Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

marion
12. okt 2009

🙂 🙂 🙂 Kotuha, no bude to zive dietatko...len aby ti dalo spavat ked sa narodi... 😉 Ja som zle spavala do 3 mesiacov. Vraj dievcata horsie spia...no uvidis 😉

mirip
12. okt 2009

ja vlastne uvidím či to bude vobec dievčatko, nám to povedal len raz na UZv aj to nie moj doky ale druhý, viac sa sprrdu neukázalo len chrbát a zadok

marion
12. okt 2009

Tak to bude vlastne prekvapko, no som zvedava...tesim sa 🙂

mirip
12. okt 2009

aj ja hlavne ked už bude po porode z toho mám obavy aké to bude, darmo ja som taký strachopud, čo som nezažila toho sa bojím 😅

marion
12. okt 2009

Pisala som aj sue, kontrakcie su ako silne menstruacne krce. Ak si mavala bolesti tako to zvladnes. 🙂

adrikanatasa
12. okt 2009

kody blahoželáááááááááááám 🙂

lucialen
12. okt 2009

Kody pripajam sa a blahozelam 🙂

skybaby
12. okt 2009

caute ja som len prisla zagratulovat kodade 😵
blahozelaaaaaaaam

cukruska1920
12. okt 2009

kody blahozelam...a zelam vam obom vela vela zdravicka

adrikanatasa
13. okt 2009

no ktorá je ďalšia? maminy kde steeee??

evulik6
13. okt 2009

ahojte...

kody blahozelaaaaaaaaaam a zelam vela vela zdravicka... tesim sa spolu s vami a budem cakat na tvoje zazitky, dojmy z porodu, z maleho atd...

baby, nebojte sa porodu... zvladnete to... drzim palce aj na nohach, nech to mate rychlo za sebou a drzite v naruci vonavucky uzlicek 🙂

cukruska1920
13. okt 2009

Ahojte mam spravu od mirip......

Ahoj volam sa Bianka, narodila som sa 13.10 o 22.50 s mierami 3800g a 52 cm. Mamu som trapila od 15.00 a mama s ockom su velmi stastni

deina79
14. okt 2009

cukruska gratulujem 🙂

cukruska1920
14. okt 2009

deina....to nie ja mam babo....to mirip... 😉 ja som len poslicek super spravy 😵 ja si na mimi este dlllllho pockam

marion
14. okt 2009

mirip supeeeeeeeeeer....gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

sue250
14. okt 2009

mirip super uz som ostala len ja ☹ idem akurat k lekarovi ☹

cukruska1920
14. okt 2009

sue...ale ber to tak ze si zostala sama tehotna... ostatne este tehotne niesme takze si stale natom lepsie 😉

adrikanatasa
14. okt 2009

paráááááááááááááda mirip gratulujeeeeeem 🙂 🙂 🙂

skybaby
14. okt 2009

jeeeeej tu sa to rozbehlo 😉
mirip gratulujeeeeeeem

tatuska1
14. okt 2009

dobre ranko to su mi krasne spravicky jej mirip blahozelam jej krasne miery 😉

ninuska8
14. okt 2009

balhozelaam dievky a nech vam rastu ako z vody🙂)) vitajte, Bianka a Tomasko🙂

civavava
14. okt 2009

kody, mirip, moc gratulujem!

ja mam dnes inak smutne vyrocie, dnes je tomu presne rok, co som bola na kyretazi nasich dvojiciek po MA 😔

drzim vsetkym palceky 😉

marion
14. okt 2009

Ahoj cervena ciapocka, kde si? Co mas nove? 🙂

aspinka
14. okt 2009

mirip blahozelam baby pekne to ide som na vas hrda tato diskusia to uz potrebovala 😀

sue250
14. okt 2009

baby u lekara nic, otvorena na 1 prst kontrakcie ziadne v pondelok zas ☹

adrikanatasa
14. okt 2009

no vidíš sue a tak si sa bála že nedonosíš... 😉 je jej u teba dobre 🙂

tilly
14. okt 2009

jeeee, mirip, blahoželaaaaam... bože aké je to krásne, ešte pred nedávnom sme tu vyplakávali po MA a teraz sa tu už rodííí, krása 😉

sue, takže ty zajtra? keď to tak krásne ide deň po dni 😀
potom sky, ja, tatu a tak daaale 😀

civi ☹ ale už si v 15tt, držte sa 😉

cervena_ciapocka
14. okt 2009

Ahojte 🙂 blahozelam k novym babetkam 😵

civavava, aj ja som bola presne pred rokom na kyret 😔

a u mna inac nic nove, praca, stres, kopec inych povinnosti a dalsi mesiac ktory u mna nebude plodny 😕 ale co uz ... aspon sa uz blizia vianoce 😵 😀 😵

picolino
15. okt 2009

Ahojte babule,
blahozelm vsetkym maminam 🙂)))), ako sa tu inak mavate???mne este byva zle, uz je to miernejsie, ale niekedy mam dni, ked je to fakt nanic ☹
a mavam priserne bolesti hlavy, mali ste to niektora???vcera som myslela, ze vyskocim z koze, v praci som ledva videla na monitor no hroza ☹ ☹ ☹
babule, v kolkom tt sa chodi na 3D???a na kontrolu mam ist 02.11.09 to uz budem cca 16tt, mohol by uz vidiet doki co to je????
paaaaa

adrikanatasa
15. okt 2009

picolino ja myslím že už možno aj bude vidieť. Mne povedali tiež v 16tom že tam je pipík. Ak je to chlapec myslím že to vidia skôr, predsalen je tam niečo navyše 🙂 Keď je to dievča tak sú asi opatrnejší a povedia možno na druhýkrát keď si budú 100% istí... neviem môj názor 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre