Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
2. máj 2009

tilly zlatko neboj moja to prejde aj mna to pochytilo ved aj ja by som v maji mala krasne babo a vidis osud to zariadil inac teskame sa na november a tak ako hovoris bude to za chvilu nemysli na to moja a tes sa z toho co bude 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tilly
2. máj 2009

jasne tatu 😉 do toho novembra to potiahneme 😉

lucia1001
2. máj 2009

Ahojte babulky. Chcem sa prosim spytat, aj vas bolelo brusko po missede ako ked mate prvy den menstr. Asi je to normalne vsak, hoji sa to, no, ked len nieje horsie, musim vydrzat 😒 .
A dalsi pokus o mimi mame naplanovat az o 4-6 mesiacov? Dakujem. L

danulka0011
2. máj 2009

Ahoj Lucia, ano chvilu ma bolelo. Je to uplne normalne. Telo sa dava dokopy je to zasah do organizmu predsa.
Mne doktor povedal ze ak chceme,dalsi pokus o mimco tak za 3 mesiace....

tittika
2. máj 2009

Ahojte

lucia ja som dnes 3ti den po kyrete a 2 den ma bolelo brusko najviac, presne ako prvy den menzesu 😒 dnes ma to uz ani neboli len ked idem cikat alebo na velku tak to citim vo vnutri...

ake vysetrenia ti robili alebo budu robit? mne len poslala ten plod na nieco a to je vsetko...

mne povedala doktorka pauzu 6 mesiacov a asi to aj dodrzime kedze drahemu sa predlzi robota v zahranici 😢 totalne mi je na p... aj koly tomu ze teraz nie je pri mne ale nemame na vyber kedze robi supervisora a musi dohliadat na robotnikov ktorich tam ma 😠

cervena_ciapocka
2. máj 2009

Ahojte, ja som tu uz straaaaaasne dlho neprispievala. O mesiac by som prave mala rodit keby sa nebolo stalo to co vecsine z nas v tejto teme.
Mna by ale zaujimalo, ci sa vam zmenilo menstruacne krvacanie po kyrete. Lebo aj som predtym mala take normalne, trvalo 5 dni, prve dni bolo take normalne a potom postupne slablo. Ale po kyrete mam uz stale max tri dni, a prvy den je velmi velmi silne krvacanie (dost obmedzujuce) a na treti den uz takmer nic. Je to normalne?

evulik6
2. máj 2009

ahojte...

cervena ciapocka, mne sa krvacanie nezmenilo...mam ho rovnake ako predtym... aj dlzku aj intenzitu... iba prvy a druhy menzes bol iny.. ale doruchal sa mi cyklus.. mala som pravidelny 28 dnovy a teraz je to ako sa mrche chce... takze s tym budem musiet nieco urobit...

cervena_ciapocka
2. máj 2009

mne sa zas dlzka cyklu nezmenila. stale je taky ze okolo 31 dni. Ono, by mi ani nevadilo, ze to krvacanie je take kratke a silne, len dufam, ze to nic neznamena a ze je vsetko ok.

evulik6
2. máj 2009

no moja v tomto ti ja asi neporadim... asi by bolo najlepsie opytat sa na gynde... ale podla mna by to nemalo nic zle znamenat.... no radsej sa spytaj odbornika 😉

lucia1001
3. máj 2009

Ahojte babulky, prajem pekne nedelne ranko 🙂 .
Ja som hore uz od siestej, chalani isli na ryby, tak som ich troska chystala. Uz samozrejme nezaspim i ked by to bolo este aspon na chvilu fain.
Dakujem za vase odpovede.
Tittika ja som bola na zakroku v stredu rano, vo stvr. ma nic nebolelo, az v pia. a so. presne ako aj ty pises, ale dnes to zda sa uz bude dobre. Vysetrenia mi nerobili, o dva tyzdne by mal byt vysledok z histológie ( veda zaoberajuca sa studiom mikroskopickej struktury organov a tkaniv ). Asi o 4-6 tyzdnov by som mala dostat prvu menstr. a potom mam prist na kontrolu. Takze tak, hmmm. Musim byt uz len kludna, trpezliva a verit, ze bude vsetko ok. Strasne sa o to snazim, ale vo chvilkach mi to tak lezie na mozog, ze .... ze az. Trapi ma to, to je jasne ☹ .

Ale hlavu hore, vsetko bude dobre. Zvladneme to. Coskoro k nam pride opät stasticko a my ho poriadne drapneme za pacesy... Nabuduce nam uz ono potvorka mala neuleti. Ok? 😉

evulik6
3. máj 2009

dobre ranko...ako? vybuvane?

lucka paci sa mi tvoj pristup k veci... super, len tak dalej...
mne z histologie nezistili absolutne nic, krv mi brala moja obvodna, som ju o to poprosila a tiez nic nenasli, tak asi to bola len blba "nahoda" ze sa to stalo....co uz, malo to tak asi byt...
drzim palce vsetkym babulkam, nech ste cim skor fit, nech ten cas nesnazenia rychlo uleti a potom nech ste cim skor tehulky ale uz so stastnym koncom... 😉

lucia1001
3. máj 2009

Danulka mas krasne deticky. Maly sobik je supeeer 😀 .

tilly
3. máj 2009

titti, takže to nakoniec aj tak nedopadlo... to mi je veeeľmi ľúto, hlavne to naťahovanie je veľmi nepríjemné, mňa tiež naťahovali dva dni...

tittika
3. máj 2009

tilly ahoj 🙂

nas natahovali 3 tyzdne, ale nevycitam to doktorke pretoze cakala az do uplneho konca kym mi zacalo klesat HCG 😔
najhorsie na tom je ze priatel nie je so mnou na slovensku a aj ked sa snazim ovladat tak to moje vnutro mu to nevie odpustit ze nie je pri mne ☹ aj ked viem ze nevie teraz prist domov...ale naco by aj prisiel na 4 dni, mozno by mi to psychiku este viac dokafralo...

danulka0011
3. máj 2009

Luci dakujem, maly sobik je najmladsi... Drzim palce nech sa ti babenko podari cim skor 🙂

tilly
3. máj 2009

titti, to je smutné... držkaj sa, máš nás 😉 mm to moc tragicky nebral, v ňom som teda oporu nemala, ani vlastne nemám... keď je mi zle, tak som pre neho lenivá... takže tak, potom sa mu zver, že je ti niečo ľúto...

neboj, trošku sa dáš dokopy a urobíte si druhé bábo a aj on bude mať viac času 😉

tittika
3. máj 2009

😉

vevoncek
4. máj 2009

dobré ránko babulky

ja som vôbec nestíhala ísť na koníka čo ma dosť mrzí ale polepším sa

môj muž bol v piatok robiť šoféra na svadbu a ja som bola sama tak som doma robila poriadky čo som už dávno chcela ale nemala som na to chuť a konečne som aj to oblečko povytrieďovala a dobrovolne sa ho vzdávam.

v sobotu môj muž dospával a mal takú blbú náladu ani so mnou poriadne nekomunikoval len tak odvrkoval tak som potom mala aj ja divnú náladu tak som bola u našich trochu pomáhať v záhrade

včera sme mali hody tak sme boli u svakry na obed a u mojich rodičov na opekačke, ale nejako som zase mala divnú náladu taká som bola unudená vôbec víkend neprebiehal tak ako som si predstavovala a asi z toho som mala zlú náladu.

a dnes zase v robote takú som mala chuť byť doma že až vôbec sa mi nechcelo vstávať ale som rada že konečne mám trochu čas si písať s vami

pejode
4. máj 2009

Dobre ranko babulky,cely vikend som bola s priatelom na chalupke,relaxovat..bolo celkom fajn, no miestami som mala stale depky,aj vcera vecer ☹ ,je mi vsetko tak strasne luto...teraz mame vybvovacky zo svadbou -nasou 🙂 tak sa spon nachvilu zamestnam...este stale som na pn, az do stvrtku,potom idem na kontrolu,lekar povedal ze bude mat vysledky z histologie, tak som zvedava 😔
chceme ist hned po svadbe na dovolenku, do Tunisu,priatel ma prekvapil, ze sa pojdem zregenerovat aby sme potom co najsor otehotneli 🙂 ...tak sa aj tesim,ale stale nemozem zabudnut,bojim sa ze asi ani nikdy nezabudnem ☹ ☹ ☹
...prajem krasny dnik

evulik6
4. máj 2009

ahojte dievcata...

vevon to aj mna vytaca ked muz ma zlu naladu a ani sa nebavi a odvrkuje...to je hrozne, vzdy to ovplyvni aj moju a potom je to katastrofa...inak ja som bola vcera chvilkami taka nervozna ze az a potom nic ...klidecek....neviem ci to moje hormony sposobuju ci co.... uz mi bolo aj toho mojho luto 😖

pejode moja, jedno je iste ze na to nezabudnes nikdy, ale cas to zahoji, uvidis.... aj ked teraz sa ti to zda nemozne, je to tak... tak svadba? parada, sustred sa na nu co najviac, potom pojdete oddychovat, vychutnavat slniecko pri more a prides na ine myslienky... drzim palce aby si sa dala cim skor dokopy a aby si mala vysledky ok, nech sa mozte cim skor snazit... 😉

adrikanatasa
4. máj 2009

čaute baby, keď hovoríte o svadbe aj ja by som sa chcela vydávať ale ten môj si ma nie a nie zobrať 😠
že veď je to len papier... no tak keď je to len papier tak prečo ho nemať? 😀

evulik6
4. máj 2009

adri a vy ste neni zobraty? to som nevedela... no ano je to len papier ale je to krasne taka svadba...

vevoncek
4. máj 2009

evi môj muž bol nevyspatý a preto mal blbú náladu a ja som si to odniesla a potom som bola aj ja s blbou náladou a všetci sa čudovali normálne mi bolo už miestami do plaču ale som sa pustila do roboty aj keď som nemala vôbec náladu na nič a taká som bola znudená že až chcela som si krásne užiť celý víkend a niečo podniknúť a takto to nevyšlo ale nevadí teraz si naplánujem ďalší víkend a nenechám si ho niekým pokaziť a keď bude mať muž zlú náladu tak mu to všetko vysvetlím ručne stručne 😀 ja som videla obidva tie grafy mne to fungovalo 😵

adri ja si nemyslím že je to len papier má to kopec výhod a keď sme s mužom žili len bez papiera a stal sa mu úraz a ja som potrebovala s ním chodiť po doktoroch, lebo nemohol behať tak som si musela brať dovolenku a mala som nárok len na 20 dní a to som potrebovala aj na niečo iné a paragrafy som nemohla na neho brať, lebo sme neboli manželia a to je jedna z nevýhod a nie je zďaleka jediná takže po 10 rokoch chodenia sme sa zobrali takže nie je to len papier vieš keby to bolo také že by nás brali ako druha a družku a bolo by to ako v zahraničí tak by sme sa nebrali ale slovensko ešte tak ďaleko nepokročilo a možno pokročilo v inom nie práve moc výhodnom pre ľudí ale v tomto nie

adrikanatasa
4. máj 2009

evul neni ale ja ho aj tak pred každým volám môj muž lebo mi je blbé volať ho priateľ, frajer veď nemáme 17 rokov. On vraj nemusí také ceremónie ako je svadba... a ja by som zas chcela..

adrikanatasa
4. máj 2009

vevon veď ja mu to stále hovorím že keby sa mu nedajbože niečo stalo, nakoľko denne robí 300 - 400 km v aute tak mňa za ním ani do nemocnice nepustia. A celkovo proste keď sú dvaja manželia je to celkom inak brané ako keď žijú len tak "nadivoko"

evulik6
4. máj 2009

tak tak vevon, vsetko ma svoje pre aj proti.... my sme sa rozhodli zosobasit lebo sme to chceli obaja... a nelutujem...

vevon, no mne nesiel ten wusch ani inym, tak som ti poslala oba...
tak tak, nedaj si nikym ani nicim pokazit buduci vikend... 😉 inak som rada ze ta tvoja kamoska je ok...je to super..

babulky idem od vas, idem si vlasy vysusit a pojdem von s dadkom ..tak zatial sa majte pekne...ahojte... potom este pridem kuk co ste poklabosili 😉 😀

evulik6
4. máj 2009

ano baby je to lepsie ked su dvaja zosobaseny... 😉

tilly
4. máj 2009

my sme sa tiež brali len kvôli krpcovi a chceli sme sa zobrať štýlom, že sa podpíšeme na radnici a koniec, len svokra nás donútila urobiť šaškov na svadbe pre 50 ľudí 😝 úplne zle mi to v 20tt padlo...

mne išlo inak trošku aj o majetok, keby sme neboli manželia, tak by ma mohol len tak vyraziť na ulicu, pritom sme všetko nadobúdali spolu... pri všetkom som bola, ale nárok by som nemala...

vevoncek
4. máj 2009

adri veď nemusí ceremónie my sme mali s mužom takú svadbu že sme mali len rodičov súrodencov a mali sme na úrade a potom sme si boli sadnúť v reštaurácii a bol pokoj aj vlk sýty aj ovca celá

pejode
4. máj 2009

my sa ideme brat po 1O-tich rokoch chodenia,ked som ostala tehotna, tak sme sa pustiili do vybavovaciek, no a...potom sa stalo , to co sa stalo kazdej z nas v tejto teme 😔
...ale pripravy pokracuju dalej, priatel mi povedal, ze on nema dovod to rusit a strasne ma tym potesil, je zlaty 🙂 🙂 🙂
...drzi ma nad vodou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre