Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

magic08
23. jún 2009

Ahojte tehulky 🙂
sorry ze som Vam sem takto vtrhla, ale sa chcem opytat... to vsetky tehule tu mate za sebou MA?
Kedy po zakroku ste sa zacali snazit opat o mimi? a ako dlho Vam to trvalo?
Ja som 3. mesiac po zakroku kvoli MA v 12 tt, babo malo 9 tt. ☹ Lekari nam povedali, ze minimalne 6 mesiacov nemozme otehu 😠 , ale my nechceme tak dlho cakat. Rozhodli sme sa, ze zacneme teraz po tretej mrche, tak hladam niekoho, co ma podobne odzite ako ja, rady, skusenosti... 🙂

mirip
23. jún 2009

hej máme magic, ja som bola na tom podobne, mala som byť v 13tt a bábo bolo v 10tt a mali sme mať pauzu 3mesiace teda tri normálne menzesy, ptom som bola na preventívke ktorá dopadla ok a po štvrtom menzese sme mali zase sledovať cyklus u Dr. lebo predtým sa nám nedarilo otehotnieť a ten štvrtý už neprišiel 😀 a Dr. sa možno ešte viac tešil ako ja.....lebo som išla s malou dušičkou za ním že mi niečo povie a on bol len rád že sme tak dlho nemuseli čakať ako prvýkrát /to boli takmer tri roky/

lante
23. jún 2009

Magic, ja som mala od lekára povolenie po prvej mrche 😉 Urobil mi sono a povedal, že sa môžeme začať snažiť. No a Vili sa zadaril po pol roku snaženia...............a Miško......to sme si raz nedali pozor. Lekári sa dosť rozchádzajú v názoroch, koľko po MA čakať.

evulik6
23. jún 2009

magic, mne povedali v nemocke ze minimalne 3 mesiace az pol roka... podla mna je uplne v pohode ak zacnete teraz... ved nie vzdy sa to podari na prvy sup... my sme na dadka cakali skoro rok... druhe sa nam podarilo celkom rychlo, mozno tak dva tri krat sme riskli, ale nejako ma ani nenapadlo ze by som mohla byt teho a zrazu mrcha nic... ale nedopadlo to dobre...bohuzial 😔
zalezi na tebe ako sa citis, najma po psychickej stranke, lebo ta je velmi velmi dolezita... pokial si na tom ok, tak sup sup na to... drzim palce nech na //ciarocky necakas dlho 😉

vevoncek
24. jún 2009

dinduska aj ja mám alergiu a lieky som úplne vysadila lebo ja som mala také čo sa v tehotenstve nemôžu a u koho si bola u Virčíka?Ja chodím k nemu a je fajn. čo sa týka toho jedenia tak to máš zaujímavý režim ja sa musím najesť ešte kým som v posteli to si dám banán alebo bebe keksy tie s cereáliami a potom okolo 9tej 10tej si dám zase nejakú maličkosť o 13tej obedujem a potom do večera už len nejaké ovocie zeleninu a potom večeru nejako okolo18tej potom si dám mlieko, lebo ma záha páli 😀 ja idem 3.7. zatiaľ to je 9,10ty tt a potom idem až v 12tom

picolino
24. jún 2009

ahojte dievcata,
taak cakam na druho mrsku a potom chcem ist k dokimu na kontrolu, ak mi to odobri ideme na to 🙂))),dufam ze nebudeme dlllho cakat...teraz som ale trochu nachadnuta /odspodu/, tak sa nalieam alchemilkou...inak stale uzivanm kyselinu listovu v tbl., na podporu tehotenstva..ma niektora z vas st im skusenosti?????pa,pa

picolino
24. jún 2009

jeeezis a teraz si citam po sebe maila a kooolko hrubiek, horooor, keby to videla moja mama 😠 😠 😠 ,
soryyyyyyyyyc 😵 😵

lucialen
24. jún 2009

Ahojte, Magic ja som 3 mes po MA, uz sa snazime druhy mesiac, prvy nevysiel a druhy asi nevide tiez. Tiez mi moja dok povedala 6 mes, v nemocnici 2mes a teraz mi primar odkazal, ze po 3 mes je uz nacase. Co uz budete cakat 😉 , ved mozno sa to hned nepodari.
Ja som zacala tento mesiac merat BT, dnes 21DC a teplota konecne vyskocila, skoro som odpadla, ze az na 21DC. Ale poriadne sme sa snazili cely minuly tyzden 😀 No co uz, ale este nestracam nadej, ved niekde som citala, ze este den po ovulke je minimalna sanca 😅 Aspon viem, ze ked mi je cely den zle a boli vajecnik = ovulacia 🙂
Picolino, aj ja stale uzivam kyselinu listovu, uz asi pol roka, tiez som sa nalievala alchemilkou tento mesiac, lebo nejaka mykoza ci co 😉 , ale uz v pohode.

dinduska
24. jún 2009

vevon aj ja som bola unho bola som velmi spokojna,ja som cez prve tehu brala pulmicort potom som ho vysadila a az doteraz som nic nebrala.teraz mi dal spreje budiar a ventolin a tebletky zodac.vsetko mi povedal,ze sa v tehu moze.este mi kazal,ze mu mam nabuduci tyzden zavolat a ak bude lepsie tak mi povie ako si ich mam davat,ze mi zmensi davky.a ktomu jedeniu ja neviem co sa mi to takto upravilo dokonca som aj 2kg schudla ale naporadni mi nic nato nepovedal no sranda

sue250
24. jún 2009

caute baby ako sa mate ja ako pocasie raz dobre raz zle musim lezat sem tam boli krize dnes podbrusko a je mi horuco. aku mate vahu ja na zaciatku tehu 63 a teraz 66kg ale som jak tank tak nechapem prsia E boze som maly slon. baby kde citite pohyby ja nejako dole a nie pri pupku bojim sa ze babo je nizko a k dokimu idem az na tyzden

vevoncek
24. jún 2009

dinduska ja som tiež užívala zodac ale ja som ho prestala a potom som sa obvodnej pýtala a ona že keď nemám problémy tak nemám užívať ale že keby som bola na tom veľmi zle s alergiou tak si mám dať a ja som si už zvykla na to že mám stále nos zapchatý ja som tiež najskôr schudla a potom pribrala ale to je v prvom trimestri normálne lebo aj zle býva a tak ale v ďalšom už budeš len priberať inak tiež som bola prekvapená keď som schudla 2 kilá a pritom som stále niečo jedla len po troškách

vevoncek
24. jún 2009

sue je to strašné stále ležať to ťa už musí aj celé telo bolieť ale neboj vydržíš veď už to nejako dobojuješ inak to si veľa nepribrala celkom sa držíš a neboj u dokiho bude všetko o.k. uvidíš držím ti palce

dinduska
24. jún 2009

sue ja som tiez citila v prvom tehu pohyby velmi nizko ale postupne to bolo vysie a vysie a nakoniec ma tlacila pod rebrami 😀 😀 neboj to bude dobre.teraz este pohyby necitim ale dufam,ze uz zachvilu zacne.pri tatke som citila uz od 17tt tak dufam,ze uz coskoro zacnem lebo druhorodicky citia skor 😀 😀 😝

vevon ja mam teraz take problemi,ze az.mavam strasne astmaticke zachvaty,ze si to musim davat ale dr povedal,ze ked bude lepsie tak davky znizujeme a postupne vysadzame na minimum.teraz to beriem 2 dni a uz citim zlepsenie uz nabuduci tyzden mu mam volat a znemsi mi davku 😉 🙂

kodada
25. jún 2009

bre ranko ... baby nech uz je piatok 😉

tatuska1
25. jún 2009

ahojte babulky ako sa mate uz sme domak s poradne sme zdravucky a krasne rastieme no asi budeme mat dievcatko 😀 😀 😀

tilly
25. jún 2009

jeeej, tatu, aj ja už chcem vedieť...

v stredu ideme na dovču, dnes som mala na dráte tri dovolenky, dve mi vyfúkli pred očami, ale poslednú som si nedala a letíme na korfu, normálne adrenalín to bol 😀

mirip
25. jún 2009

tak gratulujem tilly my sme boli na korfu vlani cez leto a to sme leteli týždeň na to ako som našla // a po príchode ešte tri týždne a bol koniec tehotenstva, ja som dávala vinu dovolenke ale problém bol inde ale je tam krásne, kam idete? my sme boli v agios georgios v 4* hoteli

tatuska1
25. jún 2009

tilly jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj dovca tak ti zavidim ale v dobrom 😀 😀 😀 😀 nooooo ja som necakala ze nam povie ale no este pockam na ten velky ultrazvuk 😵 😵 😵

kodada
25. jún 2009

joj, ja mozem tohto roku o dovolenke len snivat 😉
aj ja uz chcem vediet co cakam, zajtra o 13,00 sa to hadam dozvieme ... spravite tipovacku????
zatial to tu vyzera na prevahu dievcatiek ... myslim

vevoncek
25. jún 2009

ahojte ja som dnes ani nebola na PC najskôr som nemala kedy a potom keď som mala sa mi nechcelo kúpila som si včera v meste knihu pre tehotné tak som sa do nej pustila a neviem sa odtrhnúť

dnes sa cítim taká nafúknutá že sa až necítim dobre pripadám si ako balón musím so sebou niečo robiť lebo to je strašné

dinduš tak to je dobre že užívaš tie tabletky, lebo keby si si to neliečila by to bolo horšie a veď doktor vie čo ti môže dať hlavne že ti to prejde

tatuska tak gratulujem k dievčatku hádam sa to na veľkom sone potvrdí

tilly tak si uži dovoelnku a dávaj si na seba veľmi veľký pozor veľa vody pi ...

kodi ja tipujem dievčatko 🙂 😉 dúfam že mi to výjde lebo ak nie sa budem potom cítiť trápne ale veď nemôže mať každý dobrý odhad možno ja som práve tá čo nevie takéto veci odhadnúť

cukruška zajtra ti držím palce nech všetko dobre dopadne nech je srdiečko a aby si dostala aj knižku potom keď prídeš daj vedieť ako si dopadla a som zvedavá na všetky detaily 😀

lucialen
25. jún 2009

Ahojte dievcata, takmer mamicky. No ja idem tiez v noci na polodovolenku do Litvy k priatelovej rodine, celkom ok, aj ked si tam velmi nepokecam. Tak asi budem vypisovat sem. Drzkajte sa u doktorov a Kodada, prajem dievcatko, aj ja by som raz chcela 🙂 Tak pekny vecer, ozvem sa zo Siauliai 😎

tatuska1
26. jún 2009

ahojte ahojte no tak mm to uz predychal ze asi to bude dievka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a strasne sa z toho rehotal ze on si bol isty ze robil chalana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale povedal ze aj tak sa tesi z baby 😵 😵 😵 😵 😵 co mu ine ostava no nie???no zase brasko a mama su nadsenyyyyyyyyyyy 😉 😉 😉
kody vies co prajem ti malu kocku ale tusim sme sa vymenili a bude to chlap jak hora 😵 😵 😵 😵

kodada
26. jún 2009

tatu mne uz je to uplne jedno .... dnes sa to hadam ukaze 😉 je mi to jedno ci tam budu gulky ci cikulka ...

sue250
26. jún 2009

ale zas tu je prevaha dievcat takze ked sme splodili v rovnakom case kodi ta bude cikulina 😉

picolino
26. jún 2009

Ahojte dievcata,
ja vam taaaak zavidim , vsetkym tehulkaaam.aj ja by som uz chcela..prev mi konci druha mrska achceme sa zacat snazit..06.07. idem na vysetrenie k dokimu ,nech mi to potvrdi a hups...
dufam, ze to vyjde na prvy krat
prvy krat sa nam zadarilo do 5-tich mesiacov, ale nevyslo to 😔
dufam , ze teraz to vyjde a co najskooor

vy mate ake skusenosti, ako rychlo sa vam zadarilo... 🙂 🙂 🙂
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacko

vevoncek
26. jún 2009

ahojte tak ja som dnes oznámila šéfke že som tehotná prijala to dobre dokoca bola asi aj rada, lebo mi končí v septembri zmluva a asi by mi ju nepredlžili tak je rada že som to takto vyriešila

kody nech je to čo je to hlavne nech je zdravé a okrem toho ak bude prvé chlapec druhé môže byť dievča alebo naopak no nie?

picolina asi vyäčšine to trvalo do tých piatich mesiacov od poslednej mrchy viac asi ani jednej ja som napríklad hneď po poslednej mrche zostala tehotná ale len kôli tabletkám na upravenie cyklu a ostatným to asi tiež väčšinou hneď alebo na druhý alebo tretí krát vyšlo ale veď možno aj tebe to výjde hneď na prvý krát, len sa moc na to neupriamuj aby si nebola sklamaná ono je to ťažké neupriamovať sa na to keď chceš bábo asi sme si tým všetky prešli držím ti palce

sue250
26. jún 2009

picolino ja som otehotnela hned ako som chcela na prvy sup prvykrat to nevyslo a druhykrat dufam ze to dobojujem dokonca velmi tuzim po babulku ako kazda znas ale je to dlha cesta ked sa tesis ze je vsetko ok potom pride pad a zas vsetko dookola strach bude vzdy

kodada
26. jún 2009

ahojte kocice, tak som tu ... a cakam CHLAPA .
no proste, prvy zaber ... dosiroka roztiahnute nohy a vtak na celu obrazovku
celkovo sa sono nevydarilo, tvar sme nevideli ani v jednom zabere, a to to skusala trikrat, raz po polhodinovovom casovom odstupe, doktorka sa snazila ale nic ... buduci piatok idem znovu

cukruska1920
26. jún 2009

Ahojte... tak kontrola dopadla vyborne ..babo ma 13.4mm srdiecko krasne bilo a mame 8tt+4 dni...o 2 tyzdne si idem po knizku plus odbery...juj tak sa tesim 😵

kodada
26. jún 2009

super cukru, tesim sa aj za teba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre