Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
11. feb 2009

no neviem, mna uz tam dole pobolieva skoro tyzden ... a je to maternica, ja som mala poslenu 5.1 cize aj ja som cca tak

sue250
11. feb 2009

tak dufajme ze vsetko bude ok a ze rodit budeme v skoro rovnokom termine dam vediet ak nedostanem do nedele tak idem k lekarke. 😉

kodada
11. feb 2009

neboj, vsetko bude OK a budeme tehulkovat spolu, drzim ti palceky

tatuska1
11. feb 2009

ja mam dostat okolo 23.2.tak cakam ze co

ninuska8
11. feb 2009

tatu aj ja mam dostat 23.2 tak sa uvidi a snazila si sa dobre? a inak ako to je ze vraj najlepsie sa po ovulke uz nemilovat ci co som pocula? asi je to blud, ja mam po ovulke, normalne citom prsia, aj pichanie v podbrusku sem tam a ta unava...asi mi uz sibe🙂

evulik6
12. feb 2009

sue, to je super...a to ze ti vysiel test // tak to je ok, ked mas nepravidelnu, mozno by si mala dostat skor 😉 inak ja som si robila aj tri dni pred menzesom a vzdy mi ukazal pravdu...tak neviem...

kodada
12. feb 2009

evi ja som si teraz robila 4 dni pred a bol negativny

vevoncek
12. feb 2009

sue gratulujem a teším sa s tebou že zase pribudla ďalšia tehulka keď ti ukázalo // tak si sto pro tehulka jednu ti už neukáže a môže ukázať aj pred menzesom lebo máš dlhý cyklus možno bola aj ovulka skôr a možno si bola oplodnená pred ovulkou aj to sa stáva veď už som čítala že niektoé baby nemohli otehotnieť a keď sexovali cez mrchu sa im podarilo takže deje sa všeličo tak sa nebol si TEHU!!!

tatuška ninuška vy ste sa dohodli s tou mrchou ako mi s evinou??? 😀 evi už len 2,3 dni? ale to uteká

vevoncek
12. feb 2009

ja som dnes doma tak vás tu budem celý deň otravovať

ale asi idem upiecť koláč

kodada
12. feb 2009

kazda tu ma parik, super 😉
vevu, ak mas chut, pozri si tu moju stranku www.couvarit.sk, teraz som tam dala na uvodnu stranu jeden super recept, cez vikend ho chcem aj ja robit

vevoncek
12. feb 2009

kodi no to vizerá dobre mňam dala by som si to bude asi ďalší recept v poradí čo vyskúšam

ja som podostávala v emaily veľa receptov a v robote som si ich vytlačila a odložila do skrinky a teraz som dostala takú náladu že ich poskúšam a tie čo sa mi budú páčiť odložím a tie čo nie tie vyhodím

ja variť dokážem čokoľvek to mi nerobí problém ale piecť no ja by som dokázala aj bábovku pokaziť 😀 preto si vždy vyberám také recepty čo vizerajú jednoducho a pečiem len také alebo keď mi sestra ukáže prvý krát koláč tak na druhý krát to zvládnem sama
ja som taká že keď si poviem že idem upiecť koláč zrazu ako keby ma niekto vymenil zostanem roztržitá a dokážem pokaziť aj to čo je úplne jednoduché ja neviem či som mala niekedy nejakú traumu alebo čo keď to má takéto účinky 😀 😀 😀

evulik6
12. feb 2009

vevon nooo uz sa neviem dockat.. super... inak teplota sa drzi na tych 36,7 zatial 😉 JA sa dnes chystam do mesta z muzom, konecne robi iba do jednej tak mozme ist po obchodoch trosku... 🙂
Vevon, upiect kolac? mnaam, aj ja by som si dala...

kody, viem ze je to s tymi testami vselijake, ale mne to vyslo zatial vzdy... to pred menzesom som skusala iba raz...

inak baby, viete, my mame to vyrocie v sobotu a som tak rozmyslala, ze ak rano nedostanem mrchu a teplota sa bude drzat, tak by som mohla testnut, co poviete??? By som chcela prekvapit muzicka, ak by to vyslo teda... hmm? Ja viem, mozno mi to neukaze spravne co???

evulik6
12. feb 2009

vevon, mna to pecenie zase strasne bavi a nerobi mi to nejake problemy ale pri malom sa velmi neda... tak vacsinou len nieco rychle...

evulik6
12. feb 2009

kody, ten pudingovo-smotanovy kolac robievam aj ja, ale mam trosku iny recept a vrelo odporucam... najlepsie je ked tej smotany tam das aspon tri... v lete je to vyborne schladenie...mnaaaaaaaam 😉

kodada
12. feb 2009

babule, ved ked budete mat nejaky fajny, odfotte ho a ja ho pridam na stranku 😉 mam tam strasne malo receptou z obrazkami 😉

vevoncek
12. feb 2009

evi tak prídi ka kafčo sám ti aj koláč 😀
to je dobre že máš teplotu rovnakú tak vyskúšaj testnúť veď keď ti ukáže dve ho prekvapíš a keď nie a ani mrcha nič tak ešte máš nádej a ešte stále môžete mať romantický večer horšie bude keď príde mrcha

evi tak prídi ku mne napiecť a ja sa budem zatiaľ blázniť s malým je spoločenský?on je asi tak stará ako mojej sestry syn

mňa viac ako pečenie baví varenie a chcela by som sa naučiť robiť také špeciality ako robí môj ocino z mäsa ja som taká mäsová on vie robiť klobásky debrecínku... všetko z mäsa

kodada
12. feb 2009

evi testni, pre manzela to bude to najkrajsie prekvapenie k vyrociu 😉

cukruska1920
12. feb 2009

Ahojte.... kodi...hod mi par viruskov...vyzera to ze... 😵

kodada
12. feb 2009

T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T
staci cukru ???

kodada
12. feb 2009

pozeram graf, vyzera to super 😵 😵 😵

vevoncek
12. feb 2009

cukru držím ti moc silno päste 😵

cukruska1920
12. feb 2009

dakujem ... dufam ze neklesne 😵

vevoncek
12. feb 2009

cukru hádam nie

cukruska1920
12. feb 2009

veve... ono je to este 6 dni tak este sa moze stat vselico... ale v kazdom pripade sa to ovplyvnit neda...co sa ma stat sa stane

kodada
12. feb 2009

cukru ty si veriaca, vsak ...

cukruska1920
12. feb 2009

kodi..ano som preco?

vevoncek
12. feb 2009

niektoré veci sa do určitej miery dajú ovplyvniť

babule my sme si už vytrpali svoje mi už trpieť nebudeme keď tak jedine tehu nevolnosťami a to pretrpíme radi ja si to dokonca budem aj vychutnávať 😀

cukruska1920
12. feb 2009

vevon... ja uz si asi namyslam vselico...ale dnes po ranajkach mi prislo tak divne ako keby sa to chcelo vratit... bolo to neprijemne...potom to znicoho nic preslo

kodada
12. feb 2009

cukru len tak, napadlo mi to, ked som si precitala tvoj vyrok
vevu, ja budem z radostou gracat aj 8 mesiacov, len nech je babulka OK 😀

cukruska1920
12. feb 2009

kodi..ze vyrok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre