Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
2. apr 2009

adi...oooo...dakujem.... 😵 😵

adrikanatasa
2. apr 2009

cukruš no veď koho iného by sme zobrali keď teba nie 🙂 Cukruš ty ešte pauzuješ alebo sa už snažíte?

cukruska1920
2. apr 2009

adi...mi sa snazime uz od stedreho vecera....tak uz by bolo nacase aby sa zadarilo ☹

tilly
2. apr 2009

jaj, mne je taaak blivnooo 😝 ale neva, ak bude na konci taký 4kilový zlobr, tak prežijem 😀

adrikanatasa
2. apr 2009

cukruš neboj príde to s jarným slniečkom 😉 a pred prvým tehu ste sa snažili ako dlho? Teda ak môžem trošku povyzvedať 😅

cukruska1920
2. apr 2009

adri...dlho....presne rok

lukato
2. apr 2009

boli ste už na NT ?ja minuly tyžden a brali mi aj krv nemam ešte vysledky.babo je velke zodpoveda ttsom rada

kodada
2. apr 2009

lukato ja som bola prave dnes, babo je OK, ale krv mi brali uz minule na vsetky testy, dnes zapisovali vysledky do knizky, vsetky su negativne, tak som rada, aj ked na steroch mi nasli vraj nejaku plesen, ale dokymu sa to nezdalo, kedze nemam ziadne priznaky .... no a zakazali nam tutu-mutu, mm je sklamany, lebo sa tesil na vecer, ked mal slubene

lukato
2. apr 2009

aha jaj ved ano už som ti gratulovala.a nemaž to len nejaku mikozu?my nerobime tutu-mutu tak tiež mam strach

lukato
2. apr 2009

kodada a chodiš aj do oktobroviek?ja som tam pisala dnes prvy krat mame rovnake tt 🙂

adrikanatasa
2. apr 2009

cukruš a skúšala si niečo na podporu otehotnenia? Ja pijem ten gel od aloe vera a velmi vela žien si ho pochvaluje mne sa dokonca upravil cyklus na 28 dnovy. Pred tým som mala roky rokúce 35-40 dňové cykly

cukruska1920
2. apr 2009

adri...gel? to neviem co je ...ale kupujem si aloe vera kompot

adrikanatasa
2. apr 2009

kompot to je nič.. pozri toto http://aloevera.tym.sk/napoje.htm
Je to ten druhý gel v poradí s brusnicami a jablčnou šťavou, výsledky hovoria že už po vypití 2 - 3 fliaš sa dostavia výsledky. Ináč je to drahá záležitosť jedna fľaša okolo 25 eur a tá fľaša vydrží tak na tri týždne.Pije sa to 3 krát denne za štamperlík. Môj gynekolog to predáva a majú takú skupinu aloe bábatiek, na Slovensku je ich už niekoľko stoviek, sú to vlastne detičky, ktoré sa narodili vďaka užívaniu aloe vera gelu.

adrikanatasa
2. apr 2009

výsledky hovoria že sa dostavia výsledky.. to som čo napísala? 😀 lekári hovoria že sa dostavia výsledky 🙂

tilly
2. apr 2009

môj doktor sleduje slnečnú činnosť a tak, zaujímajú ho majovia a také všelijaké staré civilizácie a to boli vraj civilizácie slnka a keď bola zvýšená slnečná činnosť, tak to znamenalo plodné obdobie a vraj vo februári bola zvýčená, čiže v novembri bude veeeeľa bábätiek 😀

cukruska1920
2. apr 2009

adi.... a to kde si si kupila,? ja teraz nechcem miesat lebo beriem gynex...ale neskor hadam vyskusam

adrikanatasa
2. apr 2009

u gynekológa. V lekárni ani nikde v obchode to nekúpiš ja to beriem od neho. Inak ja som po prvej flaši dostala brutalne teploty, ochorela som a týždeň som nebola schopná existovať. Tak som mu volala že čo to má znamenať a on mi povedal že je to normálne že sa telo očisťuje od škodlivín vraj tá prvá fľaša je na detoxikáciu organizmu. Začínam tomu veriť keďže odvtedy sa cítim dobre, mám pravidelnú MS, nemám zápchu, no veď uvidím či sa mi vďaka nemu podarí otehotnieť a úspešne donosiť bábatko...
cukruš a čo je gynex?
Musím odskočiť na pol hodinku! Ešte prídem 😉

cukruska1920
2. apr 2009

adri ...poslem ti do IP

tilly
2. apr 2009

už tretí týždeň ma bolí hrdlo 😠

sue250
2. apr 2009

kodada ja nemozemk tutumutu do 9m takze moj manzel musi sa uspokojit nejako inak)))) tebe zas nemozu urobit utz cez brucho ale zo spodu mne opacne zo spodu nevidia nic a cez brucho lebo babo je nejako vysoko. ale ci je to dobre alebo zle tak neviem. este tam vidno nejaky zltok ze vraj zmizne neviete co to je? a co je ten dr.jonas to co z neho vypocitavate. som rada kodi ze mas vsetky testy za sebou. mne nerobili ziadne, moja doktorka mi povedala ze mam prist do 12tt a ked som prestupila tam mi povedali ze az 16tt na tripl a ze vsetky testy mi robili ked som bola v nemocke. asi boli dobre. v utorok idem do ke ja na ten screening tak sa bojim. robili ti to kodi cez brucho?

kodada
2. apr 2009

ahoj sue, nam na zaciatku zakazal, minuly tyzden povolil, teraz zase zakazal, mne to az tak nechyba, koli malemu sa rada obetujem 😉 mne krv bral minuly tyzden, ked som bola u neho, ale nerobil mi vsetky, kedze ich robil aj v oktobri
zltkovy vak sluzi na vyzivu plodu, neviem do ktoreho tt, potom zmizne
nejake speci testy mi ale nerobili, len klasicky rozbor krvi, dnes pomeral babo cez brucho, hodnoty su v norme, tak som spokojnejsia, o tva tt busim ist znovu na sono, lebo sa mu nepaci ta zrazenina co sa mi tam spravila

lukato
2. apr 2009

kodada a z čoho taka zrazenina vznikla? neni to to čo už babo nepotrebuje?

tilly
2. apr 2009

sue, áno ten žltkový vak zmizne, aj ja tam ešte trošku mám...

sue250
2. apr 2009

jaj toho sa nemusis bat viem ze kazdeho to vystresuje ale dnes su lieky co sa zrazenina v strebe nemoze byt tehu idealne ja mam cystu ktora sa chvalabohu straca, dokina povedala ze po potratoch vzniknu byt nejake malickosti) ze to nemoze byt super. tak ma utesila. moja kamoska mala idelane tehotenstvo bola v 22t v noci sla na wc a kopec krvi rychlo sli na kramare a tam krcok ok, maternica ok, babo ok a dodnes nevedia z coho krvacala cize asi kazda zena musi prezit nieco, a dnes ma krasnu polrocnu julinku a porod mala katastrofalny lebo jej nechali kus placenty ktora zacala hnisat a povedali ze ked koji bud vycistia nasilu a roztvoria krcok na silu alebo pod narkozou ale kojit nebude rozhodla na silu chuda ked vysla tak to bol horor vsetko mate pozasivane a na silu roztrhne cisti. ked mi to hovorila tak som nohy spajala))) lebo s nou som to prezivala hruza.
dufam ze v roku 3000 budu rodit chlapy a sa tak trapit)

tilly
2. apr 2009

sue, keby mali rodiť chlapi, tak ľudstvo vymrie 😉

sue250
2. apr 2009

)))))))))))))))))) to asi hej.

tilly
2. apr 2009

vieš si predstaviť, že by mal chlap najprv tri mesiace grcať, potom nosiť obrovské brucho, potom sa trápiť s pôrodom a potom kojiť??? a to všetko pre niekoho druhého? ja teda nie, chlapi sú príliš sebeckí...

sue250
2. apr 2009

ale nieco by vedci vymysliet mohli aby sa vedeli vzit do nasej koze 😠

tilly
2. apr 2009

je im to jedno 😀

pozri, ten cca. rok a pol najväčšieho trápenia prežijeme, potom nás aj tak deti majú radšej ako tatinkov 😀 😀 😀 to je najväčšia odmena... mm sa krpcovi venuje maximálne, ale keď ide do tuhého, maminka je maminka aj túli sa najradšej k maminke 😉

ja len dúfam, že sa mi podarí kojiť aspoň rok, rok a pol, je to na nezaplatenie...

kodada
2. apr 2009

neviem z coho je ta zrazenina, ja uz som mala malu aj na zaciatku, ta sa vstrebala, este minuly tyzden tam nic nebolo a dnes je tam zas a velka 2,5x4,5 cm ... z coho vznikne? asi ti pukne nejaka zilka alebo nieco podobne v maternici alebo okoli .... aspon ja si to myslim, dal mi lieky, znovu Duphaston a Ascorutin

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre