Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
27. feb 2009

ahoj eli, dnes uz negrckas?

tatuska1
27. feb 2009

eli hadam ti to prejde rychlo len si ty pekne leskaj,ahoj kody ako sa citis???????????? 😉

ela304
27. feb 2009

No uz konecne nie, ale rano som mala prevrateny zaludok. Nestava sa ti ze nevies ci je to od hladu alebo len tak zle. Ja sa potom najem a uz je to celkom OK? Tebe je ako? Pobolieva ta este obcas brusko? Mna este obcas ano.

kodada
27. feb 2009

ahoje, citim sa celkom dobre, brusko boli, inak nic ine ... a zabudla som, uz asi tri dni ma boli hlava, ale tak, ze v kuse ... dufam ze a mi nevratila moja migrena lebo ma picne

evulik6
27. feb 2009

ahoj tatus...este si tu? ja som tu od pol deviatej nebola...ako sa mas? 🙂

tatuska1
27. feb 2009

ahoj evulik,tu som este machlila som sa 😀

tatuska1
27. feb 2009

mam sa oky da sa 😉

evulik6
27. feb 2009

machlila? niekam ides tatuska? 🙂

tatuska1
27. feb 2009

za baby citam teraz ze pozor zajtra ovulacia 😀

evulik6
27. feb 2009

ano? tak to treba vyuzit ak bude... 😀

tatuska1
27. feb 2009

idem do toho butiku nevies chodim teraz kazdy den kym mama nenastupi do prace potom budem len doma doma a s vami tu !!!!!!!!! 😉

evulik6
27. feb 2009

hej hej, viem...ja len tak zo srandy... aj zajtra robis? Dnes som sa uz o trosku lepsie vyspala, aj maly chvalabohu 😉

tatuska1
27. feb 2009

ty si uz mala tie plodne dni evulik

tatuska1
27. feb 2009

a hej kde je nasa spolubojovnicka cukruska zlata 🙂 halo cukru pod ty medzi nas 😀

evulik6
27. feb 2009

ano ano... aspon si myslim...ja uz mozesm iba cakat ci sa nieco ujalo 😀

tatuska1
27. feb 2009

no tak cakajme 😀

tatuska1
27. feb 2009

dnes tu bola moja kmotrusa a ma uz take brusko zlate radost pozerat aj my ceme ceme ne?

vevoncek
27. feb 2009

ahojte babulky

tak konečne som schopná sedieť za PC posledné dni som bola k.o. stále to nie je úplne super ale aspoň nemám horúčku

ste tu toho popísali kým to prečítam bude aj večer 😀

evulik6
27. feb 2009

jasne tatus, chceme a dockame sa raz 🙂

ahoj vevon, akurat som na teba myslela ze asi marodis,...som rada ze ti je uz lepsie...

evulik6
27. feb 2009

halo halo, je tu niekto?

vevoncek
27. feb 2009

evi ahoj mám zápal priedušiek a teraz akurát muž išiel na kontrolu a doktorka ho poslala na rengén, lebo stále kašle tak neviem či náhodou nemá aj zápal pľúc.

evulik6
27. feb 2009

no pekne teda... vas to dobre chytilo...aj moj krpec je chory, ale nastastie zatial iba sople... no ak mu to cez vikend neprejde pojdem s nim k dr, nech ho popocuva radsej

evulik6
27. feb 2009

idem ja off... manzel pride na obed domov tak mu idem nachystat papco...ahojte zatial...

vevoncek
27. feb 2009

no pľuha choroba jedna ja som si aj myslela že keď ide dnes muž na kontrolu že by mal byť už viac menej zdraví ale bohužiaľ nie je ja mám taký kašeľ ako starý hrniec trochu mám mutujúci hlas a v stredu mám ísť na kontrolu tak som zvedavá myslím že ja som na tom už lepšie ako môj muž aj keď ráno to tak nevizeralo strašne mám v ušiach zaľahnuté a hlava ma bolí inak pondelok sa idem objednať na to infekčné dúfam že ma objedná čím skôr najlepšie by bolo keby ma obejdnala do stredy kým maródim nech nemusím míňať paragraf. a potom začnem už aj ja snažiť to sa akurát bude blížiť ovulka

evulik6
27. feb 2009

ano? no vidis...parada...tak to stihas este...drzim palce, rychlo sa vyliecte 😉

vevoncek
27. feb 2009

tak som vás prečítala čítam samé dobré správvy všetkým novým tehulkám gratulujem gratulujem aj k srdiečkam a snažilkám držím päste aby mrcha nedošla 😉

vevoncek
27. feb 2009

evi tebe kedy nemá prísť mrcha???

evulik6
27. feb 2009

mne ma prist okolo 9.3. tak uvidime nooo...a ked pride nevadi, ved mame cas 😉

evulik6
27. feb 2009

aj ja ti drzim palce, nech ti vyjde to snazilkovanie...a hlavne sa poriadne vyliecte nech ma baby zdrave prostredie... 😵

evulik6
27. feb 2009

tak idem uz...papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre