Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
24. aug 2009

labutka...mne doktor zistil ze neni akcia v piatok...a v pondelok mi este kazal prist za nim do nemocky ze to este raz pozrie...vies aky strasny pocit to bol ked som vedela ze 2 dni budem mat v sebe mrtve babo.. chcela som ho uz cim skor von .. teraz je rana na dusi ale ked budeme znova tehotne prejde to 🙂 drzim palce...fakt to neni nic strasne

lili136
24. aug 2009

cukruska
pridávam sa k babám, že mi je to veľmi ľúto.... ja som tu viac-menej nová - 2 týždne po MA v 8 tt.... krvácanie, takže okamžite aj kyret..... tak sa teraz z toho dostávam.....

čítam, že vy ste už s manželom sexíkovali 🙂 ..... ja sa nejak držím toho, čo mi povedal doktor, že mesiac nemôžeme....... priznám sa, že som sa už pár dní po kyrete cítila úplne OK a veru chýba mi kexík.... myslíte, že 2 týždne po je to fakt ešte zakázané????

sue250
24. aug 2009

cukrus je mi to luto. boze baby kolko my si musime vytrpiet.
baby drzte odstup aspon pol roka, aj ked lekari tvrdia ze po mesiaci telo musi odychnut, pretoze sa stava ze po mesiaci otehotnejes maternica je slaba od kyretu a nemusi udrzat plod, a cim viac vas cistia tym je maternica slabsia.

lili136
24. aug 2009

sue
odstup niekoľko mesiacov je ok, ja sa len pýtam na samotný sex... určite nechcem otehotnieť hneď teraz.... určite čakám minimálne 3 mesiace, kým sa začneme snažiť o druhé mimi...... mňa len zaujíma, či je možné kexovať po kyrete a kedy.... lebo v nemocnici tvrdili, že mesiac stop stav, niekto tvrdí, že to je ako šestonedelie, tzn. že až 6 týždňov a tak..... lenže ja sa po fyzickej stránke cítim takmer od prvého dňa úplne OK, takže sa mi moc nechce čakať.......

cervena_ciapocka
24. aug 2009

lili - to je v pohode ze sa citis ok, ale aj ked ta nic neboli maternica nie je zahojena. Jej krcok bol mechanicky "nasilne" otvoreny a vyskrabane vnutro maternice, takze je to vlastne otvorena rana.
Urcite by som pockala minimalne 3-4 tyzdne a potom pri sexe pouzivala kondom. Alebo pockat najlepsie az po prvej mrche.

lili136
24. aug 2009

cervena ciapocka
asi máš pravdu..... tak nezostáva iné, len čakať.... 🙂

maznacik007
24. aug 2009

cukruska, labutienka je mi to luto 😔
ja som tiez nechcela kyret.. mne sa to ale stalo v 7 tt a dostala som len injekcie.. a vyslo von same.. aj som videla ten plodovy vacok.. 😔 krvacala som vyse tyzdna.. robili mi testy.. ako mi klesa hcg.. a utz.. ja som nechcela do nemocnice.. lebo sme mali doma maleho cerstvo.. a proste chcela som to nechat na prirodu..

co sa tyka oteho.. po kyrete.. viem ze je lepsie pockat.. teda mihovoril lekar.. tak hadam pravdu hovoril..

lucialen
24. aug 2009

Ahojte, tak ja som staronova, MA v marci
Cukruska, tiez je mi to hrozne luto, viem ake je to snazit uz po jednom kyrete, no musi byt hrozne prist aj o druhe ☹ A dakujem za radu s tym Gynexom, uz ho mam doma, mozno uz tento tyzden s nim zacnem
Zaroven zdravim vsetky uspesne tehulky 🙂
Ja som vo faze cakania na ortiel v tomto tyzdni. Vam poviem, cim dlhsie sa snazime, tym je to horsie, tym vacsie depky prichadzaju

cervena_ciapocka
24. aug 2009

ahoj lucialen 🙂 (ne)cakas mrchu tento tyzden?

lucialen
24. aug 2009

Necakam, dufam, ze sa ani nedokam 😉 Aj ty? 🙂

cervena_ciapocka
24. aug 2009

aj ja 😉 niekedy v stredu, stvrtok, ale tiez dufam, ze sa nedockam 🙂

lucialen
24. aug 2009

Tak drzim palce 🙂 Uz dlho sa snazite?

cervena_ciapocka
24. aug 2009

po viac ako roku sa nam podarilo prve, ale to nakoniec nedopadlo dobre kedze som tu 😒 potom sme mali 7 mesiacov pauzu a teraz sa treti mesiac snezime.

cervena_ciapocka
25. aug 2009

Dobre ranko dievcence 😵 pekny den vam zelam 🙂
Hlasim, ze dnes mrcha dorazila, presna ako hodinky na 28 den 😒 Ale aspon ze tak, lebo na sobotu uz mam program a aspon uz budem mat od nej pokoj 😅

Inac po kyrete je to uz 10 mesiacov ale mam menstruaciu ovela pravidelnejsiu ako kedykolvek predtym. Pride vzdy bud na 28 alebo najneskor na 30 den a to je na moje predchadzajuce cykly uplne super.

lili136
25. aug 2009

ahoj cervena ciapocka..
vidím, že sa držíš "nášho" hesla: vo všetkom hľadaj to pozitívne 🙂 🙂 .... noo, tak aspoň mrchu máš pravidelnú.... aj keď teda - no však čo si budeme rozprávať, nie? 😒

ja očakávam mrchu tak nejak začiatkom mesiaca, sama som zvedavá,či dorazí včas, ako doki hovoril....
dnes idem pre výsledky z histológie, takže sa musím vrátiť na "miesto činu" - do nemocnice na Antolskú..... no fuj, vôbec ale vôbec sa mi tam nechce.....

lucialen
25. aug 2009

Ahoj ciapocka,
tak to je mi luto, ze prisla ☹
Mne sa cyklus az teraz dava do normalu, dufam, ze uz je aj posledny 😒

lili136
25. aug 2009

ahojte baby
tak som si bola pre výsledky histológie..... prečítala som to kamoške, ktorá tak trošku robí s lekármi, povedala mi, že v správe je napísané, že to, čo zobrali bolo bez choriových klkov, čo znamená, že to nebolo dobre vyživované... proste niečo v tom zmysle, že plod nebol dobre napojený na vyživovanie z placenty, resp. z môjho tela, preto "umrel"..... okrem toho na záver napísali, že histologický nález nevylučuje mimomaternicové tehotenstvo..... to som zostala zarazená, lebo však to by snáď boli vedeli a zistili, že mám mimomaternicové.... či nie??

tilly
25. aug 2009

cukru 😢 😢 😢 😢 😢 😢

adrikanatasa
25. aug 2009

cukrus to ma mrzííííí... ☹ sue má pravdu treba dlhšiu pauzu ja som otehotnela 5 mesiacov po kyrete a tiež som znova potratila.. teraz je to 6 mesiacov od druhého kyretu a ešte radšej počkám aj do konca roka. Tak som sa rozhodla..
To nie je sranda, môj gynekológ mi po druhom potrate dokonca povedal aby som počkala rok.. rok je podla mňa dosť ale otehotnieť mesiac-dva po kyrete je riskantné..

cukruska1920
25. aug 2009

adri...to vobec nezalezi od toho...neviem cim je to dane ale tu na koniku je jedna co otehotnela 2 tyzdne od kyretu a uz je v 32tt takze podla mna dlzka pauzy neznamena ze sa to nezopakuje...aj ked budete cakat napr. 5 rokov aj tak sa to moze zopakovat...my musime cakat urcite minimalne dovtedy kym mi neurobia vsetky vysetrenia preco potracam...

lili136
25. aug 2009

adri, myslím, že cukru má pravdu..... je treba počkať, to je jasné, ale podľa mňa ak sa počká 3-4 mesiace a doktor potvrdí, že je všetko OK a nebráni nič tomu začať a znova to skončí MA, tak chyba bude niekde inde.....
aspoň toť môj názor.......
cukru
☹ je to fakt smutné, že sa ti to stalo znova..... ja hovorím, že ak by sa mi to stalo 2x, tak asi skončím už na psychiatrii ☹

ellysa
25. aug 2009

no baby my sme čakali po prvom MA 8 mesiacov a aj tak bol druhý 😔
lili aj ja som si to myslela, ale človej je nastavený tak aby zvládal aj omnoho horšie veci, jednoducho sa musí postaviť a ísť ďalej, čo už

mirip
25. aug 2009

my sme po prvom čakali len tri mesiace a bol to zázrak pri tých problémoch čo mám že som otehotnela

marion
25. aug 2009

🙂 🙂 Ahojte baby, čítam, čítam....a mám chaoz... 🙂 Tak kedy začať skúšať po MA. Ja som sa rozprávala s manželom, a rozhodla som sa , že po 4 cykloch pôjdem za doktorom, nech ma vyšetrí, a potom ak bude všetko OK tak to skúsime. 🙂 Aj tak si myslím, že na prvýkrát to nevyjde, možno na druhý, a to už bude odstup 6 mesiacov.

Vôbec neviem, či čakať 3,6,12 mesiacov. Je to všetko podľa mňa osud.... Veď ako čítam, niektoré počkali 2 mesiace a dieťatko sa za cvíľu narodí, a niektoré čakali dlhšie a aj tak to zle dopadlo. 🙂 😉 ☹ Myslím, že to treba nechať tak. Viem, že to sklamanie je hrozné, všetky to vieme....ale....musíme byť silné... 😀 😀

miroslava89
25. aug 2009

ahojte, myslite si resp. viete niektora nieco o tom ze MA moze byt dedicne?.. mne moj lekar+dvaja dalsi tvrdia ze je to len zhoda nahod ze to takto prislo.. lenze u nas v rodine je az prilis vela zien ktore prisli o svoje babenka takymto sposobom 😔 a zial nevyhlo sa to ani nam.. prisli sme o babenka dvojicky v 19tta bojim sa dalsieho tehu ze sa to moze stat znova..

cervena_ciapocka
25. aug 2009

miroslava - urcite moze byt nieco aj dedicne, napr. nejake vlastnosti ci poruchy v krvi a tak o ktorych ani nemusime vediet. Ale viac si myslim, ze ide len o zhodu nahod. A aj toto je samozrejme velmi individualne.
A myslim, ze kazda ktora to raz zazije sa boji dalsieho tehu 😔 aj ked si ho velmi zela

picolino
26. aug 2009

Dobre ranko babule,
je mi velmi smutno, ked citam tieto pribehy...mam velky strach, aby sa to nezopakovalo znova...najrasdsej by som sa toho strachu zbavila /lebo ani ti nerobi dobre/, ale nejde to...v piatok idem na sono -vitalita/kontrola srdiecka/, a mam velky strach..... ☹ ☹ ☹
inak som dost unavena a byva mi zle, ale len pokial nieco male nezjem 😉 , taketo pocity som nemala" predtym"....tak sa ukludnujem, zeby to mohlo byt dobre 😒
babulky, chcem sa spytat nevadi pohlavny styk na zaciatku tehotenstva?????

krasny dniiiik.......................

lili136
26. aug 2009

ahoj picolino
ak ti je zle, tak by to malo byť dobré znamenie, že bábatko je OK, že hormony pracujú, ako sa patrí a telo sa prispôsobuje novej skutočnosti........ niektorým babám nie je zle celé tehu a majú babatko v poriadku, niektoré zase aj napriek tomu, že im je zle majú problémy..... zase je to individuálne......... mne napríklad vôbec zle nebolo, keď som teraz bola tehu, ale ani vo sne by ma nenapadlo, že to môže znamenať, že niečo nie je v poriadku....
mysli pozitívne, v piatok nám tu určite s radosťou oznámiš, že srdiečko bije malému drobcovi ako zvon 🙂 🙂
a ja dúfam, že keď sa to tu tak sľubne rozbieha, tak pod chvíľou budeme oznamovať dve čiaročky a vitálne srdiečko a budeme konečne všetky vytúžene držať to naše bábätko v náručí 🙂

evulik6
26. aug 2009

ahojte...
cukruska, velmi velmi ma mrzi ze to opat nevyslo...:(( ale verim ze nasledujuce teho bude ok, porobia ti testy a ak nieco najdu tak ta preliecia a bude to ok...silno drzim palceky moja

picolino, viem ze je tazke mysliet pozitivne po tom vsetkom ale ja verim tomu ze budes ok a babatenkom...nebojkaj, drzime palceky 🙂

picolino
26. aug 2009

dakujem lili, si zlata 🙂 ,
verim ze coskoro sa to tu zase rozrastie a budemem sa bavit o tehotenskych problemoch 🙂 , velmi, velmi vam to vsetkym zelam zo srdca 🙂
musime vsetky mysliet pozitivne, ja sa o to snazim kazdy den......ale nie vzdy to ide 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre