Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
4. feb 2009

neboj, urcite pojde uz len vyssie a budeme zas tehulkovat spolu, sa tesim, vecer poslem virusssssy (teda v to verim) 😵

tilly
4. feb 2009

kodiiii, držííím moc palce, večer kuknem na krásne //, dúfam, že nafotíš 😀

kodada
4. feb 2009

nafotim urcite nezabudnem ..... cez vikend com nasla fotky prvych // tie som ani nikdy nedala na stranku 😒

ninuska8
4. feb 2009

jaaaj kody, drzim palceeeeeeeee

evulik6
4. feb 2009

fuuu kody, ja som asi nervoznejsia ako ty 😀

aspinka
4. feb 2009

Ahojte no co kodada uz je tehu? Mne prichadza pomaly ale isto mrchana 😀

evulik6
4. feb 2009

no nevieme, vyzera to ze ano, ale este nam to nepotvrdila (ani sebe) 🙂

kodada
4. feb 2009

baby som tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aspinka
4. feb 2009

juuuuuuj kodada super chceme vidiet test!!!!!!!!!!!!!

aspinka
4. feb 2009

vidim ho vidim kraaaaasne // ty si sikulka takze presne po troch mesiacoch si to takto rozbehla som na teba hrda!!!!!!! 😉

cukruska1920
4. feb 2009

kodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...................waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ty si prvaaaaaa....jezis to je super....mi vyhrkli oci ked som to uvidela.... super...velmi veeeeelmi sa teeeesim...teraz to uz vyjde... a cakaj ma v oktobrovkach 😵 😵 😵 😵

mirip
4. feb 2009

kodi gratuluje, kolko si po kyrete ked sa podarilo? na prvý šup?

mirip
4. feb 2009

no dúfam že nebola prvá čo to rozbehla a ani posledná 😉

evulik6
4. feb 2009

jeeeej kody, to je supeeeeeeeeeeeer........paraaaaaaaaaaaaaaaaaada, gratulujem.... 🙂

civavava
4. feb 2009

kodyyy, GRATULUJEEM! az mi slzy vyhrkli...NECH SA TO CELE PODARI DOTIAHNUT do stastneho konca! to je supeer...my zaciname uz o mesiac .... 😉 drz sa!! 🙂 🙂 🙂

kodada
4. feb 2009

dakujem vam babulky, chcela som sa s vami podelit o svoju radost, bolo to po 3 mrche, 4 uz nestihla dorazit 😉
cukrus drzim ti miesto v oktorovkach, aj vsetkym ktore sa o to snazia uz tento mesiac

skybaby
4. feb 2009

krasne, nadherne, uzasne 😵 moc moc gratulujem 🙂

vevoncek
5. feb 2009

Dobré ránko

kody tak to tu gratulujem to je taká úžasná správa taká som šťastná že sa ti to tak rýchlo podarilo prvý krát to trvalo koľko kým si otehotnela?

kodada
5. feb 2009

vdaka vevu, v podstate to bolo na druhy mesiac, kedze sme sa snazili uz aj v decembri 😉
v prvy krat mi to trvalo cca 4-5 mes. ale to som predtym dlhodobo brala HK a denne aj tabletky na migrenu

ema7
5. feb 2009

Kody,
blahoželááám. Je to super, teším sa s Tebou, až mi prebehli zimomriavky po tele 🙂 . Držm moc silno palce, nech všetko dobre dopadne a v októbri sa dočkáš vytúženého drobčeka...

kodada
5. feb 2009

vdaka ema, verim ze aj vam sa to rychlo podari 😉

veva1
5. feb 2009

koda gratulujem a vy babky sup sup si berte priklad 😉 😵 ,cakam vas pri mamkach missedkach

tilly
5. feb 2009

kodinkaaaaaaaaaaa, až mi 😢 vyhrkli, keď som // videla 😀 krásne, držím moc moc moc palce, aby si v októbri držala voňavučké bábo v náručí 😉

juj, keď to takto vidím, asi sa tiež trošku posnažíme, začnem sa nalievať femíkom 😀

kodada
5. feb 2009

dakujem 😉 verim ze ma vsetky budete coskoro nasledovat

tilly
5. feb 2009

ozaj, mirip tá tvoja narážka bola taká záhadná... aj u teba sa niečo črtá?

trpezliva
5. feb 2009

ahojte, kodada, tesim sa s tebou...sledujem nasu staru temu a uz od vcera som sa nevedela dockat tvojo testovania. prajem ti bezproblemove tehu..ostatne missedky sa k tebe coskoro tiez pripoja. 😵 drzim vam palce!!!

tatuska1
5. feb 2009

jej jej jej kodada blahozelam ja som taka rada ze ti vyslo super super opatruj sa moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kodada
5. feb 2009

dakujem, posielma tehu virusy T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

cukruska1920
5. feb 2009

chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

evulik6
5. feb 2009

aj ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre