Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
15. feb 2009

hod nejake foto aj ty, mozno ta budem aj ja poznat z videnia... 😉

evulik6
15. feb 2009

ano chodila som na zakladku do necpal...som tam byvala, az kym som sa nevydala...

vevoncek
15. feb 2009

pošlem ti ale teraz idem kukať telku tak zajtra sa pokúsim po robote posalť foto 😉

evulik6
15. feb 2009

oki...tak ahoj...aj ja idem uz...pekny vecer..papa 🙂

skybaby
16. feb 2009

caute ja som bola lyzovat, ale uz som zasa tu 🙂 mame tu tehulky? sue a evulik sa pridali ku kodade, ale som nieco pomylila? 😀
cukrus nebud smutna ze nevyslo, vyjde nabuduce ... ja cakam mrchu +- v nedelu, ale uz teraz ma brutalne bolia krize, tak bude asi skor

kodada
16. feb 2009

ahoj sky, kde ste boli lyzovat?

skybaby
16. feb 2009

boli sme na kaprune ... ja som sice chodila rada do tatier, ale ten kaprun je uplne ina uroven, bolo super 😀
a ty sa mas ako? uz ti byva zle? ja si pamatam ze som prve tri mesiace bola straaaasne unavena .. som prisla z prace a rovno do postele 😉

kodada
16. feb 2009

jaaj, to si bola na tej slubenej velkej lyzovacke, uz si spominam 😉
nic mi nie je, len mi je od rana strasna zima, a to mame v robote 20 C a mam obleceny hruby strikovany rolak ... a to som povodne chcela ist v sukni, kym som nezistila ze je vonku -9 C ... unavena som strasne

skybaby
16. feb 2009

u nas bolo rano len -1, ale v tom rakusku pekne -15 😉
si davaj pozor aby si neprechladla

kodada
16. feb 2009

hlavne aby som uz nepadala 😉

vevoncek
16. feb 2009

ahojte

no kody dávaj si teraz pozor

skybaby ja som chcela včera môjo muža nahovoriť na lyžovačku ale pozeral na mňa ako keby som z jahody padla 😀
ja som sa lyžovala naposledy pred 10 rokmi to sme toľko s mojím mužom spolu ale je nuda keď je takáto zima a ja sa nemám ským lyžovať predsa len by rýchlejšie čas ušiel lebo iné sa v zima moc robiť nedá ale už by ma to asi ani nebavilo vymrznúť

ja som bola v kúpeloch sa okúpať so sestrou trošku sa zohriať v horúcej vode 😀

tatuska1
16. feb 2009

ahojte babule !!!!!!tak nam zacal novy tyzden.mne uz pred chvilou odisiel muzicek na tyzdnovku tak som sama 😔 no co uz.

tatuska1
16. feb 2009

kody tyyyyyyyyyyy davaj si pozor nestras s tymi padmi 😉

kodada
16. feb 2009

ahojte babule ... slubujem ze si budem davat pozor, ked ja som strasne na zvieratka ... dnes ich pojdem nachovat, je to krasne, nebyvame mimo dediny, skor by som povedala ze v prostriedku, a oni sa veselo dojdu napast ... dostanu zmrznute zemiaky 😉

tatuska1
16. feb 2009

ty si ale ze nevies im odolat hej no pekne tak len davaj ppozor a pomalicky 🙂

kodada
16. feb 2009

ano mami 😀

tatuska1
16. feb 2009

co sa nik nehlasi ziadne nove spravicky nie su????? 🙂

kodada
16. feb 2009

no vyzera to tatu, ze snazilky to uz na tento mesiac zabalili a statli sa z nich cakatelky na mrchu 😉

skybaby
16. feb 2009

ja aj snazilkujem a aj cakam / necakam mrchu 🙂

ela304
16. feb 2009

ahojte baby, akurat som prisla domov z mesta. Bola som s nasim milacikom v salone trochu ho dat dokopy. Ostrihat, učesať... Zajtra ideme do Helika, som zvedava ci uz na sone bude nieco vidiet. Dufam ze ano, ak nie tak je pruser. Takze zajtra je den D. Inak ja som bola zaciatkom januara lyzovat v Zell am see. Bolo super, lyzovali sme kazdy den v inych strediskách. alpy su super. Kodada aj ja som strasne unavena, ale mne sa asi drieme z Duphastonu.

skybaby
16. feb 2009

jeeej ela teba som tusim ako tehulku prehliadla, gratulujem dodatocne 😉 alpy su fakt super, ja som tam bola prvy krat, ale neviem si to vynachvalit ... takze tebe lyzovacka priniesla mimi? aj mne by mohla 😀

ninuska8
16. feb 2009

kody nevzdali, ja sa este chraborim...hoci nie som snazilka 😵
teplotka sa drzi na 37, len mi je divne ze uz osmy den ani neklesla ani nestupla, tak neviem ci som mrtva ci co...joj trapny cierny humor 😒 ...no ale zajtra ocakavam implantacny pokles...pcha, ked nepride ma smolu🙂 inak dnes mi kus sibe, to asi z tej mojej diplomky, ktoru nie a nie zacat pisat 😢 uz mi jej z nej na nic, potrebujem dajaku motivaciu a take tehu by nebolo odveci, takze baby, nevzdavajme to!!!
mne ma mrach dorazit za tyzden tak sa na nu zbrojim, ked nepride...pre nu lepsie🙂

kodada
16. feb 2009

ely super, zajtra budeme na teba mysliet 😉
z Duphastonu sa drieme? akosi som asi poriadne nepreciltala pribalovy letak 😉

ela304
16. feb 2009

no skybaby, v podstate som po lyzovacke otehotnela, ale ja to zatial hovorim len tak opatrne. Lebo minuly tyzden v utorok nebolo este nic vidiet iba mi to potvrdili z krvi, tak sa bojim aby nebolo mimomaternicove. My sme boli v alpach uz tri krat. Raz na molltaleri, hintertuxe, ale teraz bolo najlepsie. Boli sme teraz vo Flachau, Wagrain, Salbach, Badgastein, Sportgastein a to bola balada.

ela304
16. feb 2009

duphaston je riadny oblbovak ako aj utrogestan 🙂

civavava
16. feb 2009

ahojte babenky tak uz aj my sme zacali snazilkovat.... 🙂 🙂 4 mesiace po MA...drzte nam palceky! krasny dnik

skybaby
16. feb 2009

ninuska, tak necakame tu mrchu spolu, ja v nedelu 😀
ela chapem tu opatrnost, tak bud zatial tak tajne tehu 😉 na dalsom uzv urcite bude nieco vidiet, daj nam zajtra hned vediet 🙂

kodada
16. feb 2009

tak preto som dnes tak mimo ..... dufam ze ho budem naozaj brat len 4 mes. a nie 8 😒
civi super, drzim palceky, mam poslat virusiky???? niektorym babam na stranke zabrali 😉

skybaby
16. feb 2009

civava vela zdaru nech sa to cim skor podari 😉
kodi ano ano chceme virusy 😀 vela vela

civavava
16. feb 2009

kody posielaj!!!! 🙂))
skybaby dakujem a tiez drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre