Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

skybaby
13. mar 2009

nie nie, ja som mala lekara ktory to cele dost zanedbal a ze su dve sa zistilo az v 17tt tusim, no porste super lekar

skybaby
13. mar 2009

kodi este stale mas sancu 😀

kodada
13. mar 2009

v 17 ttt, to musel byt poriadny sok 😲 to si neviem predstavit ... preto sa pytam, lebo v oktobrovkach uz mame 3 s dvojickami 😉

adrikanatasa
13. mar 2009

sky až v 17tom ti povedal že sú dve?? mňa porazí... to sa aj dalo prehliadnuť?? to je sila..

adrikanatasa
13. mar 2009

kody ty by si čo povedala na dve? keďže ešte môže byť aj to 🙂

kodada
13. mar 2009

adrika, no mne segra od kedy sa pamatam vravi ze bude mat dvojicky, ale naposledy ma doky pozeral aj z vrchu aj zo spodu ... nemyslim ze by nejaky plod prehliadol ... aj ked zazraky sa deju ... mne osobne by to nevadilo, aj ked by to bolo urcite narocne

evulik6
13. mar 2009

kody, aj u nas jedna babenka je oktobrovka a tiez caka dvojicky....tento tyzden nam poslala mms s dvomi babulkami 😉

vevoncek
13. mar 2009

mne muž stále hovorí že chce len jedno dieťa alebo keď tak tak dvojičky ale to mi hovorí len aby ma dráždil, lebo vie že ma tým ročúli lebo ja si chcem tehotenstvo vychutnať dva krát a takto mi dvíha adrenalín

evulik6
13. mar 2009

nooo a mate v rodine dvojicky vevon? my mame a celkom dost 😀

kodada
13. mar 2009

mi v rodine nemame asi ziadne dvojicky, len mne to sekra vecne opakovala, ze ja ich budem mat ... vsak uvidime 23 ci sa tam neskryva este jedna mala fazulka 😉

evulik6
13. mar 2009

nooo ved jasne... inak jednej babe tu v u nas v PD zistili dvojicky dooost neskoro, ta uz mala veci kupene pre jedno dieta, aj kocik a zrazu jej zasusili dve...to mi jedna kamoska rozpravala tak len tak z pocutia viem

skybaby
13. mar 2009

my v rodine ziadne dvojicky nemame a babulky boli jednovajecne a tie je vraj na zaciatku tazsie vidiet, takze kodi este mas sancu 🙂 ale dobry a poriadny lekar by uz mal v 12tt na 100% povedat kolko ich je ... to len ja som mala takeho blbca

vevoncek
13. mar 2009

evi nemáme dvojičky inak ževraj to iba zo ženinej strany keď sú z mužovej strany keby boli že neovplyvňuje či buú mať dvojičky alebo nie ale človek nikdy nevie čo sa môže v tele odohrať

kodada
13. mar 2009

ved to je jasne, ja by som mala byt u neho vtedy 10+2 podla poslednych merani, to uz by tiez mohlo byt celkom jasne kolko malych potvoriek sa tam skryva 😉

evulik6
13. mar 2009

no my mame z mojej strany dost dvojiciek...dvojicky mat je krasne ale musi to byt poriadne narocne... 😕

evulik6
13. mar 2009

nooo hlavne nech su potvorky v poriadku 😉

kodada
13. mar 2009

presne, to je najdolezitejsie 😉

evulik6
13. mar 2009

tak tak...vsetko sa da zvladnut ked clovek chce a musi 🙂

kodada
13. mar 2009

dnes ma sefko potesil, ze on uz rata s tym ze zostanem na rizikovom, dohodneme sa, co sa mi bude dat robit z domu s PC a bude mi platit za pracu ... sa tesim, lebo toho som sa bala, ako vyskaceme 😉
takze ak ma doktor vypise, od 23 by som teoreticky mohla byt uz doma

evulik6
13. mar 2009

super kody, sa tesim aj za teba... tak ti bude lepsie, doma si aj lazkat mozes ked budes potrebovat... este mas dlhu cestu pred sebou, ja som si to uz prezila tak viem ... nie je to bohvieco v praci cely den s uz velkym bruchom a ked ta chyta spanok 😲 🙄

cukruska1920
13. mar 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee...tehulky....som pripravena chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 😀 😀

kodada
13. mar 2009

ved to ... ja uz som s tym ratala ze peniaze nepeniaze, malicke je teraz prednejsie
cukru ahoj, dnes kratka smena?
T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

CUKRU, TIETO VIRUSIKY SU LEN PRE TEBA

cukruska1920
13. mar 2009

Ahoj kodi....jeeeeej...dakujem pekne... veeeelmi ich potrebujem... 😅 😅 hej...dnes som bola do pol tretej... ale este sme mali poradu tak dlhsie..... ako sa citis? inak neviem ako natom som lebo mi nevyznacilo ovu a ovu test co mam v albume pozitivny bol 8.3....takze neviem kedy ju mam ci nemam ocakavat...to bude ale napinavka 😀

evulik6
13. mar 2009

ahoj cukrus...tak ty si v tej najlepsej faze teraz... 😵

cukruska1920
13. mar 2009

evu... sama neviem takze asi tak 😀

evulik6
13. mar 2009

aaale no...ved sa pekne snazte, ovu urcite bude ak uz nebola toho 8.3. drzim palce nech ti to tentokrat vyjde

cukruska1920
13. mar 2009

😀 evu..no ved to ze bola 8.3 inak by mi nevysiel pozitivny ten test... ale graf hovori inak..tak teraz komu alebo comu verit

evulik6
13. mar 2009

nooo ja neviem, velmi sa v tom nevyznam, ale ked ti aj ovu test ukazal ze bola tak si myslim ze bola...inak mne na ff posunul ovulku na 25Dc a to je total blbost, lebo som si ista ze bola 14dc...ked som tam napisala ze som mala hlien v ten den, tak mi to posunulo naspat...

dianka3
13. mar 2009

ahojte baby! ja som uz tri krat potratila. ☹ najprv v 24tt potom V 19 tt a naposledy v 9 tt v lete minuleho roka koncom jula.A nechtiac som tri mesiace po potrate otehotnela 😵 vobec sme to neplanovali ale stalo sa mesiac po svadbe som otehotnela.hed som rozmyslala nad tym ze si dam babo vziat lebo nechcem zas potratit 😔 .manzel to tusil ked mi mrcha meskala uz vyse troch tt. Tehot.test som si vobec nerobila sla som rovno ku mojej gyn.ze mi meska a ze mam asi zapal.Ano zapal som mala a bolo tam aj cosi malinke 😅 moje babo.dr bola namna nasrata ze som hned po 3 mesiacoch zase v tom a ze sme nezistili pricinu preco potracam.tak mi odmietla dat lieky na zapal.vraj si to mam vydiiskutovat s muom ci to chceme abo nie.ked som odtial vysla bolo mi doplacu 😢 ,ale nieco v srdci mi vravelo ze to nemam robit ze mu dam sancu a ked tak ma malicke opusti same od seba.hned som utekala k mojej kamoske a tiez mi povedala ze si to mam nehat ze bud sa to udrzi abo nie. v ten den som este zacala krvacat a nastali mi hrozne bolesti.ostala som doma a na druhy den som sla do nem.s tym ze som uz potratila ked som krvacala a mala take obrovske bolest.ale ako ma pozera na sone tak moje babo zilo 🙂 . a tak sme sli domov.v tom okamihu som vedela ze to babo si nedam vziat na nic na svete.pretoze aj napriek tym bolestiam aj mojej maternici ktora chcela vypudit von to babatko sa tam stale drzkalo.a namieso toho som zmenila gynekologa.teraz mam nie zensku ale zanskeho a je fakt suprer.vobec namna nekrical a ani nic podobne.no teraz som v 27tt ale mam rizikove lebo sa mi skracuje krcok maternice:(. ale dufam a pevne sa modlim ze nam to uz konecne vyjde!
A preto mile buduce mamicky,nikdy nerozzmyslajte o potrate a dajte kazdemu babatku nadej!ono to citi a hoc nema este ani jeden cm.Takze uz nikdy by som nepomyslela na potrat.bolo to prvy aj posledny raz aj moj muz je proti tomu.Tak papa babiky drzim vam vsetkym palce a prajem vela stastia 🙂

nika12
13. mar 2009

dianka pekny pribeh, ale myslim, ze tu ani jedna nepremysla o potrate, skor naopak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre