Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evapavla
15. sep 2010

@mia.k , ja som prestala cítiť pohyby a zdalo sa mi , že mi bruško už nerastie a bohužiaľ to bola pravda ☹

mia.k
15. sep 2010

Ďakujem vám za odpoveď,asi sa objednám skôr na sono,lebo tú neistotu už viac nevydržím...

martinafin
15. sep 2010

Zienky poradte, dva tyzdne pred menzesom som uz mala stavy a samo,ze na den presne dosiel i ked bol kus iny ako ostatne ale teraz od 12.dna cyklu mam zas stavy,migrenu, bolest v podbrusi a najma zas ako pred rano i cez den kym sa nenajem mi je zle,jem straasne vela ale asi tehotna byt nemozem kedze som mala sv.dni, ci mozem?

heveri35
16. sep 2010

ahojte dievcata,zial ja som mala tiez MA:( Bola som v 9.tyzdni.7.9 som bola na cisteni.Tazko sa s tym vyrovnava.Chcela by som dalsie dietatko.No ako som citala kazdy lekar radi inak,niekto pockat 3 mesiace,iny 6 mesiacov,niekomu radili,ze mozu sa pokusat hned po prvej menstruacii.Tak som sa rozhodla,ze to necham na prirodu,ci vesmir,proste priroda sa tak rozhodla,ze toto babo nedonosim,tak nech sa rozhodne aj o tom kedy znovu otehotniem(dúfam a verim,ze budem zasa tehotna]Ale chcela by som co najskor.Uz som si objednala aj ovulacne testy,mozno to je zbytocne,ale neviem na nic ine mysliet.Aj ked sa snazim.Od zajtra uz idem aj do prace,tak aj to mi urcite pomoze.

emka0
17. sep 2010

ahojte, bohuzial aj ja sa pridavam k vam, ktore ste prekonali MA. No zial ja uz 2x. Prvy som mala v decembri 2009 a ten druhy v aprili 2010. Lekar mi odporucil pockat aspon 6 mes, a skusit nanovo. Tak sme sa na to dali odznova. Skoro kazdy druhy den mame nechraneny sexik. Teraz budeme len cakat ci dostanem menzes. A ak nie budem stastna ale aj sa strasne bojim ze sa to stane znova!!! kazdy den na to myslim a surfujem na nete!
Mate aj vy niektora z vas podobnu skusenost?

cetera
28. okt 2010

ako vyzera taky potrat? Je to aj taka prudka bolest ako napr. kontrakcie? Ja to nemam k comu porovnat len k tomu kedze som nemala nikdy bolesti pri mrche..Som v 8tt a babo malo dnes iba 0,73 cm a nebolo vidiet ozvi srdiecka, pred 2 tyzdnami v 6 tt malo 0,53cm. Stale mam taky pocit ze som nafuknuta a je mi na zvracanie vkuse. Pri prvom mi nebolo nic...

erin365
2. nov 2010

babenky, ja som minulý týždeň prekonala MA...strašná bolesť na duši! Po roku a pol snaženia sa keď už lekári chceli dopomôcť sa nám podarilo zázrakom otehotnieť. Lenže náš anjelik sa prestal vyvíjať a prestalo mu biť v 8.tt srdiečko. Je to ešte čerstvé. Tiež som prešla kyretážou, tak dúfam, že ma doktor dobre prečistil a budeme sa môcť o pár mesiacov tešiť z dvoch čiarok 🙂

majuschka76
6. nov 2010

@erin365 Ja som mala MA 20.10.,ráno so šla do poradne v 10.týždni a dr.mi povedala,že bábätko nežije,bolo to strašné,v 6.týždni bolo všetko v poriadku,ja neviem,kde sa stala chyba,teraz v piatok idem na kontrolu už by mali byť výsledky histologie,uvidím čo mi povie.Tak veľmi je nám smutno za našim anjeličkom,my máme dve detičky,ale tá bolesť je preveľká,ale snažím sa kvôli mojim drobcom a môjmu manželíkovi aj ked je to ťažké,ale hádam sa tá bolesť zmierni,dúfam z celého srdca,že tebe,mne aj všetkým žienkam,ktoré túžia po bábetku,Pánbožko požehná zdravé detičky...

lucka1987
9. nov 2010

ahojte.. tiez sa pridavam som prisla som zo skupiny ako ... erin365.... nam odisla nasa ala lasocka v 9 tt+3 dni....... vysledky este nemame... no dufam ze budem vsetko v poriadku, dame sa trochu dokopy a takto o rok budem pisat ako sa tesim z pekneho tehulkovania.....

mate nejake "recepty " na upravenie cyklu alebo skorejsie zotavenie? ja pijem 2 X za den alchemilkovy caj... inak neviem ci nieco existuje... na posilnenie maternice po potrate.. a znormalizovanie cyklu

lucka1987
9. nov 2010

ako sa stym vyrovnavate psychicky??? ja ma stale pred ocami tie sceny co sa v noci diali.... malo to dost dramaticky spad... s mnozstvom krvy po chodbach(ked som bezala po sestru) a izbe a bolestami a naslednym upadnutim do soku... prezila ste niektora takyto potrat?

tilly
9. nov 2010

@erin365 my sme sa tiez dost dlho snazili (cca rok), skoncilo to ma... a po ma sa zadarilo na prvy sup 😉 neboj, ak sa zadarilo raz, zadari sa znova 😉

lucka1987
9. nov 2010

@tilly nie je nebezpecne otehotniet ked maternica nie je zahojena po potrate este? ja by som tiez chcela najradsej hned.... no radsej pockam.. mozno o 3 mes...

tilly
9. nov 2010

my sme otehotneli treti cyklus... a adamko ma uz rok 😉
bol to treti cyklus, ale na prvy sup snazenia... tie dva sme nechceli riskovat... predtym sme sa snazili cca. rok

lucka1987
9. nov 2010

@tilly aha.. no tak to je fajn ze sa ti takto pekne hned podarilo.... asi je to individualne ze? mozem sa spytat este nieco?? ako dlho vam doki doporucil nemat sex... mne povedal ze zatial ho vynechat... ze pokial mozno aj celych 4-6 tyzdnov... az nie je moznost ziadnej infekcie...
ja by som chcela tiez cim skor... no zatial nie som pripravena na to ani psychicky ani fyzicky... strasne tuzim po babatku, no nie az tak chorobne aby som riskovala dalsi potrat.. najskor sa treba trosku dat dokopy z tohto.... berem to s odstupom( na izbe som mala strasne pozitivne naladenu babu co to prezila tiez) takze mi to pomohlo a nastrartovala ma. pockam na vysledky tie su teraz klucove.. a pokial tam nebude spominana infekcia.... pomalicky sa zacneme roziehat... este nie som pripravena byt hned tehu......

tilly
9. nov 2010

@lucka1987 tych 6 tyzdnov som spinila, cize 6 tyzdnov sme mali pauzu... potom dva cykly sme si davali pozor a treti sme sa posnazili a bolo... a dost casto to tak byva... co sme tu boli pred cca. dvomi rokmi po MA, mame skoro vsetky cca. rocne deti...

lucka1987
9. nov 2010

@tilly 🙂 🙂 🙂 jeeej tak to je super, aj ked sme sa snazili predtym rok a pol, dufam ze toto tehotenstvo mi nastartovalo organizmus a tiez sa nam podari najblizsi rok.. dakujem za odpoved... celkom to padne ked napise niekto , kto vie o com pise

tilly
9. nov 2010

@lucka1987 😉 drzim palce... vraj to startuje organizmus, posiluje sliznicu, ci co...
mozes skusit aj alchemilkovy caj, femigard... a podobne veci, je tu kopec tem o tom.... ja som skusila obe veci...

lucka1987
9. nov 2010

@tilly dik ten caj pijem uz, pila som ho aj pred otehotnenim 😉

aly
10. nov 2010

ahojte kocky tak prave som zistila ze mam missed abortion, chcela by som sa vas opytat co obnasa taky kyret, ako to prebieha a ako sa po nom citite 😢

lucka1987
10. nov 2010

@aly ahoj neni si aj ty z temi junove zlaticka??????? myslim ze som ta tam videla

mimi1111
12. nov 2010

ahojte ja som o dieta prisla uz ani neverim tomu ze sa nam to podari

lucka1987
12. nov 2010

@mimi1111 o dieta? alebo si mala potrat? comu presne neveris?

mimi1111
12. nov 2010

@lucka1987 ked sa nam to konecne podarilo tak to bolo mimomaternice takze ma musely operovat a povedali mi lekari ze sa moze stat ze uz nebudem moct mat deti

lucka1987
12. nov 2010

@mimi1111 😕 😢 tak to mi je lto.. to ti akosi natvdro povedali.... to co bolo za doktora????kolko dlho si sa snazila otehotniet? a preco by si nemala mat dalsie? ved v inych pripadoch po mimomaternicovom zeny mozu otehotniet.... bola si na nejakych vysetreniach? laparke alebo tak? ja som mala abort ani nie pred tyzdnom v 9 tt+3....... prisla ti po kyretazi mrcha normalne?(tou mrchou sa mysli menzes, kukam ze si tu nova ze asi nevies este konikovsky slang)

mimi1111
12. nov 2010

@lucka1987 presne tak narovinu mi to povedal moj izbovy lekar na vysetrenie som bola no este neviem vysledky moj lekar mi laparku nechce zatial robit povedal ze tri mesiace sa mame snazit je mi luto co sa ty stalo a viem ze je to tazke.ano som tu nova takze bohvie ako to tu este neovladam

lucka1987
12. nov 2010

@mimi1111 ... neboj... pockaj tri mesiace...a poalicky tomu nechaj cas... my tiez.. pockame 2-3 normalne cykly a nechame sa prekvapit.. no tiez musim cakat na vysledky... tak drzim palce

mimi1111
12. nov 2010

@lucka1987 dakujem ty aj ja tebe drzim palceky dufam ze sa vam to podarii uz to budu pomaly tri mesiace je to asi blbost ale neverim ze sa nam to podari viem ze psychyka robi svoje

erin365
16. nov 2010

@majuschka76 ach moja, fakt mi je to ľúto! My sme sa z toho ako-tak spamätali a nabrali sme novú silu pre ďalší pokus 🙂 Veríme, že bude úspešný a budúci rok budeme traja. Veľmi v to verím! Drž sa ☹

erin365
16. nov 2010

@tilly ďakujem za povzbudivé slová...už sa neviem dočkať mrchy 🙂 Prípadný "rýchly" úspech ma poháňa vpred a nemyslím na minulosť...

erin365
16. nov 2010

@heveri35 ja som potratila v 8tt a doktor mi po kyrete povedal, že je maternica pekne vyčistená a že sa môžme pokúšať o cca 2-3 mesiace...aj ja to chcem nechať na prírodu a po prvej mrche sa budeme snažiť...to by malo byť do 4týždňov 🙂 sa teším aj sa bojím zároveň...strašne zmiešané pocity mám...a aj keď otehotniem, tak sa budem báť tešiť sa, nebudem to asi ani tak prežívať ako toto prvé tehotenstvo...ach, aj po mesiaci mi ešte slzy zalievajú oči :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre