Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
27. júl 2009

sue, tak asi cakas artistku 😉 este ma cas ist do tej spravnej polohy
vevu, ovocie vo vseobecnosti obsahuje cukor, preto je lepsie jest zeleninu, tam je cukru pomenej

no neviem, kojenim pojdu kilecka dole, teda vraj, a male nam daju zabrat ... si si ista ze budeme este potrebovat chudnut 😀 😀 😀

tilly
27. júl 2009

takze budeme mat chlopa 😀

civavava
27. júl 2009

ahojteeee babenky, tak snad sa aj na nas obratilo stastie, vcera som nasla - 4 dni pred menstruaciu - dve //, bola som hned u lekara dnes, pozrel hned utz,vraj to vyzera OK, nasadil hned Duphaston....17.8 idem na ultrazvuk ak sa dovtedy nieco nestane ☹( drzte mi palceky.....

kodada
27. júl 2009

tilly vitaj v klube 😉

civava, z celeho srdiecka ti to prajem 😎

fatimuska
28. júl 2009

tilly
no napr. čo znamená diagnóza 020
kedy sa môže po kyrete opäť otehotnieť
čo výsledky hystológie

sue250
28. júl 2009

fatim diagnoza O20 je hroziaci potrat to mam aj ja a asi vsetky co su na PN , po kyrete podla mna po troch mesiacoch,
tilly takze chlap? len eli a ja budeme mat holku? a neviete nieco o skybaby? co bude mat

vevoncek
28. júl 2009

sue jasne budeme sa podporovať tak ako sme sa po MA tak sa budeme aj po pôrode s chudnutím a keďže vás je veľa čo už sa vám to kráti tak ja sa mám najlepšie ja už budem od vás skusenosti čerpať 😀 no a možno to bude naozaj tak že ani nebudeme musieť nejako veľmi na sebe pracovať a pôjde to samé dole (tie kilá)

tilly gratulujem ku chlapovy 😉 😀 bude ďalšie žihadielko v rodine

civavava gratulujem to sú super správičky uvidíš bude všetko super

fatimuska je to tak ako píše sue ale tú diagnózu keď si dáš do vyhľadávača tak ti to tam aj napíše čo to presne znamená a ako písala sue také tri mesiace väčšinou hovoria doktory že stačí na regeneráciu ale to asi len tu na SR, lebo ževraj v zahraničí po 5 potratoch začnú skúmať či niečo nieje v poriadku a že tam doktori hovoria že žena otehotnie keď je na to telo pripravené nehovoria že treba pauzu teda tak to veľa báb čo poznám v zahraničí písalo. takže sme radi že tu na SR aspoň niečo robia pre nás a neberú to až tak flegmaticky

mirip
28. júl 2009

ahojte tak som tu aj ja po dlhšej pauze tilly gratulujem k chlapovi, ozaj nepovedali tebe najskor že bude dievčatko?

civava gtarulujem k // a len tak dalej nakoniec tu neostane žiadna snažilka 😉

inak baby som odfotila včera brucho, ale sa mi na 30 týždeň zdá malé a aj známych čo som včera postretávala v meste ma zneistili že na 30týždeň mám malé brucho 🙄tak sa začínam báť dalšej poradne a ultrazvuku čo ma čaká v 31t, inak strašne dlho som bábo nevidela, naposledy v 18tt ked mali zhruba 250gramov 😔

sue250
28. júl 2009

mirip podla mna akurat pozri si na tehotenstv academy v 30tt take iste ma brucho ako ty ja sa rozsirujem do sirky u mna je to ine))) som jak maly tank, ja som babo videla tiez v 19tt takze na utz pojdem az v 30tt. ked baby citam ako ten cas leti nedavno sme boli v prvom mesiaci a pomaly uz sme v 8 a 9m 😲

mirip
28. júl 2009

no ani nie mne sa stále zdá moje malé, a aj váha stále stojí na 82ke od poslednej poradne tak neviem, som zvedavá čo bude 4ho na ultrazvuku 🙄

kodada
28. júl 2009

miri brusko urcite male nemas, netrap sa takym niecim ... ja tiez nemam vacsie brusko ... kedy ides k doktorovi ???
skybaby som zahliadla na nejako inom fore, myslim ze caka dievcatko 😉

tilly
28. júl 2009

CIVIIIII, gratulujeeeem a moc moc moc držím palce 😉

fati, baby ti už čo to popísali, na histológiu sa moc nespoliehaj, väčšinou tam nič nie je, hlavne pri včasných abortoch...

miri, mne nevedeli najprv nič povedať...

termín podľa uzv máme o tt skôr, čiže je o týždeň väčší, ale keď bude po brachovi, tak sa narodí s váhou mesačného dobre živeného dieťaťa 😀

sky chodí do novembroviek, tuším dievčatko čaká...

mne sa moje bruško zdá nadrozmerné, váhu mám tiež nadrozmernú ☹

civavava
28. júl 2009

babenky dakujem a tiez vam vsetkym drzim palce, nech je vsetko OK az do zdarneho konca 🙂) 18/8 idem na UTZ....juuj

vevoncek
28. júl 2009

mirip nie každá mamina musí mať veľké bruško buď rada že máš malinke bábo je určite v poriadku a to je doležité na veľkosti predsa nezáleží 😉

cukruska1920
28. júl 2009

civavka....grautulaaacia velika....som ti pisala aj do apriloviek 2010 😵 😵

tatuska1
28. júl 2009

ahojte krasavice ach to neskutocne ten cas letiiiiiiiii baby ved vy uz ste po 10tt jejky len tak dalej

tatuska1
28. júl 2009

civava blabozelam 😉
tilly ty si jak tank no to si nevidela mna maleho pingvina hopsajuceho 😀 som jak male take fajne tucne pivo 😀

tilly
28. júl 2009

inak, ako som sa tešila, že toto tehu ma nebolia bedrové kĺby, tak boliaaa, au au au au au au 😢

kodada
28. júl 2009

mna pobolieva chrbat, a aj nohy si uz zacinam citit

civavava
28. júl 2009

cukrus, dakujeeeem 🙂)) juuj este sa bojim tesit ....snad to bude OK 🙂

kodada
28. júl 2009

babule - mamicky, ja vas zacnem za chvilu asi otravovat z vecickami pre babo, co vsetko treba ked sa narodi, aku kozmetiku a tak ...
aku zakladnu vybavu veciciek ...

adrikanatasa
29. júl 2009

čaute babule, sto rokov som tu zas nebola 🙂
civavava gratulujem k // fakt sa to tu pekne rozrastá 🙂

fatimuska
29. júl 2009

vevoncek dakujem veľmi pekne

vevoncek
29. júl 2009

ahojte

cukruška teba vidieť je zázrak ako sa máš? čo máš nové kedy ideš na poradňu? ja idem teraz piatok a chceme si vypýtať aj foto zo sona

adri no ahoj ako sa máš? kedy začínate?

kody myslímsi že to čo budeš chcieť vedieť aj mňa zaujíma lebo v týchto veciach sa nejako vôbec nevyznám ešte kozmetika hej ale sú aj rôzne mastičky na bolenie bruška... a oblečenie no to sa už duplom nevyznám takže budem aj ja vďčná za všetky rady 😀

fatimuska nemáš za čo ak by si mala nejaké otazky kľudne sa pýtaj veď my všetky čo sme tu sme to zažili ale snažíme sa myslieť pozitívne a ako čítaš sa nám to aj darí už sú tu skoro samé maminy 😉

picolino
29. júl 2009

Ahojte baulky,
jaaaak vaaam tehulkam zavidiiim....a gratulujem 🙂 🙂 🙂
aj my sa uz snazilkujeme,vysledky krvi mam dobre aja ja som uz v poriadku, 10.08.mam ist k dokimu, ale uz si nedavame pozor..prave mam po ovulacii, meriam si aj BT, mam stale 37,2...ale taka ma byt az do mrsky, zeee???tak neviem, ale neverim zeby sa nam to podarilo na prvy sup ☹
ale velmo by som stela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 paaaaaaaaaaaaaaa

kodada
29. júl 2009

vevu tak hadam nam nejaka mamicka poradi 😉
picolino, super ze si OK 😎

adrikanatasa
29. júl 2009

ahoj vevon, mám sa dobre ďakujem a ty ako? Bruško rastie? neviem presne kedy začíname, ešte chcem ísť ku gynekológovi nech mi vezme všetky možné stery a potom pôjdeme na vec. I keď aj tieto posledné dva týždne boli také všelijajké, nijak extra sme si nedávali pozor tak uvidíme. Ale tak naplno to vidím od bud. mesiaca.

mirip
29. júl 2009

kody podla toho čo ja viem a čo mi spomínali baby a čo som čítala, tak kozmetika- najlepšia je čistá voda, olej na riťku a kožu v lekárni čistý panensky olej a na pupok dávajú z porodnice aj domov čistý lieh iné som nepočula, ale vraj experimentovať s kozmetikou sa nevyplatí.....viac ozaj neviem ani ja

kodada
29. júl 2009

miri, uz si zacala prat vecicky?

mirip
29. júl 2009

ešte nie budúci týždeň idem na poradňu a ak tam také niečo majú tak budem pýtať zoznam čo do porodnice od sestričiek potom začnem všetko prať..............vecičky dám do skrine a čo do porodnice pre bábo dám do jedného šuflíka v komode a čo pre mna to do druhého šuflíka na komode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre