Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
30. apr 2009

moj akurat dancuje na laciho strike 😀 sranda s nim... sam si pustil dvd 🙂

no ved ano tych 1200 by som za sandale dala, ale ja by som chcela nejake zabky do 6OO sk.. este som nemala zanckove zabky, tak si ich chcem konecne dopriat...muz je uz o tom informovany, kazdy rok ich obzeram a nikdy nekupim ale teraz uz ano...dufam ze najdem nieco za prijatelnu sumu... na nete byvaju lacnejsie tak pozriem na MMB...z tadial objednavam aj pre dadka obcas nieco znackove...ale teraz som mu kupila sandalky adidy za 17 euro normalne v sporte bo topky si musi vyskusat kedze ma taku sirsiu nozicku 😉

evulik6
30. apr 2009

no jasne adri..uz sa na to tesim ako budem hladat na MMB 😀 muz mi hovori ze som maniacka, ze stale musim nieco kupovat a tak, ale to ja len stale pozeram a pozeram... a vzdy nieco kupim radsej malemu ako sebe...

ellysa
30. apr 2009

no ja mám tiež také žabky a sú super už ich budem nosiť tretí rok a asi si kúpim tento ešte nejaké 😝 však si zaslúžim, no nie? Väčšinou kupujem v Rakúsku sú lacnejšie než u nás

adrikanatasa
30. apr 2009

evul tak ako aj ja. Ja som teraz malemu cez MMB kúpila dvoje tenisky, tričká, pyžamo na leto a sebe nič 🙂 ale vždy idem popozerať aj pre seba a potom to uzavriem s tým že mám dosť handier. 🙂
elly keby som to ja vedela kde to tam je v tom Rakúsku hneď by som išla. U nás nakupujú všetci len tam, podľa mňa už robia aj nejaké sobotňajšie zájazdy do Rakúska ako kedysi do Polska 😀 😀

evulik6
30. apr 2009

babenky pojdem uz od vas, pojdem s davidkom von asi len sem na dvor, bo vcera sme boli nahanat holuby s meste a jedna zena ma tam vytocila ze az, tak uz tam s nim asi nepojdem...

viete on je taky ze on chce tie holuby sam nahanat a tak jednemu chlapcekovi stale ne ne ne krical a raz ked bezali tak sa zrazili a ten chlapec spadol...tak som ho hresila ze to nesmie ako vzdy... a druhy krat ho odstrkoval a tiez som ho hresila ale chlapec nespadol...no a na treti krat ho chytil dado za rukav a tak som mu dala aj po zadku a ta piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip (prepacte ale som este stale vytocena ked si na nu spomeniem) do mna zacala ze nech si ho vsimam, ze sak si ho mam strazit,ved robi zle a tak... no krava jedna, nepoviem keby som mu nic nehovorila ale totoooo...no islo ma rozhodit... potom taka babka co tam bola s vnucencami tak krmila holuby a ta zacala do neho ze nech ich neodhana ze oni ich krmia atd...no a mne uz stacilo a tak som ho radsej zobrala a isli sme kade lahsie.. a ja som taka krava ze som jej nic nepovedala..to som cela ja... som len hlavou pokrutila a prevratila ocami a jedna zena sa tam smiala ze aka je ta dotycna trapna...
ved su to deti, co ho mam mat na voditku ako psa alebo co?

evulik6
30. apr 2009

prepacte ze vas zatazujem takymi kravinami ale musela som sa vykecat bo to vo mne stale vrie...mna to mrzi ze je taky, ale on to nemysli zle, stale mu dohovaram, aj po zadku dostane ked treba tak ja uz neviem v com robim chybu... som sa citila ako nejaka krava...
ja neviem ale niektore mamy su desne, to ani dotknut sa nik nesmie ich dietata... 😝

adrikanatasa
30. apr 2009

evul ale veď niektoré mamy sú celkom na hlavu, ja nehovorím že ho nechám robiť si čo chce ale ja nie som prísna ako bola napr. moja mama. Deti sú deti a potrebujú sa vyblázniť. Čo budem po ňom stále kričať nerob to, nechytaj to, prestaň, tu buď pri mne 😀 zo začiatku som bola taká ale teraz mu dávam viac voľnosti veď to neni pes že uviažem a je pri mne. Ináč evul čo dávaš malému keď má zelené soplíky? Môj má hrozný sopel doktorke s ním nejdem lebo mu dá určite antibiotiká a môj malý ich bral už hádam ale 20 razy a vlani som si povedala koniec s antibiotikami nakolko mu už ani nezaberajú. Takže čo mu dám??

evulik6
30. apr 2009

adri ved ja si myslim to iste co ty...len reakcia tej mamy ma riadne zaskocila... ale kaslat na nu...som zistila ze budem musiet ist aj tak do mesta, tak som zvedava co bude dnes robit... on inak nie je zly ale teraz ma take obdobie ze chce vsetko sam...tak co narobim...

moj este nemal zelene sopliky...ja neviem moja,...ja mu davam ked ma soplik niveu sprej do nosa na cistenie a obcas lybenar...a inak nic... a nostek mu vytieram tycinkou ktoru natriem normalnou obyc indulonou...

vevoncek
30. apr 2009

adri tak to je dobre že sa na bezpečných miestach a na pomalých korčuliach a malý no možno neskôr ho to chytí asi má teraz iné záujmy veď nemôžeme byť všetci rovnaký dôležité je že sa vie zabaviť 😉

evi niektoré mamy sú háklivé na svoje detičky ale som nevedela že je taká bitka o holuby a veď deti si takýmito hrami získavajú dominanciu tavoj je trochu dominantnejší a tej mamičke druhej sa to asi nepáčilo tak mala ísť naháňať holuby inde 😀

ja som ešte nebola na mmb ale niekedy by som to rada preskúmala, len teraz ani nemám kedy

evulik6
30. apr 2009

ano vevon, je trochu dominantenjsi... ale seriem uz na to... on bol od nasho dadka mladsi tak som zvedava ci on bude tiez taky tutko ako doteraz ked bude mat tolko co moj dado...
ziadna mama tak nechodi za deckom ako ja ked je pri holuboch... napominam ho, hresim, az si pripadam blbo pred ostatnymi a ta krava mi povie ze si ho mam sledovat...
no neva, kaslem na to... je to dieta, tak co

pojdem uz babulky , idem sa obliect a tak... uz ma chyta sracka z toho ci tam ta koza bude aj teraz...dufam ze nie... 😎

adrikanatasa
30. apr 2009

ahoj evul pekný deň tebe aj dadkovi. Idem aj ja musím na poštu. pa zatiaľ všetkým 🙂

vevoncek
30. apr 2009

moj synovec je taký že pred deťmi je dobrý pekne sa hrá a nerobí zle ale myslím si že keby jemu niekto robil zle tak by mu to asi vrátil ale zase je ten problém že nerešpektuje rodičov a starých rodičov mňa a môjho muža musí rešpektovať, lebo mi mu moc na výber nedávame

evi tak ti držím palce aby si ju tam nestretla 😵

tilly
30. apr 2009

takýchto zážitkov mám kopec, či už bol môj ohrozovaný alebo ohrozovač... teraz je v mama a ja o takýchto "stretoch" dobrý článok

vevoncek
30. apr 2009

no babluky kde ste sa podeli? ja som myslela že už tu bude toho veľ popísaného a nikto tu nie je

ja idem za chvíľu domov myslela som že nás budú skôr púšťať ale asi nebudú ale nevadí kašlem na nich veď už aj tak len pol hoďku budem v robote a potom hurááááááááá domov 😀 a dlhý víkend plný srandy a oddychu (aspoň dúfam) 😵

tak keby sa mi náhodou nepodarilo prihlásiť cez víkend tak vám prajem krásne sviatky resp. krásny prvý máj a nezabudnite manželov zlanáriť pod už odkvitnutú čerešňu a vyboškávať 😀 a samozrejme celý výkend nech je krásny

adrikanatasa
30. apr 2009

vevon len kde tú rozkvitnutú čerešňu nájsť?? U nás už sú zelené čerešne 🙂 aj tebe pekný predĺžený víkend, ja už idem k starkej s malým, nech sa vyblázni na dvore

dinduska
30. apr 2009

ahojky babky taj je to tam.termin je 1.1.2010 😀
dufam,ze to tam dotiahnem.o 2 tyzdne odem na kontrolu. 😉
a inak mam novy testik zo vcera v albume nieco pre mimi. 😀

kodada
30. apr 2009

ahojte, tak som konecne tu ... mam za sebou navstevu dokyho aj zubara... osmicka jer vonku - au-au-auuuuu, boli, akurat to odtrpuje
a na gynci ... vsetko je OK? zobrali mi krv na triple, male ma 97 mm, som 15+3 tt .... ak to pojde aj dalej takto a na kazdej kontrole mi uberie tyzden, budem rodit na vianoce 😠

mirip
30. apr 2009

to máš nejaké divné nie kody? ved v tt ti svieti 18tt a podla kontorly 16tt 😲 🤐

sue250
30. apr 2009

kody to je ok, ja som v piatok v 15 a az na tyzden idem na tripl testy. lenze najlepsie je robit testy po 16tt ze vraj na zaciatku to je skreslene ale kedze sme boli na NT scre. tak sa nemame coho bat.

tilly
30. apr 2009

dindu gratulujeeeeeem

kodada
30. apr 2009

miri je to uplne na hlavu ... poslednu MS som mala 5.1, mala som pravidelnu 28 .... tebe kolko povedali ze si??? mne ta 18 naskocila dnes ... konik mam nastaveny podla MS

mirip
30. apr 2009

no ja som šla po 6,týždňoch a podla posledného UZV čo bolo v 10tt som v ten deň mala byť 15+2 a mi povedal že som nie 15+2 ale 15+3 to bolo minulý utorok 21ho

ela304
30. apr 2009

ahojte baby, aj ja som bola v utorok na triple testoch. ja som v utorok bola 15+5tt, mne to podla menzesu vychadza o jeden den menej tak ako ty mirip. No je to divne Kody. Ja som mala menzes 9.1 posledny tak by sme mali byt priblizne rovnako. Ja zajtra zacinam 17 tt.

mirip
30. apr 2009

ja som mala posledný menzes 4.1. ale ked sa to tak vezme mi začal už 3.1. ale to sa pustil až večer okolo deviatej a tak sa to má rátať až od 4.1.

kodada
30. apr 2009

ja som mala byt dnes 16+2 podla minuleho sona, a ubral mi dnes 6 dni ...
eli ved mne sa to preto nezda, podla jeho vypoctov pomaly budem rodit na vianoce ... dnes mi povedal ze mam TP 19.10

mirip
30. apr 2009

no ked si mala menzes po mne aj ked o deň dva tak by si mala teoreticky mať termín okolo 13-14.10

mirip
30. apr 2009

a vobec si myslím že nech rodíme kedy to príde ale nech je to zdravučké 🙂

ela304
30. apr 2009

kody, netrap sa nad tym, podstatne je, ze je male v poriadku. Ja idem na sono az v 20 tt, co bude po siedmych tyzdnoch a je mi to strasne dlho. Teraz je to najhorsie, ze nic necitim tak neviem ci je vsetko OK. Je pravda ze mi dost vyskocilo brusko, ale aj tak mam obavy. Inak tie terminy pôrodu sa nam budu riadne menit. Kamosky co cakaju maju aj tretie terminy.

mirip
30. apr 2009

no ja mám zatial jeden aj ked podla menzesu mi dal 12teho to dal aj do tehotenskej a podla UZV vraj 11teho ale že sa bude držať toho 12.10. a aj tak pochybujem že to vyjde na chlp presne

kodada
30. apr 2009

podla MS mam TP 12, podla sona v 12 tt 8.10 a dnes ze 19.10 ... ale ze 10 dni je tolerovane rozmedzie, tak to neriesim ... mne je to v podstate jedno kedy rodim, hlavne ze bude male OK
konecne sa mi prestali robit hematomy ... zato mam zlatu zilu, dnes navstevu zubarky a jedna 8 je vonku ... asi budem mat problemy zo zubami .. uz ar rokov som chodila len na brusenie kamena a teraz toto, najblizsie idem 21.5 k dokymu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre