Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

trpezliva
13. nov 2008

uz sme na dalsej
bianca, aj ty cerpas z knizky Nejstastnejsie mimnko v okoli...aj my sme pouzivali tu metodu stahovania zavinovackou..a lili pekne spinkala.
zacina ORH, cauteee

lia
13. nov 2008

jeeejjj ahojteeee petru,biuššš,zuzinka,kikuskaaaaa,kde ste sa tu tak zrazu zobrali??
dakujem zuzi,ale my mame este dost casu 🙂

bianca
13. nov 2008

trpezliva hej pouzivam.je to super len ma stve ze som ju nemala skor a mala mi mesiac preplakala

lia popluvat sme ta prisli.Specialne teba moja

zuzkaprofant
13. nov 2008

ja viem daj si to do trezora 😀 😀 raz sa ti zidu

petruci6
13. nov 2008

ahoj lius,prisli sme sem poplut virusiky do novej temy,aby ste uz 9 nezakladali 😉

mne zacina VKV na Prime 😀

bianca
13. nov 2008

tato pliaga asi zo sveta nevytrati takze 9 asi bude

lia
13. nov 2008

dakujem,ste zlatunke,mam vas rada 😵

zuzkaprofant
13. nov 2008

Aj mi teba lius 😉 chyba mi nase pisanie co sme si stale pisali 😢

lia
13. nov 2008

bia:hhhmmm 😔
aj mne zuzi,ale ty sem uz malo chodis,preco??

kvetka25
autor
13. nov 2008

no uz som tu bola som sa vyvencit 🙂 ale fakt som nevedela ze tu musi niekto iny zalozit temu.... 😕 ☹ je mi to luto da sa to zrusit????

bianca
13. nov 2008

aj mne to chyba

zuzkaprofant
13. nov 2008

no lebo vas nechcem obtazovat mojimi recami a teraz ked tu tolko pribudlo mi je smutno a sem tam som si poplakala ked dievcata pisu svoje pribehy tak mi tak pride ....tak preto uz som tu dlho nebola nechcem rozmyslat co by bolo keby....... chcem sa uz len tesit

bianca
13. nov 2008

zuzi tie pribehy necitaj.Dobre ti radim.ja som sem musela prestat chodit koli tomu

kvetka25
autor
13. nov 2008

no veru netreba vsetko citat, cloveka to dost zdepta ☹

zuzkaprofant
13. nov 2008

ani nevravte ja som tu nie jednu slzicku vypustila ☹ ked je niekedy tak zivot nespravodlivy

bianca
13. nov 2008

je a poriadne 😢

lia
13. nov 2008

zuzi,ved si mozme aj skypovat.ani ja to uz radsej necitam,mozno je to krute teraz pisat,ale presla som si tym,viem co to je,pre kazdeho zle,ale nechcem uz nad tym ani rozmyslat.

mirip
13. nov 2008

no cukruš nesúhlasím, ja som 77 a potratila som tiež, moj doktor povedal že je to v poslednej dobe tým, že príbúda a stále priúda stres, stres, stres, táto uponáhlaná doba a kto vie aké kadejaké jedy sa vypúšťajú aj do ovzdušia.......

zuzkaprofant
13. nov 2008

dobre dam mi adresu ked chces moja je yonanevi moja stara budem rada lius 😀

kvetka25
autor
13. nov 2008

cukrus ahoj dlho som ta nevidela no vidis uz som tu aj ja 😒

lia
13. nov 2008

uz ta mam zuzi 😀

lolka
13. nov 2008

zuziiiiii, mam nekonecnu stranku 😀
kika, mas pravdu, zaspali sme 😅

civavava
13. nov 2008

ahojte babenky, ja som 74ka rocnik a tiez som zial ta "postihnuta" MA.....ani neviete ako si zelam, aby sa to nestastie co nas postihlo, uz NIKDY nezopakovalo.... 😒

lolka
13. nov 2008

moj pc nejako zamrzol, az teraz sem hodil prispevok........uz ked je dalsia stranka 😅
lius, zuzi, petru, kika, aj mne chyba to pisanie 😒

ema7
14. nov 2008

Ahojte,

tak mi dorazila mrcha na 28 deň po MA, ale poviem Vám sa tu zvíjam od bolesti v práci pri PC ☹ Riadne tlaky ☹ Ja som 80-ty ročník a tiež ma to postihlo ☹ . Čítala som viac príspevkov o tom, že naozaj to môže byť vplyvom černobylu, ale hlavne stresom, hektikou, človek nemá čas na nič ani v kľude ísť pozrieť najbližších, aspoň u mňa je to tak, nemám čas na nič ☹
Ale treba myslieť pozitívne, keby to tak šlo....

kodada
14. nov 2008

ja som 83, takze nieco na tom moze byt ... ja pomaly koncimprvu mrchu po MA ... konecne, uz len 2 a potom sa uvidi

kvetka25
autor
14. nov 2008

ahojte kočky ja som sa vratila od dr. v utorok nastupujem do prace uz sa tesim pridem na ine myslienky 😵 pri deckach na to zabudnem.... fakt sa tesim.... tak sme sa dohodli s muzom ze teraz velky pozor budeme davat a od februara zacneme ale pomaly... 😉

kodada
14. nov 2008

kveti, neboj vsetko bude OK, buduci rok bude uspesny, verim ze pre nas vsetky 😉

sloniiicek
14. nov 2008

ahojte babulky. zase sme tu dlhsie neboli. 😀

kvetka - tak to ti urcite pomoze. prist na ine myslienky. aspon ti bude rychlejsie ubiehat cas.

kvetka25
autor
14. nov 2008

no ja tiez verim ze novy rok nove moznosti novy zivot.... fakt ale aj tak sem tam navstivi depka ale to prejde, raz dva je tu februar 🙂
dada a ty si tiez po MA kolko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre