Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

zuzana0612
24. apr 2013

@llenulka no super, tak pekné počasie je, môžete sa chodiť prechádzať. môžete byť aspoň spolu, predsa nejaké pozitívum to má 😉

dakoda
25. apr 2013

Druhy den v praci skoro za mnou, super rychlo mi tu bezi cas, huraa, mam pocit, ze sa dostavam do normalu🙂 ale pocitat neprestavam, uz len 2 a pol mesiaca a zaciname od znova🙂

zuzana0612
25. apr 2013

@dakoda uvidíš, pôjde ti čas rýchlejšie, keď budeš v práci. ja mám po MA už tri mesiace.....blbý pocit zostal, ale určite je to lepšie

denulka85
26. apr 2013

caute baby je to niekto kto mal anembryomolu?

zuzana0612
29. apr 2013

@llenulka
@parker36 ahojte baby. 🙂 aký ste mali víkend? čo robíte? niekto ani nenapíšete ...

parker36
29. apr 2013

@zuzana0612 @llenulka
Ahoj zienky, ja som cely vikend vyckavala na mrchanu zlu a ta dorazila dnes 😝 Ale uz cez vikend mi zacinalo byt "mrchovsky" hnusne, ale nejako som musela fungovat. Boli sme aj na krstinach 🙂 , aj sme sa pred tym riadne zvadili 😒 , aj sme si urobili vyletik - prechadzku 😉 aj skrinu a pohovku sme nahodne kupili 😀 . Takze u nas veselo, akurat ta mrchana nemusela dojst. Ale zas konecne dosla, lebo uz som ju ozaj citila a bolelo ma vsetko milnuly tyzden. Takze ideme do dalsieho kola. 😖 ... a to som sa spoliehala na zazracny inofolic 😠 😀
A vy ako?

zuzana0612
29. apr 2013

@parker36 my sme mali sobotu pracovnú. ja som varila, upratovala, sadila uhorky. mm odkopával klinu pod parkoviská a večer sme mali návštevu. v nedeľu sme boli u kvorky na obed. lebo mala meniny. ja mám mať ms v stredu.

llenulka
29. apr 2013

@parker36
@zuzana0612
ahojte,ja som nemala cas ani sem extra pisat ,ale mam sa dobre,zajtra mam tu kontrolu na Ureu, som dost nervozna,i ked zajtra sa este nedozviem nic 🙂..sem tam sa nieco tupo zaboli tam uplne naspodu,ako je mechur,ale to sa mozno uz velmi pozorujem v poslednych mesiacoch..a viete co? s manzelom sme sa zhodli,ze dalsie atb uz brat nebudeme,aj keby neviem co vyslo,cize je to v podstate jedno..lebo on za posledne dva,tri tyzdne uzival najskor jedny,potom druhe,ale dnes mu potvrdili z krvi,ze v tele uz zapal nie je..a to by s tym Sumamedom boli uz trojo a stvrte ozaj nema zaujem..chapem ho..atb robia zacarovany kruh..dnes to nie je optimisticke,ale dufam,ze naladku mi urobis ty ,Zuzka,ked v stredu ms nedojde a potom ty Parker,cca o mesiac,nie 😉 ja cakam ms vo stvrtok,ale nechapem,ze v sobotu som mala trochu hlienu,no a tahal sa ako plodny,co to :DDD

zuzana0612
30. apr 2013

@llenulka to je pravda, antibiotiká na niečo pomôžu a inému uškodia vo veľkých dávkach. o chvíľu by mal z nich oslabenú imunitu a bolesti žalúdka. s tým pichaním to asi môže byť z prílišného pozorovania. človek si tak dáva na všetko pozor, že vidí aj neviditeľné. a ten hlien, no tak to veru neviem. a ešte sa teda nesnažíte? a chcete začať teraz, po vyšetrení? teraz je tak krásne vonku, že sa vám určite zadarí 🙂 . ja som osobne tiež veľmi zvedavá na stredu. necháme sa prekvapiť. nechcem mať veľké očakávania, ale veľmi by ma to potešilo

llenulka
30. apr 2013

@zuzana0612 tak snazenie este nema.vyznam,kedze som par dni pred ms 🙂 az novy cyklus

zuzana0612
30. apr 2013

@llenulka jasné, ale tak som myslela, že či budete už od nového cyklu skúšať

llenulka
30. apr 2013

@zuzana0612 jasne,kaslem na vysledky..podla mna prave, ked to bude vyzerat na problemy,tak to vyjde :D lebo predtym bolo vsetko bez problemov a neskoncilo to dobre :D risk je zisk..zajtra napis,ci dosla ms

zuzana0612
30. apr 2013

@llenulka jasné, dám vidieť. inak dala som do albumu fotky z bratovej svadby. tak môžeš pozrieť

llenulka
2. máj 2013

@zuzana0612
@parker36
dnes MS na pekny 28 den 🙂 zaciname konecne majovy cyklus,samozrejme ovulacia bude vychadzat na utorok ,stredu,cize musim zobrat potom dovolenku 🙂
Zuzka uz hadam testuje 😀

parker36
7. máj 2013

@llenulka @zuzana0612 Ahojte kocky. Ja tu akurat sedim ako taky puk a neviem, co si mam o tom mysliet. Uz som po mrche - podotykam ozaj riadnej a priam silnejsej ako obycajne, ale teploty mi stale neklesli na uroven pred ovu. Stale mam teplotu ako po ovu - dnes 36,80. Tak len tak zo srandy, co to ma byt, som vyskusala testnut - mala som este jeden test doma a vyslo toto. No ozaj neviem co si mysliet o tom.

zuzana0612
7. máj 2013

@parker36 no mne z toho vychádza podľa toho obrázku iba jedna vec 🙂 . že si tehu 😀

parker36
7. máj 2013

@zuzana0612 ja som z toho taka vedla, ze ani neviem, ci sa tesim... Vsetko je take nestandardne, ze sa aj po mojich skusenostiach bojim tesit...

zuzana0612
7. máj 2013

@parker36 to chápem, že sa bojíš. veď skoč k lekárovi, keď si mala aj ms. keby si nemala ms, tak by si bola koľko od poslednej ovulky? koľký by si bola týždeň? keď máš také kolajnice, určite by lekár už niečo videl

parker36
7. máj 2013

@zuzana0612 Akurat som volala sestricke, tak vo stvrtok zbehnem na krv a popravde ja som nechcela ist vobec skoro k lekarke po tych skusenostiach. Som ozaj myslela, ze pri dalsom tehotenstve pojdem az tak vo 8. tyzdny. Ja som ms mala teraz 29.4. a predtym prvu po kyrete 1.4. Ja to este musim vsetko predychat. Ved kebyze nemeriam tu bazalnu teplotu, tak ma ozaj ani len nenapadne urobit si test.

llenulka
7. máj 2013

@parker36 ahoj,no ja tiez cumim..je to mozne,ze bola aj silnejsia ms? ja som v tom,ze to len spinia zeny,ked ju maju pocas tehu..ale test neklame 🙂

ivanya
7. máj 2013

@parker36 uaaaauu, tesim sa potichucky 🙂 no ja poznam konkretne dve baby, ktore mali normal menzes do stvrteho mesiaca a test je test, a o niecom svedci aj bazalka 🙂

zuzana0612
7. máj 2013

@parker36 tak moc držím palce. potom vo štvrtok daj vedieť.

llenulka
7. máj 2013

@parker36 ja zacinam drzat palce uz teraz,nech sa nazbiera do stvrtka vela pozit. energie :D ale myslim,ze test vravi jasnou recou a krvacanie nie je problem..ja som citala,ze krvaca sliznica z inych casti,ako kde je embryo 🙂 cize no problem 🙂

llenulka
7. máj 2013

@parker36 inak,ty mas ake tie vajicka,ze vsetko na jedno BUM :DDD

parker36
8. máj 2013

@llenulka @zuzana0612 @ivanya Zenusky, ja som z toho v takom "soku", ze ja som to ani svojmu chlapovi nepovedala este ☹ Ja sa akosi bojim tomu uverit, kedze som mala aj silnu ms, samozrejme ma napadaju katastroficke scenare ako mimomaternicove tehotenstvo...
A tie vajka... no co ja viem... mozno mame sikovne spermosky 😀 Mozno ozaj ten Inofolic robi "supervajka" 😀

llenulka
8. máj 2013

@parker36 to ti verim,ze cloveku napadne hocico..a zdala sa ti moc silna ta ms? a na kedy ti vychadzala ovulka,na kolky den podla teploty? vies,ak ovulka bola posunuta viac ku ms,tak mozno sa tych par dni to este hormonalne telo nespracovalo a nezastavilo prichadzajuce krvacanie..ktovie ako to telo funguje..mozno teraz to bude vyzerat na figu a praveze to vyjde 🙂 je to nevyspytatelne 🙂 ja idem na snazenie sa aj s Ureou a tiez budem trpnut ale vyhanam si to z hlavy

zuzana0612
8. máj 2013

@parker36 nestresuj sa, veď už zajtra budeš vedieť, čo a ako. kľud. aby si trochu myslela na iné.... ja som bola včera na sone prsníkov. a bola som hneď aj u gynekologa, lebo som si tiež našla dve palice na teste. a potvrdil mi tehu. o dva týždne idem na kontrolu

llenulka
8. máj 2013

@zuzana0612 skoda,ze je tu iba "paci sa mi"..ja by som dala " to je super " 🙂

zuzana0612
8. máj 2013

@llenulka ty si zlatíčko Leni

parker36
8. máj 2013

@zuzana0612 jejda zuzi to fakt?... no tak uplne super, tak sa tesim s tebou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre