Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

danulka0011
25. apr 2009

Sue, kludne je to mozne ze mozes citit pohyby.
Ja som citila tiez skor a ked som to povedala dokymu, tvrdil ze to nie je mozne a pritom to tak fakt bolo....

sue250
25. apr 2009

teraz to viem ze su to pohyby lebo dnes to bolo intezivnejsie. ale ked pripocitam 20tt - porod v 34tt?)
na jednej strane sa tesim babulko je ok. ale na druhej strane...

danulka0011
25. apr 2009

nechapem co to pocitas,, v pase mas 15tt... nie?
Preco porod v 34tt? Hm??

sue250
25. apr 2009

citala som ze datum porodu sa da vypocitat ak tyzdnu v ktorom citis pohyby u mna 15t priratas plus 20tt a vyjde ti ze porod je 35tt

danulka0011
25. apr 2009

podla mna je to totalna hovadina.. ja som vzdy pohyby citila skor a vzdy som porodila na ten termin / a po nom/ ktory som mala uvedeny v tehu knizke.
Koniec koncov ak si pametas, tak termin si vies vyratat aj sama,, podla toho kedy ste sa snazilkovali..

vevoncek
26. apr 2009

dinduska moc ti gratulujem nebojkaj všetko bude super tento krát to musí výjsť som rada že je tu zase taká krásna správička zase budeme mať všetky ostatné chuť pokračovať ďalej aby sme sa dočkali vytúženého konca

evi máš pravdu piatok som mala hrozný deň pozri IP

čivava je to smutné čo sa ti stalo všetky to chápeme a určite sú tu dátumy na ktoré nikdy nezabudneme ale treba na to nemyslieť a nepripomínať si to, lebo sa chceš posunúť ďalej a mať krásne zdravé bábätko a keď si to budeš stále pripomínať a budeš smutná tak sa to nepodarí

tittika ešte nie je nič stratené vieš možno naozaj sa doki mýli

dinduska
26. apr 2009

dakujem vevoncek 😉

vcerA som si robila aj obycajny hcg test za 1euro ten mi nikdy neukazal falosne.vysledok je v albume nieco pre mimieste by som dodala ten prvy bol citlivost 10 to hcg cko az 20 a oba su robene vecer. 😅 😉

vevoncek
26. apr 2009

dinduska ten kočík čo máš v albume taký má moja svagriná ale zelený je celkom pekný

dinduska
26. apr 2009

mne sa strasne paci ten oranzovy aj mojmu muzovi urcite ho kupime ked budem tehu 😀 😅

vevoncek
26. apr 2009

ja som konečne včera dostala mrchu a tento mesiac konečne nasadím duphaston tak som zvedavá inak včera som mala taký oddychový deň po tých nervoch čo som prežila cez týždeň som sa rozhodla že nepohnem ani prstom tak som len tak leňošila na lehátku a slnila sa dnes sa chystám trochu upratať aj keď sa mi moc nechce, lebo ma bolí od mrchy celý človek ale som šťastná že konečne došla po dvoch vyvolávačkách, lebo už som sa bála že zase nič zajtra zase do tej blbej roboty prečo nemôže byť víkend aspoň 3 dňový to by bolo ideálne na oddych ale teraz dva týždne bude víkend 3 dňový už sa teším na to

dinduska
26. apr 2009

aj moj muzik akurat upratuje 😅 😅 mala by som mu ist pomoct ale strasne sa mi nechce 😅 😀 ja som bola vcera vo zvolene cely den bola som taka unavena ze az

vevoncek
26. apr 2009

je krásna tá oranžová farba ale mne sa páči aj ten kočík, lebo som ho videla na živo ale jy by som ho brala keby sa dala rúčka pretáčať keby boli pružiny na hompáľanie a keby bol 4 kolesový neviem prečo ale tým 3 kolesovým nejako neviem prísť na chuť 😀 ale švagriná si ho nevie vynachváliť a je super že je 3 kombinácia, ale ja napríklad nebudem potrebovať 3 kombináciu kým budem ja tehotná možno budú zase iné kočíky ale ja mám určitú predstavu a zatiaľ ani neviem či budú podľa mojej predstavy kočík vyrábať 😀 😀 😀 a kde ho budete kupovať v Priori alebo v bývalej parfumérke? alebo cez net?

vevoncek
26. apr 2009

len pekne oddychuj teraz sa musíš šetriť aby prvé tri mesiace bábo nemalo stres, lebo tie prvé 3 mesiace sú najviac rizikové takže moc sa do roboty nehrň ja sa nechám na prvé tri mesiace asi vypísať a potom uvidím ako mi bude a podľa toho taká som rada že si tehu ešte by som bola rada keby to pokračovalo takto ďalej a zase by niekto oznámil že je tehu ja sa vždy z toho tak teším

dinduska
26. apr 2009

ak ho budu esre mat tak v barbore tam po hornym kostolom na rozku vedla predavaju sperky.ak ho nebudu mat tak cez net.mnec sa tiez 3kolky molc nepacia.jedina 3kolka sa mi paci X-lander

vevoncek
26. apr 2009

no veď som pozerala že ste tiež vybrali taký viackolieskový 😀 no tam kde je barbora tam bola voľakedy parfuméria aj švagriná tam kupovala a hovorila že dalo sa zjednať aj na žľave, lebo oni tam všetko kupovali

krásneho tátoša ste vybrali 😉

o.k. už musím ísť makať muža som vyhanala na basket nech môžem upratovať v kľude a ešte som ani vysavač nevytiehla 😅

prajem krásny zvyšok dňa a vizerá že bude krásne aj počasie 😵

evulik6
26. apr 2009

ahojte.... tak som tu uz aj ja.... uz mam navarene, pradlo vyprate, povesane... este by som mala trosku poupratovat ale sa mi nechce...asi to necham az na pobedie 😀

evulik6
26. apr 2009

inak ja som tiez kupovala kocik tam v barbore... a dal nam vtedy zlavu tisicku alebo ze fusak zadarmo...tak som si zobrala fusak k tomu, bo som aj tak potrebovala, kedze maly je decembrovy... 😉

ninuska8
26. apr 2009

titty ja som tiez po dvoch MA, posledny som mala vo februari...my sme sa o babo ani velmi nesnazili, nie zeby sme ho nechceli, ale sme spolu len od septembra a dajak nam to neprislo do planu, ale ked bolo velmi sme sa tesili, ale neskoncilo to dobre

Vy sa dlho snazite? POzeram, ze si niekde v zahranici tak musi to tam byt vselijake s doktormi. Ja som rada, ze mam akych mam celkom sa do mna obuli a teraz koncim ATB liecbu a po statniciach by som si priala mat babatko, ale neupinam sa na to lebo skusenosti hovoria, ze cim viac chces tym menej to vyjde...

tak ti drzim palce a tesim sa na "spolocne" snazenie 🙂

tittika
26. apr 2009

ninuska uz som domka na slovensku, otehotnela som v belgicku ked som tam bola za priatelom pretoze tam pracuje do augusta...a isli sme tam k dokimu na potvrdenie , ci je na spravnom mieste a tak....uz sa to taha vyse 2 tyzdnov ze nevieme na com som 😒
8.4. hcg 1500,14.4. - 5000, 17.4. - 112.000, potom mi este spravili neake specialne HCG uplne podrobne ci co ale aj pani doktorka v laborke sa k tomu vyjadrila ze je to ok napriek tomu ze to vyslo 99.000 - 21.4.
naposledy som mala sono 21.4. a akcia srdiecka ziadna 😔 amniovy vak bol ukazkovy aj maternica a plod malinky 😔v stredu zavolam doktorke a vo stvrtok uz bude dufam na 100% rozhodnute ....ci kyret alebo nie 😠

podla menzesu by som mala byt 10tt5

snazime sa vyse 2,5roka,vlani 14.3. som mala diagnosticku laparku a zistili mi endometriozu tak som bola aj 6 mesiacov liecena antikoncepciou 😖

danulka0011
26. apr 2009

ahoj titti,ako sa citis?

tittika
26. apr 2009

ahoj danulka fizycky som maaaaaximalne fit 😀 psychicky labilne 😅 v pohode...dufam 🤐

danulka0011
26. apr 2009

Neboj sa, my zeny zvladneme vsetko,...keby mali chlapi rodit,, to by bolo ine kafe.. 😒 😒 😀

dinduska
26. apr 2009

ahojky ja som znova testovala a zase mi vysiel vysledok mozete pozriet v albume nieco pre mimi testik dnes mam tam 2 foto 😀

vevoncek
27. apr 2009

dobré ránko

dinduska ty tuším tomu nemôžeš uveriť 😀 alebo že by si chcela minúť všetky testy čo si si kúpila domov do zásoby ?

tittika budem na teba myslieť aby to všetko dopadlo super inak tento týždeň ti nezávidím mala by si zostať v kľude ale ja viem že je to ťažké ja osobne by som to nedokázala a asi by som bola už agresívna aj na doktorov za to ako ťa držia v napätí držkaj sa moja držím ti palce

adrikanatasa
27. apr 2009

ahoj vevon 🙂 ako sa máš? U nás je hrozný vietor, ja dnes pracujem z domu lebo mám synátora doma s teplotou. Dobre som mu včera radila nech sa nemáča v potoku v tej ladovej vode, ale on nieeee 😠

ellysa
27. apr 2009

adri, tak nech sa drobec rýchlo vylieči, aspoň, že máš možnosť pracovať z domu, to u nás sme v tomto ešte za opicami-pritom by sa to krásne dalo 😒
ja som tiež stále totálne nechcípaná, ale išla som do roboty, už som chýbala tento mesiac dosť, neviem, či by to zvládli 🙂
dinduška- tak šup na potžvrdenie k lekárovi, aj keď asi je ešte čas 🙂

adrikanatasa
27. apr 2009

elly mám super zamestnávateľa a nakoľko má aj on 2 deti v rovnakom veku ako je môj tak úplne chápe časté choroby atď tak mi umožní robiť aj doma keď sa inak nedá.
dindus gratulujem 🙂
inak baby ja sa strašne teším keď opať začneme skúšať a testovať. To zas budú také pekné "stresy" či budú dve čiarky alebo nie 🙂

dinduska
27. apr 2009

dobre ranko

vevon mas pravdu nechcelo sa mi verit ale dnes rano som testla znova a uz verim.myslim,ze je to jasne foto mam opat v albume nieco pre mimi.uz je to krasne co?

vevoncek
27. apr 2009

adri už sa mám super v piatok som niečo zbabrala ale už som to dala do poriadku a hneď mi je lepšie my sme boli vinšovať synovcovy 3 ročnému a môj muž mu čaroval a vyčaroval loptičku za jeho uchom a potom sa ho pýtal ako mu to tam drží že ako to robí nech ho to naučí a on len nechápal taký bol podarený potom si stále uško chytal nešlo mu to do hlavy 😀 také super hračky dostal že aj dospelý sa s nimi zahrali ani sa nám domov nechcelo ísť
tak vy sa budete liečiť ale vieš deti sú také že akurát čo povieš že nemajú robiť tak akurát to spravia

evulik6
27. apr 2009

ahojte babulky moje...

titika, strasne moc drzim palceky...

adri nech sa synator rychlo vylieci..deti su uz take, nedaju si povedat nooo a potom to takto dopadne.. 😖

idem ja poupratovat a dat prat...aj u nas hrozne fuci, dnes asi ani von nepojdeme, bo ten moj sasko sa vetrika boji, nevie dychat ked je taky silny vetrisko... nevadi, aspon si oddychneme...aj tatko je dnes doma s nami, ma dovolenku tak si budeme uzivat spolu veget 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre