Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
31. mar 2009

ahoj eli, ja som tu ... na screening ja idem vo stvrtok

kodada
31. mar 2009

som rada ze ti uz je lepsie 😉

ela304
31. mar 2009

no tak ti budem drzat palce. V oktobrovkach to dnes nebola dobra nalada, vsak 😒 . Ale na to radsej nemysliet.

kodada
31. mar 2009

dakujem, aj ja tebe na buduci tyzden .... zajtra som posledny krat v praci
zial bohu sa to stava, obe o tom vieme svoje, ale zivot musi ist dalej ... mne sa o potrate snivalo teraz v sobou, nebolo o nic prijemne ...

ela304
31. mar 2009

no a ja zajtra idem kuknut do roboty, ale ostavam doma. Tak si to zajtra uz. 🙂

kodada
31. mar 2009

no ja urcite 😉 nepretrhnem sa od prace

kodada
1. apr 2009

Bre ranko, nikde nikto?

vevoncek
1. apr 2009

dobré ránko 🙂

ahoj kodi ja som tu, tak dnes posledný deň v práci??? aj jy by som chcela tak ma to tu nebaví 😒

kodada
1. apr 2009

ahoj vevu, ano dnes som posledny krat 😉 sa tesim ... neboj, co chvila aj ty budes tehulka, pevne tomu verim 😉
este zaucim novu na nejake posledne veci a padla 😀

adrikanatasa
1. apr 2009

čaute baby dlho som u Vás nebola, Ako sa máte? 🙂

vevoncek
1. apr 2009

kodi ja sa teraz nachádzam v takom období že mám zlú náladu lebo mrcha nikde a už by som chcela keby prišla nech sa môžeme zase snažiť

adrika mi sa máme po starom ty sa pochváľ

evulik6
1. apr 2009

ahojte babulky...ako sa dnes mame? kody zachvilu padne co??? super...

vcera som sem uz nemohla prist, bo sme boli vonku s malym a potom sme mali navstevu do vecera 😅

adrikanatasa
1. apr 2009

vevon nie je čím, pomaly absolvujem všetky vyšetrenia a mám pocit že to neobehám ani do 30tky 🙂 Strašne pomaly to ide, ja myslím že to ďalšie tehu ani nedožijem ☹

adrikanatasa
1. apr 2009

kody a nebudeš sa doma nudiť? 🙂

evulik6
1. apr 2009

ale adrika, urcite sa dozijes 😵

tatuska1
1. apr 2009

ahojte babule zlate ja som vas prisla kuk a idem s manzom do mesta lebo ma vooooooooooolnooooooooo konecne tak pojdeme co to nakupit a poflakat sa takze sa ozvem az poobede 😉 😉 😉 😉

tatuska1
1. apr 2009

hej kody dnes pripijame robis rozluckovu party v praci ci nie? 😉

vevoncek
1. apr 2009

adrika neboj dožiješ ale chápem ťa ja mám teraz tiež takú pesimistickú náladu a tiež som absolvovala veľa vyšetrení a bolo to na dlho a ešte aj tak všetky nemám za sebou ale tieto ostatné sú už také len aby sa nepovedalo

adrikanatasa
1. apr 2009

evul ďakujem, veď aj ja dúfam že áno 🙂 A ty ako? Malinký poslúcha? My sme boli včera poobede na prechádzke a bolo nádherné počasie už som cítila jar, sa teším ako budeme vysedávať do večera s maminami na pieskovisku 🙂

tatuska1
1. apr 2009

aj ja sa tesim na teplo ochhh vonku sediet v zahrade potom gril 😝 😝 😝 😝 adrika nebojkak vsetko bude ok len to niejaky cas trva. 😉

adrikanatasa
1. apr 2009

vevon ja mám ešte pred sebou tých vyšetrení veľa aj ti na niečo prišli? Ja som veeelmi zvedavá čo nájdu mne, ja to doteraz neviem pochopiť. Pri synovi som mala ukážkove tehu a teraz nie a nie to dotiahnuť do konca.

adrikanatasa
1. apr 2009

Tatuš ja viem veď sa snažím myslieť pozitívne a síce na to, že si ešte jedno leto užijem s peknou postavou lebo po druhom pôrode to už nebude ono 🙂 A po lete sa možno začneme znova snažiť..

evulik6
1. apr 2009

adri, maly poslucha.... tak ako sa mu chce noooo 😀 niekedy ano, niekedy nie... aj ja sa tesim ze je tu jar, my sme boli s malym vcera v bojniciach zase na prechadzku, a potom este v meste nahanat holuby 😀

vevoncek
1. apr 2009

adri mne zistili toxokaru parazita zo od psa aj som už preliečená ale trvalo to pol roka a ešte idem kôli tomu na očné...

adrikanatasa
1. apr 2009

Evul naháňanie holubov má úspech aj u nás 🙂
Vevon mne v septembri po augustovom MA i našli boleriozu, podotýkam že kliešťa som nemala min. tri roky a plucne chlamydie. Tak mi dali atb. a kontrolne vyšetrenia boli o.k. No a teraz v marci druhý potrat.. Tak som zvedavá čo tentoraz nájdu na infekčnom..
A toho parazita zo psa to kde našli? Lebo aj ja som mala donedávna psa.. 😒

evulik6
1. apr 2009

nooo nahananie holubov je jeho zaluba... hruza...ani domov ho neviem dostat ked sme v meste... vzdy mi take sceny robi ked mame ist domov, az sa hanbim 🤐

tilly
1. apr 2009

adrika, vy ste s maminami na pieskovisku, my pred domom máme na rozvádzači rozložené vínko, včera aj pizzu a džúsiky pre deti a decká po celej ulici 😀 ja som to zabalila pred ôsmou, ale ešte do deviatej tam zostali ostatní aj s ročnými deťmi, akurát uvažujem, že pred dom vytiahneme trampolínu, aby sa mohli deti vyskákať poriadne...

inak v lete takto bývame vonku aj do jedenástej... 😅 ale jednoznačne sme včera zahájili sezónu 😀

a strašne sa teším na letné víkendy, keď v piatok večer napacujem mäsko a to potom celý víkend grilujeme, len šalátik dorábam čerstvý, mňaaaam, vôňa vždy pritiahne nejakých tých susedov a potom sa do večera griluje a posedáva, deti sa hrajú, bijú, lietajú... hmmmm a letné večery u nás v bazéne, len baby, teplulinká vodička, ohovárame chlapov parádička, juuuj, už sa neviem dočkať, achhhh, už aby to bolo 😀

evulik6
1. apr 2009

no veru cez jar a leto je paradne... hned sa clovek lepsie citi 🙂

cukruska1920
1. apr 2009

Ahojte.....vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

evulik6
1. apr 2009

aj tebe cukruskaaaaaaaaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre