Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
16. jún 2009

tatuska no krásne máš bruško a aj tá kytica je krásna ja som dostala podobnú zásnubnú 🙂

tatuska1
16. jún 2009

citala som od Heleny Bokovej Aj muži vedia odpušťať ale cakala som že sa lepsie skonci no nic a ja tava som citala o sto sest 😀 😀 😀 dostala som to od kamosky k narodeninam

mirip
16. jún 2009

Ahojte dievčatá, no super brušulo tatuš, skoro vačšiš ako moje, ja som tiež v nedelu nasilu fotila ma muž donútil po dlhej dobe 😀 😀 😀 dnes aj ked je u nás tiež nafigu počasie sa tešíme, a "oslavujeme" naše maličké má dnes meniny, aj my sa s ním rozprávame a čítame mu ono od 18tt bábatko všetky zvuky počuje, už má vyvinuté ušká, najskor silné zvuky a neskor rozozná aj hlas mimičky ocka a tých čo sa okolo neho pohybujú 😵 😵

kodada
16. jún 2009

ahojte babulky, bola som kuknut tie vase bruska ... su nadherne, ja chcem fotit zajtra alebo v piatok 😉

tilly
16. jún 2009

aj moja mamina má dnes meniny, tiež som uvažovala, že keby bola baba, že dám meno bianka 😀

fakt už počuje? ja sa snažím, aby sa mu domčo čo najviac prihováral, taký je zlatunký, hovorí mu, že ho tu čaká, že ho naučí hrať futbal a tak...

vierka
16. jún 2009

vevoncek - srdecna gratulacia ku srdiecku, ja som ti hovorila, ze vsetko dobre dopadne 😉 🙂
a aj si videla srdiecko bit??? je to krasne, vidiet ako take male srdiecko bije kvoli novemu zivotu 😀

mirip
16. jún 2009

ahoj kody dávno som ťa nevidela, dnes ráno maove umrel maličký, už som si aj poplakala 😢

kodada
16. jún 2009

boze miri ... ja som nejak na oktobrovky prestala chodit ...

tilly
16. jún 2009

to bol ten, čo sa narodil v 24tt??? 😢 a ježišku, som myslela, že sa držia, chutiako malilinké 😢

ellysa
16. jún 2009

ahojte babulky, som tu dlho nebola.
Vevoncek gratulujem k srdiečku a knižke, super 😉
mirio, kody je hrozné, čo sa stalo mao, ja som naozaj verila, že to bude v poriadku, je to hrozné 😢

mirip
16. jún 2009

hej tilly to je on, a maove som to priala ovela viac ako ktorejkolvek baby tu na koníku je to blbé sa k tomu priznať ale uznajte, po 1nom mimomaternicovom, dalej predčasnom porode a potrate v 23tt potom v 20tt je toto jej tretie dieťa a aj s neho jej osud nedoprial sa tešiť dlho 😢

vevoncek
16. jún 2009

tak to naozaj je strašné to by som nechcela zažiť a v živote by som to ani nikomu nepriala čo sme my prežili je oproti tomu nič ale človek dokáže všeličo pretrpieť kôli vytúženému bábätku teda neviem si predstaviť absolútne ako sa asi tak cíti ale určite strašne

tatuska1
17. jún 2009

ahojte babulky no kde ste?ze tu nikoho nikde co sa vsetky opalujete ci co???? 😀 😀 😀 😀

kodada
17. jún 2009

ahoj tatu, ja tu 😉

tatuska1
17. jún 2009

ahoj kody zlaticko no co uz sa ti to krati co pojdes na ten ultarzvuk ja sa neviem dockat za teba 😀 😀 😀

kodada
17. jún 2009

uz sa neviem dockat zajtrajska, mas pravdu ... a ked sa male aj tak neukaze co je zac, 26-o na 4D to isti 😉
ozaj, pridala som brusko z dnes rana

tatuska1
17. jún 2009

no kody uz sa to zacina gulatit no ja mam riadny kotlik oproti tvojmu ty mas brusko jak na babu vysite si myslim 😉 😉 😉

kodada
17. jún 2009

ved konecne 😉 beriem ta za slovo, aj ja si myslim ze cakam malu babiku
kazde tehu brusko je krasne ...

sue250
17. jún 2009

caute baby uz som doma, poviem vam bol to des, styri dni som lezala dole hlavou cikala kakala do nadoby priserne ale zasili trvalo to pat minut dufam ze to vydrzi este dajaky vred mam na krcku ja to nemozem mat jednoduche a teraz len lezat a lezat. ☹

tatuska1
17. jún 2009

sue tak sa nam len drzkaj a vela oddychuj zlatko aby ste boli s babom ok 😉 😉 😉 Ninuskou ok 😉 😉 😉

kodada
17. jún 2009

ahoj sue, akurat som na teba rano myslela ... som rada ze ste OK ... pre babatka vydrzime vsetko 😉

cukruska1920
17. jún 2009

Ahojte....ako sa dari?? 😎

tatuska1
17. jún 2009

ty sa pochval cukruska ako nieje ti zle???

cukruska1920
17. jún 2009

tatus... nie.. len dnes som zacitila zaaavan z chladnicky a akosi mi to zdvihlo zaludok..inak nic

vevoncek
17. jún 2009

ahojte tak už som tu aj ja bola som u doktorky nech mám vychádzky a bola som kúpiť synovcovi darček na narodky a robila som rezníky mňam sú úžasné a teraz idem trochu oddychovať

sue to ma mrzí že musíš takéto niečo zažívať

kodi krásne bruško ja sa ešte načakám kým mne narastie 🙂

cukruska1920
17. jún 2009

vevon...a ako mas vychadzky?

tilly
17. jún 2009

čo pre tie naše deti musíme prežiť... a potom vám ráno, keď sa im nechce obliekať zahlásia "ja ťa vôbec nelubim, len tatinka lubim" ☹ 😢 😠

nechápem prečo na jednu ženu toho musí toľko padnúť, musí byť strašne silná, ja by som to nezvládla...

evulik6
17. jún 2009

ahojte babulky...
ja som tu dlhsie nebola, bo v piatok som poriadila cely byt a od soboty rana sme mali navstevu...sesternicu s detmi a mm...boli tu az do vcera do podvecera...tak a potom som zase vsetko upratovala, vysavala, podlahy umyla a vecer som zaspala ako dudek...
inak to tu u nas bolo riadne sosambo... ved si to predstavte... deti vo veku 10, 2 a pol 1 a 9 mesiacov...no paradicka... :D

co tu nove? ako sa citite?

sue, tak uz mas potom... len pekne lezkaj, urcite to vydrzi, neboj sa...

a vevon, gratulujem este raz k srdiecku ... strasne si ma potesila ked si mi napisala ze ste ok, som na teba myslela, len sa mi nedalo ist na net...

vevoncek
18. jún 2009

dobré ránko teda už pomali obed ale kým som sa z postele vyhrabala najdela a ešte som aj ryžu robila a teraz tak narýchlo odpisujem.

cukruška mám vychádzky od 10-12 a od 15-17

evi ďakujem aj ja sa stále teším a moji rodičia už plánujú ako pôjdeme na nákupy taký sú z toho vedľa nič mi nedovolia robiť no hrôza 😀

evulik6
18. jún 2009

dobre ranecko...prisla som vas pozdravit, ale uz aj prcham, idem s malym von trosku...tak ahojte... pekny dnik zelam

vevon to ti verim, u nas to bolo tiez tak... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre