Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
10. mar 2009

keby sme namali satelit, ani cez den tam nie je co pozerat ... len mame problem, mmm sa vsetky tie blbosti pacia ... a potom sa mu nepaci ked sa s nim ja nechcem pozerat

evulik6
10. mar 2009

nooo ak nezabudnem tak ti dam vediet 😀 😀 😀 ja som o takom case uz niekedy KO ale teraz som cakala na sestru, co prisla k nam z prace buvat:D tak sme pozerali spolu...
tak sa ides tulat po meste??? super... asi pojdem aj ja von s davidkom trosku...kedze sa uz vycasilo konecne trosku po tej rannej snehovej sprche 😀

mna caka zajtra vysetrenie...idem na sono srdca o desiatej...mm ide zajtra na skolenie...este musim zabehnut k dadkovej dokine potvrdit prihlasku do skolky...dufam ze mi potvrdi aj bez neho 🙂

evulik6
10. mar 2009

oki vevoncek, budem cakat na dobre spravicky 😉

vevoncek
10. mar 2009

kodi ja mám s mužom tiež ten istý problém 😀 nám sa nedá dať satelit, už by sme si ho dávno dali ale sme v takom rohu že by sme nič nechytili

evi ja som bola hore len kôli tomu že som bola2 týždne ma maródke a zvykla som si byť do 12 hore a teraz sa mi nedá skôr zaspať ale časom sa to upraví keď budem dlhšie chodiť do roboty tak už budem chodiť spávať o 21.00 😀 😀 😀 idem trochu pokukať do mesta čo majú sestra ma včera namotala asi zbehneme aj do tej novej cukrárne pri rozvoji už si tam bola tá čokoládovňa je super krásne výrobky tam majú je to síce drahé ale je to dobré ako darček pre niekoho kto má rád čokoládu a tie zákusky čo tam majú no minule som si nevedela vybrať najradšej by som zahryzla do každého a potom by som sa rozhodla z ktorého si dám

tak zajtra o 10.00 budem na teba myslieť nech más dobré výsledky,myslím že s tou prihláškou by si nemala mať problém veď aj slobedné matky dávajú deti do škôlky tak si sa rozhodla že ho dáš do škôlky ? nechceš si predĺžiť materkú? ževraj sa dá len neviem do koľkých rokov či to 5 alebo 6

kodada
10. mar 2009

evi tak to mate perny den zajtra ... 😉

evulik6
10. mar 2009

ano? tam je nova cukraren??? ani neviem, asi tam zabehnem pozriet veru...ja na tie strany velmi nechodim
matersku si mozes predlzit ked je dieta casto chore, aj ked nie je, len potom nedostavas 4790 ale len nejakych tisic asi...ci ako to je...neviem... ja by som ho tam este nedala ale ak sa mi nepodari otehotniet tak do roboty budem musiet ist a radsej nech je v skolke medzi detmi ako u svokrovcov co by ho iba rozmaznali... ja som toho nazoru ze deti by mali byt v kolektive, co s takymi starymi bude robit 😉 😀 😀 😀

evulik6
10. mar 2009

no to hej mame kody... ale nevadi...aspon rychlo ubehne 😉

idem ja von asi babenky moje...tak sa majte pekne zatial...ahojte 🙂

kodada
10. mar 2009

aj ja som rovnakeho nazoru, dieta ma vyrastat v kolektive ... stary rodicia su na obcasne postrazenie, nie aby tam boli deti kazdy den
ako pokracujete? teplotku si este meriate?

evulik6
10. mar 2009

ano kody, tepolotu si meriam... dnes mi zase o nieco stupla, tak neviem...mrcha je vyznacena v grafe na zajtra tak uvidime... 😉

kodada
10. mar 2009

zeby si si evi predlzila matersku 😀 😀 😀

vevoncek
10. mar 2009

evi ja by som ti dopriala aby ti to vyšlo tak že by si zostala doma na materskej len horšie je to že málokedy to výjde tak ako si to človek naplánuje ani mne to tak nevyšlo taká som bola nahnevaná kôli tomu tak dúfam že mrcha nepríde 😉

kody ja nemeriam teplotu mne sa to neoplatí ja mám len 10 dní dok konca cyklu a tých 10 dní chcem aby sme sa začali snažiť a uvidíme či to výjde ak nie budem mať 3 mrchu a potom budem na neudržanie a z manžela sa bude pariť 😀

sue250
10. mar 2009

caute baby co dnes varite poradte?
boze ja na tej PN zdochnem, chodim spat o 22.OO a vstavam o jedenastej sak budem jak slon 😀
vevon prijemne nakupovanie 😉 boze aj ja by som sla na nakupy ale je mi luto teraz kupovat handry

kodada
10. mar 2009

vevu, manzel a ma na co tesit ... nie ze ho zoderies 😉
sue, ja som mala na obed madarsky gulas ... vcera som dostala vecer chut na fliacky s tvarohom, zjedla som dve vidlicky a koniec, viac mi nechutilo ... ja uz neviem co by som jedla 😢

sue250
10. mar 2009

inak baby ked vam je zle mne predpisala doktorka torecan capiky do zadku po 30min sa citim super, ziadne zavraty ziadne vracanie. kodada ja som sa rozhodla ze si urobim drzkovu lebo ju milujem) ale ci bude chutit babu to este neviem)))

kodada
10. mar 2009

ja nastastie negrciam, prisla som na to, ze mi byvalo zle od hladu ... takze tento priznak mam porieseny ... inak len bolest hlavy, unava
no ja drzkovu nemam rada ... takze u mna by urcite nepresla 😉

tilly
10. mar 2009

sue, za chvilku budeš kupovať tehu handry 😀

ja som mala dnes ráno iný scenár, ešte sme sa len obliekali, som zbadala cez okno susedu ako letí zo schodov, tak som sa strašne zlakla, lebo som myslela, že má ročného malého na rukách a ona letela tak z boku a rovno tam mala vchod do garáže, som myslela, že má obe nohy a jednu ruku zlomenú, fakt hrozný pád, tak som chcela letieť za ňou, že či je OK, ale malý ešte vyzlečený, neumyté zuby... našťastie sused (iný, nie jej muž) akurát vyšiel a zbadal ju natiahnutú a jej staršia dcérka od stresu tak strašne plakala... tak ju sused ukludnil, suseda sa postavila a odviezla ju do škôlky, ale hrúúúza... potom sadnem do auta a rezerva svieti o dušu, že dojazd 20km, tak som sa nasr... tak môj muž včera lietal s mojim autom, bol aj v rakúsku, kde je benzín lacnejší, ale on nenatankuje!!! netrvám na tom,že keď používa moje auto, nech dotankuje, ale dať mi auto s 20km dojazdom, tak to ma vytočilo... potom ma ešte 2 hodiny bolelo brucho kurnik šopa...

kodada
10. mar 2009

tilly fakt prijemne rano ;-/ tej pani sa nakoniec nic nestalo?
no s tym benzinom to bolo o dusu, ked jazdi, mal by dotankovat, ved mu to tiez muselo svietit

sue250
10. mar 2009

baby mi sa tak rozculujeme na manzelov ze ten stres nestoji za to, to vam ani nehovorim co vyviedol moj muz leboco sa tyka papierov je lavy. v oktobri sme kupili pozemok on odzral kupno predajnu zmluvu a este nemame urobeny ani vjklad na kataster, dal ju projektantovi a to taky chuj ze povedal ze pracuje na dome a on ked mal autonehodu tak nechal v ziline vo firemnom aute nase ai inych zmluvy a do dnesneho dna maroduje lenze nam to nepovedal az po dvoch mesiacoch ked som vydurila manzela sa zlakol a ako maly chlapec sa priznal keby sme to vedeli uz davno si po to ideme, tak sme to kazali poslat zo ziliny postou lebo ked sme tam boli ten pan co to ma na starosti tam nebol len riaditel a ten sa zarucil ze to posle dnes je marec cakam od stvrtku kym to dojde ta ani vam nehovorim jaky mam nervy ale to nie je vsetko kazala som mu preposlat peniaze z jeho uctu na moj a ten debil poslal na nejaky cudzi ucet velky obnos penazi to sa taka dva tyzdne keby slo o 5Oeur kaslem a vyse 3tis eur co mam na zakladnu dosku takze ja vam ani nehovorim jake mam nervy a keby som ho chytla ta ho zabijem chodi jak lizatko okolo mna.a to sa nesmiem rozculovat 😒

evulik6
10. mar 2009

baby dakujem, uvidime ako sa to cele vyvinie 😉

vevon, myslim na teba 😵

kodada
10. mar 2009

sue fakt klud, malickemu to nerobi teraz dobre ...

tilly
10. mar 2009

kod, svietilo mu to, jasne, že mu to svietilo a aj dojazd mu svietil, len jemu to v hlave nezasvietilo... nie, susedke sa našťastie nič nestalo, ale pri škôlke mi ukazovala modrinu, hrozné, úplne čierna noha... a najhoršie, že manžel je na služobke, ona sama s dvomi deťmi, som jej hovorila, že jej väčšiu zoberiem do škôlky (chodí s mojim harantom), ale nakoniec to zvládla, to ju obdivujem, lebo malá strašne plakala, ona sa nevedela postaviť, ja som na ňu hučala z balkóna, či mám letieť za ňou dole... kým sa neobjavil sused to bolo ako v kovbojke, on jej pomohol...

sue 😲 to je silná káva... na vklad do katastra máte tri roky, času dosť 😀 😅

evi, držím palce, aby zajtra nedorazila 😉 budeš novembrovka 😀

skybaby
10. mar 2009

jeeej evi chces sa k nam pridat? poooood 😀
baby ja som stale strasne hladna 🙂

kodada
10. mar 2009

ahoj sky, aj ja, ale najlepsie je ze na nic nemam chut

mirip
10. mar 2009

ahojte to ani ja.....tlačím nasilu do seba jedlo a potom mi je zle 😝

skybaby
10. mar 2009

no ja som priebercivejsia ako inokedy ale vzdy mi nieco zachuti 😀

vevoncek
10. mar 2009

tak už som tu nekúpila som nič lebo nič sa mi nepáčilo len som obzerala čo majú chcela som si kabelku kúpiť ale žiadna mi nepadla do oka neviem sa rozhodnúť akú farbu si mám kúpiť tak ešte počkám

výsledky mám v poriadku ale ešte o pol roka idem na kontrolu takže dnes znasilním prvý krát bez prezervatívu manžela už sa nenormálne teším 😀

sue ja som to mala tiež tak teraz keď som maródila že som do 11 spala ale išla som aj potom neskôr večer spať a celý deň mi rýchlo ušiel a máš aj vychádzky?

kodi ja práveže chcem manžela zodrať 😀 ja som tak rozmýšľala nad tým že sa asi budem báť s ním sexovať keď budem tehu

evi ďakujem za držanie dobre si držala 🙂

inak mňa dneska asi nič nerozhádže ale skoro ma rozhádzalo, lebo som povedala doktorke priezvisko a ona pozerala inú pacientku a potom doniesla výsledky ale len jedni a hovorila že druhé im ešte asi neprišli už som chcela začať nadávať a potom povedala že ich ide ešte pozrieť a nakoniec ich našla a boli dobréééééééééé ja sa tak teším konečne sa môžem k vám pridať 😵

ela304
10. mar 2009

ahojte, ja dnes lezim v posteli lebo cele doobedie som grckala. Uz som trochu aj zufala lebo ma este aj hlava bolela. V noci nespim lebo mi je zle od zaludka. Bola som vcera v tej robote a to mi uskodilo. Tie potvory sa postarali o to ze mi hned bolo zle. Mam to uz odskusane. Inak kodada aj ja musim stale jest, aj ked absolutne nemam na nic chut, ale potom mi je trosku lepsie. Mirip , ty si na tom asi podobne s tym jedenim. Sky ty sa ako citis?

sue250
10. mar 2009

vevon mam vychadzky lenze od desiatej a to este spim a potom od druhej, vevon sexuj kludne ak ti to dovoli lekar mi nemozeme a ani asi nebudeme moct do 9m cize musime najst iny sposob 😉 volame to ze medzistehenny sex))))) ale babo je prvorade, cize musi skludnit hormony a sem tam si pomoct sam))))

adrikanatasa
10. mar 2009

sue medzistehenný sex je doooobrý 🙂 jak som sa nasmála 😀

vevoncek
10. mar 2009

ela mne dala švagriná keď prišla z pôrodnice také letáky a brožúrky a bola tam taký leták s homeopatickými kvapkami pre tehotné aby ti nebolo tak zle inak je ich tam veľ sú tam aj také aby nepreháňalo alebo keď zapeká alebo aj na hemoroidy ... tak zbehni do lekárne a popýtaj sa na ne

sue tak si dávaj budíka aby si bola trochu na čertvom vzduchu a potom ti aj čas rýchlejšie ubehne alebo sa pusti do vyšívanie hačkovania... no veď ja si asi počkám keď budem tehu čo mi doki povie na kontrole ale on mi to asi nezakáže ako ho poznám on mi dovolil ísť aj do kúpelov a môj muž je taký že on sa v sexe niekedy nevie ovládať tak asi to budeme musieť nejako pretrpieť a budem sa sním musieť vážne o tom porozprávať, lebo ja mám taký pocit že aj to mohlo uškodiť ale zase myslím si že menžo to pochopí veď potom keď to bude aktuálne sa podebatujeme

ale je to blbé s tým sexom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre