Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
29. jan 2009

este myslim ze aspinka spominala ze by mohla byt tehu

vevoncek
29. jan 2009

ja som tiež toho názoru že antikoncepcia na 3 mesiace sa neoplatí ja by som ju tiež nebrala ani ju neberiem a ani mi ju doktorka neponúkla keď antikoncepciu tak to už potom na dlhšiu dobu

skybaby mrzí ma že mrcha dorazila ale možno druhý mesiac už nedorazí možno že to teraz nebude trevať tak dlho kým otehotnieš veď máš pohnojenú maternicu 😀 ,len sa musí dať všetko doporiadku a uvidíš hneď ako sa dá zostaneš tehu a možno to už bude ďalší mesiac

ja neviem čo so mnou je ale bolí ma spodok brucha akokeby mechúr neviem či som nachladla alebo čo aj teraz som sa tak vyzimila a pritom som sa riadne obliekla

skybaby
29. jan 2009

vevo ja vlastne ani nie som velmi smutna 😉 ucim sa teraz byt trpezliva a hovorim si ked som raz otehu, podari sa aj druhy raz, len sa nesmiem na to tak upinat, dala som si termin do oktobra a ked do vtedy nic tak skocim dokimu 🙂
inak zajtra by som mala mat vysledky cytologie aj sterov, ale myslim ze tu bude v pohode ...
no uvidime co aspinka a ty kodad tiez este nehadz flintu do zita 😀

vevoncek
29. jan 2009

skybaby to je dobrý prístup ale aj tak si myslím že druhé tehu môže byť skôr ako prvé ale netreba sa na to upínať keď to má prísť tak to príde treba fungovať ako naďalej hlavne nebyť v strese a všetko bude o.k.

mňa najviac sere na tomto všetkom že si musíme dávať pozor to si potom ani ten kex nevychutnám

kex= sex
raz išiel môj muž kupovať milku takú veľkú s keksom v nútri a od predavačky si pýtal prosím si tú milku so sexom a od vtedy používame miesto sex kex 😀

kodada
29. jan 2009

vevu, tak vy kexujete 😉
sky od rana mi toci hlavu, kto vie aky je tlak

vevoncek
29. jan 2009

kody tak to vizerá ža ano mi kexujeme 😀

je hnusne vonku mali sme ísť s mužom do mesta, ale nakoniec sa asi na to vykašleme, lebo ja som taká vizimená

cukruska1920
29. jan 2009

Ahojte...ako dnes? u nas snezi 🙂

baby ako idete na muza ked sa mu nechce sexovat? zda sa ze mam ovu a tej moj kotuha vcera zachrapal

vevoncek
29. jan 2009

uvar mu kávu zapál sviečky masáž ani kúpel radšej nie to uspáva

môj keď nemá chuť alebo je unavený tak sa mu musím povtierať a tým ho nažhavím a potom to už ide ale možno na tvojho platí niečo iné taká unava je sviňa viem to podľa seba u nás je to teraz naopak môj muž by aj chcel a ja zaspím behom 5 min taká som nejaká unavená a ešte ma aj brucho bolí asi by som potrebovala vyhriať sa poriadne

cukruska1920
29. jan 2009

lenze to mi potom pripada ze ho k tomu nutim..potom si nato zvykne a nebude iniciativny on lebo si pomysli ze aj tak zacnem ja... ale dnes mi slubil ze bude.... tak som zvedava...ak nie tak ho znazilnim a hotovo 😀

cukruska1920
29. jan 2009

baby...... uz budu zachvilu oktobrovky 😝 😝

dufam ze aspon do novembroviek sa dostanem

kodada
29. jan 2009

no cukru, takyto problem mi nastastie doma nemame, on ti ma chut vzdy, aj ked je unaveny zdriemne si na hodinku a hned prva veta ... Ideme sexovat? 😀 niekedy mi je to az smiesne, ze ci mysli aj na nieco insie ... u nas je to skor naopak ja nemam vacsinou chut, lebo som unavena a nic to nenapravi 😉
cukruska co tvoj hadik vykazuje dnes aku teplotu?

kodada
29. jan 2009

cukru tak sup na chlapa ... 😀

cukruska1920
29. jan 2009

najprv musi prist z roboty 😀

kodada
29. jan 2009

este si stale bez roboty? pozeram sze si meravas o 8,30

vevoncek
29. jan 2009

u nás je to so sexom tak že tiež muž všetko iniciuje ale niekedy je taký že nie lebo je unavený tak vtedy ho odbremením alebo tento týždeň mali sme sex v pohode ale potom ma nahneval a uvedomil si to tak mi dal pokoj a teraz budem musieť zase ja jeho dokopať k tomu a potom bude zase on aktívny on nemá rád keď ho odmietnem takže keď ho odmietnem musím to začať inak to funguje v pohode

cukruska1920
29. jan 2009

kodi...hej ☹ som poslala asi 20 zivotopisov aj mailom aj postou a nic.... este sa spolieham nato ze cakaju kym sa skonci vyberove a potom budu volat alebo neviem 😔

vevoncek
29. jan 2009

a čo by si chcela robiť cukruska?

cukruska1920
29. jan 2009

vevon..mne to je jedno len nech uz robim

kodada
29. jan 2009

cukru mi by sme mozno aj mali robutu, ako obchodny zastupca, po skoleni by si ponukala nase webovske sluzby

vevoncek
29. jan 2009

no ja som to mala tiež s robotou také divné robila som ale nebola som spokojná tak som si hľadala druhú robotu ale nenašla som potom som si to rozmyslela lebo som bola na zastupovanie materskej a teraz som na neurčito takže som tak chcela že keď mi skončí zmluva a budú ma chcieť vyhodiť nech som aspoň na materskej a teraz zase som na neurčito tak už nehľadám novú robotu, lebo tu mám teraz viac menej istotu.

možno by si mala svoj životopis alebo žiadosť niečím ozvláštniť aby neboli také fádne aby hneď na prvý pohľad niečím upútali skrátka aby si ich mala originálne a možno by si tam mala napísať každú kravinu čo si absolvovala alebo aj diplomy ak máš spomenúť a tak.Rada by som ti poradila ale myslím že aj takéto maličkosti zavážia ale je teraz aj ťažké obdobie ale treba skúšať ďalej alebo skúsiť dochádzať niekde za robotou

vevoncek
29. jan 2009

kody a čo je vlastne tvojou náplňou práce?

kodada
29. jan 2009

vevu robime komplet sluzby pre web, okrem pripojenia ... stranky, hosting, prezentacie mestam a obciam a tak www.webygroup.sk

vevoncek
29. jan 2009

no to je super to by aj mňa bavilo
tak ty si potom taký technický typ?vieš dobre robiť na PC? a asi máš aj nejaké umelecké nadanie, lebo keď robíš stránku tiež ju musíš spraviť tak aby upútala mňa tá tvoja kuchárska upútala páčila sa mi vizerala tak na úrovni

takže keď sa rozhodnem podnikať tak si môžem dať tebe spraviť stránku? 😀

kodada
29. jan 2009

vevu ja nie som programatorka ani graficka, ja som kancelarska krysa co sa stara o obsah, nahadzujeme na mesta kulturu, sportove akcie ... kludne sa ozvi, reprezentantov hladame stale, po celom slovensku http://prievidza.virtualne.sk/ - toto mesto nerobime oficialne, tvojou ulohou by bolo napr. aj zhanat firmy na registraciu, mi mame siroke portfolium ...

vevoncek
29. jan 2009

ahá tak tak to je tak si pozriem tie linky čo si sem dala, lebo ja sa v týchto veciach nevyznám moc nepotrebovala som to zatiaľ možno by som sa na to aj dala nahovoriť 😀

kodada
29. jan 2009

inak vevu teraz jem 3-bitku - kexik 😎

andrea25xxx
29. jan 2009

Je tu niekto po kyretaži,ako dlho treba čakat so sexom,moja doktorka mi povedala ze staci do prvej mrchy a po nej mozme ist s manzelom kludne na to.Ale ja tu citam ze najlepsie je počkat pol roka.Ma niekto nejake skusenosti.Ďakujem

vevoncek
29. jan 2009

asndrea25xxx so sexom by ste mali počkať 1 mesic po operácii ale napríklad mne doktorka keď som bola týždeň po operácii povedala že ešte týždeň máme vydržať a potom môžeme ísť na to čiže my sme čakali 2 týždne (bez sexu) a potom by si mala mať 3 mrchy a po nich môžete začať plodiť ale to záleží v ktorom týždni ti robili kyret ale väčšinou kážu 3 mrchy vydržať(3 mesiace) a potom už môžete podiť znovu

bianca
29. jan 2009

kocky-vseobecne sa nedoporucej kupanie a sex cca 4 tyzdne koli tomu ze maternica je zranitelna a celkovo cely reprodukcny system je oslabeny so sklonom k infekciam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre