedala že mám prísť až keď budem tehotná alebo ak by som mala nejaký problém

tinka12
25. jan 2009

kočky, dakujem vám....vcera som sa trochu vyhriala v teplej vode, zababušila do postele... dnes mi je trochu lepsie...ale stale to citim, ...ked mi to neprejde, pojdem zajtra k lekárovi 🙂

aliva
25. jan 2009

Ahojte, včera som už vypla pc tak píšem až teraz... Prvý kyret som mala v pondelok - 20.1. nemala som žiadne bolesti a aj krvácanie do pár hodín prestalo úplne. Potom som vo štvrtok začala silno krvácať - niečo tam ostalo a čistili ma znova. Na sone mi doktor povedal, že už to bude ok, ale stále mám bolesti ako pri ms a stále aj trocha krvácam. Dnes je to od druhého kyretu 3 deň. Skúsim tú alchemilku.. Ďakujem za radu. Dúfam, že sa to nezopakuje, a budem môcť už odrátavať týždne do vyliečenia 😉

cukruska1920
25. jan 2009

aliva...ahoj ... vyskusaj aj zensky caj kombinovat s alchemilkou... ja som ho vypila litre a pomohlo mi to...po tyzdni som prestala spinit a presne na 5-ty tyzden od kyretu mi prisla mrcha ale bolelo to jak slak...drzim palce nech ti tie tyzdne rychlo ubehnu

anniqa
25. jan 2009

ahojte baby, obraciam sa na vás, určite s tým máte skúsenosti...som asi v 3tt, zistili sme to pomerne skoro, včera som trošička špinila a dnes som z ničoho nič začala krvácať, podľa toho čo čítam na nete, predpokladám, že z toho bude potrat, mám aj slabé krče v podbrušku. Zajtra som objednaná ku doktorke, ale s manželom uvažujeme, či skočiť na pohotovosť. Neviem, či to nebude zbatočné, lebo takto skoro s tým asi nevedia moc urobiť... ☹ čo si o tom myslíte vy? 😨

vevoncek
25. jan 2009

anniqua ja by som asi išla na pohotovosť pre istotu

aliva asi je normálna tá bolesť veď aj keď sme zostali tehoné a rozťahovala sa maternica, tak to bolelo ako pri mrche tak aj teraz to môže bolieť, lebo sa sťahuje maternica

zuzka88
25. jan 2009

ahoj, ako sa mate?
dlho som tu nebola, my uz mame 3 mesiace po ale snazit sme sa nezacali, mam noveho Dr. ktory to vzal za sspravny koniec a zacala sa seria vysetreni, krv na vsetky testy, toxo, rubeola, borelie,... mikoplazmy, ureaplazmy a dokonca aj ten ntes, co sa robi az po 2 MA lebo ho nechu poistovne preplacat
v piatok idem na kontrolu
ko ste na tom vy?

cukruska1920
25. jan 2009

zuzka... ja som si dala tiez porobit vsetky vysetrenia teda okrem genetiky tak hadam ta bude ok...ja uz mam po tretej mrche tak uz sme zacali ...som zvedava kedy sa podari ked na prve sme cakali rok

aspinka
25. jan 2009

anni ano roztahovanie maternice je jedna vec i ked u teba je este skoro kedze si len na uplnom zaciatku ale u teba sa prejavilo krvacanie a to uz nie je sranda. Tiez by som asi zasla na pohotovost. Ale pocula som o takych ze krvacaju v case ocakavanej mrchy ale nie prudko len spinenie a potom to zrazu prestane. Tak to musis zhodnotit.

tilly
25. jan 2009

zuzka, k janekovi chodíš? on má s mojim doktorom spoločnú firmu či ambulanciu či čo a ten môj mi po missede nechcel robiť žiadne vyšetrenia 😠

vevoncek
26. jan 2009

dobré ránko

tak vizerá to tak že podaktoré sa čochvíľa presunú do inej témy čo je dobrá správa

ja ešte musím dve mrchy vydržať ale už keď bude po druhej už bude zase o niečo lepšie a ten ďalší mesiac ubehne rýchlo

skybaby
26. jan 2009

dobre ranko 🙂 no u nas to zacina vyzerat na mrchu a tiez ze femigard zatial cyklus prilis nenatiahol, ale ja som trpezliva 😉

evulik6
26. jan 2009

anniqa, nerozmyslaj a chod na bezkaj na pohotovost, nic za to nedas... 😉

http://wanda.atlas.sk/rodina-a-deti/tehotenstvo...

evulik6
26. jan 2009

vevoncek, presne tak...este dve a ideme 🙂) ako si vikendovala? oddychla si si?

vevoncek
26. jan 2009

skybaby nič si z toho nerob možno treba dlhší čas na to aby ti femigard upravil čo treba

evi ani si nevieš predstaviť ako som sa dnes potešila hneď ráno som pozrela na koníka a som že vyrátam a zaznečím si do kalendára že kedy má prísť druhá mrcha síce som to tam mala zaznačené ale že pre istotu to skontrolujem a ja som to mala zle zaznačené som sa sekla asi o týždeň tak sa teraz vytešujem že za dva týždne by mi mala prísť druhá mrcha ak všetk pôjde tak ako má a nepríde tak neskoro ako táto prvá(ale tak ako by mala)

ja som mala taký rušný víkend v piatok som bola na výstave v sobotu som upratovala a učila sa anglinu(chodím na kurz a teraz budeme končiť a bude test) a večer sme boli na návšteve a trochu sme boli pripitý tak v nedeľu sme len oddychovali a varila som zapekané kuracie prsia so zemiakmi na smotane a už som stresovala že pondelok do roboty 😕 😀

evulik6
26. jan 2009

vevon, nooo super teda....dva tyzdne?? to ubehne rychlo...ja za tri..heh...no som zvedava ci mi pride na cas... 🙂
tak si mala pernooo...noo my sme boli vcera na navsteve tiez sme trosku popijali 😀 ...v sobotu ideme na chatu - taka akcia z manzelovej prace, tak este tam si dam a uz pit nebudem...v stredu idem na kontrolu, potom ti napisem co a ako... chcela som ist dnes ale pojdem az v stredu bo muzik je doobeda doma, tak postrazi maleho 😉
inak ja som tiez chcela robit kuracie prsia so zemiakmi na smotane ale nakoniec som urobila nieco podobne... zapekane prsia na smotane s tym sackom od maggi a ryzu... heh... 🙂

vevoncek
26. jan 2009

evi akurát som si písala s mužom cez skype že ako rýchlo to ubehne, lebo idem 2 na krv 4 idem na školenie 7 ideme na ples 10 idem na dalšie školenie a potom už len budem čakať na výsledky a potom ak bude všetko o.k by sme už mohli začať so snažením

ja mám dnes dobrú náladu včera som mala taký super oddychový deň, len som sa o seba starala nafarila som si obočko vlasy dala som si masku a svet mi bol gombička

horšie to bolo keď som si spomenula že už je nedeľa a pondelok do roboty ale našťastie sa mi podarilo vymyslieť niečo na skrátenie dlhej chvíle a zajtra budem v teréne a dúfam že sa začne robota rozbiehať, lebo po zime je nejako málo roboty a ešte aj to euro blbé 😠

ja chodím tiež rada na chatu ale už sme dávno neboli ale chcela by som tento rok pobehať po slovensku minulý rok sme boli v Chorvátsku sa nám podarilo tak lacno vybaviť tak sme išli, lebo sme si aj mysleli že sa nám podarí spraviť bábo a aj sme mysleli ak zostanem tehotná tak to bude možno posledný krát čo by sme boli na dovolenke pri mori

aspinka
26. jan 2009

Ahojte. Ja nic nove vikend bol fajn sobota klasika upratovacia ale o to vacsia radost pre mna ze mam vsade cistucko a upratane ja som taky uchyl 😉 Dnes som doma mala je chora nic vazne len je zafufnana tak ju nedam do skolky tento tyzden a skusime vyliecit prestriedame sa s muzom. Ved sme este od septembra chori neboli a to sa niektore maminy stazuju ze su tyzden v skolke a dva doma. Bodaj by aj druhe nase mimco malo taku imunitu ako ma mala antibiotika sme mali prve v dvoch rokoch a potom tusim este raz a smitec a to budeme mat styry.
Ja sa citim tiez fajn podla BT som mala ovulku jak som citila i ked skor ale aspon mi to vyriesilo zahadu ze ked som bola u DR. vo stvrtok tak nevidel ziaden folikul na prasknutie. Ovulka bola v utorok. Takze to len potvrdilo ze i ked oficialne sa rata ovulka v polovici cyklu na 14DC nie vzdy je to pravda keby som sa na to spoliehala tak ju presvihnem bola na 11DC ale ja mam bolesti vajecnikov len som nevedela ci mi nesibe ze tak skoro. No nase telo je velka zahada 😠

kodada
26. jan 2009

ahojte babulky, pekny den prajem .... mam za sebou navstevu dokyho, som OK, mozeme sa snazit o babatko, som cca tyzden po ovulke, nieco mi tam aj videl, ale nechcel vraj dopredu vraviet, takze si velke nadeje nerobim ... ale zazraky sa vraj deju ...
este mi aj predpisal kyselinu listovu, takze som usetrila

skybaby
26. jan 2009

ahojte 🙂 kodi a to ked ti doki predpise je fakt lacnejsie, nedoplaca sa aj tak cela? lebo sestra je lekarka, tak ze mi mohla predpisat keby som vedela, teda ona nie je na gynde ale to je jedno a tebe tichucko zelam zazrak
ja ked som bola u dokiho tak tiez videl ze je po ovulke lebo tam videl to zlte teliesko a to bolo tusim 19DC

vevoncek
26. jan 2009

aspinka s tou ovulkou môžeme byť radi že je radšej skôr ako by mala byť neskoro to by sa potom vajko nestihlo uhniezdiť ale ovulka býva v 28DC tak od toho 10 do toho 14-16DC ale najlepšie je snažiť každý druhý deň to je väčšia šanca že sa trafíš do ovulky a ešte aj spemie sa stihnú tvoriť

kody tak to sú dobré správy možno že si už aj tehu držím päste aby to tak bolo a ak náhodou sa nezadarí tento mesiac tak potom ďalší 😉
hlavne že je všetko v poriadku

sue250
26. jan 2009

ahojte baby ked to tak citam az mi je do placu, ja som mala potrat ako som spominala ale rodila som klasicky, cize som mohla zacat skor, a nezacala a teraz to nejde uz sme 8m po, lekar povedal ze ak sa to do roka nepodari je to potom tazsie , vtedy to bolo na prvy sup a teraz to nejde ratam tie dni a som z toho mimo ja mam 36 dnovy cyklus, pocitala som plodne dni cez www.mambaby.com a vychadzaju teraz tento tyzden, sexujeme kazdy den ale nechcem aby to tak bolo aby sa to nestalo pravidlom. preco je tak tazke otehotniet ☹
drzte palce.

aspinka
26. jan 2009

kodada no tak v tisku na tebe myslim juuuj mohla by si to tu rozbehnut nehnevali by sme sa na teba 😉
sue najhorsie je ked uz to zachadza do krajnosti asi by som sa na tvojom mieste ukludnila a nechala to tak sexikujte ako pride a uvidis ani sa nenazdas a zadari sa 😉

skybaby
26. jan 2009

sue250 nevzdavaj to a nebud smutna ... ja som tiez normalne rodila a mne doki povedal ze by som rok nemala otehotniet ... cize vlastne presny opak toho co povedali tebe ... ak si raz uz prirodzene otehotnela, je velka sanca ze to znovu pojde len nesmies byt vystresovana ...ja viem lahko sa to hovori ... my sme sa napriek tomu uz zacali snazit po troch measiacoch a dala som si termin, ze ked sa nezadari do oktobra tak to pojdem k dokimu riesit a teraz som teda v klude
skus si aj ty povedat, ze nechate tomu par mesiacov volny priebeh, nejako specialne sa nesleduj a ked dajme tomu dalsie 4 mesiace nic, tak chod k dokimu ...
moc moc ti drzim palce 🙂

vevoncek
26. jan 2009

ahoj sue podľa mňa keď sa vám prvý krát podarilo na prvý krát tak sa nemusíš bát len nesmieš na to tak myslieť ja viem že to nie je jednoduché ani pre mňa to nebolo jednoduché ale keď sa nám nedarilo potom časom som rezignovala a keď som to najmenej čakala tak sa podarilo a už som to tu písala niekto si bude myslieť aj že robím reklamu ja som užívala femigard vyskúšaj ho nič za to nedáš a ak ti pomôže tak tých 450Sk ani nie je tak veľa ja som si ho kúpila už druhý krát a keď sa začneme snažiť tak ho začnem užívať možno by si si mala merať BT keď pôjdeš k doktorovy možno mu to pomôže v tom aby zistila ak je nejaký problém tak kde je či v BT alebo v čom a nesexujte každý deň, radšej každý druhý alebo tretí to sa potom trafíte aj do ovulky a aj sa stihnú tvoriť spermie. vyskúšaj sa podľa tohto riadiť a až keď sa potom nepodarí tak potom budeš mať pocit že z tvojej strany si spravila všetko a potom to nechaj na doktorov nech sa dopátrajú k príčine

a ešte jedna vec mám jednu kamarátku jej mamina sa snažila 9 rokov kým splodili dieťa(moju kamarátku) a to pobehala po všetkým možných vyšetreniach chodila do Martina na prefukovanie vaječníkov na bolestivé injekcie a nič nezabralo a potom po tých 9 rokoch si povedali že kašlú na to že ak sa to nepodarí tak do tých 10 rokov tak si adoptujú dieťa a ten rok sa im to podarilo

ja si myslím že keď sa tebe raz podarilo a to na prvý krát tak je v tom len stres tak vyskúšaj čo som hore písala a uvidíš že sa zadarí

cukruska1920
26. jan 2009

Ahojte...baby vy ste boli aj na kontrole u doktorky ci je vsetko v poriadku...lebo moja mi nekazala prist a rozmyslam ze sa zajtra objednam.... nech mi spravi aj sono a tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre