Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
10. sep 2009

😀 sue hlavne že je bábo v poriadku na kozu už nejako vylezeš 🙂 Teeeda ty to máš tiež už za pár 😉

kodada
10. sep 2009

tak som tu, maly je OK, len je uz vraj dost nizko ...
vdaka adri ze si na mna myslela 😎
sue, som rada ze si OK, si mi tu chybala 😀 ja uz mam tiez vacsie brucho (vcera som pridala fotku) zatial som pribrala 7 kg, tak sa da

adrikanatasa
10. sep 2009

no teda kody že 7 kíl, to je fakt nič.. aj ja som tak pribrala, za celé tehu 9 kg.

kodada
10. sep 2009

adri ja sa nestazujem 😀

jamaat
10. sep 2009

Ahoj, dada. Veď ty už onedlho aj rodiť budeš! Juuuj, ale to rýchlo letí. Aj bruško som ti v albume obzrela, nemáš veľké. Ale ono sa ten posledný mesiac ešte zväčší. A perfišnú deku máte. 🙂

kodada
10. sep 2009

ahojky Jani, a ty co v nasej teme??? ako sa mate s Emou, jooooj ved ta uz bude mat pomaly aj 4 mesiace ... aka je uz velika, krasne fotky 😎
no uz sa mi to fakt krati, taska zbalena, uz to moze kedykolvek prist, som pripravena ... citim sa inak dobre, len keby ten chrbat menej bolel ... no a ta deka bola faaaakt draha 😀 😀 😀

jamaat
10. sep 2009

Náhodou som ťa zazrela, tak som tému otvorila. 🙂
Máme sa dobre, Emka je zdravá, všetko OK, len spávať mi nechce, tak mám občas dooosť nervy. Teda jej sa spať chce, ale nevie zaspať a preto rumázga potom. Už bolo fajn, ale zase má nejaké horšie obdobie. Ale inak je zlatá, škerí sa, gagoce.

Myslela som na teba, keď som bola v téme Nechcem kojiť a tam jedna po potrate je protivná na celý svet. Reku ty si nám ešte aj tabuľky vyrábala... No ale nie o tom som chcela. Drž sa teda, ešte si to uži, kým sa dá. Posledné 2 týždne sa už totiž veľmi nedá. 🙂 A chrbát ťa bude bolieť aj potom, keď budeš malé na rukách nosiť. To som ťa potešila, čo? 🙂

kodada
10. sep 2009

no to si ma fakt potesila 😀
to som vtedy v majovkach citala, ze ti nechce spat ... to je moja najvacsia starost, pevne verim ze maly mi nebude chciet vstavat o ostatne sa nebojim 😉
no a k tebulke, mne to velmi pomahalo, ze som zostala s vami v kontakte, obcas ma mrzelo ze drobec nieje vo mne, ale inak to bolo OK ... je to o psychike, a nech je ta baba protivna, ak si mysli e jej to pomoze, to je kazdeho osobna vec ...

jamaat
11. sep 2009

Bola si super. ............teda určite ešte aj si 🙂

A ja idem rýchlo voľačo porobiť, kým Emča spí.

kodada
11. sep 2009

jooj Jani, zacnem byt namyslena 😉 ... ja si idem spravit ranajky 😎

ela304
11. sep 2009

ahojte baby, strasne dlho som tu nebola lebo sme sa stahovali do domu a 3 tyzdne sme nemali internet a pred tym sme mali riadne behacky, ale stihli sme to a uz byvame v novom. Inak sa drzime OK, vcera som bola v Martine v nemocnici, tam idem rodit a uz ma chytila panika lebo ma dali na pôrodnu salu a sledovali maleho, tak mi celkom stiskalo. Kodada uz sa nam to riadne krati, vsak?

kodada
11. sep 2009

ahoj Eli, uz som na teba myslela kde si sa stratila 😉 takze uz ste prestahovany v domceku, to je super ... ja si to prestahovanie neviem vynachvalit ...
juj, taka som rada, ze si aj s maly v poriadku ... veru krati sa nam to, niekedy si prajem aby uz maly bol von, niekedy aby tam este pekne vydrzal 😀 😀 😀

cervena_ciapocka
11. sep 2009

Ahojte 🙂
potrebovala by som poradit, ale je to skor len taka teoreticka otazka. V prvej polovici cyklu som mala problemy so zubami a pocas dvoch tyzdnov som zjedla asi 8 tabletiek od bolesti (ibalgin 200, paralen). A dnes mi vytrhli dva zuby, cize som dostala aj lokalnu anestezu.
Myslite ze ak by som teraz v druhej polovici cyklu otehotnela mohlo by toto mat nejaky zly vplyv na babo?

kodada
11. sep 2009

ahoj ciapocka ... myslim ze nie, mala by si mat ovulaciu v tychto dnoch?

cervena_ciapocka
11. sep 2009

vies co kody, nejak to neriesim 😀 momentalne nechavam vsetko tak, alebo na nahodu 😅 ale zas nechcem byt lahostajna k tomu ze by som nahodou otehotnela a ublizila babu

cervena_ciapocka
11. sep 2009

keby ze ano tak si dame radsej pozor

tilly
11. sep 2009

baby, že 36tt, to je super, to už máte fakt za pár... kodi, 7 kíl, super, gratulujem, ja už mám nejakých 10 na sebe 😠 😢

kodada
11. sep 2009

ciapocka myslim ze lokalna anesteza by nemala mat dlhodoby ucinok ... takze ak sa zadari, myslim ze by nemala mat vplyv na babo 😉
tilly, aj tvojich 32 tt je velmi peknych, no a pre kilecka sa netrap, ved vacsina je aj tak na tvojom zlobrovi, nie? 😀 😀 😀

kodada
14. sep 2009

kde ste dievcata ???

cervena_ciapocka
14. sep 2009

Ahoj 🙂 poctivo pracujeme 😀
ja uz mam toho nejak plne zuby uz teraz lebo okrem svojich povinnosti v praci robim este kopec inych "blbych" veci 😠 a z toho som len unavena a zanedbavam svoje povinnosti 😖

mirip
14. sep 2009

ahojte, tuším prebreáte kilá ja mám 6kíl navyše...

tilly
15. sep 2009

mirip, neprovokuj 😀
jej, už môžeš každým dňom rodiť, vlastne aj ty kody, no, držím moc moc palce

mirip
15. sep 2009

neprovokujem, ale ono je ťažké pribrať ked nemožem sladké a práve od toho najviac priberám takže váha ide hore pomaly.........a je to to isté ako jed máš velmi vela kíl navyše, gynekolog ma stále pucuje že som pribrala málo.......ale čo mám robiť ked od normálneho jedla ked jem aj v noci xyzkrát to nejde tak lahko 🙄

evulik6
15. sep 2009

ahojte... tak som sa sem konecne dostala...ja som uz pracujuca od minuleho tyzdna, a nestiham, som unavena ako kon...hruza... v robote nestiham ani na wc... no nic, nejako to vydrzim a hadam sa nam raz podari splodit druhe dieta :D

inak vsetkym tehulkam drzim palce, nech vam to dobre dopadne ...uz sa vam to krati... :D tesim sa na vasich drobcekov 🙂

kodada
15. sep 2009

ahojte ... mam otazocku, kolko plienok pre drboca treba do nemocky?

sue250
15. sep 2009

kodi ja mam napisane ze 5ks a 25ks pampers

sue250
15. sep 2009

ja mam stres zajtra idem k dokimu moj doktor odstupil z primariatu a ma mesiac dovolenku parada, zajtra idem a som zvedava co bude prisli nejaky novy traja z poe. dufam ze mala uz je otocena. sem tam sa objavuju poslickovia, takze ratam dni) veci uz pomaly mam chyba mi len kocik, objednavala som vsetko cez net akurat som nastvata lebo plienky su bio a su take ako spinave, no ale co chcem ked su bio))))
takze este asi dokupim 5 bielych)
nestiham ani chodit sme len v rychlosti precitam vsetkym drzim palce co sa snazia je to dlha cesta az prist k 38tt 😔

kodada
15. sep 2009

ja som sa bola dnes fotit u kamosky aj s manzelom, to moje brusko som chcela zvecnit, uz mam aj fotocky na vyber, tak teraz vyberam zo zaberov 😉

evulik tak gratulko k praci, verim ze sa to tempo upravi, a ty sa budes citit v praci lepsie .... potom sa aj male zadari 😉 drzim palce
sue, cize 5 latkovych + 25 pampers? ... to mas fakt dobre, ked musis mesiac pred porodom zmenit doktora, nezavidim ti to ...
mirip, ja som pribrala len o kilecko menej (meriam 159 cm) a doktor mi povedal ze je to akurat, takze je to len jeho nazor

danulka0011
16. sep 2009

Baby, mame nove tehulky?

sue250
16. sep 2009

caute baby u dokiho vsetko ok, mala ma uz 2900g no neviem ako porodim ked este cca 4tt) steh drzi na kontrolu o 2tt a idem aj na odber na epiduralku, mate niektora s tym skusenosti mne povedali ze len krvy obraz staci ziadne sedenie z anesteziologom ☹ baby uz sa to krati a uz mam strach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre