Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

zlatat
12. sep 2012

@spisiacka ja mám zajtra 2 týžden od kyretu a tiež špiním .. je to taký ružový, niekedy svetlohendý hlien 😖

spisiacka
12. sep 2012

@zlatat no ved to ze rozum nam vravi jedno ze musime byt silne a srdce si stale robi svoje ze sa boji... nejako tu musime zvladnut a najst na vianoc // by bolo uzasne nie? Nakrajsi darcek na svete uz len aby som v poriadku a my v septembri trpeli zas pri porode 😀

saallen
12. sep 2012

@zlatat vsetko co si napisala je pravda,tiez dufam ze dokonca roka si najdem //,a vsetko bude tak ako ma byt.... ,ted uz nam nezostava nic ine len verit a dufat.. 🙂

a inac som rada aj za teba ze mas vsetky vysledky dobre,az na ten lupus ale tak aspon sa vie kde je chyba...a nabuduce uz to vyjde...

kikaneu
12. sep 2012

kočky, prispejem vám tu.....síce sa mi to stalo ešte v máji....no stále to bolí.....naše bábo malo byť darčekom pod stromček.....no nebude, ostali nám len spomienky a prázdno v srdci.....nikdy na Miška nezabudnem a vždy ho budem ľúbiť, hoci už neplačem, ale niet dňa, aby som sa s ním nerozprávala.....
my sa ešte nesnažíme, mám tak ochotnú doktorku, že mi porobila kadejaké vyšetrenia aj ma poposielala k iným dr., tak ešte čakám na jedny výsledky (mali by byť budúci týždeň) a potom uvidíme, že či začneme alebo budeme čakať
každopádne.....držím vám všetkým palce, nech sa so stratou vyrovnáte a čím skôr nájdete znovu pozitívny test s oveľa oveľa lepším koncom 😉

zlatat
12. sep 2012

@saallen dík, ten Lupus som mala aj teraz - brala som už pred otehotnením anopyrin, v 5tt mi pridala fraxiparín a potom v 13tt nechala už len fraxiparín. Som zvedavá, ako sa rozhodne pri ďalšom tehu, do kedy mi anopyrin nechá - ja by som ho najradšej brala do 36tt pre istotu ... nebola by som prvá ani posledná - tu na MK je jedna kočka, čo mi písala, že ona brala oboje ( aj anopyrin aj fraxiparín ) až do konca tehu a až vtedy donosila malé.

Takže kočky viete čo máme robiť? Čo najskôr sa dať psychicky do poriadku, aby sme potom mali ten najkrajší darček pod stromček. Lebo keď nebude duša v poriadu, ani bábo nepríde - píšem to z vlastnej skúsenosti.
Ja som si takto pred rokom našla na Vianoce // - ale žiaľ, vydržali sme len do 4.1. 😢

katarinagm
12. sep 2012

@zlatat
@spisiacka
@saallen
aj ja mam doktora chlapa primara 🙂 ale je milý, uvidíme, ako sa bude správať teraz, či bude ochotný... napr. on mi povedal, ze aj jemu a jeho manzelke sa to stalo. tak si zas myslím, ze ani jemu to asi nie je príjemné.
ach dievcata, ja dufam, ze do roka uz budeme mat maly uzlicek doma v postielke.. lebo toho tehotenstva sa bojim... a zrazu clovek zisti, ze // na teste este nic neznamenaju.. ale akakolvek mama sa asi bojí cely zivot o svoje dieta... ale veru musime verit, ze to dopadne dobre, aby tym nase buduce dietatko netrpelo.

leonetka
12. sep 2012

ahojte kocky, vidim, ze nas tu pribudlo 😒 . teraz ma pochytila taka mierna depka, mozno je to aj tym pocasim. u nas sa zamracilo a nechyba vela aby zacalo prsat. mna z tohto vytrhne asi len dalsie tehu -samozrejme, USPESNE. po kolkych mesiacoch teda zacinate? ja mam zatial december, co by bol piaty mesiac (hoci doktor povedal az po pol roku). je to este dalekooooo... ☹

leonetka
12. sep 2012

@ katarinagm @spisiacka
ja som prestala krvacat na 8.den. vraj do takych dvoch tyzdnov je to ok. hlavne aby ste nemali velke bolesti a teplotu, prip.nejake divne kusy ak by vychadzali, tak radsej bezte k dokimu. mna kontroloval tyzden po kyrete. ale vela bab ide aj po prvej MS. mne uz nepovedal ze mam prist a teraz mi akurat prva MS konci, tak neviem...

leonetka
12. sep 2012

@zlatat ja idem buduci tyzden prvykrat na hematologiu. nemam dokopy ziadne papiere, len od dokiho o MA a prepustaciu spravu z nemocky. snad to bude stacit. co mi tam budu robit? len zoberu krv alebo aj nieco ine? ako dlho to cele bude trvat?

leonetka
12. sep 2012

kocky a mate niektora otocenu maternicu? ma to nejaky vplyv na otehu? alebo na potracanie? neviete?

zlatat
12. sep 2012

@leonetka ja som prvýkrát neniesla nič - len výmenný lístok od gyndoša. S Dr. sme sa porozprávali, popýtala sa aký mám problém a ona potom vzala krv, dala spraviť kopec rôznych vyšetrení a čakali sme asi mesiac na výsledky

saallen
12. sep 2012

@leonetka asi tak,len dalsie tehu,uspesne a bude to ok 🙂
S tym krvacanim si ma upokojila lebo este stale krvacam,ale tak len tak slabo,
Kedy zacneme?no chcela som po prvej ale tak uvidime,mam tam ten zapal tak to vidim na november,december,ale chcem svoju dalsiu malu lasocku,ktora ma bude potrebovat. 😉

saallen
12. sep 2012

@leonetka a s tou maternicou neviem,zkuz popozerat na nete, 🙂jinak ja uz som bola na gynde dvakrat a tretikrat ma to zasa caka v pondelok,tak dufam,ze uz to bude ok 🙂 ,pretoze ako to tak vyzera,tak budem este aj chora,,neskutocne ma dnes boli hrdlo a citim,ze z toho bude asi angina 😒

ivik4
12. sep 2012

pred par hodinkami sme sa dozvedeli ze nase srdiecko prestalo bit ☹ je nam hrozne,najradsej by som sla do nebicka za nim ☹ ☹ ☹

saallen
12. sep 2012

@ivik4 ahoj,je mi to naozaj velmi luto,ver ze kazda jedna z nas co sme tu,tak vieme,co prezivas. len cas toto zahoji,je pravda,ze nezabudnes,to sa neda,ale ver ze to preboli. Poriadne sa vyplac kolko sa len da a hlavne az sa ti bude dat,tak sa. S nekym povypravaj,ver ze aj to pomaha,popripade sme tu my a kedykolvek ta vyslechnemd. Vela sil a drzkaj sa.

spisiacka
12. sep 2012

@ivik4 viem presne ako ti je mne tak bolo presne pred tyzdnom a stale mi je do placu neda sa nato len tak zabudnut ale musime sa nejako vzchopit a pomahat si, drz sa ako to len pojde

katarinagm
13. sep 2012

ja mám pocit, ze dnes mi je horsie, ako pred tyzdnom... zas raz sa citim taka, akoby som sa nemala uz preco snazit pracovat, a zacnem, az ked sa nam to znova podarí... ☹

@spisiacka
@saallen
@zlatat
@ivik4

spisiacka
13. sep 2012

@katarinagm depta nas to riadne a nejako nevieme proti tomu bojovat musi to preboliet a ja sa uz ani nesnazim ist proti tomu nech to boli nech preboli nahovaranim si ze to musim zvladnut nic neporiesim, cas mozno zahoji nase rany. Dnes mam smutny tyzden za sebou

erikad82
13. sep 2012

😢 ahojte dievčatá! Tak už mám potom,včerajšok bol priserny. Navyše mi zákrok robila kamarátka,tak som sa isla zadusit od plaču. Dali ma na poschodie k rodickam a ich babetkam,lebo nemali inde miesto. Na izbe som mala všetko pre mimi,pred zákrokom to bolo hrozné,no keď už bolo potom držala som si tu postielku a želala az som tam o rok s mincom,ktovie no trosku ma to upokojilo-nádej musí byť... Tak snáď sa rychlo z tohto dostanem.... Mám doma 3 ročnú dcérku,tak musim... V novembri mame mať svadbu,tak ani neviem ci budem môcť psychycky... Držím vám vsetkym palce az to rychlo preboli!

erikad82
13. sep 2012

Joj ešte som sa chcela opýtať,aké vyšetrenia ma ešte čakajú? Do troch dni mám ísť na gyndu.

saallen
13. sep 2012

@erikad82 to je mi luto,ale neboj pripravy na svadbu a hlavne dcera,ti pomozu na to moc nemysliet. Aj ja mam doma 3rocneho syna a hlavne on mi pomaha to prekonat.🙂 a muselo byt strasne byt na izbe s babami co maju za sebou porodta krasne deticky ☹ ,vyplac sa kolko to da.
A co ta caka na gynde?bezna kontrola,jestli tamtnieco neostalo ,ci sa maternica stiahla a jestli nemas zapal.,ja mam tak beru i antibiotika.☹ drz sa.

saallen
13. sep 2012

@kikaneu dakujeme. Snad bude vsetko v poriadku a aj vy sa zase budete coskoro snazilkovat. Drzim palecky a az bude nieco nove,tak sa nam ozvi.🙂

erikad82
13. sep 2012

Ďakujem vámm dievčatá! Veru musíme byť silné,ono všetko časom preboli.... Držím vám palceky! Je tu velmi veľa prispevkou,pomalicky ich čítam -neda sa mi to ani,cez slzy.... Chcem sa ešte opýtať: je tu spomínaný nejaký caj,ako sa volá? Beriete aj nejaké vitamíny?

@saallen na tu svadbu už nemám ani chut,no s priateľom už chceme byť spolu. Pre nás by nebol problém žiť spolu aj bez manzelskeho sľubu,no mame ísť bývať ku svokrovcom a svokrusa bez svadby nedovolí...

saallen
13. sep 2012

@erikad82 jaj,no u nas to bolo podobne,ach tie svokry,dodnes neprehrzla ze sme zosobaseny na urade a nie v kostole.🙂

A ten caj alchemilka zltozelena, potom uz len kyselinu listovu,ale viem,ze nektore baby beru aj ine vitaminy ale neviem ti povedat ake,snad sa ti nektora ozve.

zlatat
13. sep 2012

@katarinagm to je normálne - aj ja som mala také stavy, že to na mňa doľahlo asi tak 2-3 týždne po kyrete a trvalo to aj 2 mesiace, kým som sa z toho vylízala 😔
@erikad82 to mi je ľúto ... aj mňa len moje dve deti držia nad vodou a vďaka nim to nejako ľahšie prekonávam. Neboj, do konnca roka tu budeme ukazovať testíky s // 😉

ondatra2
13. sep 2012

@kikaneu ahoj kika, dakujeme vsetky za povzbudenie, teraz je tu nejako plno, baby kazdy den nejake nove prichadzaju, neviem, co sa to deje, ci je nieco vo vzduchu. tak vidis, ja som stale viac v tejto teme ako v prvosnazilkach, aj ked sa snazime v podstate hned od prvej mrchy. mozno preto sa nedari, ze som nie stale vyrovnana, ja veru slzicky vyronim obcas, ale snazim sa ked som sama, niekedy mi ujde pred manzelom. ked sa ma niekto na to spyta tak mam hrcu v krku. ale viac ako slzy je tazko na srdiecku, ved sama vies, urcite to aj ty tazko nesies. nuz mala by som chodit viac k snazilkam, ale nejak ja neriesim kazdy mesiac testovanie a tieto veci, snazime sa priebezne, viem kedy mam plodne dni a uvidime vysledok. drzim ti palce, aby dobre vysli tie vysetrenia a nech sa coskoro priradis k nam snazilkam, hadam by sme mohli v lete spolu rodit 🙂))

erikad82
13. sep 2012

@saallen veď to tie svokry su už raz take 😉 my sme mali v pláne toho roku spolu začať bývať,chceli sme začať aj prerabku domu,no ona nie a nie dopustiť ani keď som otehotnela,vraj na víkend ok,ale nastalo až po svadbe. Ona je inak dobre,len tento jej názor,no necudujem sa jej: jeden syn rozvedený.... Ja som slobodná mamička,asi aj preto ma obavy-ktovie...my chceme svadbu v kostole,i ked teraz neviem,najradsej by som mala len o dvoch svedkou....
Dakujem za radu o ten caj,hneď si ho dám aj kúpiť.

erikad82
13. sep 2012

@zlatat verím tomu,ze všetky sa tu budeme predbiehať s tými // čiarkami 😉 určite ano! Drzim palce!

kikaneu
13. sep 2012

@saallen aj ja ďakujem 🙂
@ondatra2 ktovie ako bude.....predbežne to vyzerá tak, že hneď ako otehotniem, tak mám utekať na hematológiu a budem si pichať injekcie do brucha....tak ktovie ako to dopadne.....
a viem, presne viem, čo prežívaš.....je to ťažké, tiež mávam hrču v krku a ťažko sa s tým žije a vyrovnáva....no ale čo už narobíme, čo sa stalo, to sa neodstane.....mňa teraz naťahuje ovulka, myslela som, že sa nebudem ničím dopovať a budeme si len tak s manželom užívať a možno sa podarí....no ale neviem, neviem.....a už som rozhodnutá, že od budúceho cyklu idem na alchemilkový čaj, kvapky femi a b-komplex vitamíny....lebo to nie je normálne.....dnes som 21 DC a už to včera vyzeralo, že ovu konečne prebehla a dnes teplota klesla.....nemám na to nervy.....takže tak.....no ja by som možno radšej v jeseni rodila, nech nie je tak horúco 😉 ale v podstate to je jedno, hlavné je zdravie......drž sa moja

saallen
13. sep 2012

@erikad82 no tak to sa da pochopit,vsak do novembra bude snad lepsie a o svadobnej noci sa treba zadari 🙂 my sa chystame akurat robit synovi izbu,lebo zatial je v spalni s nami,tak dhky tomu mam myslenky viac menej inde,ale tak hadam ,ze na vianoce budu na testiku //,to by bol najrajsi darcek..
Inak som kukala ze si okres zilina,odkial zo ziliny,ak to neni tajomstvo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre