Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
23. mar 2009

ahoj ani neviem, prestáva mi byť zle naposledy bolo v piatok, ani neviem čo si mám myslieť, mi začína lepiť či je to ok

tilly
23. mar 2009

miri, veď máš koniec prvého trimestra, to ti aj môže prestať byť zle... teraz príde nával energie až do ôsmeho mesiaca, potom už budeš ledva chodiť 😀

mirip
23. mar 2009

bárs by si mala pravdu tilly ☹

sue250
23. mar 2009

adrika no nie je to povinne ale chcem vsetky vystrenia mirip co zatial boli na to a ked cakali chlapcov povedali tak na sto percent neviem, tu som niekde citala ze uz v 11t sa da urcit lebo zarodok pohlavia mas od zaciatku. tak neviem potom napisem)

adrikanatasa
23. mar 2009

miri neboj určite to bude tak ako napísala tilly,
sue no asi pri tých chlapcoch je to možné vidieť aj skôr keďže tam toho majú viac. 🙂

tatuska1
23. mar 2009

joj babky tehulky ja z vas mam taku radost. 😀 😀 😀 😀 ja som mala navstevu ale uz ma pri nej vystriedala mamka a teraz cakam kmotrusu s malou piskotkou tak sa troska pohrame a poklabosime 😀 😀 😀 😀

ela304
23. mar 2009

ahojte, kodada gratulujem ku krasnemu babätku. Ja som dnes presne 10+4tt tak sa budeme minat v pôrodnici 😉 😉 alebo si svihnem. my sme dnes davali robit okna do domu a vyberali sme podlahy. Tri hodiny som mrzla v dome kym sme vsetko presli a to nam este pomahala aj architektka.

tilly
23. mar 2009

tak ja idem domov oddychovať, skúsim si aspoň na hodinu ľahnúť...

dinduska
23. mar 2009

ahojte baby,akurat som sa vratila z nemocnice.rano som volala svojmu dr,ze som bola v piatok na pohotovosti a ze co sa dialo.tak mi povedal,ze mam prist.vysetril ma spravil sono vaginalne aj normalne vseliake vysetrenia mi robili aj druhy doktor prisiel.zaver missed abortion.o babetko som prisla.je mi z toho velmi smutno.mozem byt akurat rada,ze to bolo velmi skoro a nemuisia mi robit kyret.maternica je cista a dostala som aj inekciu na spustenie ms.po skonceni ms idem na kontrolu ci je to naozaj v poriadku.s muzikom sme velmi smutny ale hlavu hore.asi to tak malo byt a ked sa to stalo tak nebolo nieco v poriadku.idem bojovat dalej ja to teda nevzdam.verim,ze sa nam coskoro podari znovu otehotniet a babetko bude uplne v poriadku a ja ho donosim az do konca.nemozem povedat,ze by mi z toho nebolo zle a myslim,ze je lepsie ked uz sa to malo stat tak ze sa to stalo teraz a nie neskor ked by sa uz cela robina tesila a ja by som potom musela podstupit aj zakrok.

adrikanatasa
23. mar 2009

tilly len pekne ležkaj!
eli ahoj, treba vydržať a o chvílu budeš bývať v krásne zariadenom domčeku. Stíhate do pôrodu?

tilly
23. mar 2009

dindu, to je mi ľúto... ale máš šťastie, že do teba nemuseli zasahovať kyretom, príroda si to vyriešila sama, neboj o chvilku zas otehotnieš, teraz je telo nabudené na plodenie, po MA sa dá rýchlo otehotnieť, mne to trvalo zatiaľ najmenej... prvé dieťa nám trvalo tak pol roka, druhé (čo bol MA) vyše roka a teraz len dva mesiace, z toho jeden mesiac som mala dosť výraznú ovulku, takže keby sme sa posnažili, tak by som bola určite tehu, len nejako sa nedalo, tak som otehotnela o mesiac neskôr...

mm mi volal, že mi donesie malého zo škôlky, tak sa teším... už idem fakt domov, zababuším sa do postele a budem chrnieť ...

adrikanatasa
23. mar 2009

dindus je to smutné ale ĺepšia stránka veci je, že ťa nemuseli čistiť a tým pádom nemusíte čakať pol roka ako napr. ja a už od bud. cyklu kludne môžte začať skúšať znovu.. To je na tom to pozitívne, a na to treba myslieť! Neboj to bude dobré, veď jeden pokladík máš a ten ťa teraz potrebuje.. 😉 a onedlho k nemu celkom určite pribudne aj ďalší...

sue250
23. mar 2009

dindus to je mi luto kazda ta vieme pochopit teraz len odychuj.

sue250
23. mar 2009

baby neviete co je so skybaby? dlho tu nebola.

dinduska
23. mar 2009

no stalo sa zivot ide dalej.ja som len rada,ze som nemusela ist na kyret a mozeme sa hned zacat snazit.asi to tak malo byt a ked sa to stalo tak nebolo nieco v poriadku.hned ako to bude mozne tak zacneme znova snazilkovat a verim,ze potom bude vsetko ok.ja nestracam nadej a snazim sa hladat aspon to pozitivne.uz teraz aj tak stym nic nenarobm a nic nezmenim.ideme dalej a nevzdam to kym neporodim dalsie krasne dietatko

adrikanatasa
23. mar 2009

veru veru sky tu dlho nebola, pozerám že naposledy v piatok a nespomínala že by mala ísť na nejakú exotickú dovolenku 🙂 dúfajme že je o.k. a čoskoro nám niečo pekné napíše

sue250
23. mar 2009

sky isla na dovolenku ako je zavidim, ja som vzdy kvoli tehu musela zrusit ☹ prvy krat aj tak to nevyslo a teraz som zrusla egypt tak dufam ze babulko bude ok. baby ja zomrem na PN do 9m. kodada aj ty si doma? sak to hruza nuda v telke nic.

adrikanatasa
23. mar 2009

sue ja som nepísala že išla na dovolenku 🙂 Egypt si si pekne mala nechať veď to by bolo aj tak až v II-III trimestri nie? To vylihovanie na slniečku by ti prospelo..

tatuska1
23. mar 2009

ked tu hivorite o egypte tak ja uz tam nejdem aspon vtedy ked budem tehu tak urcite nie my sme tam boli na svadobnej a to som bola tehu a ked som sa vratila tak bolo po tehu. 😒 😒 takze nechcem egypt

tatuska1
23. mar 2009

sue viem ze ti je dlho domka uz teraz ale hadam to zvladnes byt domka!!!!!!!!

adrikanatasa
23. mar 2009

tatuš to ja som sa takto vrátila z Talianska takže ani do Talianska nechoďte 😖 Ale asi to nie je o tom kde človek v tej chvíli je ale o tom či mu to v tom danom čase je alebo nie je súdené... Ale Egypt je divný, tam majú všetci hnačku, aj ja som mala tri dni! tatuš aj ty?

tatuska1
23. mar 2009

nie adri ja som nemala vobec hnacky ale davala som si tam pozor lebo som vedela ze som tehu a aj tak to zle dopadlo ale pekne je tam ale uz by som tam nesla ☹

adrikanatasa
23. mar 2009

tatuš neboj, nabudúce to bude lepšie a bábatko sa podarí.. a dúfam že hneď po tebe aj mne 🙂

tatuska1
23. mar 2009

tak to dufam!!!!!!!!!!!!!!

sue250
23. mar 2009

ked sa to ma stat tak si nevyberiem ani cas ani miesto. mne zacali boliet krize. to tehu je tak narocne) takze odychujem

vevoncek
23. mar 2009

také smutné témy ste tu spomínali že mi je smutno ešte aj v robote som to mala dnes o ničom normálne som rada že som konečne doma

dinduska mrzí ma že ti nepovedali dobrú správu tak veľmi som dúfala že nedopadneš ako ja ale v jednom si nedopadla ako ja ja som musela ísť na čistenie a ty pôjdeš za chvíľu na kontrolu doki ti povie že je všetko o.k. a môžeš pokračovať v snažení to je super, lebo tie tri mesiace a ja som to mala aj viac, lebo sa mi po MA predlžil cyklus to je na nevydržanie strašne pomali mi to utekalo veď ja som to mala v decembri a až teraz sme sa začali snažiť a to som ešte nemala poslednú mrchu ale tá bolesť a to dúfanie je hrozné a najhoršie je to keď ťi doktor akurát keď ešte dúfaš že je všetko o.k. povie že nie je

tatuska1
23. mar 2009

no babule sup sup povyliezat telenovela skoncila tak kde ste???????????

evulik6
23. mar 2009

ahojte babulky...tak uz som tu aj ja... je tu este niekto?

tatuska1
23. mar 2009

halooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀

tatuska1
23. mar 2009

co si nam ty robkala evulik ze si tu nebola ha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre