Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
4. mar 2009

ja som dnes pomotala, čo sa dalo, tak idem domov, nech ešte niečo nepos...

evulik6
4. mar 2009

ahojte dievcata...

sue, to ma tesi ze je vsetko ok...a tak ako hovori dr.treba zabudnut na to co bolo... 😉

evulik6
4. mar 2009

vevoncek, ja viem ze aj ty si netehula... nas tri viem na isto... 😀 no dufajme ze to uz nebude dlho trvat a zaradime sa medzi ostatne tehulky 😉

vevoncek
4. mar 2009

sue v prvom rade ti gratulujem ku srdiečku a k dobrým správam a v druhom rade mala by si sa poučiť a radšej všetko ber s rezervou aby si sa zbytočne nestresovala lebo doktory to niekedy preháňajú ale to asi aby si bola pripravená na všetko ale nesmieš sa stresovať radšej sa snaž myslieť pozitívne a keby bolo niečo zlé (čo určite nebude ) tak až potom stresuj

ja som teraz trochu kvety presádzala už ich mám toľko že neviem čo s nimi a zase budem mať dlhšiu dobu s kvetmi pokoj

vevoncek
4. mar 2009

inak ja si kľudne počkám kým budete všetky tehu sa bude tešiť s vami a ja budem až nakoniec a potom si založíme novú tému

evulik6
4. mar 2009

vevon, nevymyslaj...ved mame dohodu 😉 😀

ela304
4. mar 2009

sue, gratulejem aj ja k srdiecku. S doktormi je to tazko, ja som momentalne u 5 gynekologa a nie je to preto, ze by som spekulovala, ale proste bud je niekto slaby alebo neprijemny. Dnes je taka doba, ze si môzme vybrat, tak by si to mali aj oni uvedomovat. No ale ako vidis, stale su tu aj taky doktori ako tvoja. Zmen ju. 😝

mirip
4. mar 2009

ahojte tak už som aj ja doma konečne od lekára, gratulujem k srdiečku a tilly supééééééééééér nech len tmavne čiarka jedna 😵

sue250
4. mar 2009

baby uz len tkora tu nieje tehu ci ste vsetky tehu? bo niekedy nestihnem precitat vas chat a potom neviem z toho vyjst 🙂

mirip
4. mar 2009

no takmer všetky sú len niektoré pár ešte nie....

mirip
4. mar 2009

no fajn zas ked som prišla vy ste všetky odišli..................

vevoncek
4. mar 2009

ja som neodišla ja som tu, ale mňa manžo nechce pustiťk PC takže kým sa sem prebojujem tak to trvá minimálne 2 hodiny možno viac to je hrozné keď je doma na jednej strane som rada že sa nenudím ale je bitka o PC 😀

možno by sme si mali spraviť tabulku tehuliek a snažiliek ...

vevoncek
4. mar 2009

aby sme mali prehľad ktorá je tehu ktorá nie a možno aj ktorá je v ktorom týždni ...

adrikanatasa
4. mar 2009

ahojte baby pekné popoludnie prajem, tilly gratulujeeeem k // 😀 😉 radosť sem prísť keď človek číta takéto príspevky 😀

kodada
4. mar 2009

ahojte, tak ja som spat z pohrebu ...
sue takto ta naplasit a nakoniec je vsetko v uplnom poriadku, gratulujem k srdiecku 😉 fakt niekedy doky prehanaju a zbytocne nas naplasia

skybaby
4. mar 2009

caute 🙂 kodi rob si zo mna srandu, jasne ze som nervozna ... uz sa iba dvakrat vyspim ... 😀
sue takze stres bol zbytocny, gratulujem 🙂

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte.... to tu trosku zanedbavam ale nemam cas.... stale mam co robit 😀

kodada
4. mar 2009

sky ja a srandu??? nieeee ja len vyrivam aby to mne rychlejsie uslo

sue250
4. mar 2009

baby ja som na marodke treti den a zdochinam sa nudim, doobedu som doma sama v jednoizbovom byte ma slak trafi uz nech dostaviame dom a stahujem sa bo kde sa pohnem bordel, a co urobim do 9m neviem, nebavi ma nic, nuda v telke nic nejde mam 5kanalov ta super nemozem si rozsirit upc bo stratili sme pin, aspon nech uz je teplo ....slnko ...voda........co robite doma vy?
kodada preco ty mas napisany zvolen ked si z ke?
to som v 8tt a do nicoho nevojdem v sobotu ma otec 60 tku a ja sa vpratat nedokazem do nicoho, dnes som sedela pri skrini a plakala. uz som pozerala na nejake tehu veci, na old navy super ceny oproti nasim drahym obchodom, ja nakupujem cez usabuy a super za lacne peniaze postovne je sice nejakych 400 ale ked objednavate viacere tak super, aj gap ma dobre ale len vypredaj)) pozerala som aj haM lebo co je v optime sa neda porovnat s viednou )))

mirip
4. mar 2009

ja som tiež na marodke tretí deň a zatial je to pohoda, len je fakt že ten čas letí trochu pomalšie ako keby som bola v robote

kodada
4. mar 2009

sue ako si na to prisla ze som z KE? ja som od ZV, ja este nebadam nic na postave,len brusko mam trochu vacsie, asi
a ten PIN ti nevedia nejak zistit?

mirip
4. mar 2009

a príznaky už sú kodada?

cukruska1920
4. mar 2009

aj ja mam priznaky 😀 😝

mirip
4. mar 2009

kde si zdrhla zo skypu cukruš😠

cukruska1920
4. mar 2009

sak som tam a cakam

mirip
4. mar 2009

hm takže tilly robila aj druhý test ked zmenila už pas ako slúbila 🙂

adrikanatasa
4. mar 2009

s tým testovaním to mám aj ja tak. Všetky testy čo sú v dosahu treba využiť 😀 😀

mirip
4. mar 2009

men niečo hovor o testovaní ani som nepočítala kolko ich bolo teraz som nemohla uveriť tým //

cukruska1920
4. mar 2009

no baby...takze kedze ste uz skoro vsetky tehu tak poprosim aby ste ma zahadzovali kazdy den virusmi... a ziadna absencia... musim sa uz aj ja konecne nakazit...a ziadne troskarenie ..chcem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela 😅

mirip
4. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre