Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
22. apr 2009

ale nie pozeram na stranky o com sa baby bavia, ked som bola prvykrat tehu tak som si medzi nimi vyberala no a ostalo mi to, kocik budem kupovat az v 30tt skor nie. len citam chaty o kocikoch a o vybave lebo sa nudim)))

vevoncek
22. apr 2009

ahojte babulky evi tilly adri ďakujem že ste na mňa mysleli som o.k. ale bolo to hrozné u doktorky ako keby sa vrece odtrhlo toľko ľudí tam bolo bola som tretia v poradí a sestrička brala stále niekoho a ja som musela čakať ale nakoniec som sa dostala na radu a keď som doktorke povedala že mrcha nedošla potešila sa ale poslala ma na sono (ja som vedela že nie som tehu ako som písala teploty tomu nasvedčovali a robila som si aj test - pre istotu) no a na sone mi doki povedal že stielku maternice mám 8 mm a že ak som špinila že to bola asi mrcha a potom povedal že potrebujem silnejšiu dávku vyvolávačky tak mi dokina dala silnejšiu a teraz ma bolí brucho tak dúfam že mrcha čím skôr príde, lebo dokina hovorila že ak nie tak mám znovu prísť a ak príde tak mám potom začať užívať ten duphaston a ten budem brať asi 3 mesiace a možno aj dlhšie ak sa mi neupraví cyklus a ešte mi povedala že keď je pravidelný 28DC tak je väčšia šanca na otehotnenie tak sa teším že konečne budem mať lepší cyklus

dnes som mala toho strašne veľa až teraz som sa zastavila hneď po doktorke som bola na káve u segri potom som bola rodičov mrknúť potom sme mali návštevu mužova sesterka sa ide vidávať tak nám doniesla oznamko a ešte som varila a robila večeru a už som taká uťahaná že až

vevoncek
22. apr 2009

ellysa tak to je super že ti porobia všetky vyšetrenia aspoň buď zistíš čo ti je ak ti niečo je a preliečia ťa a ak ti nič nie je aspoň sa môžeš ukľudniť že druhý krát to výjte a prvý krát to bola len blbá náhoda 😵

danulka ja si myslím že prvá mrcha môže byť taká slabá predsa len kyret je dosť veľký zásah do cyklu veď som písala ako sa mne rozhádzal cyklus pokiaľ ti druhá mrcha a tretia príde tak ako má tak to bude super a ak nie tak choď k dokimu že sa ti rozhádzal cyklus a že mávaš neprimerane slabú mrchu a určite ti niečo na to dá ale mne napríklad doktorka povedala že pokiaľ dva mesiace nedostanem mrchu tak až potom mám prísť to že je slabá je normálne ale ak by si ju aj nemala pravidelne tak by ťa asi liečil doki tak ako mňa tým duphastonom aby ti upravil cyklus a ževraj sa dá aj rýchlejšie otehotnieť pomocov neho no tak ja to vyskúšam a ak to bude naozaj tak tak vás budem informovať 😉

danulka0011
22. apr 2009

Vevoncek,, mne teraz na tie tri mesiace nasadil MERCILON. Tak neviem... Otehotniet sa da rychlejsie aj po vysadeni HAK, co Mercilon je tiez... 🙂 🙂 🙂 🙂 Jasne,skusaj pomocou duphastonu, ja budem potom informovat ako to ide po vysadeni HAK.
Noooo ten cyklus neviem,, praveze som cakala divoku mrchu prvy mesiac, vzhladom k tomu ze je to zasah...nooo asi som sa mylila..
Ja som dnes dokymu pisala, no nejak mi zabudol odpisat ☹ ☹ ☹ tak sa opytam este raz ... 😀 😀 😀 😀
Uvidime aka bude ta dalsia mrcha...to som zvedava...

vevoncek
23. apr 2009

danulka keď užívaš HAK tak to budeš mať slabú takže to sa báť nemusíš ja som užívala HAK asi 8 rokov a čím ďalej som mala slabšiu mrchu a hneď po vysadení sa mi nepodarilo otehotnieť a tiež doktorka hovorila že sa mi možno podarí skôr lrbo telo bude dobláznené a bude tvoriť veľa vajíčok

tak ti budem držať päste aby ti to čím skôr vyšlo 😉

vevoncek
23. apr 2009

mimochodom dobré ránko 😀

dnes to vizerá na dážď a ja som na bicykli v robote 😅

evulik6
23. apr 2009

dobre raaaaanko.....

vevon, tak dufam ze ta svinucha uz urcite pride a ze ti duphaston pomoze.... 😉
dnes je zamracene, asi bude prsat...mna dnes zase caka zubar...ach...

adrikanatasa
23. apr 2009

ahojte babule, čau vevon, som rada že ťa znovu " pichli" 🙂 a neboj určite to bude o.k. Na tri mesiace máš duphaston? A to je antikoncepcia? Môžeš otehotnieť aj keď to berieš alebo až po dobratí? Pýtam sa preto že či ma nakoniec počkáš s tým bruškom a budeme tehu spolu alebo ma predbehneš.? 🙂
Chvalabohu že je pod mrakom aspoň ma dnes nečaká piesok a preliezky do 7 mej a môžem si doma poprať upratať 😀

ellysa
23. apr 2009

ahojte
vevoncek, no ja som uz po dvoch MA aj keď ten prvý, to bola anembryola-vačok bol embryjko nie, ale som rada, že tie testy robi, aj keď mám strach, čo zistia. 😖
evi, tak zubára nezávidím, ja by som už teraz bola pokakaná 😅
adrika ale veľmi neupratuj, to tiež môže uškodiť 😀 a malý, keď nepôjde von neprevráti celý byt hore nohami?

evulik6
23. apr 2009

adri nooo dnes si asi upraces...hlasili dazd...

elly ja sa uz zubara ani nebojim....chodim tam veeeelmi casto... a uz by som tak chcela mat s tym pokoj... jaj... no dnes mu poviem nech mi aspon rontgen urobi... mam problem s jednym odumretym zubom, vies? odumrel a v dasne mam zapal...uz vyse roka to je.... chodim tam kazducky mesiac...uz ma to nebavi... 😖

evulik6
23. apr 2009

adri duphaston nie je antikoncepcia...je to na upravenie cyklu a na udrzanie babatka ked su komplikacie nejake ...aspon myslim...

adrikanatasa
23. apr 2009

elly asi tak 🙂 ale teraz mu je vzácna telka, lebo keď je pekne sme celé dni vonku tak keď sme doma namiesto bombardovania bytu pozerá rozprávky 😀
Prepracovanie mi určite nehrozí keďže mám doma týždňový bordel už je načase upratať.
evul držím palce a čo preventívka alebo vŕtanie?
Ináč baby alchemylka zabrala po vypití 2 šálok mi dnes ráno prišla MS. Tešííím 😀. to je už druhá v poradí. Už len 4 a ideme na to 😀 😀

adrikanatasa
23. apr 2009

evul aha takže sa to berie aj po otehotnení. To by mohol dať doktor aj mne keďže mám diagnózu ZCH. Minule mi toto povedal že tie dva potraty boli pravdepodobne spôsobené syndrómom ZCH. A ja celá vyplašená že čo mi len zistili a on že zákon schválnosti 😀
evul to s tým zubom je nepríjemné, ja som raz mala ešte na strednej mrtvy zub ale bez zápalu nakoniec ho vytrhli a mala som pokoj.

ellysa
23. apr 2009

evi, tak to je dobre, že sa nebojíš, ja ako som v BA si neviem nájsť poriadneho zubára, buď sú nanič alebo drahí. Predtým som mala jedného len tak bez kartičky kvalitný- ale za preventívku som cvakala 4000 😲 ,a to už nemienim. Inak som už 8 rokov mala všetko v poriadku ale cítim, že mám určite jeden kaz, no neviem kam mám ísť... 😒
adri, tak to hej, telka je super vynález, keď potrebuješ mať chvíľu kľud 😉
alchemylka je super, včera som dávala čaj aj susedke, tak som zvedavá, či aj jej pomôže 😀

evulik6
23. apr 2009

no ved ja by som si ho dala vytrhnut hned keby to nebol predny zub... no ale dnes sa s nim porozpravam...lezie mi to na nervy uz... ani atb mi nechce dat, no hruza...ze to musi same prest ...ale kedy? ide ma mrdnut z toho

ten tvoj gyndos je dobryyyyy... ja tiez rozmyslam ze co je to ZCH... az potom citam ze zakon schvalnosti 😀 dobreee 😀

adrikanatasa
23. apr 2009

evul on je taký vtipálek, keď sedím v čakárni tak len smiechy veliké vždy počuť z ordinácie 😀
a tú alchemylku môžem piť vkuse aj niekoľko mesiacov?

evulik6
23. apr 2009

ano mozes...pokial nie si tehotna tak mozes...to je ako zensky caj vlastne...aj v nich je alchemylka...no idem ja nieco uvarit nech to stihnem, 10:45 som objednana u zubara...tak zatial ahojte...pekny dnik zelam 🙂

adrikanatasa
23. apr 2009

ahoj evul držím palce 😉

ellysa
23. apr 2009

práve ma strašne naprdla kolegyňa, až ma klepe od zúrivosti 😠 😠

tinkaaaa
23. apr 2009

noo ahojte..vevoncek ako citam tak aj ty mas toho dost :(( ale ak ti mam pravdu napisat,zavidim ti tu odhodlanost..ze chces otehotniet..ale nic v zlom,oki??je to dobre,no drzkam palce,aby ti vyslo vsetko tak ako chces 🙂a dufam,ze ti ten duphaston pomoze 🙂

tinkaaaa
23. apr 2009

leontinka neboj..vsetko bude ok..........ja Vam drzkam palce 🙂)

vevoncek
23. apr 2009

ellysa prepáč som sa pomýlila ale aj tak je super že ti spravia tie všetky testy aspoň budeš vedieť na čom si veď náhoda alebo ako písala adrika sa môže opakovať a tebe sa už opakoval tak teraz to už dobre dopadne budem ti držať päste

evi myslím na teba aby ti ten zúbár dopadol dobre a nech ti už konečne spraví ten rengén to mal podľa mňa spraviť už na začiatku neviem čo otáľa

ten duphaston mi predpísala doktorka kôli tomu aby sa mi upravil cyklus a je to vlastne na 3 mesiace ale každý mesiac budem musieť ísť k doktorke aby mi ho predpísala preto by som bola rada keby som hneď prvý mesiac otehotnela aby som tam zbytočne nemusela chodiť a vyčkávať rady. 3 mesiace na upravenie cyklu a keď sú v tehu problémy s krvácaním tak ho doktori predpisúju asi do konce3 mesiaca na udržanie tehu

ďakujem vám že ste na mňa mysleli veľmi mi to pomohlo

ellysa a čo ti spravila? ja mám tiež takú blbú kolegyňu

tinka ja som teraz odhodlaná veľmi a som aj optimisticky naladená asi aj preto že je veľa báb čo je na tom horšie ako ja a aj kôli tomu že to je teraz jediná vec ktorá mi chýba ku šťastiu všetko mám ale to bábo mi chýba preto tá odhodlanosť

tilly
23. apr 2009

sue, ak sa rozhoduješ medzi CP a bgb, tak jednoznačne BGB, CP nekupuj...

ozaj, ja som bola dnes na poradni, mám knižkuuuuu, brali mi krv, asi tri ambulky, hrúúúza a vraj mi robil aj ten uzv na downa, trvalo to asi minutku, ale vraj to urobil a vraj to neprepláca poisťovňa... tak ma to stálo 10€...

kodada
23. apr 2009

ahojte babulky, konecne som sa k vam dostala, ked je vonku tak skaredo, trochu som robila veci do prace ... nech aspon nejake korunky su

ellysa
23. apr 2009

vev v pohode 😉 ale kolegyňa odkladala náš spoločný termín, lebo sa jej nechcelo a ja blbá som jej povoľovala a zajtra ho máme odovzdať a ona mi zrazu oznámi, že má voľno 😠

kodada
23. apr 2009

elly a robotu teraz musis odovzdat sama?

tatuska1
23. apr 2009

kody ahoooj!!!!!!!!!!!!!!! 😀

tatuska1
23. apr 2009

ach ten cas leti ty mas uz 17tt neskutocne krasne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vevoncek
23. apr 2009

elly ja som mala takú spolužiačku že od nej záležala moja skúška a samozrejme bolo jej to 10

kodada
23. apr 2009

ahoj tatu, aj tebe ten 10 tt velmi pristane 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre