Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
19. jan 2009

kody dobre robíš že ideš ešte na kontrolu k doktorke budeš mať väčšiu istotu

ja by som tiež brala keby som mala taký ideálny cyklus ale išla som sa zblázniť keď som čakala na mrchu a mrcha nikde a v tej mojej robote mi to ide tak na nervy že už by som najradšej bola tehotná a aby som mala už veľké bruško nech už to môžem aj šéfke povedať a nech mám od nich všetkých svätý pokoj tak sa teším keď jej to oznámim inak ona to už aj čaká lebo keď mi vinšovala k novému roku tak mi povedala že nech sa už podarí to bábätko a pritom ja to tajím pred ňou možno by chcela aby bolo trochu vzrúša v robote

evulik6
19. jan 2009

vevoncek... super, uz sa na to tesim... hadam nam to vyjde cim skor....
ja mam doma femibion 800, ten mi kazala brat moja gyn. pri tom neuspesnom teho...tak sa nam chystam asi tak po druhej mrske.... 😉

skybaby
19. jan 2009

caute baby 🙂 ja som bola dnes u lekara a zobral mi vsetky mozne stery, takze o dva tyzdne budem mat vysledky ... dufam ze bude vsetko ok a v nemocke mi vsetky pripadne pliagy vyliecili. a okrem toho videl ze som uz po ovulacii a videl tam to zlte teleisko 😉 ovulaciu som teda spravne citila, co nieje ziadny zazrak kedze ma brutalne bolel vajecnik 😉 a kedze od zaciatku cyklu beriem ten femigard, som zvedava kedy pride MS ... ak nie nacas budem sa stazovat u vevo 😉

vevoncek
19. jan 2009

skybaby dobre príjmam reklamácie keď to tu tak propagujem ako keby som ho ja vyrábala 😀 ale brali sme ho 3 a všetky tri sme otehotneli takže verím tomu že mi to pomôže aj 2x no uvidíme bola by som rada keby to pomohlo všetkým babenkám ktorým sa dlhšie nedarí ale ono to pomáha len asi keď je rozhádzaný cyklus alebo keď nie je ovulácia ako má byť takže ak je problém niekde inde asi veľmi nepomôže a vtedy je zbytočné do neho investovať

tak dúfam že budeš mať všetky výsledky dobré 😉

aspinka
19. jan 2009

ahojte ;) ja som dnes volala na endokrinologiu kvoli vysledkom robili mi vsetky mozne vysetrenia z krvi plus hormony a mam vsetko uplne v poriadku vraj uz nemusim ani chodit som pre nich "nezaujimava" je tam uzasna sestricka mam ju hrozne rada pozna ma od strednej tak stale somnou tak rozprava ako keby som mala 14nast 😀
Ja som teraz trocha schaosena lebo ma cez vikend bolel vajecnik ako pri ovulke a to ju mam mat az v piatok tak som zvedava podla BT 😀

vevoncek
20. jan 2009

dobré ránko 🙂

kodada
20. jan 2009

bre ranko babulky, no ja pokracujem v merani BT a nic, uz som mala mat ovulku vcera a na teplomery ziadna zmena ...

vevoncek
20. jan 2009

kody no možno ju bude mať neskôr alebo môže sa stať že ju tento mesiac nebudeš mať to niekedy býva ale nič si z toho nerob ešte môže byť aké mávaš teploty ak sa ti chce napíš ich

skybaby
20. jan 2009

caute kocky 🙂 kodada neboj ovulka pride skor ci neskor ... ja sa tiez teraz ucim byt trpezliva ...
ale baby musim sa s niecim priznat uz druhy den mam zaludok na vode a vecer v kuse grgam ... nechapem, lebo pri prvom tehu boli u mna toto prve priznaky, ale ms cakam az buducu stredu, takze priznaky tak skoro su uplna blbost 🙂

vevoncek
20. jan 2009

no skybaby nehovor kým ti nepreskočí možno z toho niečo bude 😉

kodada
20. jan 2009

sice si meriam len par dni ale teploty som mala nasledovne 15.1.-36,3; 16,17.1.-36,6; 18.1.-36,8; 19,20-36,6
sky zeby???

cukruska1920
20. jan 2009

sky...ajeje...zeby prva potencionalna tehulka? 😵

mne pomaly konci tretia mrcha tak nech uz je ovulka 🙂

skybaby
20. jan 2009

baby bolo by to super, ale ja tomu neverim, aj tak by ma doky zabil kebyze je to pravda 😀 (kazal nam pauzovat do oktobra), uvidi sa koncom buduceho tyzdna 🙂

vevoncek
20. jan 2009

kody škoda že si nemerala od začiatku cyklu to by bolo viac vidieť možno aj tých 36,8 mohla byť ovulka
ak to tento mesiac nevýjde tak na budúci už budeš vedieť podľa grafu že keby si mala ovulku a či si tehu alebo nie a ak to výjde tak budeš mať 37 teplotu uvidíš takže to je naozaj ešte málo na to aby si vedela či ovulka bola alebo nie ale uvidíš na konci mesiaca akú budeš mať potom budeš múdrejšia

skybaby takže pre teba by bolo lepšie keby si nebola teraz tehu ale ak budeš budeme sa všetky tešiť a určite dopadne všetko dobre a ak nebude nevadí budúci mesiac to výjde 😉

kodada
20. jan 2009

vevu nenapadlo mi to, nikdy som to este nesledovala ... tych 36,8 mohlo ale byt ovplyvnene viacerymi faktormi, isla som spat neskoro, trochu som pila, merala o hodinu neskorsie ako obycajne ... tak to neberiem ako smerodajne, ved uvidm ako bude, necakam ze by sa nam to podarilo na prvy krat 😉 sice nebranila by som sa tomu ale ani z toho nebudem robit tragediu 😀

skybaby
20. jan 2009

kodada my to berieme tak isto, ked bude tak bude, ked nie tak ziadna tragedia ... ja som tiez kedysi merala asi pol roka a bolo to celkom dobre, ale zacala teplota klesat vzdy az v ten den ked prisla mrcha, tak som bola do posledneho momentu v napati 😀

cukruska1920
20. jan 2009

sky..preco vam kazali pauzovat az do oktobra?

kodi...co sa tyka tych teplot ...zvysene teploty su okolo ovulky a potom po ovu je stale hore ..ked sa drzia je to tehu a ked klesne par dni pred mrchou tak pride mrcha

vevoncek
20. jan 2009

kody ahá tak to potom ber s rezervou ale vieš ak nebudeš tehotná budúci mesiac keď budeš merať cyklus podľa grafu budeš presne vedieť kedy sa čo odohralo
ja keď som merala ja som to brala dosť zodpovedne aj si myslím že som mala graf dosť ukážkový môj prvý a posledný po druhej mrche začnem aj ja merať

kodada budeme radi keď sa podarí za pol roka 😀 ale ja myslím že aj skôr sa podarí neviem prečo mám taký ciťák ak mi výjde tak bude zo mňa veštica verodera 😀 netreba sa na to moc upínať aj keď ja sa už teraz na to upínam už sa teraz tak teším na prvý mesiac snaženia a na to ako sa budeme s mužom zase tešiť z pozitívneho testu

skybaby
20. jan 2009

cukrus no v nemocke lekarka hovorila ze staci pauza 3 mesiace a moj doky je strasne starostlivy a odporuca rok aby sa maternica dala do poriadku, predsa len som bola v 24tt
vevo, inak ja beriem ten femigard 😉

cukruska1920
20. jan 2009

sky..jaj ... tak to je ine.... ale ked sa to ma podarit tak urcite to vyjde 😉 femigard beriem aj ja....stvty den... 😅

kodada
20. jan 2009

momentalne ma boli vajecnik ako pri ovulke, tak neviem ...
vevu to mas citak len na seba??? aj ja by som chcela citak
sky telo sa urcite horsie a dlhsie spamatava z porodu ako z MA, lekari vedia co hovoria - teda vacsinou 😉

skybaby
20. jan 2009

kodada mna tiez bolel vajecnik asi tyzden, tak som hovorila dokymu ze to je divne ze tak dlho, ze bude asi nieco ine a on ze to bola urcite ovulacia, ze to baba moze fakt citit aj tyzden ... tak podla mna je to aj u teba ovulka, tak sup snazilkovat a nie konikovat 😉

cukruska1920
20. jan 2009

baby aj ja to citim ze pojdeme ako na beziacom pase.... 😀

kodada
20. jan 2009

mna zacal len teraz naobed, no a s tym snazilkovanim by to bolo zaujimave, kedze som este v praci, moj kolega je zaroven moj byvaly, s ktorym som bola 3 roky a rozysli sme sa ani neviem preco, zostali sme ale za dobre, a nemyslim ze by mu bolo treba dvakrat hovorit ... len neviem co by na to povedal moj manzel 😀 😀 😀
verim ze je to ovulka a vecer si to rozdam z manzelom 😉 a buduci pondelok mi doky povie pri beznej prehliadke ze som tehu 😀 😀 😀 😀

vevoncek
20. jan 2009

skybaby no ja dúfam že ti ten femigard pomáha alebo aj pomohol a buď si tehu alebo ak nie si tak budeš čím skôr 😉

kody ja zatiaľ nemôžem mať ciťák za seba lebo ja ešte ani nemôžem snažiť ale mám za nás všetky že tento rok bude plodný a hlavne pre nás čo sme si vytrpeli svoje inak čo sa týka toho pichania a tých teplôt ja si myslím že keď to dáš do hromady že si mala 36,8 potom 36,6 tak to môže byť ovulka a to pichanie to potvrdzuje takže šup ho do snaženia 🙂

shelly818
20. jan 2009

ahojte baby.chcela by som sa spýtať,kedy by bolo najlepšie otehotnieť po mimomaternicovom.ja som totiž dva mesiace po sekcii,kde mi zobrali pravý vajcovod a mám rez cez celé brucho.s manželom by sme chceli bábätko už teraz,velmi po nom túžime.jedna DR.mi povedala,že pol roka máme počkať a druhá,že môžme skúšať už teraz,tak neviem.dakujem.(asi to sem nepatrí,ale neviem koho sa opýtať,mate niekto skúsenosť?)Dakujem ☹

evulik6
20. jan 2009

caute baby.....uz som pisala ze mi prisla prva mrcha po cisteni...ale mam taky jeden dotaz... ono je to strasne slabe, ani neviem ze ju mam...... a zacala mi hnedym vytokom rano, vecer uz bol ako ma byt a dnes je zase taky hnedy... ako to brebiehalo u vas? trosku sa bojim ze nieco nie je v poriadku.... poradite? dakujeeeem 😉

aspinka
20. jan 2009

evulik to je normalne cistis sa poriadnu mrchu dostanes az druhu. Inak ja mam tiez nizke teploty dnes naprikla 36.0 ale ja merian v ustach a teraz nemeriam v jednu hodinu. Ale ona ti ma tesne pred ovulkou klesnut a ovulka prebehne ked prudko zacne stupat tie bolestive vajecniky su tiez znamenie kodata tak to doma potvrdit 😉 Ja mam mat strvtok piatok tak uvidim 😎 tiez potvrdim 😀

evulik6
20. jan 2009

aspika, dakujem za odpoved....niekde som citala ze ked je hnedy vytok tak je to nedostatok nejakeho hormonu ci co... preto ma to trosku vyplasilo....Tak sa mam prichystat na druhu? No parada, na valentina to bude sranda nooo....ale neva, hlavne nech pride a je ok... 🙂

vevoncek
20. jan 2009

shelly ja by som dla na tvojom mieste dokopy to po povedali obidve doktorky a tým pádom by som počala ešte jednu mrchu a potom sa pustila do toho plnou parou v pred

evulík ja som mala tiež slabú no slabú ako slabú keď som užívala HAK tak som mala 3 dni a úplne málo a po vysadení som začala mávať silnú takú že som sa chodila stále kontrolovať a vymieňať vložky a teraz keď to tak porovnám tak som mala tiež slabšiu a nie 7 dní ale 5 aj zo začiatkom aj s koncom takže myslím že to je normálne predsa len bol to dosť veľký zásah do organizmu ale neboj do tých troch mesiacov budeme ako nové 😀
už sa tak teším

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre