Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
24. apr 2009

babulky lucim sa s vami, ideme sa obliect a idem k nasim... tak zatial sa majte a vecer fandite nasim hokejistom 😉 😀

tatuska1
24. apr 2009

evulik nech si to dadulko uzije 😉 😉 😉 😉

evulik6
24. apr 2009

dakujem tatus...idem uz..papaaaaa 🙂 cmuk

dinduska
24. apr 2009

ahojte babky tak som sa sem zase vtrela.dnes mala prist ms a nic tak som skusila testik a vysledok najdete v albume nieco pre mimi 😀

tatuska1
24. apr 2009

dinduska tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀
blahozelam tisko tisko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dinduska
24. apr 2009

dakujem ale stale tomu neverim mi sme sa snazili len jeden jediny krat tento mesic aj to sa nespravil uplne do mna 😅 😅

tatuska1
24. apr 2009

niekedy aj to staciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

ellysa
24. apr 2009

adri ešte aj materská kašička, no mám si zasa čo študovať 😉
dinduška gratulujeeeeeeeeeem 😀

dinduska
24. apr 2009

dakujem uvidime ako to dopadne ale nechcem sa moc tesit

civavava
24. apr 2009

ahojte babenky...ja som mala dnes rodit..nase dvojicky ☹(((

ninuska8
24. apr 2009

dinduska blahozelam a drzim vsetkym babam palceeeeeeee
civava, nezuufaj, urcite sa ti coskoro podari rodit vytuzene babo, ani sa nenazdas 😔

dinduska
24. apr 2009

dakujem ak som naozaj tehu tak potom je naozaj obrovska sanca rychli po MA otehotniet.aj ked mam obavi ci naozaj som 😖

civava nemysli nato coskoro si to vynahradis 😉

ninuska8
24. apr 2009

inak dievky stale Vas citam, len sa mi nechce pisat...som konecne dpisala diplomku tak ma bolia oci od compu...
a co sa tyka mojho zdrav stavu tak to je na dlho. Zistili mi boreliozu a este aj chlamydie tak pomaly ukancujem trojtyzdnovu atb liecbu...srackujem kazdy den z tych tabletiek ale som rada ze sa na to prislo a mozem sa liecit

snazenie odkladam az po statniciach, lebo ten stres by ma zas dostal a navyse tie infekty...takze to vychadza na taky jul august...prida sa niekto ku mne???? ☹

leontinka4
24. apr 2009

civavava netráp sa, uvidíš, že všetko dobre dopadne a určite čoskoro budeš kočíkovať, hlavne musíš pozitívne myslieť... aj ked viem, že je to tažké
ninuska ja sa rada pridám, ale chcela by som to spustiť už po júnovej mrške 🙂... dufam, že tentokrát to pre mna nebude opať beh na dlhé trate, ale 🙂 šprint

evulik6
24. apr 2009

ahojte babulky...uz som tu aj jaaaaaaaa....

dinduske gratulujeeem... len nech ta ciarocka silnie pekne... inak ja som ta asi tak dva tyzdne dozadu (ak nie tri) videla...nie som si ista ale asi ano... isla si busom (50tkou) zo severu na zapotocky...aj s malou...aspon myslim...aj som ti chcela napisat ale nejako som zabudla ked si sa tu dlhsie neukazala... ja som isla s malym busom do necpal 😉

civava, je to smutne, ale treba mysliet pozitivne...urcite uz coskoro budes opat tehotna, a uz to dopadne dobre..nebojkaj moja...

evulik6
24. apr 2009

ninuska drzim palce nech uspesne skolu skoncis a nech si zdrava ako buk... 🙂

evulik6
24. apr 2009

no idem ja ...tak dobru noc vsetkym 😉 ...a krasny vikend 🙂

leontinka4
24. apr 2009

neviete mi poradiť ako spoznám dobrého gynekologa... nikdy som nemala žiadne problémy, takže neviem posúdiť či mam dobrú lekárku... za celý život som mala asi len 2 x zápal, ale to taký, že som o nom ani nevedela... teraz po MA uvažujem, či je moja doktorka dobrá... sono mi robila zakaždým čo som u nej bola ked som bola tehu, ale napr. nemá vnútorné sono... a ani krv mi nebrala... ona vždy ochotne poradí, ale vybavenie jej ambulancie nie je nič moc... podla čoho poznám či je fakt dobrá a dostanem u nej max. starostlivost?

civavava
24. apr 2009

dakujem za vasu podporu....ja som sa dodnes drzala. ale ked teraz je to ine....uz mohli byt na svete...juuj moc to boli... 😔
babenky zelam nam, aby sme cim skor vsetky z nas kocikovali zdrave babatka....pa pa, dobru noc

civavava
24. apr 2009

leontinka, to ti je tazke..ja, ked som otehotnela, odisla som od mojho dlhorocneho gynekologa, s ktorym som bola spokojna,ale nemal tak vybavenu ambulanciu....do jedneho z najlepsich sukromnych centier v BA...som si myslela, ze som v super rukach,..potom sa stalo to, co sa stalo....a ked som prisla do zahranicia, kde teraz zijejm, a sla som k tunajsiemu gynekologovi, zistil mi, ze som mala problem so stitnou zlazou..nieco, co musel vediet aj ten lekar na SK, kedze napisal hodnotu tyroxinu na tehotensku knizku..a nic mi nepovedal..ani slovo...takze si myslim, ze babatka mohli byt OK, kebyze ma od zaciatku zacnu liecit ..no, uz sa stalo....takze podla mna je to loteria., ci natrafis na dobreho lekara.....je to o stasti...a moc ti prajem, aby si ho mala viac, nez ja....pa pa

leontinka4
24. apr 2009

dakujem civavka, v tom máš pravdu, je to všetko o štastí, tak nám ostáva veriť, že si to štastie aj na nás sadne a konečne aj my sa budeme tešiť z detičiek .... s tými lekármi je to asi všade rovnaké, zdravie bábatiek to nijako neovplyvní, aké má doktor prístroje, je to celé asi vo hviezdach ....viem, že sa nám to raz podarí, len musíme byť veľmi trpezlivé .... sladké sníčky

evulik6
25. apr 2009

dobre ranko babulky....ako ste sa vyspinkali? co mate dnes na plane? ja idem upratat, nieco uvarit, kupit dadkovi rybky do akvarka a potom pobede pojdeme niekam von na prechadzku s tatinom... 🙂

tittika
25. apr 2009

ahojte 🙂

ninuska ja sa pravdepodobne pridam k tebe....jul-august

dufam ze ked mi na nieco pridu tak sa do vtedy vyliecim....

uz aby som mala toto vsetko za sebou, aj ked este stale neviem co ma caka ale som si na 99,9% ista ze kyret pretoze je to nemozne aby v 9tt0dni nebolo srdiecko , amniovy vak rastie a plod nie....vidim to tak na stvrtok...dufam... ze bude uz po,..... v pondelok uz chcem byt fit (fyzicky)

danulka0011
25. apr 2009

Titti vsetci drzime palce,kludne to tak byt nemusi.
Ultrazvuk... hm,, zavisi od sikovnosti doktora ktory ten USG robi.Ja som si na usg zazila tiez svoje..... ja som pri tretom bola postrasena ze nerastie, ze bude malicky,preto sme sa rozhodli rodit v Martine koli neonatologickej klinike,, a mala som strach, doktor ma posielal na vyzivu do nemocnice na infuzky.. ze treba aby podrastol. To bolo mesiac pred terminom. Vystrasili ma fakt totalne....
NEdala som sa, isla som za druhym doktorom a ten sa opytal, kto mi robil USG..ci nejaky medik??? Kukala som na neho, odhadovana hmotnost bola 3400g podla neho, ziadnych 1500g ako odhadoval moj doky.
Tak som sa ukludnila... a maly sa narodil tak mal rovnych 3000g.

Ja by som nezufala, kym nevies co je vo veci. Viem ze to je tazke.. lebo som si MA prezila aj ja,, vlastne vsetky co sme tu v tejto diskusii....

Neboj sa, cokolvek sa stane ,, podporime ta....
Dufam teda ze sa budeme vsetky podporovat navzajom.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danulka0011
25. apr 2009

este som vam chcela povedat...ohladom MA a cakania tej 3 mesacnej pauzy,,
vcera som mala rozhovor s kamoskou ktora robi vo farmacii, vyrabaju lieky, trosku sa vyzna aj do tejto oblasti...tak som sa jej pytala, co hovori na tu 3 mesacnu pauzu,, ci sa mozem pokusit aj skor alebo pockat....

Povedala.....

Telo sa s tym potrebuje vysporiadat, to HCG klesa vraj pomaly, ono po kyrete sa nejaky cas vraj telo sprava ako tehotne...vraj...., a po kyrete sa zobere vystelka maternice , takze ta sa potrebuje obnovit...

V pripade ak telo nie je pripravene na tehu, zena neotehotnie, nemala by.... v pripade ak sa to aj podari a neni vystelka maternice dostatocna, vajicko sa neuchyti dobre a zase sa potrati.

Odporucala tu 3 mesacnu pauzu, ono kazdy organizmus je iny, ale odporucala.Takze ja sa ju budem snazit dodrzat tiez.

Este povedala, ze je dost dolezite a odporuca aby pred tehu som sa isla dat skontrolovat doktorovi, aby mi zobral krv pre pripadne HCG ci sa v krvi este nenachadza, aby mi urobil este ster, ci nahodou nemam nejaky zapal alebo nieco co by mohlo tehu komplikovat a samozrejme aj mrknut ultrazvukom ako to tam vyzera vo vnutri s maternicou a s tou "perinkou-vystelkou"....

tittika
25. apr 2009

danulka 🙂

dakujem za podporu 😉 som celkom ok , stale dufam , ved nadej umiera posledna...

danulka0011
25. apr 2009

Titti,tak treba,, este neni nic iste, treba dufat...niekedy sa aj zazraky deju... 🙂 drzime ti palce...neboj...

ellysa
25. apr 2009

ahojte, peknú sobotu prajem 🙂
civava, nemysli už na to čo bolo, aj tak sa na tom nič nezmení, viem, že to bolí ale už na to nemysli, treba sa sústrediť na to, čo bude 😉 .

sue250
25. apr 2009

caute baby mne asi preskakuje je mozne zeby som uz citila pohyby, prv som si myslela ze mi sibe ale je to uz treti den co mam take tuknutie v bruchu aj trikrat za sebou. citala som ze pri druhom tehu je to mozne ze sa vsetko rychlo roztahuje a rastie. ani lekarovi som to nepovedala bo povie ze som na hlavu. ale nesibe mi))))

sue250
25. apr 2009

baby este si ulozte tuto stranku do zaloziek zide sa
http://www.obabatkach.mimishop.sk/
super ceny a je tam vsetko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre