Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
7. máj 2009

máte poobedný útlm či čo????

No neviem či sa mi podarí prísť na koníka cez sviatky ale ak náhodou nie tak vám prajem krásne sviatky a užite si predĺžený víkend

ja myslím že bude slniečko tak si môžete vychutnať aj to 🙂

pejode
7. máj 2009

Ahojte baby,
dnes som bola na kontrole u dokiho,este ma nechal tazden doma,povedal ze tak tri tyzdne po zakroku by malo byt vsetko uzavrete a v poriadku, nech len pekne odychujem doma...za dva tyzden by som mala dostat prvu mrchu, dufam ze pride ako ma....
chcem sa spytat vas lekar aj vysetril ultrazvukom aby vedel ci je vsetko v poriadku???mna este po zakroku nie, tak neviem ci caka az po mrche, alebo co...???
inak co by ste mi odporucili...vitaminy a tak, pijem alchemilku a jem kyselinu listovu /v tabletkach/,je ste nieco na podporu otehotnenia po MA???
daaaaaakujem vam veeelmi pekne za odpovede 🙂 🙂

ellysa
7. máj 2009

baby kedy ste dostali prvú mrchu po MA, ja po prvom som dostal presne na 28 deň a teraz som už 31 a ešte nemám. A keď ste dlho nedostali aj ste to nejak riešili u doki? 🙂

sue250
7. máj 2009

ellysa ja hned na 31den potom 45 a potom 36 a ustalilo sa to na 36 neriesila som to s dokim vraj trosku trva kym sa upravi

tatuska1
7. máj 2009

pejobe ja som tiez dostala mrchu na 28den po zakroku a mne lekarka robila aj ultrazcuk hned na prvek kontrole a nasadila mi aj antikoncepciu na tri mesiace ale brala som len dva mesiace lebo mi nerobila dobre a potom mi nasadila na mesiac duphaston no a tom som zostala aj tehu a vitaminky som brala len calibrum-babyplan

kodada
7. máj 2009

ahojte, tak som spat od zubarky ... vycistila mi dieru, ze sa mi tam nieco dostalo a zacal sa robit zapal, ze dobre ze som prisla .... inak mam zubky OK
mne chodila mrcha pravidelne, na 28 den

vevoncek
8. máj 2009

ellysa ja som mala prvú na 45DC druhú som mala 37DC a tretiu som nedostala a bol som asi 60DC u doktorky na vyvolávačku a nezabrala tak som šla na druhú tá už zabrala a doktorka mi predpísala Duphason a povedala že rýchlejšie sa dá otehotnieť s pravidelným cyklom a kos nepravidelným takže ešte počkať a ak nepríde druhá tak choď k doktorke a povedz jej ale tie tri mesiace je to také všeliaké a už po tých troch keď to nie je normálne tak to treba určite riešiť

evulik6
8. máj 2009

ahojte....som sa sem vcera uz nedostala, mala som behacky po nemocnici so starkou... a vecer som zalomila na gauci ako mrtvola 😀

babulky, kaslime uz na porody...ja verim ze vsetko dobre dopadne a budeme vsetky na to spominat len v dobrom...

sue, je mi luto ze si take nieco zazila, ale neboj sa, teraz to uz vyjde....musi!!!!!!!

pejode, mna vysetrovala moja az po porode a utz mi robili hned na druhy den po zakroku v nemocke ale len zvrchu... isla som s vysledkami k svojej, ta mi povedala ze kedy mi ma prist asi mrcha a prisla este skor 😅 no a ze po nej mam prist na kontrolu...tak som isla, spravila utz, popozerala a vravela ze to mam uplne super... no ale ze si mame dat este pauzu s babankom do nejakeho juna - jula..../MA som mala 29.12./ no ale sme sa zacali snazit od marca, no aj vo februari sme to skusili ale to len tak raz ...takze to ani neratam...tak pilne na tom pracujeme od marca a stale nic... 😒 no neva, teraz rozmyslam ze to necham tak, uvidime... mozno az v auguste zacneme, chcem si uzit leto a kedze mi bolo zle aj pri dadkovi tak nechcem leto pretyckovat...nech si maly uzije vodicky... 🙂

evulik6
8. máj 2009

ahojte...ja som dostala mrchu na 21den od MA, potom na 26 a tak vselijako ale najdlhsi som mala 30 dnovy ... pravidelne mi nechodi, po zakroku sa mi to doruchalo ☹

evulik6
8. máj 2009

no tak som pozerala tie moje cykly a boli taketo... 21, 26, 31, 29, 26 no a ostatne su este vo hviezdach 😝

kodada
9. máj 2009

pekny den babulky 😉

kodada
9. máj 2009

v noci som dobre nespala, zato som si to vynahradila rano, potiahla som az do 9,30
teraz peciem kolacik, poobede idem ku kamoske, jej synator ma dva roky, tak nas pozvala na oslavu, sa tesim, bude tam kopec deticiek 😀

evulik6
9. máj 2009

ahojte....vsetkym zelam krasny vikend.... 🙂

tilly
9. máj 2009

ja som sa dnes prvý krát kúpala, vodička bola veľmi príjemná, malý bol 2,5 hodiny... ja som bola asi 45 minút, teraz neviem, či to nemôže ublížiť, ale asi nie... z plaviek som sa hneď prezliekla, bazén je čistý, vodička by ublížiť nemala...

ja som v noci poriadne nespala, malý nejako omylom zaspal u nás v posteli a celú ma dokopal, teda našťastie do chrbta, ale aj tak... príjemné to nebolo

evulik6
9. máj 2009

ahojte...
tilly ublizit moze, ale to iba ak by bola voda nejaka necista, ze by boli v nej nejake infekcie apod... ale ja som sa pre istotu pocas tehu v bazenoch nekupala... clovek nikdy nevie ci je ta voda ok... ale neboj sa, v pohode to bude, ale radsej si na to davaj pozor...je to dost nebezpecne 😉

tittika
9. máj 2009

ahojte 😉

hrozi neaka infekcia alebo zapal ak sa nedodzi abstak do prvej menstruacie po kyrete 😅 my uz abstinujeme nechtiac vyse 4 tyzdne , pretoze drahy nie je doma 😔 ale koncom buduceho tyzdna pride (budem uz vtedy 18dni po kyrete) a to bude utrpenie ze sa nemozme lubinkat 😀

inak ja ked som uzivala kvapky GYNEX od energy tak som mala kratsie cykly cca 24,25,26, rozmyslam ze by som asi skusila zas...ale ked som sa pytala doktorky ci mam uzivat alebo aj alchimelkovy caj tak mi povedala ze netreba ze mi nieco pichla na rychlejsiu regeneraciu maternice tak neviem 😖

pejode
10. máj 2009

Ahojte dievcata,
za dva tyzdne idem na svadobnu cestu do Tunisu,na 13 dni... 🙂
to by som uz mala mat po prvej mrske/snad/ 😕 a piaty tazden po kyrete...chcem sa opytat na vas nazor, ci uz sa mozme na dovolenke snazit alebo mam pockat este na druhu mrchu????? 😨
dakujem za vase odpovede z vlastnej skusenosti......
inak prajem peknu slnecnu nedelu....pa,pa,pa,pa

vevoncek
10. máj 2009

ahojte

pejode no záleží na tom čo ti povedal doki ak ti povedal že máš všetko o.k. a že môžete snažiť tak môžete inak sa odporúča pauza aspoň 3 mesiace aby sa dala maternica do poriadku aby sa ti nezopakovalo to čo si prežila ale zase podľa mňa je to tak keby si nebola o.k. tak neotehotnieš a ak budeš o.k. a bude všetko vporiadku tak otehotnieš a bude to všetko bez problémov

evi ty máš tie cykly rozhádzané niesíce ako ja ale myslím si že asi by si si mala dať predpísať niečo na upravenie ja akurát od zajtra začínam užívať tie tabletky tak som zvedavá

ja so mv piatok padla z bicykla a mám takú fajn modrinu na celé stehno boli sme sa bicyklovať v hore a viete si pradstaviť aký je tam terén takže už do hory s rešpektom

pejode
10. máj 2009

doktorrka pri prepustani v nemocnici mi povedala,ze mame pockat dva cykli a mozme sa v pohode snazit,moj doki mi povedal, ze mam pockat dva cykli, ale keby otehotniem skor nic sa nedeje...este ma od zakroku nepozeral ultrazvukom, vo stvrtok idem na kontrolu...mam trvat na tom aby ma pozrel cez ultrazvuk???alebo sa to robi az po prvej mrche???? 😢

vevoncek
10. máj 2009

pejode tak keď ti povedal doki že keď otehotnieš skôr tak sa nič nedeje tak podľa mňa už môžeš ale asi ten jeden cyklus aspoň počkaj a mňa nepozerala ultrazvukom iba ma doktorka skontrolovala zo spodu

tilly
10. máj 2009

titty, pejode, milovať sa môžte, teda, ak vám to bude príjemné, mne to po tú prvú mršku po kyrete nebolo moc príjemné... málo vlhkosti... mne robil uzv až po tej prvej mrche

voda je 1000% čistá a nezávadná, kúpeme sa tam len my traja, je to náš bazén, asi tam ani tento rok nikoho iného nepustím 😅 ... o vodu nemám strach, mala len 27 stupňov, bola taká osviežujúca, nie studená, ale rozhodne nie teplá, tak preto som myslela, či to môže nejako ublížiť, čistota je zaručená

tittika
10. máj 2009

tilly podla mna neublizi 😉

mne povedala doktorka pockat 6 cyklov do snazevia 😕 ale dam si spravit vsetky kontroli po 3 mrske a dufam ze povie ze vsetko ok a mozme...neda mi pokoj to hematologicke vysetrenie 😠 ked som sa na to spytala tak povedala ze to netreba ale ja si myslim ze nemoze dat odporucanie koly poistovne lebo to nemaju dovolene po 1.missede 😠ze im nepreplati poistovna alebo nieco take... ale ja budem naliehat a popripade pojdem bez odporucania a zaplatim si to 😠 😠 😠 zajtra jej zavolam aj koly vysledkom z histologie som zvedava 😔

vevoncek
10. máj 2009

titti ono je to tak že doktori si myslia že prvý krát to mohla byť len blbá náhoda a pošlú len na také vyšetrenia aby sa nepovedalo a my sa tu takto informujeme cez koníka ktorá bola na akých vyšetreniach a potom si myslíme že keď tam doki neposlal tak asi niečo zanedbáva a samozrejme je to tak že každá ktorá sa nachádza v tejto téme už nechce druhý krát zažiť to čo zažila a tým že sa vo vyšetreniach nenájde nič zle tak sa síce utvrdíme že druhý krát to výjde ale tá neistota asi už zostane ale vieš možno keby si išla na endokrinológiu, lebo to súvisí aj s gynokológiou tak možno by ťa ten doki poslal aj na hematológiu ale to asi len v tom prípade že by niečo nebolo o.k. ja som pobehala vďaka mojmu endokrinológovy po vyšetreniach takže držím ti palce

civavava
10. máj 2009

😔 ja som uz takmer 7.mesiac po kyrete a stale nic... 😔

vevoncek
11. máj 2009

dobré ránko

zase musím byť v robote a taká som unavená včera sme mali výročie prvé s manželom tam sme trošku oslavovali a pritom ja som nechcela ja radšej oslavujem dátum kedy sme sa spoznali

civava a máš pravidelný cyklus?lebo mne sa nedarilo kôli tomu že som mala nepravidelný cyklus a teraz užívam na upravenie tabletky, tak som zvedavá ako zaberú

ellysa
11. máj 2009

Ajojte, tak ja som po dlhom víkende uťahaná a najradšej by som šla spať 😉
od včera mám taký slabunký ružový výtok tak dúfam, že je to už mrcha po 5 týždňoch by bolo aj na čase 🙂

kodada
11. máj 2009

bre ranko, ja som vcera zabudla zaniest kolegyni papiere do socialky, tak som musela ist teraz rano .... dufam ze mi ekonomka nieco vybavi, zistila som totiz, ze z pripoistenia, kedy mam mat zaplatenych 270 dni mam len 259 ... ide ma porazit 😒

evulik6
11. máj 2009

dobre ranko babulky...

tilly tak to potom je ok, ked mate svoj bazen.... ja som myslela ze ste niekde boli na kupalisku... tak to je super, vzdy som tuzila mat svoj bazen ale byvame v cinziaku ☹ no mozno raz 😎 😀

vevon, ty si mi spadla? moooja, to ma mrzi, ale dufam ze si ok... ty si mala vcera vyrocie? no kraaaasa... len oslavujte, ved je to pekne 🙂

ja idem varit , a pojdem pobede do skolky na rodicovske, tak sa tesiiiim... 🙂

evulik6
11. máj 2009

ozaj baby a minule davali v spravach ze to pripoistenie chcu zrusit alebo nieco take... ale este to nie je schvalene asi, neviem ci nie od buduceho roku alebo ako...velmi som spravy nepozerala, lebo vzdy nieco robim pri tom, tak som len take nieco zachytila a potom to uz nedavali

pejode, ked ti dr povedal ze ked otehotnies skor tak sa nic nedeje, tak potom v pohode, zalezi na tebe ako sa citis, ci si pripravena a podobne...najma psychicky, kedze fyzicky si asi ok....my sme pockali dve mrchy, na treti cyklus sme to skusili ale iba raz, takze to ani ako snazenie neberiem... potom sme zacali... a este stale nic... akurat mi konci mrcha a ideme na siesty cyklus.... tak uvidime...
inak super ze idete na dovcu...parada, uzi si aj za mna, ja by som taaaak rada isla, ale bohuzial tento rok na to zase nebude asi... no co uz, tak pojdeme len tu na SK niekde, ved aj tu je pekne, ale more je more nooo 😒

evulik6
11. máj 2009

titti podla mna nehrozi ziadna infekcia a v pohode mozete keksikovat...my sme tiez a v pohodickeee 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre