Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
23. feb 2009

ela, neboj sa, budete ok... vsetky na vas myslime a drzime vam palceky...aj na nohach... 🙂

kodada
23. feb 2009

ahojte,
eli ja sa tesim a zaroven bojim, uz som nespala aj dnes v noci
... a to som mojho psika pred tyzdnom vystahovala do rodicovskej casti domu, lebo inak spi v nasej izbe ... a on sa potvorka rano o 2,30 dobijal na dvere a knural, chcel ist spat k nam ... nech uz je teplo a moze znova spavat na dvore 😒 ... moj izbovy milacik, takto ho tyram, po prestahovani sme ho horko-tazko naucili s knuranim spavat na dvore, ale ked v zime udreli tie mrazi, zobrala som ho dnu ...
uz sa neviem dockat sona, ale idem az o 15,30

skybaby
23. feb 2009

ninuska ja som dala ten testik muziovi, ze nech on rozhodne ci tam vidi ciarku a videl 🙂 tak daj aj ty nech to posudi odbornik 😀
kodada a eli drzim palceky na zajtra, urcite bude vsetko v poriadku 😉

kodada
23. feb 2009

vdaka sky 😉 aj ostatnym

skybaby
23. feb 2009

jaaajninus a este som zabudla, ze ja vlastne nemam ziadne priznaky, trosku ma obcas pobolieva podbrusko a strasne sa mi robia sliny v puse a rano mi trochu krvacali dasna (to som mala aj pri prvom tehu) a inak nic

a objednala som sa k dokimu na 6.3. 🙂

evulik6
23. feb 2009

juuuj baby ja mam z vas tehuliek taku radost..dufam ze sa coskoro pridam k vam spolu s ostatnymi... 😉 STrasne vam drzim palce... 😵

sue250
23. feb 2009

kodada ja idem rano, uz mam teraz stres, co ked tam mam prazdny vak alebo nieco dalsi MA by som neprezila 😔

domka28
23. feb 2009

ahojte...chcem sa spytat nemala niektora z vas po kyrete teplotu? ja som mala a doki mi dal antibiotika vraj je to zacinajuci zapal...inak povedal ze este mam nieco v maternici, ak mi to nezmizne same musim ist na docistenie...nemate niektora aj taketo skusenosti?

mirip
23. feb 2009

ahoj dominika mali tu baby niektoré teplotu

ela304
23. feb 2009

ahojte, uz sme sa boli vyvencit teraz ideme kukat carodejnice. To je moje. Sue, kodada zajtra bude velky den. Ja priznaky velmi ani nemam, pobolieva ma brucho a drieme sa mi. A vy ste na tom ako?

mirip
23. feb 2009

ja nijako ale mne bolo akurát dnes sráášne zle, našťastie som negrcala 😵

ela304
23. feb 2009

Ja byvam casto hladna, rano a vecer. Lenze ja som aj tak dost pazrava. 🙂 Mirip kedy ides na sono? v kolkom si tt?

kodada
23. feb 2009

ten serial som pozeravala ked ho davali cez vikend ...
zajtra fakt ideme skoro vsetky naraz 😉 ocakavam len prijemne spravy, nech idem dobre naladena, inak rozmyslam ze sa dam mozno zajtra vypisat na rizikove
ja nie som hladna, praveze neviem co by som jedla, na nic nemam chut, jogurt uz nezjem vobec, nadrapuje ma ... ale drieme sa mi statocne

evulik6
23. feb 2009

vevoooon, kde si??? cakam na tie tvoje vysledky... 😉 🙂

evulik6
23. feb 2009

domka, mne nebolo po kyrete nic...trosku som este krvacala ale fakt len trosku a potom nic, ani ma nic nebolelo...ale citala som ze niektore mali teplotu...urcite sa ti ozvu...

aspinka
23. feb 2009

Ahojte. Dalsia tehulka? Super baby takto ked nam pribudne kazdy tyzden jedna tak to bude ine skore 😀
Jaaj ten sneh ma dorazil ja uz zaciatkom marca mam vo svojej hlave JAR 😠

tilly
23. feb 2009

no teda, tu sa to šíri ako nákaza 😀

evulik6
23. feb 2009

parada ako sa to tu zaplna tehulkami...cakam ktora bude dalsia 😀

cukruska1920
23. feb 2009

halo...halo...dalsia tehulka? nieco mi uslo? ktooo 😕

evulik6
23. feb 2009

no ved sky, a asi ninuska... 😉 🙂

evulik6
23. feb 2009

inak ninus, gratulujem... dufam ze ti bude ciarocka uz iba silniet a silniet a dotiahnes to do uspesneho konca spolu s ostatnymi 😉

cukruska1920
23. feb 2009

no teeeda...ste to tu rozbehli.... 😀

kodada
23. feb 2009

super babule, sa mi to paci

cukruska1920
23. feb 2009

Ahoj kodi 😉

aspinka
23. feb 2009

takze kolko vas je zisiel by sa nejaky prehlad ;)

cukruska1920
23. feb 2009

aspi.... asi 4

aspinka
23. feb 2009

cukruska pekne cisielko uz sa tesim ked bude 10 😀

evulik6
23. feb 2009

joooj veru krasne.... dufam ze to takto bude aj dalej pokracovat.... 🙂

cukruska1920
23. feb 2009

aspi....preco prave 10?

aspinka
23. feb 2009

cukrus neviem to som len tak treskla neboj nepocitala som nas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre