Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
12. mar 2009

neboj budeš a určite skôr ako si myslíš 😉

evulik6
12. mar 2009

aj ja si myslim adri ze tolko cakat nebudes musiet... 😉

adrikanatasa
12. mar 2009

mirip keď toto čakanie je na porážku, ešte to neni ani týždeň od čistenia... ja mám takú sprostú povahu že chcem všetko hneď ale v tomto prípade si asi neporadím... 😠

adrikanatasa
12. mar 2009

evulik asi si tieto Vaše príspevky vytlačím a ukážem ich mojmu gynekológovi 😀

vevoncek
12. mar 2009

môj si nemyslí že preháňam teda nemyslel si to keď som si prvý krát merala teplotu, lebo som mu povedala že to robím preto keď sa rok nezadarí a ukážem to doktorke a možno zistí skôr príčinu prečo sa nedarí a teraz keď si budem merať tak len kôli tomu aby som nezbankrotovala na testoch tento čo som kúpila si budem robiť keď mi bude dlho dlho mrcha meškať a teplota bude zvýšená a keď som si prvý krát merala môjho muža to zaujalo každý deň sa ma vypytoval akú som mala teplotu a bol zvedavý čo to znamená a tak ja som bola taká rada že ho to zaujímalo 😀

mirip aj ja ti gratulujem ku srdiečku tvojho hrášku či už fazulky 😀 😉

adrika neboj rýchlo to ubehne teraz sa to nezdá ale príde leto a uvidíš za chvíľu budeš tehu

adrikanatasa
12. mar 2009

mirip nááááááádherná fotečka č. 3 v tvojom albume!!!! až mi zimomriavky naskočili ešte raz zo srdca gratulujem 😉

kodada
12. mar 2009

mirip srdecne gratulujem, som velmi rada ze je fazulka v poriadku 😉

mirip
12. mar 2009

ahoj kody to aj ja aj ked som dnes deň začala šablou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale potom to už bolo dobré..... 😵

adri dík, to mi doky pekne zvačšil 🙂

ela304
12. mar 2009

ahojte,mirip gratulujem k dobrym vysledkom uz to je krasne foto. Dufam ze aj ja v utorok dopadnem podobne, uz sa riadne bojim. Boli sme dnes v Nitre na vystave, mame kopec letakov a napadov do domu.

mirip
12. mar 2009

určite bude dobre ela, ked ti býva stále zle alebo šabluješ je to všetko ako má a aj babatko pekne rastie 😉

ela304
12. mar 2009

mirip aj teba pobolieva este podbrusko. Mna obcas.

mirip
12. mar 2009

ale ozaj len občas a občas aj kde tu pichne ale to je len také chvílkové 😵

ela304
12. mar 2009

musim byt trpezliva 🙂 🙂 a dufat ze v utorok to bude OK 😉

mirip
12. mar 2009

neboj sa bude 🙂 ja viem mne sa lahko hovorí a ked som mala ísť včera k doktorovi a ma presunul na dnes ma išlo včera poraziť 😅

kodada
12. mar 2009

vies ako sa hovori, zly zaciatok-dbry koniec, tak to dnes u teba platilo 😉
eli uz stavate ci este len planujete?

ela304
12. mar 2009

my sme kupili nedokonceny 18 rocny dom, tak teraz ho komplet zariadujeme. Robi nam navrhy aj architektka, ale mame aj my dost roboty. dom je v takom stave ze je tam len poter, beton a stierky. Takze sanita, podlahy vsetko musime odznova. Je velky ma sest izieb, suteren. Budem mat co riadit. V septembri uz chceme byvat aby male prislo rovno do domceka. Tento tyzden sme predali aj nas byt, je mi za nim smutno lebo sme tu sest rokov a mame ho komplet prerobeny podla nasich predstav. No ale ja sa zabyvam aj v domceku. 😀 😀 Ty sa kodada ako citis?

ela304
12. mar 2009

ozaj baby, vy mate rovnaky termin pôrodu 🙂 🙂 🙂

mirip
12. mar 2009

kto?

mirip
12. mar 2009

jaaaaaj s kodadou ale ozaj teraz pozerám že kody ty máš v tabulke oktobrovky iný termín ako tu aj iné tt 🤐

mirip
12. mar 2009

mne to teraz vychádza podla MS 12ho a podla sona 11teho 😅

evulik6
12. mar 2009

mirip kraaaasa...uz sa neviem dockat nasej fotky zo sona, ked raz budem tehu 🙂

vevon,... aj moj sa ma kazdy den pyta ze coooo, aka je teplota a co to znamena... ale on si mysli ze ma to viac stresuje takto...no je to trosku aj pravda, ale uz mi to asi neda nemerat....je to sranda, uz som si zvykla, kazde rano nedockavo cakam co mi teplomer ukaze 😀

cukruska1920
12. mar 2009

Ahojte tehule....ste zabudli na mna prskat 😠

evulik6
12. mar 2009

aj na mnaaaaaaaaaaaaaaa ☹

cukruska1920
12. mar 2009

evu...pekne doradu 😀

mirip
12. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tfuj, tfuj,tfuj 😀 to nie sú chípkové

cukruska1920
12. mar 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeem.....dufam ze sa nakaziiiiiiiiiiiiiiiim

tatuska1
12. mar 2009

ahojte babule je tu niekto????????,mirip blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm 😀

tatuska1
12. mar 2009

evulik kde si kody ha baby co ste sa stratili???????

tilly
12. mar 2009

miriiiii, kráááásna fotkaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre