Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
6. mar 2009

tak, presne, treba mysliet pozitivne a bude dobre
ved pozri ako naplasili sue a nakoniec je vsetko ako ma byt

evulik6
6. mar 2009

tak tak kody...doktori vedia pekne naplasit 😖

adrikanatasa
6. mar 2009

alebo sme len my tie čo myslíme na to najhoršie a z celej návštevy u lekára si zapamatáme to najhoršie...

aspinka
6. mar 2009

adrika pokial nepovedal je to mimomaternicove alebo nieco ine ber to ze to chce este cas! A hotovo nerozoberaj to netrap sa nadniecim ked nemusis.
Cukruska ako mozes vediet ze ma anovulak ved si len v plodnom obdobi ty trubka anovulak vies potvrdit ked si na konci cyklu s kolisavymi teplotami dokanca aj na nejaky 30DC mali baby ovu co nehovorim ze je tvoj pripad ale nemoze urcite teraz povedat ze mas anovulak ani myslienkou 😀 tak neblazni a radsej sa sustred na pravidelne prekacovanie manzelika a na tie smiesne pohyby pri tom 😀
skybaby super!

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada a ako naplašili sue? nepamatám si to ..

ela304
6. mar 2009

ahojte gratulujem k tehu sue 🙂 🙂 🙂 Adri, neboj sa aj mne to povedali pred dvomi tyzdnami. Teda nebolo nic vidiet, ale mali ti zobrat krv. Ja som mala HCG vysoke. A o tyzden bolo pekne vidiet na sone vsetko.Takze neboj. Inak ja som vcera prvy krat grckala, ale malo to tu istu pricinu ako ty Kody. Vypila som caj a o hodinu pri umyvani zubov som zvracala. Inak zaludok ma trapi skoro stale, dnes prvy den je lepsie. Aj vas este pobolieva brucho obcas?

ela304
6. mar 2009

Jeeee, teraz som si vsimla ze uz mam 9tt 🙂 🙂 🙂

adrikanatasa
6. mar 2009

ahoj ela, no krv mi teda nezobrali ale podľa tehot. testu ktorý som si ani nerobila z ranného moču sa mi hneď ukázala silná druhá čiarka oveľa viditeľnejšia ako pred 5timi dňami.. z toho usudzujem že hcg stúplo

ela304
6. mar 2009

no, tak neboj to bude dobre. Ja som dost kukala o mimomaternicovom, kedze som sa bala a to by si uz bola zbadala. Je pri tom dost silne pichanie v podbrusku. Takze neboj a nestresuj, ja som sa tiez zbytocne tyzden bala, tak neboj 😉 😉

ela304
6. mar 2009

inak baby, nemavate divne sny v noci? Mne sa snivaju riadne blbosti a vsetko s detmi, dokonca som pozerala fotku zo sona z 11 tt a videla som aj tvaricku, vlasky nasho babetka. Bolo krasne, bol chlapcek. No ale mam aj horsie tie nepisem.

kodada
6. mar 2009

"citat od sue"
sue250 • 9tt • 4. mar 2009 o 13:35
caute baby ja som taka nadzubana na moju doktorku ze ju slak trafi v piatok jak tam nabehnem, povedala mi ze maly plod nesedi s ms a utz, hcg vysoke bud nieco zle alebo dvojicky a dnes mi lekar povedal ze som v 7plus 5 srdiecko bije a hcg suvisi s tyzdnom a vsetko je ok, len klud cysta je to zvacsene zlte teliesko ktore vyzivuje plod ak by boli bolesti k lekarovi inak vsetko ok, na potrat mam zabudnut je to minulost

kodada
6. mar 2009

eli tak uz aj ty to mas za sebou, ja som si vcera aj dnes rano len chlipla caju a hned mi zostalo spatne (vcera zeleny, dnes matovy) takze sa asi z rannym cajom mozem rozlucit 😉 aj teraz mam divny zaludok, ako na vode, ale tro bude z hladu, uz len vyzeram kedy donesu obedy 😀
mne sa nic nesniva, som taka unavena ze len lahnem a spim, mm sa mi rano smial, ze som sa vecer pretekala v chrapani z nasim psom 😀

adrika ked mas na teste krajsie // ako predtym, urcite bude vsetko v poriadku, hlavne sa netra dopredu, ved tyzden prejde rychlo ...

tatuska1
6. mar 2009

ahojte babule tak uz mi je ok len ma este troska pobolieva brusko a hlavka z toho pocasia ale inac ok aj manzelik uz prestal vrackat tak hadam to bolo len to jednodnove uz mam navarene a pracka perie dnes som robila mliecnu polievku a zemiakove placky .ja radsej nejem este papam suchariky. 😀

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada 🙂 bodaj by sa tento prípad o týždeň opakoval 🙂

vevoncek
6. mar 2009

evi ja som včera pozerala predpoveď počasia a asi nás bude dlho trápiť toto hnusné počasie a ja som si teraz doma tak zvykla spať ja som ako medveď ešte mám zimný spánok ráno sa budím o pol 10 čo som sa nikdy takto nebudila a ešte aj cez deň si zaspím na 2,3 hoďky inokedy by som nemohla v noci spať keby som spala cez deň pokiaľ by som nebola unavená

cukruš ty máš syndróm negatívneho myslenia nesmieš vždy myslieť negatívne, lebo bábo nepríde!!! neviem prečo by si mala mať anovulačný mesiac nemysli toľko na to ja som prvé mesiace snaženia takto na to myslela a vždy keď sme mali sex s mužom som si myslela tak možno teraz sa uchytí ... a asi preto som tak rýchlo neotehotnela lebo som sa veľmi na to sústredila ty musíš prísť do takého štádia kedy ti to bude viac menej jedno ja viem že to je ťažké ale časom k tomu dospeješ a potom sa to podarí, lebo to nebudeš čakať 😉

ela304
6. mar 2009

no ten divny zaludok mam cely den, len ked sa najem je chvilu dobre. Ja som pila zazvorovy caj, ale uz som s nim skoncila. Dufam ze je vsetko Ok. Kodada teba bolia prsia. Mna uz vôbec. Len v 5tt a 6tt.

tatuska1
6. mar 2009

adrika nebojkaj bude to dobre uvidis 😉

kodada
6. mar 2009

tatu, zemiakove placky su moje najoblubenejsie jedlo 😉 mnaaaaaaaaaam
adrika, urcite bude tvoj pripad podobny, a doktor ti o tyzden povie ze si OK

vevoncek
6. mar 2009

kody ty by si teraz nemala ani mätový ani zelený čaj piť ale skôr roibos alebo len ovocné čaje

tatuska1
6. mar 2009

kody poslem ti mailom tie placky 😀 musim sa pochvalit ze robim uzasne placky aspon doma vsetkym chutia a stale im je malo 😀

vevoncek
6. mar 2009

možno preto tvoje telo tak reaguje na tie čaje lebo všetko čo nie je pre teba dobré ti bude z toho zle telo si to asi takto reguluje inak s tými babkami zemiakovými aj môj muž zbožňuje 😀

kodada
6. mar 2009

teraz pijem z domacich byliniek jahoda+baza ... ale vobec mi nic neberie, mam odpite asi deci z 0,5 l pohara inak o takomto case mam uz dva pohare v sebe 😒
ani prsia ma nebolia, okrem unavy a toho zaludka nemam priznaky ziadne

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada, tatuška aj ja si to myslím 🙂

kodada
6. mar 2009

vevu ovocne nepijem, nechutia mi, kupila som si tehotensky tekane, a ten ma v zlozeni matu, medovku ... a tak , po obede skusim ten
tatu posli, ja ich zboznujem a tiez ich je vzdy malo, mozno cez vikend spravim

vevoncek
6. mar 2009

kodi radšej si ani doma nemiešaj čaj radšej si kúp ale kupuj si tak čaj že skús si predstaviť to čo sa nachádza v čaji a keď ti to nič nebude robiť tá predstava (myslím nenapne ťa alebo ti nezkríži ústa) tak by to malo byť v pohode ale fakt len ovocné alebo ten roibos vyskúšaj

ela304
6. mar 2009

inak harula, je aj moja najoblubenejsie jedlo. Dnes si ju zvrtnem. A zakysanka k tomu 😅 😅 😅 😅

adrikanatasa
6. mar 2009

kodada únava a zlý žalúdok ako príznaky stačia či nie? 😉

ela304
6. mar 2009

no ja dufam adrika, lebo ani mne nic ine nie je. Ale pri tych prvych dvoch tehu mi nebolo vôbec nic, tak je to asi OK. Asi sa uz aj velmi sledujeme, ale neda sa toho zbavit.

tatuska1
6. mar 2009

dnes som urobila iba tolko kolko bolo zemiakov tak im to musi stacit aj ja ich mam rada ved ja mam vsetko rada ha 😀

tatuska1
6. mar 2009

ela co je harula???????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre